» »

Opozorilo policista...dobim kaj domov?

Opozorilo policista...dobim kaj domov?

;-) ::

Danes se peljem z pupo pa mi nekaj gnjavi da naj ji dam obesek za ključe itd. Naberem višjo hitrost pa vržem v nevtralno pa izvlečem ključ, volan se mi zaklene (k sreči na desno kjer je bil parkirni prostor). Tam z (manjšo) težavo ustavim (ker pač bremze ne primejo ko je avto ugasnjen). Nasproti prpelje policist pa mi našteje vse kaj je bilo narobe (pasovi, luči itd.) pa mi reče da je ok ker je prvič pa naj pazma nase pa da je to samo opozorilo. Hotel je tud podatke od obeh (nekaj se je mršil ker je pupa bila mladoletna) potem pa smo se poslovili.

Zanima me če kaj dobim domov ali je to bilo le ustno opozorilo. In ja prebral sem vse tukaj.

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?...

BigWhale ::

Daj povej nam, kako ti je ime in kje zivis. Da ti pridejo voznisko odvzet. Hvala.

-- Zaskrbljeni udelezenci v prometu.

kixs ::

LOL

Izvleces kljuc, ko vozis?!? Kej taksnega!?

Zavore ze primejo tudi brez, da dela motor. Ne dela pa servo ojacevalec in moras zaradi tega RES mocno pritisnit na zavoro.

Ce te je samo opozoril, potem ne bos nic dobil. To je pac samo opozorilo.

Sam drugic pa malo pameti v roke!

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Meizu ::

Majstr res...:P Da ti to uspe nardit... Pa pri vseh možnih stikalih v avtu ki jih lahko stisneš, greš ravno ključ ven stavit. Hehehe...

BigWhale ::

Sam drugic pa malo pameti v roke!


Cigave?! Verjetno une od punce! Al pa od soseda!

BigWhale ::

Kljuc je zato ven potegnu, ker je hotel dat punci obesek za kljuce... A niste prebral...

Meizu ::

Eh to so pa te ženske, ki bi nardile slona v avtu medtem ko se vozijo... Jao...

#000000 ::

Dobr da ji je bil všeč samo obesek, ne daj bože da bi se ji iz nepojasnjenega razloga prikupila volan ali pedal za bremze.

LapD ::

Falil temo? Šale, vici?

Meizu ::

Al pa kr palica od ročne hehe :)

Urc ::

Haha, zdej sem se pa res nasmejal. Ni to IMT :D :D :D

Meizu ::

Mogoče je začutla hitro potrebo po nečem zloveščem (kar v avtu seveda), pa je najprej uzrla obesek na ključih, pa je začela voznika napadat :P

PARTyZAN ::

Srčno upam, da je to zajebancija. Če ni ... prodaj avto in nikoli več ne razmišljaj o nakupu novega.

moj_nick ::

Tole je za na bash.org

:))
110111001001010001010000

šernk ::

saj ne morem niti verjeti kaj berem...

lepo od tebe da si šel brati uradni list po dogodku. kaj pa če bi še o čem drugem razmišljal recimo o tistem kot je rekel BigWhale v prvem postu???
vendar dejstvo je da ti si še daleč od tega da bi lahko sploh varno upravljal avto, sanja se mi ne kako si dobil izpit zanj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Urc ::

Na izpitu te tega ne naučijo 0:) Vsaj kolikor je meni znano :D

Pyr0Beast ::

OMFG !
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

St@jler ::

AaaaaaaaaaHAHAHAHAHAHAHAAH :))




Ne, seriously model, dej se rajš z busom vozi.
Or rather. Don't. :O

Tilen ::

Lahko si vesel da si še sploh tukaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dolenska ::

veš kaj si pa ne zaslužš met izpita. se upaš povedat fotru?? ti prec avto vzame. jaz bi ti še izpit. sebe in druge spravljaš v nevarnost. je vidt kulk ti je do ženske

madmitch ::

Lepo te prosim, nikoli, ampak res nikoli ne povej od kod si. Za vse batine, ki bi jih zaradi tegale dobil od mene, bi me verjetno strpali v zapor. Butl nešolan, objesten...

Dodal gas in vzel ključe ven??? Pa ti maš pameti manj kot noj.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

strictom ::

-"Ej daj mi mal obesek od ključa, k mi je dolgčas!"
-"Če se mi volan zaklene ko izvlečem ključ. A bi rada da se ubijema?"
-"Paaaaaaaaa kwaaaaaaaaaaa pooooooooool, deeeeeeeeej mi ključ k mi je dolgčaaaaaaaaaaaaas..."
-AAAAAAAAAAAAAAhhhhhhhhhh OMGOMGOMGOMGOMG!!!111one"
*boom*
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

imagodei ::

Nam lahko poveš, o čem si razmišljal v tistem trenutku? Pa tvoja baba? Sta oba blont?

No, pa če si že to naredil... Še bolj pomembno, kot to, o čem si razmišljal medtem, ko si vlekel ključ ven, je to, o čem si razmišljal, ko si se s tem dejanjem prišel hvaliti na slo-tech? Nam lahko zaupaš vsaj to?

Kaj se pa zdaj bojiš fotra, saj si očitno star 18+ let? Si pa na krasni poti, da nikoli ne boš star 20.
- Hoc est qui sumus -

ma73ir ::

In v trenutku ko si pospešval in dal ključ ven, nasprot pripelje mati samohranilka, ki ima doma 3 otroke, v nesreči seveda samo ona umre, ker debili ki so nesrečo povzročil vedno preživijo. In kaj bi potem? Tvoja puhloglavost in neverjeten idiotizem tvojega dekleta je spravil tri otroke na cesto, kjer nimajo kaj dat za v usta, so brez staršev in brez prihodnosti.
Takim bi odvzel avto, vozniško, denarna kazen, pa še kak ukrep kjer bi imeli čas da temelito premislijo (kakšno leto prostovolnega dela v domu za ostarele bi bilo ravno prav)če se jim zarad testosterona splača takole afnat po cestah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ma73ir ()

kriko1 ::

:O upam da je to samo joke - ker meni je smešno, ne morem si predstavljat pa da bi kaj takega komu zares prišlo na pamet. Res ne. Ni možno.

jrtjtejtt ::

Itak da se model zafrkava, ker ni ga človeka z IQ nad vodo, ki bi to storil. Pa sploh, lih je tam k se je vozu bil parkirplac, pa lih na desno se mu je volan zaklenu, pa lih takrat je policaj prpelu, pa lih takrat....craaaaaaaap!

krneki0001 ::

Še več takih na naše ceste, bom vsaj upravičil nabavo vsega tistega železa, ki ga švasam na avto.

Phoebus ::

Ej sory stari sam ti pa kreten, nimam drugega za rečt..

Gandalfar ::

Tale tema je ze presla meje konstruktivost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključ za avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5721454 (8553) donvito
»

Zaklenjen volan

Oddelek: Na cesti
95033 (4106) BivšiUser2
»

Koliko USB ključkov imamo?

Oddelek: Loža
262043 (1092) skico

Policaj dela na svojo roko? kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19031170 (26350) hamax
»

Mladoletna voznica vozila brez izpita (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11211388 (7765) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem