» »

Žan Nekrep Youtube reklame

Žan Nekrep Youtube reklame

««
«
1 / 7
»»

PINki ::

Kdo je ta človek in zakaj mi YT samo njegove oglase predvaja... oglasi mi pa spadajo v kategorijo Too good to be true.

janezvalva ::

IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

shadeX ::

Kdo je ta človek in zakaj mi YT samo njegove oglase predvaja


Nekdo z očitno dobrim marketingom.

DjJuvan ::

Karkoli že hoče prodat, ga je že v teh svojih oglasnih videjih težko poslušat, zato dvomim da bom tudi od njegovih vsebin karkoli odnesu.

shadeX ::

ga je že v teh svojih oglasnih videjih težko poslušat


Zakaj?

IL_DIAVOLO ::

Musk bi bil na njega ponosen. Isti nategun.

PINki ::

shadeX je izjavil:

Kdo je ta človek in zakaj mi YT samo njegove oglase predvaja


Nekdo z očitno dobrim marketingom.

In koliko denarja stane takšno spamanje z oglasi?

Facebook dev ::

No pa zanimivo, meni gre tudi pošteno na kurac ker se zadnja leta neprestano pojavlja v reklamah pred yt videi ...

Mogoče je pa njegov način marketinga, da postane res tečen in gre folku na kurac in potem si ga zapomnejo. In potem mogoče celo odpirajo teme na forumih o njemu. :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PINki ::

Tukaj je nekaj o njemu iz 2010. To bi p rad slišal. :))

https://www.had.si/blog/2010/08/31/zan-...

martincek1 ::

Načeloma mi je vseeno, če nekdo tko agresivno izvaja svoj marketing.
Ampak ti videoti od Nekrepa vedno zgledajo tko amatersko in delujejo, kot da tip o vsem skupaj nima 5% pojma.

Kvinta ::

...je reko da se je učil pri najboljših svetovnih strokovnjakih :))
A.C.A.B

Uizi ::

Edina dobra reklama je od Belinke :D Žan Nekrep,Komotar minuta in skoraj vsi oglasi za Mobile igre so pa CRINGY AF, kdo to financira? Se bolj me pa zanima kdo nasede takim reklamam, moraš met res IQ sobne temperature..

aborko ::

Kakšne reklame? Vam je pa res dolgčas v življenju, da reklame na youtube gledate. A ni škoda časa za te bedarije?

hr_natakar ::

aborko je izjavil:

Kakšne reklame? Vam je pa res dolgčas v življenju, da reklame na youtube gledate. A ni škoda časa za te bedarije?

skoda casa za tvoj komentar, ker ne ves o cem se gre ocitno. Nekatere reklame se ti predvajajo enih 5 sekund preden jih lahk preskocis. Rajs gledam teh 5 sekund reklam in simbolicno podprem youtuberja, ki ga gledam kot pa placevat youtube. Ce bo prevec sebicnih kekcev, ki blokirajo oglase se lahko zgodi tako kot v sloveniji, da priljubljena stran zacne uvajat placilo, ker oglasov nihce ne gleda. Ce ne zelis oglasov, placaj in bos imel mir. Ce ne si sebicen fant, ki bi vse imel zastojn.

Zgodovina sprememb…

Gejspodar ::

hr_natakar je izjavil:

aborko je izjavil:

Kakšne reklame? Vam je pa res dolgčas v življenju, da reklame na youtube gledate. A ni škoda časa za te bedarije?

skoda casa za tvoj komentar, ker ne ves o cem se gre ocitno. Nekatere reklame se ti predvajajo enih 5 sekund preden jih lahk preskocis. Rajs gledam teh 5 sekund reklam in simbolicno podprem youtuberja, ki ga gledam kot pa placevat youtube. Ce bo prevec sebicnih kekcev, ki blokirajo oglase se lahko zgodi tako kot v sloveniji, da priljubljena stran zacne uvajat placilo, ker oglasov nihce ne gleda.


Dobro ve, o čem govori. Če bi imel tudi ti kanček informatika v telesu, bi vedel, da je govora o ad blockerju oziroma uBlock Origin.

hr_natakar ::

O ad blockerju sem ravno teb pojasnjeval cist isto stvar. Mislm, da si ravno ti ali pa posredno v tisti temi tezil z isto stvarjo, z nadleznimi reklamami. Vsi, ki uporabljate ad blocker, so zarad vas nekatere strani v slo uvedle placilo, prej so bile zastojn. Hvala vam, ker ste sebicni. Ne vidite posledic, pac omejeno razmisljanje, samo za svojo rit ne pripelje dalec.

