» »

Ron Paul

Ron Paul

«
1
2

rndm2008 ::

primerov je sicer na kupe, je pa tale kar zgovoren

(javi mi neko napako, če hočem vstaviti link)

Tale bi moral biti predsednik. Bi bil pa čudež. Ne bi bil pa čudež, če bi ga kdo počil, če bo posebej vztrajen.
USA ROX!

PacificBlue ::

Mislim, da se bo v prihodnjih mesecih zgodil nov teroristični napad v USA, podobnih razsežnosti kot 911. To bi lahko vodilo k jedrskemu napadu(kot razlog) na Iran(in verjetno tudi Sirijo) s strani Izraela ali ZDA. Zaradi izrednih razmer bodo volitve za predsednika preklicane, razglašen bo " Martial Law". In v veljavo bo stopil tako imenovani Patriotski zakon 1 & 2 ki bo dal Bushu dobesedno diktatorsko oblast. Zaradi blokade nafte v Iranu in na bližnjem vzhodu se bo cena le te drastično zvišala. Že zaradi tega in umazanih igric, ki jih igrata FED in IMF bo nastopila svetovna ekonomska kriza, katere posledice bodo resno spremenile ekonomski in geopolitični položajh povsod po svetu. Tale gospod ima zelo prav.

Zgodovina sprememb…

borchi ::

a to je iz istih virov, kot info, da bo klintonca predsednica?
l'jga

USS Liberty ::

Mislim, da se bo v prihodnjih mesecih zgodil nov teroristični napad v USA, podobnih razsežnosti kot 911.

A bejž no, a res.... To so razni lunatiki govorili tudi pred kongresnimi volitvami leta 2006, da bo nov velik teroristični napad, da bodo potem republikanci zmagali... Pa napada ni bilo, republikanci so pa izgubili kongresne volitve...

Pa tudi, če se zgodi pet terorističin napadov, od januarja 2009 v Beli hiši Busha ne bo več, ampak bo tam sedel Obama ali pa McCain...

PacificBlue ::

Hehe, samo čakal sem kdo se bo prvi oglasil:) Ne v bistvu ni to nobenih virov, pač opazovanje razmer na svetu, poznavanje backgrounda itd..
To da Clintonova ni bila zmagovalka demokratov pa me niti ni tako zelo presenetilo..Vedno obstaja načrt B. Ampak sem bolj verjel v prvo(boljšo) možnost.

borchi ::

> Ne v bistvu ni to nobenih virov, pač opazovanje razmer na svetu, poznavanje backgrounda itd..

ko se tole natolcevanje SPET izkaže za neresnično... boš lepo vljudno zapustil forum?
l'jga

PacificBlue ::

Pa tudi, če se zgodi pet terorističin napadov, od januarja 2009 v Beli hiši Busha ne bo več, ampak bo tam sedel Obama ali pa McCain...


Obstaja možnost preložitve volitev oziroma da volitev sploh ne bo. Še posebno če Bush ukine konstitucijo.(zaradi kriznih razmer v Zda.(izgredi..itd.)..Obstaja možnost da, ker bodo večina ameriških vojakov v tujini(Irak, Afganistan, Iran?) bo Bush prosil ZN, naj pošlje svoje mirovne sile v ZDA, da bi umirile situacijo. Kar pa v resnici sploh ne bo res. Te mirovne sile bodo začele množično zapirati ameriške državljane in jih pošiljati v FEMA zapore, ki so že v polni pripravljenosti.( na netu-youtube, imate veliko filmčkov, ki prikazujejo te prazne zapore..pravim, da prazne..kar je čudno po eni strani, ker vemo kako natrpani so ameriški zapori.)
Zakaj mislite, da poteka vojna proti teroristom? Zakaj mislite, da se je zgodil 911?
Zakaj prihajajo tehnologije za nadzor in spremljanje državljanov? Na slo techu ste celo objavili intervju z Natašo Pirc Musar, ki omenja RFID čipe..In da te čipe celo uporabljajo že v Ameriki(celo v eni firmi, morajo vsi zaposleni imeti čipe).

