» »

youtube

youtube

«
1
2

skuby ::

lp
Zanima me kako si na youtubu nastaviš ozadje da ne bo pomote ne mislim slike ampak ozadje v svojem profilu.

Meizu ::

TM imaš spreminjanje profila, se sprehodiš po opcijah in najdeš upload slike za ozadje svojega profila. Simpl az pasulj. Sam moment grem pogledat gor pa ti natančno povem.

No, torej v gornjem desnem kotu klikneš na svoj username. Klikneš na velik rumen gumb edit channel. Na levi strani se ti bo zdej odprlo enih par linkov. Klikni na channel design. Ko ti odpre to stran, se sam sprehodi dol, dokler ne prideš do naslovčka "Advanced Design Customization". Malce bolj spodaj boš videl okence "Background Image:" No, tm pač daš link tvojga želenega ozadja in to je to. Zdej pa se sprehodi do dna strani in klikni na gumb "Update Channel". In to je to.

donvito ::

Še komu ne dela tipka shrani, ko odpreš določen video.
Poznejši ogled dela, samo potem ne morem shraniti v kategorijo(mapo) katero sem ustvaril za ta namen.

vaščan ::

Kakšno sranje je postal youtube s temi reklamami včasih so vsaj addblockerji delali. Enostavno me po 10ih minutah mine gledat. reklama čez reklamo nevem a testirajo kolk lahko potrpimo sranja preden jim pade obisk a kaj jim je?

2dark ::

vaščan je izjavil:

Kakšno sranje je postal youtube s temi reklamami včasih so vsaj addblockerji delali.


Ublock dela normalno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

Adblock res ne dela. Facebook je se bolj v riti. Tam pa niti skladbe ne mores vec poslusat v enem kosu. Kr kenslam stvari ki so objavljene na FBju.

vaščan ::

Hehe zanimivo na chrome brskalniku me zajebavajo oglasi tud addblockerji ne delajo na mozili pa je vse ok brez oglasov. Zanimivo

2dark ::

vaščan je izjavil:

Hehe zanimivo na chrome brskalniku me zajebavajo oglasi tud addblockerji ne delajo na mozili pa je vse ok brez oglasov. Zanimivo


Pol maš ti problemv Chromu, ker men ublock blokira oglase na youtubu normlano.

Meizu je izjavil:

Adblock res ne dela. Facebook je se bolj v riti. Tam pa niti skladbe ne mores vec poslusat v enem kosu. Kr kenslam stvari ki so objavljene na FBju.



UBLOCk si inštaliraj.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

vaščan ::

Takle sranje mam jaz na chromu potem se pa čez ene par sekund zažene video. Mogoče sem kakšen virus staknil
Če izklopim addblock tega errorja sicer ni ampak gledam oglase vsake par minut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

t0mekk ::

Brave browser, plus za android vanced.app.

hr_natakar ::

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?
Če bom želel reklame, bom gledal TV.

shadeX ::

Če bom želel reklame, bom gledal TV.


Bo treba updejtat software in se prilagodit novemu obdobju, drugače ti bo težko shajat sam s sabo.

kow ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?


Ljudje so razlicni. Nekateri iscejo kako bi se izognili vsakemu strosku, drugi placujejo ustvarjalce. Po moznosti take s kvalitetno vsebino, ne pa najbolj popularne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

hojnikb ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?

patreon al pa onlyfans si odpri, pa tam žicaj za evre :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

2dark ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?


Ja. dokler mi bodo v reklamah težili, kako bom v 1 uri zaslužil 1000 €.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

hr_natakar ::

Malcolm_Y je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?
Če bom želel reklame, bom gledal TV.


Sej ne rabis gledat reklame. Ali placujes kako drugace to, da ne gledas reklam. Marsikdo recimo placujje na youtbe, da ne gleda oglasov. Ali donirate kaj zarad tega, ker ne gledate oglasov?