Zgodovina sprememb…

Gejspodar ::

hr_natakar je izjavil:

O ad blockerju sem ravno teb pojasnjeval cist isto stvar. Mislm, da si ravno ti ali pa posredno v tisti temi tezil z isto stvarjo, z nadleznimi reklamami. Vsi, ki uporabljate ad blocker, so zarad vas nekatere strani v slo uvedle placilo, prej so bile zastojn. Hvala vam, ker ste sebicni. Ne vidite posledic, pac omejeno razmisljanje, samo za svojo rit ne pripelje dalec.


Katere strani? Naštej jih par prosim.

Jaz si pridržujem pravico, da na mojem sistemu jaz odločam kaj mi brskalnik prikazuje.

hr_natakar ::

Na slotech je dolgo nazaj bila ena tema, mislim, da slo stran kjer lahk das svoje ponudbe , oglase itd. Pa ste se pritozeval, da je po novem za placat. Se ne spomnim imena strani, ker je ne uporabljam.

Vazelin ::

alfa male
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Gejspodar ::

hr_natakar je izjavil:

Na slotech je dolgo nazaj bila ena tema, mislim, da slo stran kjer lahk das svoje ponudbe , oglase itd. Pa ste se pritozeval, da je po novem za placat. Se ne spomnim imena strani, ker je ne uporabljam.


V tistem primeru je šlo za spletno stran www.bolha.com - slovenski približek craigslista, samo bolj obupen.

Oni se ne znajo monetizirat, prav tako ne znajo izboljšat svoje uporabniške izkušnje. Lastnik je pa Styria digital marketplaces d.o.o, ki ima njuskalo.hr na Hrvaškem in še eno podobno sceno v Avstriji.

No ja, preberi si sam:
https://www.styria.com/en/brand-portfol...

Gre samo za dodaten zaslužek, ne za to da ne sfolgajo brez plačljivih objav oglasov.

Blazz ::

OP, Žan se ti zahvaljuje za zastonj reklamo na slo-techu :)

Bobo95 ::

A obstaja kakšna aplikacija, ki bi blokirala Youtube oglase na telefonu?

Facebook dev ::

Youtube vanced je tvoja rešitev.

- Brez oglasov
- Možnost minimiziranja youtubea in predvajanja v ozadju

https://vanced.app/ ali pa tule: https://www.xda-developers.com/youtube-...

Je pa to "predelan" youtube. Tako da youtubea ne uporabljaš več na telefonu, uporabljaš to aplikacijo. Je enaka kot youtube, le da ima omogočene še dodatke, kot sta denimo ta dva našteta zgoraj.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

Gejspodar je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Na slotech je dolgo nazaj bila ena tema, mislim, da slo stran kjer lahk das svoje ponudbe , oglase itd. Pa ste se pritozeval, da je po novem za placat. Se ne spomnim imena strani, ker je ne uporabljam.
V tistem primeru je šlo za spletno stran www.bolha.com - slovenski približek craigslista, samo bolj obupen. Oni se ne znajo monetizirat, prav tako ne znajo izboljšat svoje uporabniške izkušnje. Lastnik je pa Styria digital marketplaces d.o.o, ki ima njuskalo.hr na Hrvaškem in še eno podobno sceno v Avstriji. No ja, preberi si sam: https://www.styria.com/en/brand-portfol... Gre samo za dodaten zaslužek, ne za to da ne sfolgajo brez plačljivih objav oglasov.


Styria digital marketplaces, d.o.o.
Verovškova ulica 55
SI - 1000 Ljubljana
E-mail: podpora@mojedelo.com
Tel: 080 13 35
Fax: +386 1 513 57 29

Je potlej tudi portal MojeDelo "Drekec Pekec"?
( pa nočem žaliti nikogar ...)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Gejspodar ::

Seveda imajo strani oz. storitve istega lastnika, na njih pa delajo različne ekipe oz. na projektih sodelujejo drugi ljudje.

Meni osebno je Bolha obupna, ampak še vedno (komaj) opravlja svoje delo.

aborko ::

Se ti zdi da še opravlja svoje delo? Meni se zdi, da jih je FB marketplace kr fino povozil .

borut_p ::

hr_natakar je izjavil:

O ad blockerju sem ravno teb pojasnjeval cist isto stvar. Mislm, da si ravno ti ali pa posredno v tisti temi tezil z isto stvarjo, z nadleznimi reklamami. Vsi, ki uporabljate ad blocker, so zarad vas nekatere strani v slo uvedle placilo, prej so bile zastojn. Hvala vam, ker ste sebicni. Ne vidite posledic, pac omejeno razmisljanje, samo za svojo rit ne pripelje dalec.

