» »

Will Hillary own some republican ass?

Will Hillary own some republican ass?

««
21 / 23
»»

Odin ::

> Imaš prav. Med drugimi je od tam izšel tudi JJ

Sej to je menda ja znano, da v Sloveniji ni desne stranke. So radikalno leve in leve.

Jure:
Se ti res ne zdi nic narobe, ce so ljudje tako zelo ozkogledni? Sej vem, da ne - ampak go ahead.. goni svoje dalje.

poweroff ::

Ne, to, da se ljudem ni dopadla diktatura SDS-a jaz vem od ljudi samih. Praktično vsi, ki jih poznam, jim je šel Jaša na jetra.


Iz tega gre sklepat da
- ali poznaš jako malo ljudi
- ali lažeš
- ali pa lažejo tvoji znanci

Janša je dobil glas skoraj vsakega tretjega volilca. "Praktično vsi" v moji knjigi zgleda bistveno drugače, kot pa dve tretji. Očitno je pa na FDV to povsem drugače...


Ne, v bistvu sem vas vrgel na finto.

Nekdo je izjavil, da je SD volitve dobila zato, ker se ljudem ni dopadla diktatura SDS-a.

Nimitz je potem to komentiral da bo že držalo, saj tako pravijo na POP TV, itd... Jaz sem potem napisal, da to vem od ljudi samih.

Problem te izjave je seveda v tem, predstavlja neko ugotovitev, ki ne temelji na reprezentativnem vzorcu ljudi. Če sem recimo "levičar", je zelo verjetno, da se v glavnem družim samo s somišljeniki. Zato vzorec oseb, ki jih poznam nikakor ni reprezentativen.

Zdaj pa finta. Če bi bili ostali sogovorniki na forumu normalni in razgledani, bi mi to takoj vrgli v obraz. Pa niste. Ne razumete kaj pomeni reprezentativnost. Ne razumete, da reprezentativnost lahko dosežeš le z anketnim vzorcem.

Tega pa ne razumete iz enega razloga - ker je SDS lansirala nekakšno "sovraštvo" do anket. Anketam ne zaupamo, bolj zauipamo temu, kar pravijo "ljudje na terenu". Zato v Slovenskem tedniku preberem izjavo "urednika", da je njemu vseeno, če raziskave o branosti kažejo, da Slovenski tednik ni najbolj bran. Da on pač gre med ljudi in tam izve, da je Slo. tednik najbolj bran in da on bolj verjame osebnemu stiku kot nekim anketam. Ne razume kaj je to reprezentativnost.

In zato mi potem Warped, ki očitno tudi ne razume kaj je to reprezentativnost in zakaj je pomembna, reče, da ali poznam zelo malo ljudi, da lažem, ali pa da lažejo moji znanci. Ne pomisli pa, da je problem v tem, da se gibljem v glavnem v krogu somišljenikov, ki mi ne lažejo, ki jih je lahko zelo veliko, vendar pa - ta krog ni reprezentativen.
sudo poweroff

svit ::

Kaj imajo slovenske volitve in SDS tukaj veze?? Dajte se raje osredotočit na ameriške volitve!
Ni ideje

Odin ::

Ha! Matthai nam je zdaj kao finto prodal! In kaj naj bi ta finta bila? On sicer bluzi o neki reprezentativnosti gor in dol, a vsak ki spremlja to temo ve, da se noben sploh ni niti pogovarjal o tem in da je Matthai to iz lufta potegnil. Jaka finta!

Njegovi sogovorniki smo pac prisli do spoznanja, da se Matthai nahaja v izkljucno levi druzbi. Ce mene vprasas je to dolgocasno in celo rahlo nezdravo, a hkrati je on vseeno podvrzen drugim idejam vsaj na Slo-Techu, ce ze ne drugje. Vsaj nekaj hvala bogu!

> Če bi bili ostali sogovorniki na forumu normalni in razgledani, bi mi to takoj vrgli v obraz. Pa niste.

To pa je kr ostro!
In kaj potem delas tukaj, ce so tvoji sogovorniki nerazgledani in nenormalni? Aja tocno! Sem skoraj pozabil, da si v tvojem privatnem zivljenju vsi kimate, ker lahko scasoma postane zelo dolgocasno!

poweroff ::

Odin - bravo, da ste prišli do tega spoznanja.

In ja, v resnici živim v zelo "domobranskem" okolju. Pa nimam s sosedi nobenih težav glede tega, da imamo različne politične poglede. Pa tudi sodelavci so zelo različni - tudi člani SDS so vmes. In pri nekaterih stvareh se strinjamo, pri nekaterih pa pač ne.
sudo poweroff

username ::

Problem te izjave je seveda v tem, predstavlja neko ugotovitev, ki ne temelji na reprezentativnem vzorcu ljudi. Če sem recimo "levičar", je zelo verjetno, da se v glavnem družim samo s somišljeniki. Zato vzorec oseb, ki jih poznam nikakor ni reprezentativen.
Matthai, ta tvoja slavna 'finta' je precej uboga - ker tudi ti nisi reprezentativen, veš.
Če se ti družiš samo z ljudmi istega političnega prepričanja, ne pomeni da so vsi taki.
Recimo jaz sem pa drugačen primer moji prijatelji ter znanci in sorodniki namreč volijo praktično celoten spekter strank, mnogi od mojih najboljših prijateljev imajo občutno drugačne politične poglede kot jaz (se o tem bolj malo pogovarjamo, ampak dovolj da vem).
Kakšnih (v tem pogledu) ljudi je več - takih kot jaz (se družijo z različnimi) ali kot ti (se družijo le s podobnimi)? Ne vemo , vsaj jaz ne - ampak razen v primeru, če bi dejansko zatrdno vedeli in bi bil rezultat 'vsi kot Matthai', je tvoj s fanfarami spremljani dokaz povsem votel.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

poweroff ::

Točno tako. Jaz nisem reprezentativen. Točno to tudi trdim.

In tudi ti nisi, pa tudi Nimitz ni, itd.

Reprezentativen je lahko samo ustrezen anketni vzorec. Ampak desničarji raje trajbate sovraštvo do anket.
sudo poweroff

username ::

Whoa, hands off! Nimam se za desničarja (ti so mnogokrat le levičarji z dodano konzervativno/tradicionalistično aromo), prav tako ne 'trajbam sovraštva do anket' (mislim sicer da imam neko zdravo distanco do njih).
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

jype ::

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7662820.stm: Alaska Governor Sarah Palin is guilty of abuse of power, according to a probe by the state legislature.

Ziga Dolhar ::

Sprevrzena liberal bias state legislatura!
https://dolhar.si/

d0rK ::

Ah kje, to je vse posledica gotcha' journalisma.

WarpedGone ::

Mattahi prvič:
Ne pomisli pa, da je problem v tem, da se gibljem v glavnem v krogu somišljenikov, ki mi ne lažejo, ki jih je lahko zelo veliko, vendar pa - ta krog ni reprezentativen.


Mattahi drugič:
In ja, v resnici živim v zelo "domobranskem" okolju. Pa nimam s sosedi nobenih težav glede tega, da imamo različne politične poglede. Pa tudi sodelavci so zelo različni - tudi člani SDS so vmes. In pri nekaterih stvareh se strinjamo, pri nekaterih pa pač ne.


Jaz še malo višje zgoraj
- ali poznaš jako malo ljudi
- ali lažeš
- ali pa lažejo tvoji znanci


Očitno je bila pravilna druga šansa - Matthai enostavno laže. Lepo, da vemo kje smo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Odin ::

WarpedOne, a se nisi ugotovil, da je bila vse skupaj samo ena "finta"!

To so zdaj moderne igrice - jaz postavim "finto" in ce se izkaze, da sem mimo pihno pac razkrijem to "finto".
Clovek bi lahko tudi rekel, da se najprej zlazem (prikrojim resnico) potem pa, ce se izkaze, da sem mimo pihno, pac poskusim prikazat to laz(prikrojeno resnico) kot finto. Finta se dosti boljse slisi in tudi izpadem veliko pametnejsi!

Ja ja, tak je to! Matthai nas je vse skupaj scat peljal! Tebe, mene in njegove ostale sogovornike pa je tako razkrinkal, da smo nerazgledani in nenormalni!

username ::

Ja ja, tak je to! Matthai nas je vse skupaj scat peljal!
Lahko bi nas prej na pivo, da bi imeli kaj scat...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

poweroff ::

Mattahi prvič:
Ne pomisli pa, da je problem v tem, da se gibljem v glavnem v krogu somišljenikov, ki mi ne lažejo, ki jih je lahko zelo veliko, vendar pa - ta krog ni reprezentativen.