Men se to zdi posteno. Lahko izberes ce bos gledal reklame ali pa gledal brez reklam. Ce zelis zastojn gledat je tu opcija z reklamami. Ce zelis gledat brez reklam pa placaj.

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

https://addons.mozilla.org/en-US/firefo... in tam obkljukaš "Automatically remove ads"

isti addon obstaja tudi za chrom/ium.

janezvalva ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?

pffff!
"trud ustvarjalcev" je reku. ne me za*ebavat.
če rabijo denar lahko grejo v fabriko delat. ko jih *ebe!
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

Meizu ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?


Dobro si to povedal.

Razen tega da jaz pravim takole: Pejte si v rit s temi oglasi brezveznimi (se nikoli mi youtube ni uspel plasirat oglasa, ki bi me dejansko zanimal, kljub vsem njihovim algoritmom in prisluskovanju), monetizirajte vsebine in placujte avtorje po odstotku tovrstnega prometa.

2dark ::

Meizu je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace? Ali pa ste eni tistih, ki bi vse radi imeli zastojn? Ali se tudi tu gre za takoimenovano torrent generacijo, ki se pozvizga na trud ustvarjalcev?


Dobro si to povedal.

Razen tega da jaz pravim takole: Pejte si v rit s temi oglasi brezveznimi (se nikoli mi youtube ni uspel plasirat oglasa, ki bi me dejansko zanimal, kljub vsem njihovim algoritmom in prisluskovanju), monetizirajte vsebine in placujte avtorje po odstotku tovrstnega prometa.


A jake in logan paula? Si ti na glavo padu.. 99% tisith, ki objavljajo stvari na youtubu niso vredni poscanega groiša.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

Torej ne plačaš youtubu in mir.

hr_natakar ::

Kaj pa ce bi vi delal zastojn v vasi sluzbi, bi vam bilo v redu? Uporabljate youtube. Ce vam videoposnetki nebi bili vsec bi jih nehal gledat. Ampak verjetno gledate se naprej. Torej sklepam, da neko vrednost youtube posnetki ze imajo, ce so tako popularni med ljudmi. Nisem za to, da bo vse zastojn. Kot sem rekel, ce ne zelis gledat oglasov pa placaj. Ce ne zelis placat pa potrpi tistih nekaj sekund reklam.

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

pa sej to skos delamo, plačujemo tv kanale pa še kr reklame vrtijo :P

Meizu ::

hr_natakar je izjavil:

Kaj pa ce bi vi delal zastojn v vasi sluzbi, bi vam bilo v redu? Uporabljate youtube. Ce vam videoposnetki nebi bili vsec bi jih nehal gledat. Ampak verjetno gledate se naprej. Torej sklepam, da neko vrednost youtube posnetki ze imajo, ce so tako popularni med ljudmi. Nisem za to, da bo vse zastojn. Kot sem rekel, ce ne zelis gledat oglasov pa placaj. Ce ne zelis placat pa potrpi tistih nekaj sekund reklam.


A ti ves slucajno, koliko ljudi trenutno dela zastonj na youtube-u, kljub oglasni politiki?

2dark ::

Meizu je izjavil:

Torej ne plačaš youtubu in mir.



Saj ne plačam in tudi ne bom plačeval!
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

2dark je izjavil:

Meizu je izjavil:

Torej ne plačaš youtubu in mir.



Saj ne plačam in tudi ne bom plačeval!


Super zate, to pa ne odvrne od dejstva, da rabimo nujno brezpogojno monetizirati video in audio vsebine.

2dark ::

Meizu je izjavil:

2dark je izjavil:

Meizu je izjavil:

Torej ne plačaš youtubu in mir.



Saj ne plačam in tudi ne bom plačeval!


Super zate, to pa ne odvrne od dejstva, da rabimo nujno brezpogojno monetizirati video in audio vsebine.


ne rabimo. s tem nesposobni dobijo denar. to je socijalistična zadeva.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

Potem hocem servis za avto na tak nacin, da gledam 2 ure reklame.

