» »

alpha tools

alpha tools

1
2
»

mrTwelveTrees ::

kako pa naj iščem enako velikost, ker zdaj baterije pridejo do vrha, kjer je konektor, če pa bodo manjše, bi moral nekako pritrditi konektor višje in z žikami pol dol na baterije.

STU-III ::

potem vzemi polni sub c
Line secured.

Tomay ::

Načeloma ti firme ki prodajajo (popravljajo) baterije tudi spunktirajo nazaj nove baterije. Vsaj za 1 tako vem v Mariboru.
Voodoo 4Ever

mrTwelveTrees ::

mam se eno majhno pištolico ki ima 4x AA 800mAh 1.2V Ni-cd
polenjej je preko adapterja...

bo kaj narobe če zamenjam baterija za Ni-MH ?

http://www.ebay.co.uk/itm/4-AA-3000mAh-...

B-Stard ::

To tudi mene zanima če to lahko naredim

dc10 ::

Bom kar v tej temi napisal, saj imam enak problem.

Torej odpovedal je akku od električnega sponkača Mister tool, ki je bil kupljen pred že dolgo časa nazaj in ga občasno uporabljam. Sedaj, ko bi ga nujno potreboval, pa je očitno akku odpovedal.
Zanima me, ali je kje v MB ali MS možno dobiti 15 SUB C celic po "normalni ceni", saj se verjeno cel akku ne dobi ali pa je zelo drag??
Ali morajo biti celice s točno takšnimi lastnostmi, kot so sedaj v akkuju ali so lahko npr. 1600 mAh ali celo več oziroma ali so namesto NiCd lahko NiMh??

Nekaj slik:




hojnikb ::

celice morejo bit nicd (nimh dvomim da imajo tak drain tok kot nicd) lahko so pa seveda večje kapacitete.
V končni fazi pa lahko stvar tudi predelaš na kake li-ion celice (vendar morejo spet bit high drain narave), če imaš kak li-ion polnilec.
#brezpodpisa

dc10 ::

Cena celic je pa v SLO neverjetna! Tudi na ebay.de me pride s PTT vred 34,5 eur (http://www.ebay.de/itm/SUB-C-Zellen-1-2..., tako da je za razmisliti, če se sploh splača to popravljati.... Nov sponkač je stal 40 Eur....
Mogoče kdo ve za kakšno trgovino v SLO, kjer bi bila vsaj podobna cena za nicd celice..??

lp

Aar2rk ::

Pozabi na menjavo celic pri vseh cenejših akumulatorskih strojčkih, zato pa so poceni, da se bolj splača kupiti novega, kot menjati celice.
Sicer pa kot vem menjajo celice lahko v E-Batt, trgovina je (vsaj bila) Lj. v BTCju, sem pa še kar prepričan, da bo cena večja od aparata.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater baterijski vrtalnik? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603199548 (7653) lopov
»

Kje kupiti poceni NiMH 14.4V 2000mAh baterijo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91825 (1448) Heavy
»

sub c baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
204668 (4378) einstein :P
»

Kje dobiti baterijo za rob. sesalec?

Oddelek: Kaj kupiti
314727 (4393) hojnikb
»

Menjava baterij v baterijskem vrtalniku

Oddelek: Loža
349296 (8589) einstein :P

Več podobnih tem