» »

Izdelki Toolcraft

Izdelki Toolcraft

uncounguest ::

Pozdravljeni vsi skupaj,
kupujem akumulatorski vijačnik, ki je hkrati kakovosten,močan in poceni. Pa sem malce pobrskal po spletnih trgovinah ter iskal vijačnike v vrednosti do 100EUR. Zasledil sem naslednji vijačnik, ampak firma toolcraft mi ni znana in nisem seznanjen z kakovostjo tega izdelka oz. firme.
Torej prosil vas bi če napišete svoja mnenja in izkušnje glede te firme, izdelka.
Se splača kupiti ta vijačnik in kaj menite glede njegovih specifikacijah?

Hvala, lep pozdrav !

wooted ::

v bauhausu maš poceni te zadeve, če crkne pa brez problema novo dobiš v garancijo.. so tok pocen da se jim ne splača popravlat. za domačo uporabo je tist v bauhausu zakon ;((

uncounguest ::

ja kolikor sem zasledil so ti iz bauhausa za en k.... Poceni in "šrot" zadeva.
Ima kdo kakšne izkušnje z toolcraft firmo...?
Ali pa če imate kakšen predlog kakšen akumulatorski vijačnik/vrtalnik bi dobil poceni in kvaliteten za manj kot 100 EUR?

največ štejejo lastne izkušnje in ne tisto kar ti trgovine pihajo na dušo;((.

Okapi ::

Koliko vijakov na dan v povprečju priviješ?

O.

TESKAn ::

Baterijska vrtalka in "navadna" bormašina iz bauhausa (alpha tools) mi še delata, pa sta že kar nekaj dali skozi - s tem ne mislim vzami na svetlo enkrat na leto, ampak sta imeli nekaj mescev vsakodnevno, ne preveč "prijazno" uporabo. Kupil sem tudi rezalko za kanale, tudi alpha tools in po mescu dela v prahu še zmeraj laufa.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Aston_11 ::

Jaz sem z mojim (makita) privil/odvil par tisoč torx vijakov dolžine med 5 in 7 cm. Za 4 vijake ali eno omaro bo tale, ki ga gledaš, dovolj dober. Ima velik navor, 18V baterijo, odvisno pa je, koliko težek je (po moje je kar, ker ima veliko baterijo) in kako leži v roki. 80 EUR niti ni toliko malo za vijačnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

kuglvinkl ::

Sam imam Bochev 10.8 Li vijačnik in je OK. Bil je nek popust v Obiju, tko da sem se stegnil 70 evrov.
Your focus determines your reallity

WaterBoy ::

Tu še poglej če ti je kaj všeč:
http://www.interdiskont.si/

VolkD ::

Sam sem kupil že kar nekaj tega v življenju. Od noname, alphatools, Black˛decker,... da bi na koncu pristal na Makiti. Če bi prej vedel to kar vem sedaj bi si prihranil kar nekaj denarja. Če bi namreč že takoj kupil Makito........ In ja, v enem življenju se privije ogromno vijakov.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199518 (7623) lopov
»

vrtalni vijačnik aku?

Oddelek: Loža
83284 (3060) koyotee
»

alpha tools (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5828474 (19434) Aar2rk
»

Akumulatorski vijačnik do 150E

Oddelek: Loža
112024 (1732) LadoK
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922868 (16197) T0RN4D0

Več podobnih tem