2dark ::

Meizu je izjavil:

Potem hocem servis za avto na tak nacin, da gledam 2 ure reklame.


Dej, odpelji se s temi reklamami, ker so nekoristen balast.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

Torej ti noces nic. Ne reklam, pa tudi placal ne bi.

Potem mi pridi narest omenjeni servis zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

2dark ::

Meizu je izjavil:

Torej ti noces nic. Ne reklam, pa tudi placal ne bi.

Potem mi pridi narest omenjeni servis zastonj.


Jaz ti ne bom zuaračunal reklam, pač pa moje znanje. Jao, si ti en bebo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Meizu ::

Kaj mi bo tvoje znanje. Lahko izbiram med 7 miljardami ljudi na svetu.

kow ::

hr_natakar je izjavil:

Kaj pa ce bi vi delal zastojn v vasi sluzbi, bi vam bilo v redu? Uporabljate youtube. Ce vam videoposnetki nebi bili vsec bi jih nehal gledat. Ampak verjetno gledate se naprej. Torej sklepam, da neko vrednost youtube posnetki ze imajo, ce so tako popularni med ljudmi. Nisem za to, da bo vse zastojn. Kot sem rekel, ce ne zelis gledat oglasov pa placaj. Ce ne zelis placat pa potrpi tistih nekaj sekund reklam.


Ti mislis, da res gledas tistko kar si sam izbral? Malo si naiven. Poleg tega, ce gledam reklame, hocem svoj delez prihodkov (so targetirane, prodali so informacije o mojih potrosnih navadah). Google in FB imata ogromno marze, mnogo tega od nelegalno pridobljenih informacij. Mocno tudi omejujeta konkurenco. Placamo tudi z nizko kakovostjo storitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kodrnusa ::

Noben jih ne sili da prostovoljno nalagajo vsebine na youtube. Kot da bi jaz nalagal nekaj brezveze na youtube in pricakoval placilo. Kolikor vem so vsebine brezplacne.. Če pa komu ni vsec pa naj zacne racunat svoje bloge pa da vidimo kako mu bo slo... Youtube vanced nujno! Free internet pa to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

hr_natakar ::

V tej temi vidimo zrcalo nasega drustva. Vecina misli samo nase. Najde tisoc in en izgovor, da mu ni treba nic placat ali pa gledat reklame. Ce je youtube brezvreden, zakaj ga potem uporabljate? Ni brezvreden. Na youtube lahko vidis marsikaj zanimivega. Na zalost velika vecina ljudi pri nas je se zmeraj prevec sebicna, gleda samo nase. Na druge se pozvizgajo. Sprasujem se zakaj je narod tukaj tak. Je to kriv sistem? Solstvo, ki prevec poudarja dobicek in sebicnost? Ne vem. Ampak dokler boste taksni vecina, bomo imeli tudi taksne politike, celoten nemoralen sistem in drustvo.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Problem je bolj v konkurencnosti. Dejstvo je, da ima nativni angleski govorec dalec najenostavnejse delo pridelati dobicek na platformah kot so Youtube npr.

Ostali se lovijo oz. so odvisni od velikosti svoje publike, ki pa je seveda vezana na jezik. Ce mislis na YT ustvarjat v slovenscini pozabi na kakrsenkoli zasluzek nad par centov, premnogokrat se pa zgodi, da folk ne zeli poslusat ruske anglescine razen v parih primerih na celem Youtubeu.

In isto velja za ostale platforme. Kar pripelje do problema, kjer pricne dominirat tuj video "kapital", ker imajo ti ljudje neprimerno visji budget (zaradi followinga) in si lahko privoscijo znatno boljso produkcijo ter visjo frekvenco izdajanja posnetkov.

Tako potem izvisijo lokalni izvajalci, ki nikoli ne uspejo dodobra priplavati na povrsje, ker za njih enostavno ni zanimanja.