Haha kakasna izjava. Ostali smo sebicni ker ti zdej ne mores nekaj zastojn gledat. Hudooo - a se ti sploh poslusas predno kaj zines. Ce ti je do cesa, PLACAJ s svojim denarjem. Ne pa druge obtozevat ker nocejo gledat oglasov in si sedaj ti prikrajsan.
Jao jao - a na mamino siso si tud se zmer prikovan

Evolve ::

hr_natakar je izjavil:

O ad blockerju sem ravno teb pojasnjeval cist isto stvar. Mislm, da si ravno ti ali pa posredno v tisti temi tezil z isto stvarjo, z nadleznimi reklamami. Vsi, ki uporabljate ad blocker, so zarad vas nekatere strani v slo uvedle placilo, prej so bile zastojn. Hvala vam, ker ste sebicni. Ne vidite posledic, pac omejeno razmisljanje, samo za svojo rit ne pripelje dalec.


ktera cmera si ti :)):))

uBlock FTW 8-)

srb_konobar ::

ABdlocker je sredstvo mehurjenja uporabnikov interneta in ip blokade prenosov vsebin. Vse te vsebine ti blokirajo omega nevrostransmiterje ki skrbijo za uravnanje serotonina v možganih. Kdor ima inštaliran ABDLOCKEr ima de facto profil pri vseh uglaševalcev na interentu medtem ko če uporabljaš brkljalnik brez dodatkov ti ne morejo ustvariti profila. Na wikileaks imate preko 4 miljarde profilov uporabnikov ABDLOCKERJEv, ki so ga ukradli korporacijam. Še lažje te targetirajo če imaš aBdlockeR kot če ga nimaš!
Žan Nekrepa poznam, sva bila skupaj na podjetnižkem tečaju, je zelo ambicicijozen, za prgišče evrov bi podpisal pogodbo s Hudičem, zato me ne čudi da je šel v youtube sceno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

hojnikb ::

tezko te bojo targetiral z reklamami, ce ti adblocker vse blokira :)
#brezpodpisa

borut_p ::

srb_konobar je izjavil:

ABdlocker je sredstvo mehurjenja uporabnikov interneta in ip blokade prenosov vsebin. Vse te vsebine ti blokirajo omega nevrostransmiterje ki skrbijo za uravnanje serotonina v možganih. Kdor ima inštaliran ABDLOCKEr ima de facto profil pri vseh uglaševalcev na interentu medtem ko če uporabljaš brkljalnik brez dodatkov ti ne morejo ustvariti profila. Na wikileaks imate preko 4 miljarde profilov uporabnikov ABDLOCKERJEv, ki so ga ukradli korporacijam. Še lažje te targetirajo če imaš aBdlockeR kot če ga nimaš!
Žan Nekrepa poznam, sva bila skupaj na podjetnižkem tečaju, je zelo ambicicijozen, za prgišče evrov bi podpisal pogodbo s Hudičem, zato me ne čudi da je šel v youtube sceno.


Jao konobar kaksne ven meces. Kaj me briga zbiranje podatkov, vazn da mi reklam ne mece vsake dve sekundi. Zbirajo podatke v vsakem primeru.

srb_konobar ::

Ravno v temu je trik, ker je ABdLOCKer napisan tako, da upošteva profil(){n; n++, invert} in v bistvu ustavri tvoj negativ že samo iz tega katere reklame ti BLOKIRa, in ve kje si se gibal po internetu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

digitalcek ::

borut_p je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

O ad blockerju sem ravno teb pojasnjeval cist isto stvar. Mislm, da si ravno ti ali pa posredno v tisti temi tezil z isto stvarjo, z nadleznimi reklamami. Vsi, ki uporabljate ad blocker, so zarad vas nekatere strani v slo uvedle placilo, prej so bile zastojn. Hvala vam, ker ste sebicni. Ne vidite posledic, pac omejeno razmisljanje, samo za svojo rit ne pripelje dalec.

