» »

Vijačnik brez glave

Vijačnik brez glave

MSI7 ::

Imam vijačnik,ki nima glave in spodnjega dela za zapiranje baterij.Ali morda kdo ima rezervni del za prodat (glavo spredaj?)
 Moj vijačnik Einhell Bavaria 18

Moj vijačnik Einhell Bavaria 18


 Manjkata spodnji del in sprednja glava

Manjkata spodnji del in sprednja glava

DimmniBurek ::

Kupi raje novega, saj niso tako dragi. Dvomim da bo kdo imel točno ta 2 kosa od točno te bormašine
There Is No Stronger Drug Than Reality

Keyser Soze ::

Glave se pač preprosto kupi. Konec koncev je standarden priključek. Prodajajo se tudi rabljene. Lahko pa od kakšnega zaribanega vrtalnika, kateri ni nujno, da je isti model in znamka.

Baterija. Baterija pa pač v trgovini, ki prodajajo tele vrtalnike. Vsak Bauhaus, Obi, ipd... Rabljena je lahko za en šmorn oz. neuporabna.
OM, F, G!

marsovcek ::

Tak vijačnik imamo doma in je baterija za en falus. Pri montaži gips plošč je držala ~ 5 vijakov.

krneki0001 ::

Na tvojem mestu bi šel kupit alpha tools za tistih 15 al 20 evrov. Dobiš 2 batriji in zadeva deluje vredu - 2 sobi iz knaufa je že nardila pa še nima namena crknit. Pa tudi če crkne imam 5 let garancije in lahko zamenjam kadarkoli - sploh ne popravljajo tega, ampak ti v bauhausu kr direkt da novo in staro stran vrže.

Keyser Soze ::

alpha tools

Jep, samo pozabi kakšne bolj heavy duty biznise. Sosed je dal male pare za alpha tools. Jaz sem dal 100€ za B&D.

Čez čas je začel hodit po mojo mašinco, dokler ga ni povsem prevzela. =)

Sej se da veliko anrdit s to plastikfantastik serijo. Samo ko pride do kakšnih bolj zahtevnih nalog, kot je vrtanje kakšnega jekla ali tršega lesu z svedri večjega premera, se sanje končajo. Takrat pa vidiš zakaj taka cena.
OM, F, G!

Zimavc ::

Že za 150€ dobiš Makitino mašino, ki je lahka in zlepa ne guzne. Pa še luč dobiš zraven.

Pyr0Beast ::

40€ od iskre z dvema baterijama. 1 polnjenje je držalo kakih 8ur nonstop dela (2uri pretakanje olja s črpalko na baterijca), ostalo vijačenje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ali3n ::

@MSI7: pošlji mejl (in fotke) na miha.kastelic AFNA top-nova.si

morda ima kaj uporabnega; napiš, da te je poslal Gorazd.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199407 (7512) lopov
»

Orodje Einhell

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1621093 (6681) krneki0001
»

alpha tools (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5828461 (19421) Aar2rk
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922859 (16188) T0RN4D0
»

Izdelki Toolcraft

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81801 (1519) VolkD

Več podobnih tem