Mattahi drugič:
In ja, v resnici živim v zelo "domobranskem" okolju. Pa nimam s sosedi nobenih težav glede tega, da imamo različne politične poglede. Pa tudi sodelavci so zelo različni - tudi člani SDS so vmes. In pri nekaterih stvareh se strinjamo, pri nekaterih pa pač ne.


WarpedOne (in ostali desničarji) pač ne morejo pozabiti da so spregledali pomen reprezentativnosti.

Zadevo je mogoče povsem preprosto pojasniti. Živim v "kmečkem" okolju. Sodelavci v službi ter kolegi pa so v glavnem levo usmerjeni. In o političnih zadevah debatiram predvsem s slednjimi. S sosedi o politiki pač ne razpravljamo kaj dosti. Kadar pa že, pa nimamo problemov s tem, da eden misli tako, drugi pa drugače.

Da zaradi takih napak v sklepanju nekdo izpelje napačne sklepe in potem nekateri desničarji tule orgazmirajo me pa ne moti. Naj imajo vsaj neko veselje, ko so že totalno izgubili na volitvah.
sudo poweroff

jype ::

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/7678788.stm: Colin Powell backs Barack Obama

Liberal bias?

Ziga Dolhar ::

Black solidarity.
https://dolhar.si/

USS Liberty ::

>>>>Liberal bias?

Podpora Powella Obami sama po sebi ni prav nobeno presenečenje, saj je splošno znano, da afro-američani v ogromni večini glasujejo v skladu z rasno-plemenskimi preferencami in to veliko bolj kot to počnejo belci.

Če pa želimo tudi v tem primeru iskati medijski liberal bias, ga pa zlahka na najdemo, če recimo malo podrobneje pogledamo, kako mainstream mediji v ZDA, obravnavajo vso to zadevo okoli medrasnih odnosov in rasizma na volitvah. Liberal bias mediji seveda rasizem pripisujejo izključno belcem. Pri tem pa seveda javnosti namerno zamolčijo gola statistična dejstva, da bo Obama dobil 40% glasov belcev, McCain pa le 3% glasov črncev. Po medijski liberal bias sprevrženi logiki so vedno izključno belci zlobni rasisti in to seveda tudi na teh volitvah, in to kljub temu, da belci veliko manj glasujejo v skladu z rasnimi preferencami kot pa to počnejo črnci.

Prav tako pa lahko medijski liberal bias takoj najdemo, če pogledamo, kako maistream mediji poročajo o Powellovi podpori Obami. Ker je Powell podprl Mesijo Obamo, sedaj mediji Powella slikajo kot hvalevrednega, zmernega, sredinskega politika z ogromno izkušnjami, ki je pravilno ocenil in podprl Obamo. Če pa bi Powell slučajno podprl McCaina, bi pa mediji tega istega Powella prikazovali kot bivšega člana Busheve administracije, grdega neocona, lažnivca in vojnega hujškača, ki je skupaj z Rumsfeldom zakuhal iraško vojno.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

hokuto ::

A spet kozle streljaš nimitz ;) Kot prvo je jasno to, da črnci v ogromni večini predvsem podpirajo demokrate in ne nujno drugih črncev, samo zato, ker so ti črni. Dokaz za to so prejšnje izbire demokratskih predsedniških kandidatov, kjer črni kandidati niso imeli relevantne podpore. Sploh se obešat na to večinsko podporo črncev Obami ob tem, ko so prav vsi dosedanji predsedniki in podpredsedniki bili beli moški (celo če prišteješ še dosedanje poražence predsedniških volitev, se ta homogenost bistveno ne razbije), je neprimerno, saj imajo sploh prvič to priložnost, da glasujejo za črnca (pa v bistvu to niti ni, ampak je pol-pol). Kot drugo tvoja navedena dejstva v ničemer ne kažejo na rasističnost ali nerasističnost, ene ali druge rase. Tega iz zgolj procentov podpore preprosto ne moreš kar direktno potegnit. Rasizem se namreč ne kaže v podpori ali nepodpori kandidatu, ampak v razlogu zanjo in do teh volitev so črnci veselo volili bele kandidate, na teh volitvah je pa kar lep kos ljudi, ki Obame ne bo volil, samo zato, ker je ne-bel.