Ali ne opažate, da primanjkuje politične volje, da bi se v svetu nekaj spremenilo?..nekaj na bolje..Mislim, da je tako, ker je politika preveč skorumpirana, preveč je želje po denarju in oblasti.

PacificBlue ::

ko se tole natolcevanje SPET izkaže za neresnično... boš lepo vljudno zapustil forum?


To me ne zanima. Zanima me kaj bo v obratnem primeru?

Poldi112 ::

Pa, če vsakič napoveš nek napad ni vrag da enkrat ne bi imel prav.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PacificBlue ::

@Poldi112

LOL..:D

Ma ne..mene samo resno skrbi za stanje v svetu. To lahko vsak opazi, da stanje ni rožnato in niti ni videti, da bi bilo v bližnji prihodnosti.

jype ::

PacificBlue> Še posebno če Bush ukine konstitucijo

K sreči je verjetnost za kaj takega v ZDA zelo majhna. Za vse praktične pomene besede kar nemogoča.

PacificBlue ::

K sreči je verjetnost za kaj takega v ZDA zelo majhna. Za vse praktične pomene besede kar nemogoča.


Res upam, da držijo tvoje besede. Ker po toliko neumnostih kot jih je že naredil Bush, res ne rabimo še ene takšne "nemogoče" neumnosti.

rndm2008 ::



Ob tem je treba vedeti, da je gospod pravzaprav zadrt rapublikanec (recimo, verjame v pravico do orožja in nasprotuje splavu), tako da ne bo pomote, da gre za kakšnega čudaškega svobodnjakarja.

Je lepo slišat, da Američani počasi dojemajo, da bodo vse skupaj pognali k vragu. Morda ravno tale možak ne bo zasedel Bele hiše, oz. vsaj ne za zdaj, ima pa vedno več podpore in vse več je ljudi, ki razumevajo.
Kar ima tale gospod povedati o ameriški gospodarski moči, res ni prijetno slišati nobenemu Američanu, pa najbrž tudi kakšnemu slo-tech elektro-ekonomistu tega foruma. :)

Ameriki gre res super. :)

jype ::

Ah, pomembno je, da se vedno več Američanov tega zaveda. V tem je ključ do rešitve problema, pravzaprav.

McCain in Obama sta itak že opciji, ki obe obljubljata radikalno spremembo bedaste trenutne politike, tako da mene ni nič strah za ZDA, ne glede na to kdo zmaga.

No, navdušencev nad Bushem to ne bo ustavilo in bodo še naprej srečni, ko Bush tako učinkovito opravlja božje poslanstvo.

rndm2008 ::

ne vem, če je gospod le podlegel temule filmčku, http://www.themoneymasters.com/ ,ni pa nezanimivo opažati, da gre za isto temo.
Ne verjamem, da bo ali demokratski ali republikanski kandidat v svojem mandatu (ali dveh) potegnil vojsko iz Iraka. Bi šel kar stavit. Enako velja za krajšanje človekovih svoboščin. Me res zanima, kateri kandidat si patriotsko upa sneti "Patriot act" in "Homeland security". Kdaj se zmaga vojna proti terorizmu?

good luck

jype ::

rndm2008> Kdaj se zmaga vojna proti terorizmu?

Ko se razveljavi Patriot Act.

Prej ne.

rndm2008 ::

Naj v kontekst mojih prejšnjih linkov umestim še naslednje:



naslednjega poznamo vsi, več kot očitno se lepo vklaplja v sliko: http://www.fahrenheit911.com/

za pičico na i pa še peščica filmčkov o "naključjih" 9 11: http://www.youtube.com/results?q=911+co...

Need we say more? :)

rndm2008 ::

Aja, tole je pa doslednost trenutnega republikanskega kandidata:



fejst poba

Camalotz ::

Emm, Ron Paul je 12.junija odstopil od kandidature za presidenteja...
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

rndm2008 ::

Camalotz, imaš zelo primeren podpis, ali pa nisi prebral vsega, kar sem napisal. Možno pa tudi, da imaš težave z razumevanjem.

