» »

Avtomat za vodo

Avtomat za vodo

subz ::

Vsi poznate tiste avtomate z vodo k jih majo po pisarnah. American style. Tista voda tam not je hudo mrzla lohk. Zanima me ce je ze kdo kej te zadevsne razmontiral in tko zadovoljil tisto radovedno žilco. Zanima me kk je to sestavljen, kaj hudica je not in...najbolj vazno...kk bi to z veseljem (al pa ne) koncalo v toplem objemu mojega kompa. Kaki nacrti oz. princip delovanja bi bil zlo dobrodosel.

hvala.

Yuk-0 ::

OZZY ::

Link ne dela. A sem mogoče edini?

Napiše:
HTTP1.1 STATUS 403 Remote Access to this object forbidden This file cannot be directly accessed from a remote site, but must be linked through the Brinkster Member's site.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

subz ::

U mislih sm imel kak opis tega sistema in po kakem principu hladi vodo. Da bi pol tist zmontiru nekak v/na svojo kisto. Tista skatla me ne zanima dab not tlacu svoje dele masine.

Highlag ::

Coolerji imajo hladilnik, ki hladi vodo zato je tako mrzla.

segi ::

Zadeva deluje kot deluje hladilnik. To pomeni, da se najverjetneje vse skupaj hladi z plinom freonom. Ta postopek pa je zapleten in drag, zato dvomim, da si ga boste v kišto djali.:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

tec ::

Jest imam nekaj podobnega doma. Eno staro masino, za pijaco hladit, ki ima ene 20 l rezervoar. Hladi od 15 do 5 stopinj, odvisno kako nastavis. No jest sem sam pumpo notr vrgu in dela :)

subz ::

Pa kk je lohk una masina draga? Sej jih senkujejo v pisarne. Kdo sploh zalaga s tem firme? Poznate firmo? To bi skor slo u en big tower.

tec ::

Senkujejo jih zaradi reklame. Union ima nekaj podobnega, vendar je malo preveliko za v ohisje

MadMax ::

V bistvu jih dobis v brezplacni najem, s tem, da moras potem jemat vsaj npr. 5 flaskonov na mesec.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

subz ::

Nakup mislim da neb delu problemou. Oblecen v pajaca prides v avlo neke pisarne, nalozis na hrbet in odneses. Na tak nacin 'kupljeno' zihr neb mogl bit dost. Zanima me bolj na kakem principu deluje!! Vse skp je dost malo, precej tiho in ce deluje na principu toplotne crpalne kot hladilnik oz. vapochill ohisja bi blo kr interesantno predelat.
A bom res mogu it enga nekam 'nacionalizirat' da zvem kk dela ?

subz ::

Pisuka ste zainteresirani!!
sample
Kle sm neki na hitr najdu.
Temperatura izhodne vode: 6 - 14°C
Pretok vode: 3 L/m
itd itd. Pretok se mi zdi mal nizek, To se da spremenit ce se menja crpalko.Sm gledu mal po netu pa najdu tud mocnejse hladilnike; 300W in vec kateri bi mrbit uspel vodo sprot dovol ohlajat. Cena je mal huda :) Sam bi se mrbit kje dal kakega pocen najdt. Fajn bi blo neki takega primerjat z vapochillom da se vid razliko v velikosti, moci itd.
Pomoje je kr zanimiv vse skp in se splaca mal razmisljat v tej smeri.

ls ::

ce ohladi tolk bos mel probleme s kondenzom. pomoje se bolj splaca uporabit peltier


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LittleDevil's PhaseChange (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
27623458 (14331) LittleDevil
»

R407 direct die (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32930606 (22239) AlesZ
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018690 (6790) Jackass
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
646580 (5317) LordWorm
»

Freonsko hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142664 (2450) luni

Več podobnih tem