Sploh je ta tvoja predstavitev procentov eno veliko manipuliranje, ker namreč bistveno drugače kot tako sploh ne more biti. Američani so v grobem razdeljeni pol-pol med demokrate in republikance, črnci pa večinsko volijo za demokrate. Pričakovati torej, da bojo zdaj samo zaradi tega, ker je en kandidat črn, beli demokrati masovno podprli belega republikanca, je smešno (od tu 40% belcev pro Obama), kaj takega pričakovati od črncev, ki so v izraziti večini volili recimo že Kerryja (88%), Gorea (90%) in Clintona (84%) pa prav tako. Ali morda ti trije tudi pripadajo kakšnemu črnemu plemenu?

Podpora Powella Obami ni presenečenje samo zato, ker je to praktično edini izpostavljeni član Busheve administracije, ki ni driska in je svojo podporo Obami tudi zelo tehtno in premišljeno argumentiral. Daj mi prosim povej še kakšni rasno plemenski preferenci je podlegel recimo Hitchens, da je tudi on podprl Obamo in enako še marsikateri drug belec iz (pro)republikanskega tabora.

Tvoj zadnji odstavek je pa samo še en lep primer trdnosti tvojih argumentov - spesniš si svojo hipotetično situacijo in jo imaš za dokaz tvojih konstruktov. Res čudno, da je v tvojem imaginarnem svetu, tako kot si ti predstavljaš, da je. Res čudno.
doke!

jype ::

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/us_elections_2008/7681168.stm: Russians reject McCain cash plea

Funniest liberal bias yet.

poweroff ::

Aaa, "erpublikanec" McCain je za denar prosil preklete komuniste?

In ti biased levičarji mu denarja niso dali?

Saj ne vem kaj je hujše - prvo ali drugo?

P. S. A nimajo tudi v ZDA prepovedi prejemanja denarja za namene volitve iz tujine? A ne bi bilo financiranje kandidata s strani Rusov vmešavanje v notranje zadeve ZDA oz. "kupovanje" predsednika?
sudo poweroff

hokuto ::

Ken Adelman je tudi podprl Obamo.
Kdo je Adelman:
Ken Adelman is a lifelong conservative Republican. Campaigned for Goldwater, was hired by Rumsfeld at the Office of Economic Opportunity under Nixon, was assistant to Defense Secretary Rumsfeld under Ford, served as Reagan’s director of arms control, and joined the Defense Policy Board for Rumsfeld’s second go-round at the Pentagon, in 2001. Adelman’s friendship with Rumsfeld, Cheney, and their wives goes back to the sixties, and he introduced Cheney to Paul Wolfowitz at a Washington brunch the day Reagan was sworn in.

Zakaj Obama:
Primarily for two reasons, those of temperament and of judgment.

When the economic crisis broke, I found John McCain bouncing all over the place. In those first few crisis days, he was impetuous, inconsistent, and imprudent; ending up just plain weird. Having worked with Ronald Reagan for seven years, and been with him in his critical three summits with Gorbachev, I’ve concluded that that’s no way a president can act under pressure.

Second is judgment. The most important decision John McCain made in his long campaign was deciding on a running mate.

That decision showed appalling lack of judgment. Not only is Sarah Palin not close to being acceptable in high office—I would not have hired her for even a mid-level post in the arms-control agency. But that selection contradicted McCain’s main two, and best two, themes for his campaign—Country First, and experience counts. Neither can he credibly claim, post-Palin pick.

Ampak verjetno gre v tem primeru za albino črnega republikanca (na vseh slikah zgleda nekam sumljivo bel), drugače se pač ne da razložit tega njegovega podleganja rasno-plemenskemu vplivu, čeprav je navedel tehtne razloge za to vse prej kot pričakovano in samoumevno podporo.
doke!

poweroff ::

 LOL

LOL

sudo poweroff

PacificBlue ::

Plot to assassinate Barack Obama foiled

Skoraj pa bi se zgodil še en "Martin Luther King"..

imagodei ::

Skor še nkol ni zajca ujel
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Je pa že pes ustrelil lovca..:P

imagodei ::

Hočeš povedat, da se je že zgodilo, da so razni Martini Luthri Kingi in Obame ustrelili svoje atentatorje?