Camalotz ::

Moj post se je nanašal na tvoj:

>Tale bi moral biti predsednik. Bi bil pa čudež. Ne bi bil pa čudež, če bi ga kdo počil, če bo posebej vztrajen.

Nikjer nisi dal jasno vedet, da ni več v igri (za ta mandat). Razen če je to implicitno navedeno v postu nad mojim.

Edit: pa nauči se linkat, prosim.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Camalotz ()

Camalotz ::

Izrazil je tudi, da nima interesa biti VP, če MCCain zmaga: link
Endorsmenta mu pa tudi ne misli dat.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

rndm2008 ::

Opomba moderatorja: izbrisan off-topic del.

No, point je, da je tegale možakarja malo teže odpraviti s klasičnim odmahom z roko slo-tech elektro-ekonomistov, da gre le za še eno anarho-levičarsko gostilniško gobezdalo. Tule je človek, ki je v politiki že 40 let in sedaj dosledno sesuva praktično vse, kar je skupaj spravila Bush administracija, pa še marsikatero drugo stvar povrhu. Očitno mu je marsikaj jasno.

Kot sem rekel že na začetku, primerov je na kupe, ampak tule je recimo precej dober intervju, ki pokriva še kaj več od kritike trenutne administracije:




ostale dele si bodo radovedni znali poiskati sami, si mislim.

Mi je kar logično, da ga ne zanima podpredsedniški položaj, če mu je jasno, da se politike ne bodo spremenile, če pridejo na oblast eni ali drugi. Jaz si tudi ne bi mazal rok z njimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

rndm2008 ::

Ali je Amerika in z njo morda ves svet brez gospodarskega kolapsa sposobna prestati še štiri leta podobne fašistoidne vladavine in po možnosti še ene vojne, preden gospodu Ronu Paulu ali kakšnemu somišljeniku potencialno uspe premagati podivjane warmongerje? Videti je, da Ron Paul meni, da ne. Pomembno je, da se je končno pojavil človek, ki je spregledal, ima precej vpliva in ugleda, in ozavešča ljudi. Ostaja upanje, da bo vztrajal, in upanje, da ga pri tem ne bodo počili.
Sicer je izjavil, da izven republikanske stranke ne misli kandidirati, očitno se zaveda, da zaenkrat spuščanje v takšno tekmo ne bi bilo smiselno. Umetno ustvarjen strah pred terorizmom še vedno zavaja preveč ljudi, jim je preveč "nepatriotsko", če kdo kritizira njihove vojake, ko se žrtvujejo za njih in podoben bullshit. Če pa mu do naslednjih volitev uspe prepričati dovolj ljudi (pri čemer, vsaj po ogledu njegove strani, namerava vztrajati), da je čas za resnično spremembo, pa kdo ve, kako se lahko odloči glede vstopa v volilno tekmo.
Marsikaj je odvisno od tega, koliko dreka bo ustvarila naslednja administracija. Če pride na oblast McCain, bom izjemno presenečen, če že v prvem mandatu ne bo napadel Irana, enako precej verjamem, da Obama ne bo bistveno spremenil trenutne politike Amerike, sploh pa ne, če CIA ustvari naslednji enajsti september. Hitro se bo začel obnašati kot gospod McCain iz nekaj postov nazaj priloženega videa. Pozabljivo in/ali oportuno.
Tale gospod Ron Paul ali kakšen morebiten vpliven somišljenik pa bi znal spremenit zadeve.

USS Liberty ::

>>>>Ali je Amerika in z njo morda ves svet brez gospodarskega kolapsa sposobna prestati še štiri leta podobne fašistoidne vladavine ....

A ni res malo čuden tale ameriški "fašizem", da ravno v tej "fašistični" Ameriki lahko prav vsak Američan na razne youtube, ki je ameriška spletna stran, lepi kar mu paše in pljuva po ZDA in trenutni oblasti... Pa kot pljuvatorje seveda ne mislim Rona Paula, ki ga spoštujem, kljub temu, da se z njim v nekaterih stvareh ne strinjam, ampak kot pljuvatorje mislim predvsem na razne ultra ameriške levičarje, ki se blazno slabo počutijo v ZDA in bi najraje videli, da bi jih ameriškega "fašizma" odrešila in osvobodila Iran in Kuba...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

jype ::

USS Nimitz> A ni res malo čuden tale ameriški "fašizem", da ravno v tej "fašistični" Ameriki lahko prav vsak Američan na razne youtube, ki je ameriška spletna stran, lepi kar mu paše in pljuva po ZDA in trenutni oblasti...

Ker pri nas se pa to ne da, ane, ker smo komunistična diktatura.

USS Nimitz> mislim predvsem na razne ultra ameriške levičarje, ki se blazno slabo počutijo v ZDA in bi najraje videli, da bi jih ameriškega "fašizma" odrešila in osvobodila Iran in Kuba...

Če nekdo zelo resno jemlje temelje ZDA to ne pomeni niti da je ultralevičar, niti da je navdušen nad katerimkoli totalitarnim režimom. Zagotovo pa to pomeni, da se s politiko GWB (ki je, dajmo se že enkrat sprijaznit, ena najslabših v zgodovini ZDA) ne strinja, saj te temelje najbolj invazivno kvari.

WarpedGone ::

>> ker pri nas se pa to ne da, ane, ker smo komunistična diktatura.

Pri nas se takoj znajdeš na javnem seznamu motečih elementov.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

še kr ni prebolel, hihi...
l'jga

WarpedGone ::

Niti ne mislim. Zelo očitno ste pokazali svoj pravi stalinistični obraz. Kar se janezek nauči ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

jype ::

WarpedOne> Zelo očitno ste pokazali svoj pravi stalinistični obraz.

Kateri od "nas" (iz "ste pokazali") ti je storil silo, da nam očitaš stalinizem?

Ker, po pravici povedano... Your right to free speech is insignificant next to our right not to agree with anything you say.

WarpedGone ::

Jure, sam si se prištel mednje.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

on seznam od brezigarjeve je pa ok, ker je všeč fašistom?!

hecna, taka dvoličnost...
l'jga

WarpedGone ::

Pomagaj mi, kter seznam to?
Mojega avtorstva seveda.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

>> on seznam od brezigarjeve je pa ok

> Pomagaj mi, kter seznam to?

ne gre?!
l'jga

WarpedGone ::

Link na moj post prosim.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

ne vem, če čisto razumem, kaj želiš, da ti linkam?
l'jga

WarpedGone ::

Tistega, ki naj bi dokazoval mojo dvoličnost.
Zbogom in hvala za vse ribe

jype ::

WarpedOne> Jure, sam si se prištel mednje.

Ti si me, ko si odgovoril na moj post.

Ampak seveda se, kot je v navadi v podobnih temah, motiš. Nič hudega, oprostim ti, kljub manjku krščanske vzgoje.

Thomas ::

Včasih se Warped zmoti. Redko, a se zgodi.

Ampak TOTALNO in ČISTO odštekan ni nikoli. To je tvoja značilnost, jure.

p.s.

Pustimo to, da ima tudi v temle primeru bolj prav kot ti, rahlo ob strani.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

borchi ::

pustimo tudi ob strani, da warpedone nima problema presodit, da je človek kriv, če samo pogleda 3 minute dnevnika, potem pa ne zna tega 'talenta' uporabit, ko gre za njega. glede na to, da se že trid dni cmeri tu okrog, je barakuda1 zagotovo imel prav, ko ga je obesil na tisti seznam.
l'jga

WarpedGone ::

Kaj je borchi, ne najdeš mojega seznama?
Najdeš morda post, kjer sm dokončno presodu, da je Penko kriv ali tudi tega ne najdeš?

Se boš popravil ali boš raje lažnjivec / manipulant / bluzator (lahk sam izbereš, kaj ti je ljubše).

jure, bolje beri vsebino in vrstni red postov.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

> Kaj je borchi, ne najdeš mojega seznama?

al pa ti ne najdeš mojega posta, kjer sem kdaj govoril o TVOJEM seznamu? sem ti citiral še naknadno citiral. sam očitno ne vidiš dobr čez solze...
l'jga

WarpedGone ::

Borchi:
on seznam od brezigarjeve je pa ok, ker je všeč fašistom?!
hecna, taka dvoličnost...