Haha kakasna izjava. Ostali smo sebicni ker ti zdej ne mores nekaj zastojn gledat. Hudooo - a se ti sploh poslusas predno kaj zines. Ce ti je do cesa, PLACAJ s svojim denarjem. Ne pa druge obtozevat ker nocejo gledat oglasov in si sedaj ti prikrajsan.
Jao jao - a na mamino siso si tud se zmer prikovan


Mnogi govorimo že 10 let in več, da smo pripravljeni dat mesečno 10-20 evrov VEČ (upokojenska cena za upokojence, tisti z 2800€ naj dajo 80€), da "imamo" splet brez reklam.

Osebno pa sem pripravljen dat mesečno še 30 evrov več, da mi bi nek iskalnik (namesto googla!) dal 30x manj rezlultatov, in to bolj relevantnih, kot jih ponudi google.

Ne pa, da ko DANES recimo vtipkam Olimpija-Aluminij, mi ponudi kot prvi link zapis o tekmi Olimpija- Aluminij, ki je bila odigrana leta 2016...

Google uslužbenci (in ostali "internet" šalabajzerji) so za njihovo "kvaliteto" in "programiranje" vsaj trikrat preveč plačani. 900 dolarjev mesečno bi bilo za njihovo neznanje čisto dovolj, ali pa - marš na borzo..

borut_p ::

srb_konobar je izjavil:

Ravno v temu je trik, ker je ABdLOCKer napisan tako, da upošteva profil(){n; n++, invert} in v bistvu ustavri tvoj negativ že samo iz tega katere reklame ti BLOKIRa, in ve kje si se gibal po internetu.


Ja in .. gre se za AD blocker ne pa TRACK bloker. Jaz ga uporabljam zato da nimam reklam na net straneh. Ce odprem 24ur brez blockerja sploh ne vem kje so novice ko je tolk reklam vmes nametanih. Siol isto

Gejspodar ::

borut_p je izjavil:

srb_konobar je izjavil:

Ravno v temu je trik, ker je ABdLOCKer napisan tako, da upošteva profil(){n; n++, invert} in v bistvu ustavri tvoj negativ že samo iz tega katere reklame ti BLOKIRa, in ve kje si se gibal po internetu.


Ja in .. gre se za AD blocker ne pa TRACK bloker. Jaz ga uporabljam zato da nimam reklam na net straneh. Ce odprem 24ur brez blockerja sploh ne vem kje so novice ko je tolk reklam vmes nametanih. Siol isto


Borut, gre za satiro. Tip je ustvaril račun, s katerim se posmehuje hr_natakarju.

borut_p ::

Mozno - al gre za isto osebo :) da se malo sam s sabo pogovarja

srb_konobar ::

Ma nisem isti, ja sem srpski konobar, on je pa samo kroatski natakar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Kvinta ::

....ladjar po domače :))
A.C.A.B

Vazelin ::

...aquafriend za poučene:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

The Player ::

hr_natakar je izjavil:


Rajs gledam teh 5 sekund reklam in simbolicno podprem youtuberja...


S tem, da preskočiš oglas nič ne podpreš svojega youtuberja. Je isto, kot, da bi blokiral oglas, samo, da si še zapravil svojih 5s časa ;)

Facebook dev ::

The Player je izjavil:

hr_natakar je izjavil:


Rajs gledam teh 5 sekund reklam in simbolicno podprem youtuberja...


S tem, da preskočiš oglas nič ne podpreš svojega youtuberja. Je isto, kot, da bi blokiral oglas, samo, da si še zapravil svojih 5s časa ;)


Narobe. Če je youtuber dovolj velik ima pogodbo z YT in služi denar glede na oglede/količino prikaznih oglasov.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

shadeX ::

The Player je izjavil:

hr_natakar je izjavil:


Rajs gledam teh 5 sekund reklam in simbolicno podprem youtuberja...


S tem, da preskočiš oglas nič ne podpreš svojega youtuberja. Je isto, kot, da bi blokiral oglas, samo, da si še zapravil svojih 5s časa ;)



Nop. Pri reklamah poznamo mersko enoto - eCPM (effective Cost Per Mile), ki pove koliko nekdo zasluži za 1000 prikazov reklam. Da nekdo zasluži ni potreben klik - dovolj je že tistih 5 sekund videa, ki ga ti potem preskočiš.

Seveda drži, da je eCPM večji, če nekdo klikne na reklamo. Je pa v Sloveniji zaslužek z reklamami podn, medtem ko na ameriških trgih je zadeva izjemno dobičkonosna.

dreta ::

Kaksni bebci, o reklamah so si temo odprli.

PINki ::

Nihce te ne sili, da to temo beres in se manj da jo komentiras. Trosi svojo energijo drugje.