Senzacionalističen hočeš biti, Pacific... Danes so že povedali, da je bila dejanska ogroženost Obame praktično enaka nič in da je šlo za dva pijana rednecka...
- Hoc est qui sumus -

Ziga Dolhar ::

Imagodei: in ti temu verjames? :-P
https://dolhar.si/

imagodei ::

Za spremembo, ja... Američanom bi zdajle prav prišla še kakšna vojna, tamle v Iranu mogoče. Bi hitro rešili svoje gospodarske probleme >:D
- Hoc est qui sumus -

Jst ::

Pogledal sem zadnji, tretji, presidential debate.

In ne vem, zakaj imam občutek, kot da se je McCain skozi celo uro in pol branil in dajal komentarje proti Obami, čeprav mu to sploh ni bilo potrebno. Tudi v Slo je Peterle napadal Turka, pa nato zgubil. No, Slo In USA ne moreš primerjati. V USA bo pomoje precej bolj izenačena tekma med kandidatoma; v medijih se pa pojavlja ogromna prednost Obame.

To se je McCain zafrknil, kot da bi punk kid se zagovarjal pred ravnateljem in mu očital stvari. Precej bolje bi bilo, da bi ostal hladne krvi, navajal dejstva, njegove plane in kako on gleda na zadevo in obrazložil, da če se je strinjal z Bushevo politiko, to ne pomeni, da bi sam tudi tako ravnal. Neeee, on se je zapikoval v malenkosti.

Res škoda. Zato se ne čudim, zakaj komentatorji večimnoma pravijo, da je demokratski kandidat nekako zmagovalec zadnjega dvoboja.

ps: še nekaj: če bi McCain izbral koga drugega za VP, bi mu prineslo večjo prednost, kot pa z Palinovo.

No, četrtega bomo videli kako bo. Mislim, da precej izenačeno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

poweroff ::

Pozabljaš na število elektorskih glasov.
sudo poweroff

PacificBlue ::

Hočeš povedat, da se je že zgodilo, da so razni Martini Luthri Kingi in Obame ustrelili svoje atentatorje?

Senzacionalističen hočeš biti, Pacific... Danes so že povedali, da je bila dejanska ogroženost Obame praktično enaka nič in da je šlo za dva pijana rednecka...


Ne, imel sem v mislih ravno to o čemer ti govoriš. Pač pretiravanje, kakor so tudi objavili nedolgo nazaj, da je velika možnost terorističnega dejanja v ZDa, v času predsedniških volitev(pa so podobnih opozoril o možnosti napadov izdali že nevemveč kolikokrat).. S tem se samo straši ljudi. Vse kar ti počnejo temelji na strahu. V bistvu so pa oni največji strahopetci.

Jst ::

>Pozabljaš na število elektorskih glasov.

Ne, niti ne. Če pogledaš trend anket zadnjih nekaj mesecev, kažejo, da bo tekma zelo izenačena; ravno zaradi elektorskega sistema.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

poweroff ::

Aja?

Mislim, da se motič. Obama ima zadostno število elektorskih glasov skoraj že v žepu.
sudo poweroff

leinad ::

>
Ne, niti ne. Če pogledaš trend anket zadnjih nekaj mesecev, kažejo, da bo tekma zelo izenačena; ravno zaradi elektorskega sistema.


Trend anket na Fox-u? Reality check.

Jst ::

Hm, jaz sem nekje drugje gledal. Sicer je res, da ima Obama zmago že skoraj v žepu, ampak po tistih anketah je bilo še veliko elektorjev neodločenih.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Opanka ::

Za spremembo, ja... Američanom bi zdajle prav prišla še kakšna vojna, tamle v Iranu mogoče. Bi hitro rešili svoje gospodarske probleme >:D



Neumnost.
Sicer pa, če bi že šli v vojno bi šli zato, ker imajo edini jajca se upreti
muslimanskemu nacionalizmu in rasizmu. Bravo ZDA!

jype ::

Opanka> Sicer pa, če bi že šli v vojno bi šli zato, ker imajo edini jajca se upreti muslimanskemu nacionalizmu in rasizmu. Bravo ZDA!

Naivko.

Če bi šli v vojno, bi šli zato, da bi zaščitili svoje gospodarske in geopolitične interese v regiji. Morda bi pod taktirko sposobnejšega predsednika zgolj naredili manj škode, kot so je v Iraku.

