» »

problem z graficno kartico (geforce 9600gt)

problem z graficno kartico (geforce 9600gt)

Mougli ::

Kupil sem nov računalnik - procesor core 2 quad q6600, graficna kartica geforce 9600gt(512mb ram), 2gb rama(800mhz) in pa asusova P5KC maticna plosca.

Ko sem instaliral Visto in dal ocenit (experience index) racunalnik, mi je za graficno kartico vrnilo le 3,8 tock. Nato sem instaliral Asassian's Creed, pa je ze v menuju tok stekal, da sem komaj prisel iz igre... Poskusil sem tudi z najslabsimi nastavitvami igre - isto.

Instaliral sem najnovejse driverje, formatiral ze 3x, poskusil tudi s starejšimi driverji pa 0... :S

Ne vem več, kaj bi še lahko bilo :S

bluefish ::

pregrevanje?

Meizu ::

Verjetno je pregrevanje... Pa vendar te moram še nekaj vprašat - ali si sploh priklopil napajalni kabel na grafo? Mogoče je to problem.

Ja 3.8 je ful slaba ocena za to grafo, meni jo oceni na nekaj malega čez 5 točk... 5.2 al 5.3...

bluefish ::

če se ne motim je imela moja 6600gt toliko oceno.

black block ::

Vista!>:D
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

Jankolovski ::

Probaj z windows xp!

bluefish ::

ja, seveda, da boš usposobil grafično, boš šel nameščati drug Win - no go. Je brezplodno početje. Sicer pa kartica ni XP only.

Mougli ::

Joi, ne morm vrjet...Sm odpru kisto pa se enkrat preveru kable in res...kabl ni bil dobr prklucen. Zdej pa lepo...5,9 :) Hvala vsem! Res, sm bil ze cist obupan :)

Meizu ::

Ja, tile kabli se radi kej razrahljajo ja...

In z Visto je čisto vse ok, black block in Jankolovski... Na obeh mojih kompih (glej podpis) laufam Visto in delata oba perfektnO!

Meizu ::

AJa, Mougli, ja tudi pri meni, kaže 9600GT oceno 5.9 - nisem že dolgo pogledal, pa si nisem zapomnu ja:P 9800GTX pa ima mislim da 6.3 al 6.4 spet nisem čisto siguren...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed Shift vprašanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
936038 (2519) Seljak
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942263934 (63526) Seljak
»

Win 7 in precejšne težave z grafiko

Oddelek: Programska oprema
101092 (907) Denis15
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342772 (1899) Galaxy
»

Windows Vista .....kolk mate oceno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
595276 (2996) scisco

Več podobnih tem