Tole je bil tvoj direkten odgovor na moj post.
No, kater seznam točno?
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

iz zoraj citiranega ne uspeš razbrat? ti črkujem?!
l'jga

WarpedGone ::

Ne, link na post kjer sm js objavil ta seznam prosim.

Ali boš pač uradno navaden manipulantski brezveznik.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

> Ne, link na post kjer sm js objavil ta seznam prosim.

še enkrat! linkaj moj post, kjer sem omenjal kak TVOJ seznam, pol se boma pa menla naprej...

(btw, sem te jaz kje v kakem postu ozmerjal? preden si ti začel z zmerljivkami? potem ko so s tvoje strani začele padat?)
l'jga

imagodei ::

Pismo, Warped, ampak ti si pa res vzor tega foruma. Če bi se nemoderatorji takole obnašali, bi imeli cel kup izbrisanih postov (res pa ostali ne moremo videti, koliko izbrisanih postov imaš) na račun žaljivega izražanja.

Ne vem, a zastopaš mnenje, da imaš red samo v svojem delu foruma, v drugih se pa lahko obnašaš kot divjak in naj kar ostali moderatorji poskrbijo za ustrezen nivo?

Chill out...
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

@Imago:
Ker mam poln kufer manipulacij in podtikanj s strani parih (enih in istih) osebkov še nisem divjak.
Brisanje mojih postov z moderiranjem kakega drugega dela foruma nima in ne sme imet nobene povezave. To je osnovno pravilo higiene.

Borči:
V odgovoru na moj post omenjaš fašiste in dvoličnost, sedaj pa se izvijaš, da nisi mislu mene? Koga pa si mislu? Komu si sploh odgovarjal? Kaj točno si mi s tistim postom potem sploh hotu povedat ali očitat? Nič? Lepo da sva uspela to razjasnit.
Glede zmerjanja: če manipuliraš si - manipulator. Če odgovarjaš pa ne misliš ničesar povedat so tvoji odgovori pač brezveze - brezveznik.

Over and out.
Zbogom in hvala za vse ribe

borchi ::

> sedaj pa se izvijaš, da nisi mislu mene? Koga pa si mislu?

nič se ne izvijam. jaz ti takoj pokažem tvoje poste, kjer zagovarjaš fašistične metode (s tem, da mi je baje sedaj to padlo v vodo, ker v tistem tvojem postu ni besedice 'definitivno'; nisem bil prej seznanjen s tem tvojim MO, zacahnjeno za naprej). ti tudi brez problema naštejem vse tvoje poste iz katerih se vidi dvoličnost (ko enkrat jok je dokazni materijal, drugič pa ne).

se pa seveda nekak moram izvit iz tvoje zahteve, da te citiram za nekaj kar NIKOLI nisem trdil, da si zapisal.
l'jga

SavoKovac ::

V sistemu človeške ekonomske družbe odnose opisujejo zapletene diferencialne enačbe. Posamezniku so najpomembnejši lastni dologorčni, kratkoročni načrti ter vse bolj večigralske internetne igre. Celostno vedo bi lahko označili kot masovno psihologijo pogojno-patriotskega, neobvezujoče-religioznega in z vsemi pravicami zaščitenega malega človeka zahodnega sveta.

Če se je ta pripravljen trdo študirat in vztrajno delat za male denarce, se zadovoljit z prikupno buckasto gospodinjo, jesti 3x na teden krompir in igrat igrice do 20 ur na teden, potem je vse vseeno in nima smisla in si lahko vse nekam vtaknejo (nafto itn) oziroma je sistem zdrav, žilav in odporen.

Ja, tisti ki zna in je pripravljen oz. konstantno koristen na kak drug zadovoljiv način.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Schiff report (tema o ekonomiji, monetarni politiki in valutah, bankah, printanju den

Oddelek: Problemi človeštva
61061 (849) kivi113
»

Will Hillary own some republican ass? (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112359856 (28157) poweroff
»

Ali bo Amerika napadla Iran do 20.3.2006??? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18514667 (663) leinad

Več podobnih tem