Za nekoga, ki ni del te industrije je precej lahko ignorantsko reci "nisi vreden, pejdi delat druge stvari", v osnovi je pa to isto, kot da bi npr. delo v IT sektorju npr. lahko dobili le anglezi in ameri, ker se folku po domace povedano "gabi", ce je v podpisu kreator aplikacije Anton Novak, ker zveni pac off in ne odseva tiste prave OMGWTF zahodne uber kvalitete.

hr_natakar ::

Ni problem ce znas anglesko. Tudi meni je uspelo narest vec milijonski video v anglescini. Sicer nisem monetiziral in nisem delal zarad denarja ampak zarad zabave. Da sem naredil omenjen video sem potreboval 1 mesec dela po vec ur na dan. Se prav za samo 1 videoposnetek sem imel 1 mesec dela. Pac zelel sem ga narest cim boljsega. Zato vem, koliko truda razni youtuberji vlozijo v svoje delo. Ne vsi ampak nekateri zagotovo. Zato nimam izklopljenih reklam. Vcasih tudi doniram. Ce bi imeli svet, kjer bi ljudje mislili ne samo nase ampak tudi na druge, kako komu pomagat, ga podpret, sirit ljubezen in pomaganje ne pa samo lasten zep, lasten egoizem. Nekaj v nasi druzbi in nasem sistemu ne stima. Ali vzgoja, ali solstvo, celoten sistem, ker prozivaja tako sebicne posameznike, od navadnih ljudi pa vse do vrha do politikov, ki samo gledajo, kako bodo nagrabili cim vec zase. Na ostale se pozvizgajo.

Meizu ::

hr_natakar je izjavil:

Ni problem ce znas anglesko. Tudi meni je uspelo narest vec milijonski video v anglescini. Sicer nisem monetiziral in nisem delal zarad denarja ampak zarad zabave. Da sem naredil omenjen video sem potreboval 1 mesec dela po vec ur na dan. Se prav za samo 1 videoposnetek sem imel 1 mesec dela. Pac zelel sem ga narest cim boljsega. Zato vem, koliko truda razni youtuberji vlozijo v svoje delo. Ne vsi ampak nekateri zagotovo. Zato nimam izklopljenih reklam. Vcasih tudi doniram. Ce bi imeli svet, kjer bi ljudje mislili ne samo nase ampak tudi na druge, kako komu pomagat, ga podpret, sirit ljubezen in pomaganje ne pa samo lasten zep, lasten egoizem. Nekaj v nasi druzbi in nasem sistemu ne stima. Ali vzgoja, ali solstvo, celoten sistem, ker prozivaja tako sebicne posameznike, od navadnih ljudi pa vse do vrha do politikov, ki samo gledajo, kako bodo nagrabili cim vec zase. Na ostale se pozvizgajo.


No, ce zelis dejansko narest poklic iz tega rabis 2-3 taksne posnetke tedensko.

hr_natakar ::

Ne spoznam se na ad blockerje ker jih ne uporabljam. Ali obstaja tudi bloker reklam na slotech? Ali tudi te blokerje, ki zablokirajo reklame na slotech uporabljate? me prav zanima kak tip cloveka to mores bit, da uporabljas dolga leta slotech zastojn in gres potem blokirat oglase, zraven pa tudi nikdar nic ne doniras ali kakorkoli drugace prispevas. To je ta nova kultura in nov nivo ozavescenosti pri ljudeh.

Zgodovina sprememb…

The Player ::

hr_natakar je izjavil:

Vi, ki blokirate oglase ali kaj prispevate oziroma placujete ustvarjalce videoposnetkov kako drugace?


Danes sploh ne potrebuješ adblockerja na Youtubu, ker 90% vsebin je itak neprimerna za monetizacijo :))

Meni so tako brez razloga demonezitiral moj najuspešnejši video in pripisali: "ni primerno za oglaševalce", kot, da bi naredu en edgy video na nivoju 12 letnika :))

hr_natakar ::

Evo, komentar od meizu in deloma komentar od theplayer kazeta na to, da nasa druzba vecinoma gleda samo na dobicek, denar, na lasten interes. Kar je narobe. Kriv je nas sistem, ki nas uci v tej smeri. Premalo etike in moralne druzbe. Zarad tega se potem dogajajo razne korupcije, gledanje kako prit skozi s cim manj placevanja, cim vec interes zase, za druge pa da bo cim manj. Tak sistem ni dober.