Evolve ::

srb_konobar je izjavil:

ABdlocker je sredstvo mehurjenja uporabnikov interneta in ip blokade prenosov vsebin. Vse te vsebine ti blokirajo omega nevrostransmiterje ki skrbijo za uravnanje serotonina v možganih. Kdor ima inštaliran ABDLOCKEr ima de facto profil pri vseh uglaševalcev na interentu medtem ko če uporabljaš brkljalnik brez dodatkov ti ne morejo ustvariti profila. Na wikileaks imate preko 4 miljarde profilov uporabnikov ABDLOCKERJEv, ki so ga ukradli korporacijam. Še lažje te targetirajo če imaš aBdlockeR kot če ga nimaš!
Žan Nekrepa poznam, sva bila skupaj na podjetnižkem tečaju, je zelo ambicicijozen, za prgišče evrov bi podpisal pogodbo s Hudičem, zato me ne čudi da je šel v youtube sceno.


ktere pokaš

btw žan nekrep je prodajalec megle, tako kot ti :)) ni čudno da se ujameta na "tečajih":))

Senior Dev ::

Imaš dodatke za brskalnik:
- AdBlocker Ultimate
- AdBlock Plus

Oglasi so postali res nadležni, velikokrat se promovira nategune, prava rakrana interneta... Treba je to zatreti. Najbolje bi bilo da je adblocker nameščen že na vsakem routerju ob nakupu.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

hr_natakar ::

Zarad mene lahk ponarejate imena in se posmehujete ampak to je dejanje iz obupa. Aquafriend racuna ne morete ponaredit. To, da ste na slotech skupina trolov, verjetno placanih se ze kar nekaj casa spekulira. Vazelin, gejspodar, prihaja nodi, profdoktor, senior dev, facebook dev ..nikoli vam ni uspelo ponaredit accounta aquafrienda, ki je naredil seznam vasih trol racunov. Lahko posnemate hr natakar, lahko posnemate ladjarje itd ampak nikoli ne morete ponaredit tehnicnih analiz za kriptovalute, zato ker so na racunu aquafriend specificne analize. Ce zelite se naprej provocirat, bodo pac naslednje opazke na drugih accountih. Ni noben problem.

Sicer sem za nekaj casa vas pustil pri miru. Celo po stevilnih provokacijah. Ampak, ker je profil gejspodar bil zelo vztrajen in imel zeljo po mojih odzivih sem si rekel, zakaj pa ne. Imam vec casa in ni problema. Kar zelis to bos dobil.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Zdravila pa le vzemi vsako jutro.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

hr_natakar ::

Ne vem zakaj imajo tvoji profili vedno neke tezave s tabletami in iskanjem pomoci za psihicne tezave. Vzel si bom cas in spet malo preiskal tvoje oziroma vase trol racune.

Evolve ::

hr_natakar je izjavil:

Zarad mene lahk ponarejate imena in se posmehujete ampak to je dejanje iz obupa. Aquafriend racuna ne morete ponaredit. To, da ste na slotech skupina trolov, verjetno placanih se ze kar nekaj casa spekulira. Vazelin, gejspodar, prihaja nodi, profdoktor, senior dev, facebook dev ..nikoli vam ni uspelo ponaredit accounta aquafrienda, ki je naredil seznam vasih trol racunov. Lahko posnemate hr natakar, lahko posnemate ladjarje itd ampak nikoli ne morete ponaredit tehnicnih analiz za kriptovalute, zato ker so na racunu aquafriend specificne analize. Ce zelite se naprej provocirat, bodo pac naslednje opazke na drugih accountih. Ni noben problem.

Sicer sem za nekaj casa vas pustil pri miru. Celo po stevilnih provokacijah. Ampak, ker je profil gejspodar bil zelo vztrajen in imel zeljo po mojih odzivih sem si rekel, zakaj pa ne. Imam vec casa in ni problema. Kar zelis to bos dobil.


wat? katere droge ti jemlješ kolega?
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTube namenoma počasnejši, če nimate Chroma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
16710635 (3337) Zimonem
»

MLM(piramidne) sheme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11425424 (3395) maticb492
»

Googlov dobiček za četrtino nižji

Oddelek: Novice / Rezultati
274760 (2866) HotBurek
»

Amazon

Oddelek: Loža
212992 (1227) opeter
»

Nesimpatične Filmske Pojave (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
699519 (5826) BaTeMaN

Več podobnih tem