» »

PC to TV problem

PC to TV problem

bmatko ::

Imam leadtek 8800gts preko katerega bi rad povezal comp s Tv-jem. Uporabljam S-video kabel (tv - 4pin / comp - 7pin) s pretvornikom. V nvidia cotrol panel-u se sploh ne znajdem (slaba preglednost, premal možnosti) , zato mi nikakor ne uspe povezat pc s tvjem. Vsaka pomoč bi bila dobrodošla, ker sem že čisto obupal:(.

bmatko ::

Malo sem se poglobil v problem in prebral nekaj forumov ter prišel do ugotovitve da je Nvidia conrtol panel prevec "oskubljen". Nikjer ni moznosti priklopa se kaksnega monitorja ali tv-ja. Mislil sem da je problem v driverjih, zato sem dal nove in rezultat je ta da imam zdaj se manj opcij za nastavitve. Ce je imel kdo iste probleme in jih resil bi ga prosil za odgovor.

jan01 ::

pecavar34 ::

pozdravljen sam sem bil lastnik prejšne verzije 8800gts in je nikakor nism spravu na tv. je bla čist zelena al pa čist rdeča barva. probu use piz*** matrne, ni šlo in ni. tko da pol sm uzeu lepo ati s katerim nisem meu nikol tega problema da ne bi mogu prklučt slike na tv da bi gor gledu film! Kar se tega tiče je nvidia velik problem.

Pa da me noute takoj napadal tud en uibr stručko je probavou pa ni šlo!
Asus ROG G751JY

bmatko ::

Ja zgleda da ne bo nič od tega.

Jan01 a s pomočjo rivatuner se da povezat pc z tv-jem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI-->HDMI na plazmi

Oddelek: Zvok in slika
91477 (716) Boromir
»

GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
179055946 (36973) msms
»

8800gts navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
986884 (3815) PINki
»

Zelo nizke točke v 3dMarkih! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
814891 (3471) pecavar34
»

xfx 8800gts in slotech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
867089 (3910) cole-22

Več podobnih tem