Meizu ::

Obstaja meja med realizmom in utopijo. Jaz ponavadi stojim bolj na strani realizma - poloznice je treba konec koncev placat. In sistem nam veli, da bomo poloznice placali samo, ce bomo dovolj zgledno gledali na dobicek.

Iz tega sledi, da moramo gledati na te stvari sistemu primerno, torej z dobickom.

Daj mi UTP 1000eur mesecno, pa bom delal videe cel dan kot manijak - pa ne razumet to kot posmeh video kreatorjem, temvec kot dejstvo, da ko je moja financna eksistenca enkrat zagotovljena, me dodaten denar bolj malo zanima.

Gejspodar ::

Reklame videvam samo na iPhone, ker tam ne gre vsilit adblockerja, ne da se mi pa VPN-jat na pi-holeano domače omrežje, ker WireGuard žre malo več baterije.

Že od 2009 uporabljam adblockerje, zadnjih 5 let uBlock Origin.

Zdi se mi, da bi moral vsak tehnično podkovan oseben (ali kdorkoli, ki je zaposlen v IT/programiranju) obvezno poznati te "nujne" pripomočke (7zip, qbittorrent, uBlock Origin) za normalno delo na računalniku.

Če dobim pod roke računalnik, ki nima adblockerja, si najprej bruhnem v usta, nato pa namestim Chrome oziroma Firefox vtičnik.

Za YouTuberje me ne briga, oziroma določeni dobijo Patreon prispevek.

The Player ::

hr_natakar je izjavil:

Evo, komentar od meizu in deloma komentar od theplayer kazeta na to, da nasa druzba vecinoma gleda samo na dobicek, denar, na lasten interes. Kar je narobe. Kriv je nas sistem, ki nas uci v tej smeri. Premalo etike in moralne druzbe. Zarad tega se potem dogajajo razne korupcije, gledanje kako prit skozi s cim manj placevanja, cim vec interes zase, za druge pa da bo cim manj. Tak sistem ni dober.


Pomiri se poba, je bil to samo hec.
In glede na to, da nisi razumel mojega heca še zdaleč ne veš kaka je situacija monetizacije na YT.

Očitaš, da gledam stvari skozi denar, hkrati pa ignoriraš dejstvo, da sem bil žrtev demonetizacije tudi jaz, kar sem omenil tudi v komentarju zgoraj. Ampak za razliko od ostalih ne jemljem YT zaslužka kot nekaj samoumevnega kot 90% ljudi na tej platformi.

Izgleda, da se še pošaliti ne smeš več na slotechu, ne da bi izpadel zlobnež in se moraš potem še zagovarjati.

Koraaz ::

Na žalost je YT izgubil svoj čar in eden izmed razlogov je tudi ta, ker jemljejo zaslužek na YT kot nekaj samoumevnega, for granted, kar se z uporabnikom The Player zelo strinjam.

Nivo kvalitete je strmo narasel na YT zaradi stalne tekmovalnosti, kar je ok, ampak hkrati je izgubil tisti čar, ki ga je imel, da lahko vsak nekaj naredi in da tja gor in nima več tistega "stank-a" domače produkcije, ker so videji že tako kvalitetni, da izgleda kot, da so profesionalna produkcija, ampak to ni stvar, ki jo želim povedati.

Problem je, ker od obeh Adpocalipse kriz, ki sta zajeli YT gre samo na slabše in YT potiho izvaja cenzuro in prepušča platformo komercialnim medijem. In od tu tudi The Playerjev štos, da ne potrebuješ adblocka, ker je itak vse demonetiziran, če YT kaj ni všeč, tako, da sploh ni reklam za gledat.

