» »

GeForce 8800GT

GeForce 8800GT

««
35 / 36
»»

kmetek ::

a ni zanimivo, dajo neke hude cene pa ni zaloge :\

borchi ::

> a ni zanimivo, dajo neke hude cene pa ni zaloge

zakaj se ti zdi čudno, da zaloga poceni robe hitro poide?
l'jga

kmetek ::

ne to, količine nimajo zadostne že v štartu.

dzinks63 ::

:)) Po moje je to pucanje zalog in jih kmalu ne bo več v prodaji, namesto nje je sedaj 9600GT, katera je cenejša za njih in nas. Seveda so že na obzorju tudi novejši in močnejši modeli.

AapocalypseE ::

Sem prej klical na Funtech za 8800GT 512MB Zalman 195€ in mi je reko jah mogoče jih danes dobimo. Plačat boš moral v naprej, ti bom kr TRR poslal na mail. Sem se samo nasmejal in odložo. Kje je način, da bom plačeval nekaj v naprej in pol lahko čakal na kartico nevem kak dolgo ali pa je mogoče sploh ne bo. Klical sem tudi v PC-Plus za isto grafo 206€ in mi je reko, da je sploh ne dobijo več. No potem sem še nazadnje klical v Aperio spet za isto grafo 217€ in so jo po skoraj 5min iskanju našli in jo jutri dobim. Človek skoraj živce zgubi polek. ;((

Aja sem še šal danes v BigBang in vidim Asus 8800GT 512MB za 289€ in od Leadteka neko navito za 244€. Mislim nenormalne cene. Potem še v Comtronu 199€ sem si mislo ok bom kr to vzel pa vidim 256MB jau.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

drugič meni reč :\

AapocalypseE ::

Sem dobil obvestilo danes, da bi lahko šal dvignit ono 8800GT ZL za 217€, ampak bom šal na pošto in reko naj pošljejo nazaj. Sem se raje odločo za TO so jih danes dobili na zalogo in se pomoje najbolj splača.

Volta ::

Boljša izbira za moje pojme.

LP

Dr_M ::

Splaca se ti, ce mislis zadevo do konca navit, drugac pa dvomim. Spet ni tok velike razlike.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

>>><<< ::

Itak, da se bolj splača kupiti 8800 GTS.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

AapocalypseE ::

Sem si šal vzet kar 8800GT. Sem malo bolj detajlno gledal teste in sem vido, da sploh ni neke velike razlike med tema dvema karticama. Za ono GTS bi še mogo plačat neko večjo poštnino, če bi htel, da bi mi jo danes pripelali, tak da cca. 40€ mi dosti pomeni. Sploh pa ko sem vido, da ni neke razlike med karticama. Kartico zaenkrat laufam na 700/1000/1750 in še bi šla, ampak mi je zaenkrat dovolj. Stopinje v idlu ob tem navitju mam 44°C ob zaprtem ohišju in niti malo prezračeno.

nuclear ::

razlika je. med kartama.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

GrimReaper ::

Sem prej klical na Funtech za 8800GT 512MB Zalman 195€ in mi je reko jah mogoče jih danes dobimo. Plačat boš moral v naprej, ti bom kr TRR poslal na mail. Sem se samo nasmejal in odložo. Kje je način, da bom plačeval nekaj v naprej in pol lahko čakal na kartico nevem kak dolgo ali pa je mogoče sploh ne bo.

Pa ta Funtech je še kr en lol, sm mislu da so to že poštimal. Sploh ne vem kaj mislijo, nej nardijo eno navadno spletno štacuno, pa bodo takoj dobil 50% več strank.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

PINki ::

Res majo smotano stran...:\

Dr_M ::

Funtech je cist ql. Pac nimajo spletne trgovine, pa kaj pol. Tisti trije zaposleni res ne morejo usega nardit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matija14 ::

Tisti, ki jim na Asus EN8800GT "Glaciator" ne kaže tepmerature drugje kot v SmartDoctorju, naložite najnovejši Everest 4.50 in pod GPU diode mislim, da je.:D

zee ::

Katero GeForce 8800GT priporocate, da bo cimbolj tiha?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

>>><<< ::

Kaj takega, ta je malo precenjena in še od Leadteka z Zalmanom ...