PacificBlue ::

Za spremembo, ja... Američanom bi zdajle prav prišla še kakšna vojna, tamle v Iranu mogoče. Bi hitro rešili svoje gospodarske probleme



Neumnost.
Sicer pa, če bi že šli v vojno bi šli zato, ker imajo edini jajca se upreti
muslimanskemu nacionalizmu in rasizmu. Bravo ZDA!


Še eden, ki je podlegel proti(teroristični/muslimanski) propagandi.

Če bi šli v vojno, bi šli zato, da bi zaščitili svoje gospodarske in geopolitične interese v regiji.


Ne verjamem, da bi potem sploh kaj dosegli. Iran ni Irak.

Jst ::

V tej temi je bilo polno zasmehovanja UssNimitz.

194 ameriških časopisov (dnevnikov, tednikov in mesečnikov) je podprlo Obamo, za McCaina pa se je izreklo le 82. (po podatkih Editor & Publisher)

vir: rtvslo.si

Vsi skupaj ste zlorabili besedo "bias;" v eno ali drugo stran.


Drugače pa, mene sploh ne bi čudilo, da bi v USA izvolili gospoda Xy, kateri ne bi poznal osnove matematike, ekonomije,... nič. Glavno, da bi rekel, "tax cuts on guns" in pa "god bless america."

edit: grammar.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Opanka ::

Za spremembo, ja... Američanom bi zdajle prav prišla še kakšna vojna, tamle v Iranu mogoče. Bi hitro rešili svoje gospodarske probleme



Neumnost.
Sicer pa, če bi že šli v vojno bi šli zato, ker imajo edini jajca se upreti
muslimanskemu nacionalizmu in rasizmu. Bravo ZDA!


Še eden, ki je podlegel proti(teroristični/muslimanski) propagandi.

Ojoj, kako naiven sem, sicer pa vsevedni, ti že veš ... Me pa veseli, da bodo tvoji vnuki na pamet citirali koran. In prav je tako.

Če bi šli v vojno, bi šli zato, da bi zaščitili svoje gospodarske in geopolitične interese v regiji.


Neumnost ...

Ne verjamem, da bi potem sploh kaj dosegli. Iran ni Irak.


Tako je...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opanka ()

imagodei ::

Opanka,

kaj hudiča, od zgornjega zmazka, so tvoji odgovori, kaj citati...? Tvoj odgovor v takšni obliki je samo za izbris, ker v bistvu drugim pripisuješ izjave, ki jih niso dajali.
- Hoc est qui sumus -

JanK ::

ROFL! Sarah Palin žrtev potegavščine

In to naivno bitje naj bi bilo v poziciji, kjer lahko postane predsednica ZDA... Precej scary!

leinad ::



:D

pecorin ::

Obama je naslednji predsednik zda.

jype ::

Pomembno je samo to, da je PacificBlue pravilno napovedal, da bo Hillary :)

poweroff ::

Ne, Bidna bodo ustrelili, nakar bo Obama Hillary vzel za podpredsednico, nakar bodo ustrelili še Obamo in bo Hillary predsednica.

Čakamo samo še na to, da kdo razglasi, da je Obama evtanaziral svojo staro mamo, da bi pred volitvami dobil milostne glasove volilcev.

P. S. Mora biti pa res hudo šok za slovenske desničarje.

Najprej je Peterle izgubil na volitvah

Potem so tajkuni prevzeli DELO in predvsem MAG.

Nato je Janša izgubil na volitvah.

Sledila je neposlušnost na RTV SLO, ki se je norčevala iz Surle.

Konec je bilo neoliberalizma.

Republikanci v ZDA so totalno popušili.

Kriza, ne?
sudo poweroff

T-h-o-r ::

v bistvu niso totalno popušili :) če gledaš glasove ljudi, je obama zmagal za samo 5% (52-47)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

imagodei ::

Mhm. Le kako bi Janša pri nas jokal, če bi Pahor zaradi par procentov dobil 2x več sedežev v parlamentu?
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

civil war? :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
21 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ron Paul (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
757100 (4872) innerspace
»

McCainov klub pozabil pobrisati blackberry

Oddelek: Novice / Zasebnost
104235 (2580) Loki
»

V ZDA kršijo tudi zasebnost predsedniških kandidatov?

Oddelek: Novice / Zasebnost
473733 (2383) jype
»

Hillary Clinton - predsednica ZDA?

Oddelek: Loža
111710 (1489) michel

Več podobnih tem