Uporabljaš neprimerne besede? DEMONETIZED! Govoriš za YT neprimernih tematikah? DEMONETIZED! Uporabiš 5s avtorsko zašćitenega materiala za namen review-ja? DEMONETIZED! itd. Nekateri so šli celo tako daleč, da so si prilastil originalno glasbo youtuberja, ki si je ne lastijo in so naredili ti. copyright claim in tako avtorju kanala odvzeli ves zaslužek na tem videu 8-O kljub temu, da si ne lastijo nikakršnih pravic 8-O

Tale video je zanimiv, kako lahko je nekoga cenzurirati/demonetizirati, ker pač nekomu ni všeč tvoj kanal, kjub temu, da se držiš pravila igre

Gejspodar ::

Koraaz je izjavil:


Tale video je zanimiv, kako lahko je nekoga cenzurirati/demonetizirati, ker pač nekomu ni všeč tvoj kanal, kjub temu, da se držiš pravila igre


Se da prit "okrog":

hr_natakar ::

Upam, da v real life ne razmisljate kot tu nekateri z youtube. Ce se vam splaca ali ne. Upam, da v ljubezni tako ne razmisljate. Ali pa tudi v ljubezni blokirate zenske, ce se vam ne splaca. Pa ce vam se splaca imet otroka. Nekatere stvari se delajo iz ljubezni. e. evo, sem ravno dojel v cem je problem nasega sistema in druzbe. Premalo ljubezni. Otroke vzgajamo v poslusne robote za nemoralen sistem.

Zgodovina sprememb…

Gejspodar ::

hr_natakar je izjavil:

Upam, da v real life ne razmisljate kot tu nekateri z youtube. Ce se vam splaca ali ne. Upam, da v ljubezni tako ne razmisljate. Ali pa tudi v ljubezni blokirate zenske, ce se vam ne splaca. Pa ce vam se splaca imet otroka. Nekatere stvari se delajo iz ljubezni. e. evo, sem ravno dojel v cem je problem nasega sistema in druzbe. Premalo ljubezni. Otroke vzgajamo v poslusne robote za nemoralen sistem.


Kolega, pojma nimaš.

Če nekdo uspešno zabremza oglaševalsko kolesje, ki posamezniku non-stop futra drek, to ne pomeni, da je slab človek. Samo pomeni, da noče gledati reklam. Posledic ni.

A ti ne ubijaš komarjev v hiši, da slučanjo ne bi porušil ekosistema? Bedak.

hr_natakar ::

Meizu je izjavil:

Obstaja meja med realizmom in utopijo. Jaz ponavadi stojim bolj na strani realizma - poloznice je treba konec koncev placat. In sistem nam veli, da bomo poloznice placali samo, ce bomo dovolj zgledno gledali na dobicek.

Iz tega sledi, da moramo gledati na te stvari sistemu primerno, torej z dobickom.

Daj mi UTP 1000eur mesecno, pa bom delal videe cel dan kot manijak - pa ne razumet to kot posmeh video kreatorjem, temvec kot dejstvo, da ko je moja financna eksistenca enkrat zagotovljena, me dodaten denar bolj malo zanima.


kaj ima to opraviti z blokiranjem oglasov na youtube? Ce ne blokiras youtube reklam bos financno se zmeraj na istem. Mimogrede gejspodar ne ubijam komarjev. Ampak zacuda tezav z njimi nimam. Drugac to s placanjem poloznic je le izgovor. Vsak s podpovprecno placo jih zmore poplacat. Govorim za normalne poloznice brez luksuza.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žan Nekrep Youtube reklame (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30245847 (1375) Horas
»

youtube oglasi

Oddelek: Loža
355640 (4291) bf4ed
»

Bi namesto gledanja oglasov donirali procesorski čas?

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3310995 (7106) blackbfm
»

Tudi Wired bo zahteval izklop blokiranja oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7420210 (17439) videc
»

Zaščita pred sesuvanjem vtičnikov tudi v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5619445 (16459) kmetek

Več podobnih tem