Jaz bi kupil Gainwardovo in ji v Riva Tunerju omejil obrate ali pa če najdeš kakšno pasivno in namotinraš gor en tih vent ...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

tropinovec ::

Tale je poceni, dobra firma, pa še čisto tiho je! ;)

KLIK!!

(Mimogrede, jaz jo prodajam...:8))

:D

AapocalypseE ::

Jaz lahko svojo samo priporočam, sploh je ne slišim in hladi res dobro. Aja pri PC-Plusu one za 206,61€ nebojo dobli več. Sem klical in jih ni za dobit. Nevem zakaj pol ne odstranijo zadeve.

ialexxb ::

Jaz sem se pa znašel v problemih s svojo 8800GT, in sicer mi je to začelo delovat že pri igri FEAR Persus Mandate in enaka napaka se pojavlja pri Test Drive Unlimited. Prižgem računalnik, pridem v namizje in v 5 minutah je temp. nad 62˙C. Ko grem igrat Test Drive ne igram 3 minute(pride takoj do malo manj kot 80˙C), mi že zastane slika in od zvočnikov je tak čuden glas(podobno kot pri brivniku) nakar moram resetirat. Imam pa XFX 8800GT 512MB XXX AlphaDog edition. Kaj bi lahko naredil, je mogoče max. temp. nastavljena v BIOS-u 80˙C premalo...?
Hvala za pomoč, lp.

dukenukem ::

da se ti niso hladilna rebra pod pokrovom zabila z prahom ,tak tip graf je treba vsake tolko spucat pod pokrovom, ker se nabere preveč prahu in ne hladi več dobro ;)

Scarface ::

Ali je med 9600GT in 8800GT kakšna bistvena razlika?
Rabim toliko, da mi bodo lepo delale kakšne novejše igrice. Ne nameravam navijati ali kakšne benchmarke poganjati... nimam too much cajta za tako igračkanje :)
Been there, done that....

mesoreznica ::

@LeMans probaj ročno pognat vent na recimo 80%. In potem poskušaj še enkrat z igro.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mesoreznica ::

@Scarface med 9600GT in 8800GT je premalo razlike, da bi se splačal nakup 8800GT. Tudi jaz je ne bi kupil če bi takrat bila na voljo 9600GT. :D

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

tilinho20 ::

ODvisno od cenovne razlike. Recimo, če je 8800 GT dražja za 25 eur, potem se bolj splača 8800 GT.

Neumnost ::

Med 8800 GT in 9600 gt je razlike za cca 25-50 €... (odvisno od proizvajalca)..

Če si nezahteven uporabnik je definitivno 9600 gt čisto ok.. Razlike se kažejo na večjih resolucijah..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neumnost ()

wisky ::

mene pa zanima kateri ventilator bi mi priporočali za tale hladilnik https://www.cool-pc.org/productdetail.p... ??

mesoreznica ::

9600GT se dobi za 147€. Ok kira 8800 GT 512MB - je pa za 25 evrov več?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

AapocalypseE ::

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

O fak, kriza. Par mesecev nazaj (dobra dva) sem na AGT-ju dal 240 evrov za XFX-a 8800GT. Zdaj pa je za 181?? OMG. Dobro sem se zajebal.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Dr_M ::

Heh...kaj pa tisti, ki so dal 280-300€? :)
Jest sm novembra tut dau 240€, pa se cist nic ne sekiram.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

Hmja kolko pa je pocasnejsa 9600GT? Ker razen Cena nic za njo ne govori. Vcasih si lahko reko hej to je nasledna generacija. Ampak 9600GT serija se bi vbistvu mogla 8750 imenovat.

Scarface ::

Pri osnovnih karakteristikah niti nisem opazil kakšne večje razlike med 9600GT in 8800GT.
Sem pa pregledu par testov in se 8800GT izkaže bolje. Tudi na tujih forumih pravijo, da teh dveh kartic ne gre primerjati. Povsem različna razreda.....
Been there, done that....

Cveto ::

O fak, kriza. Par mesecev nazaj (dobra dva) sem na AGT-ju dal 240 evrov za XFX-a 8800GT. Zdaj pa je za 181?? OMG. Dobro sem se zajebal.

LP


Jest sem dal pa 259€, pa se ne sekiram kaj preveč. Bolj važno mi je da sem imel novembra in decmebra dober comp, saj je to čas ko je največ novih špilov in ko imam čas igrat. Kupil sem jo pa itak zaradi Crysis-a!

AapocalypseE ::

Revenant ::

Bi kr tle uprašu, kaj je najboljše za 200E, lahk tud tja do 300 EUR? Proc je majka, rama dost, mam pa zdej 7900GT. Glih ne spremlam graf zadne cajt, cincam med 9600GT, 8800GT in GTS, GX2, pač med vsemi. :) Razgledoval sem se celo popoldne po ceneje.si in resnično ne vem kam bi utaknu 300 eur, žalostno je to ja:D
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

cole-22 ::

Jah kaj je najbolje je odvisno...
Če si pripravljen dati 300€ je to definitivno 9800GTX ali GTS (še cenejši od GTXa), ki je ubistvu enaka GTXu.
Za manj denarja pa 8800GT. GX2 se ne splača edino, če ti ni težko dati 500€+


PS: Prodam GTS 512, če koga zanima...

Sba ::

Na kolk je še pametno imeti Memory clock? Čez 1000 naj bi začel crkovat ... Trenutno imam 715/1750/980

Dobim pa 13413 v 3DMark06, se pa pozna tudi razlika v gonilnikih iz 169.25 na 174.74 (90 pik v prid novejših).
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Pesimist ::

Kaj moras sevedno meti dve isti firmi Geforcov da SLI poganjas ali mas lahko enga Asusa pa enga Club3D recimo?

Senitel ::

Imaš lahko različni firmi.

Pesimist ::

Kaj pa ce je ena out of box OC druga pa ne? :D

Senitel ::

AFAIK bo driver downclockal hitrejšo.

Pesimist ::

Jah vidim da jeh v avstriji ze za 120€ dobis. 9600GTje. Samo mater cvikam da nebom pol mel tisto kurcevo ko se cooler 100% hitrostjo nonstop vrti.

Drugace pa je 550W LC dovol za SLI 9600GT?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

boha ::

Hmm, 9600GT SLI je dejansko zelo dobra zadeva. Cenovno primerljiva z 9800GTX ampak precej hitrejša varianta. Thumbs up.

A second GeForce 9600 GT installed on this system requires you to have a 500 Watt power supply unit at minimum if you use it in a high-end system. That power supply needs to have (in total) at least 36 Amps available on the 12 volts rails.

Pesimist ::

Ah ja ocitno ne. Te se pa mi bol splaca 8800gt za 156€

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

wisky ::

Danes sem navijal grafično kartico 8800gt, navij sem jo na 739/983/1847 in pognal 3d mark 06 in je bilo vse vredu. Ko pa sem gpu dvignil za 10mhz in zagnal 3d mark 06 pa se je pokazala črna slika na ekranu in sem moral računalnik resetirati. Hladilnik imam Arctic Cooling Accelero S1 in na hladilniku nameščena 2X120mm ventilatorja. Sedaj me pa zanima kaj bi bilo narobe, saj z hlajenjem nemore biti problem :'(

cole-22 ::

Ja kaj misliš da bi bilo lahko narobe? Pač tukaj se ti kartica ustavi! Za višje clocke bo potreben Vmod.

LordTado ::

za tistih par frejmov se ti ne splača grafe uničevat!

maš teste do kok jo occ-jni...

RiNC ::

Sem novi lastnik EVGA 8800GT SC in vas proso za nasvet:
- katere driverje inštalirat - 169.25 ali 169.44beta?
- kateri softvare inštalirat za nadzor temperature, hitrosti ventilatorja, navijanje...?
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!
««
35 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604990 (3832) Meizu
»

Grafika - a se splača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524760 (3752) tilinho20
»

Radeon 3870 VS GeForce 8800GT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1288004 (7091) JamesBond
»

GeForce 8800 GT ali GTS ali ?

Oddelek: Kaj kupiti
231723 (1723) LordPero
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811668 (11668) PrimozR

Več podobnih tem