» »

Cubic Maping v Colinu 2

Cubic Maping v Colinu 2

AtaStrumf ::

A ste že probal to opcijo vklopit v špilu. Kolk je pol hud model avta. Skor čist realen. Sam šit k začne špil štekat. Imam GF2 MX od Herculesa, pa ga lahk navijem na 220/220 (GPU/MEM) pa nič ne pomaga. A ima kdo kakšno boljšo grafično. A pol dela gladko? Razmišljam, da bi kako novo grafiko nabavil, pa da vem kaj se splača.

A GF3 Ti 200, pa moj Athlon XP 1600+ na 256 MB DDR, bi moralo sekati. A ma kdo kaj tazga. A delajo pol vsi špili na maximalnih nastavitvah. Sem zanč mal gledal pri kolegu (GF3Ti200 + Athlon 900 pa 256 MB DDR AMD 760 chipset) pa nisem bil ravno prepričan. A se mogoče Radeon kaj bolj odnese?

krucymucy ::

iatq! Sam men pa ni štekal na D700@1085, 256 SDRAM, winfast 215/215 na 1024*768 32 bit ... kok maš resolucijo?

Aja še to! pod display properties > settings > advenced > Geforce properties al kaj že ... si izklopi FSAA ... jest sem mel izkolplenga in pa zraven se direct 3d nastavitve nastimaj najboljša zmogljivost ... jest sem to mel!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

viper ::

js mam GF4 4400 128DDR. draw distance10, full detail, cubic pa nisem vklopil, bom dons popoldan. slika je zelo lepa in tekoca. imam pa drug problem. mam pac piratsko verzijo, ki mi v menijih cudno trza. ne vem ali je to zarad piratske verzije ali je kaj drugega. rabm pomoc. v menijih mi kr ene poligone vmes kaze, tako da je kr tezko nastavit avto. pa med voznjo mi digitalni obratomer utripa, pa se ena crta se pojavi od konice antene na sredino monitorja navzgor. zelo tanka, crna ....

to mi je dlealo tut na gf2PRO 64 in na GF4mx, ki sem ga meu sam zacasno. a kdoi ve kaj je narobe?

drgac ostalo je pa slika zelo lepa, tekoca, avtek je ful lep ... ipd ....

Predator ::

no pay no fun
najbrž maš rip od te igre ker sem slišal da je imela nfs4 in 5 iste probleme ( utripanje menijev, števci.. kar je blo pa grafike vozil in oklice pa vse ok... )

še en razlog več da se oskrbite z originali ;)

_Mortal_ ::

Jz pravm gonilniki. Jz mam piratsko verzijo NFS4, NFS5 in dela vse brez problemov brez bilokakšnega utripanja.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

viper ::

bom kupu original ... kmal .... zagotovo
mal sem se cakal, da bo cena padla. zdej pride pri mantisu cmr2.0 4000 SIT

ampak mal dvomim, da je tam problem. a noben drug nima takih, podobih tezav ...??

lp

Predator ::

poglej če imaš mogoče anistropic filtering ( oz nekaj takega ) vklopljen, ker meni je ta stvar skos delal probleme pri d3d igrah

drugače me pa slika spomni na tisto iz voodoo-ja če si imel agressive tiling na HSR nastavljen ( isto je malce utripala )

AtaStrumf ::

Sem preveril. Nimam vklopljen Anisotropic filtering, niti FSAA. Bom probal jutri če delal kaj boljš.

viper ::

kupu original. isti problem. help me plz.

nastavljeno mam vse po nasvetih zgoraj.

lp
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

AtaStrumf ::

A si probal kake druge gonilnike. Pa ne samo za grafiko, ampak tud za plato (chipset). Pa niso vedno tazadnji detonatorji najboljši. Men se je recimo na najnovejših TV out zaklenil na 16 barv in 800x600. Sem dal originalne z CD-ja od grafične in mi je delal lepo na 32 BIT-nih barvah in 1024x768. Pa kabel od monitorja mal prever če je vse OK znjim. Če maš kakega v rezervi ga probaj zamenjat, ker je ful čudno da ti to dela na vseh treh grafikah. Ne pozabit zamenjat tud gonilnikov od plate, lahk pa tud drkajo kaki gonilniki od nečesa tretjega kar imaš v računalniku. Probaj kaj odinštalirat. Kak modem zna zezat ipd. Kere Windowse pa uporabljaš? Upam da ne Millennium.

viper ::

verjames ali ne - vecino tega sem ze poskusil. kabl sem menjal, driverjev en kup, sam za motherboard pa jih nisem menjal. sam zakaj bi, ce mi drugod dela ok. drgac pa za boljso predstavitev sem dal isti topic na jokerjev mnenjalnik. link na topic imas tukaj. tam je opisano bolj podrobno. se priporocam za vse nasvete.
hvala!

lp
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

Senitel ::

Hm jaz sem zdele sprobal Colin 2 demo, pa mi je delal čist lepo (isto vse na high in tudi cube environment mapping je bil vklopljen) brez kakeršnih koli artifaktov. Kere driverje za GeForce-a maš?

viper ::

detonator 28.32. Tazadnje k sem jih nasu.

I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518673 (3659) Nyana
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456917 (25649) LittleDevil
»

Ati radeon 9200 - tak nateg da ni res...

Oddelek: Strojna oprema
272097 (1233) cpu
»

Izkušnje z GeForce 3 Ti 200 prosim

Oddelek: Strojna oprema
291358 (780) nodes
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614776 (3772) Paramedic

Več podobnih tem