» »

Need for speed Shift vprašanje

Need for speed Shift vprašanje

«
1
2

Mentalist ::

Pozdravljeni!

Imam vprašanje pri NFS Shift.

Zakaj mi šteka, čeprav imam dovolj dober računalnik?
Imam:
3gb rama
Intel Core i7 2.66
Saphire Radeon 4870
in pa Visto Buisness 32-bit SP2
Lool.

jizzer ::

Prvo kot prvo...igre vse ti bodo lepše delale na WIN 7 (preizkušeno na lastnem compu) drugo kot drugo pa tudi men zašteka včasih to je enkrat na 7-8min tak za 10 sekund drugače pa lepo dela ...

Mentalist ::

Vem, ampak se mi ne splača zaradi ene igrice windowswov formatirat
Lool.

__Devil__ ::

Ne veš kaj zamujaš.

jizzer ::

jap :P

Outsajder ::

Nfs shift sploh ni tok dobra kot sem jo pricakoval:|

__Devil__ ::

Škoda ne.

ViperR ::

Ko smo ze pri tem problemu mam jst en podoben problem. Meni pa steka GTA4. Tko kr full zacne stekat vsakih 5 sec zasteka za 1 sec. Mam pa 6gb rama, i7 920 3.8GHz, P6T deluxe V2, 4870X2, 850W napajalc. Ve kdo zakaj to steka? pa napise mi da mam sam 1Gb graficnega rama ceprav mam 2gb. A ve kdo kaj narest? So mogoce driverji krivi, ceprav za graficno mam cist najnovejse ostalo pa bl tko..

clix ::

Ker je grafa x2, ima vsak gpu po 1Gb svojega pomnilnika, in texture se podvajajo.

Mentalist ::

VipeR si naložil najnovejši patch za gtabr />
?
Lool.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Pobriši vso šaro ki ti teče v ozadju na računalniku. Pa sploh ni važno kakšne Wins imaš, na vseh bi moralo delat z 60FPS vse na max.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

__Devil__ ::

Meni je drugače patch zelo pomagal. Nič se mi ni potem zatikalo več. imam pa 1.03 patch.

Mentalist ::

Devil to pri GTA ali pri NFS?
Lool.

__Devil__ ::

GTA 4, pri NFS zaenkrat nimam kakih problemov.
zakaj?

Mentalist ::

Vprašam, ker mi včasih NFS malo štekne, pa sem mislil, da že obstaja patch ki to popravi.

Brez zamere
Lool.

__Devil__ ::

Čudno meni nič ne štekne.

Neaktiven ::

Tudi pri meni se pojavlja štekanje. Imam Win 7 RTM 64bit in grafično Asus EAH4870. Problem pa je zelo verjetno med PhysXom in ATIjevimi karticami. Na nvidinih, ki podpirayo PhysX, naj bi delalo v redu. Potrebno bo počakati na popravek za igro, nove gonilnike za ATIjeve grafične, ali pa na oboje.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/304149.page
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/90/304149.page#2944580

Buggy ::

a ste posodobili directX z avgustovsko izdajo 2009 in namestili nove/druge Catalyst driverje? Morda je tu kaj problemov.
Meni na Visti 64 zadnji Dx9c in Catalyst 9.8 z 4890 dela stvar BP 1920x1080, 2xAA + 8xFSAA in vse max na 60fps locka (vcasih gre na 55fps)

ABX ::

Ma ta igra bi se morala klicat NFS Shit. Zadeva je tako pocarsko narejena da boli glava.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Grey ::

Vprašam, ker mi včasih NFS malo štekne, pa sem mislil, da že obstaja patch ki to popravi.

Brez zamere

Štekne ti zelo verjetno zaradi ATi driverjev. Poskusi če je kaka razlika med 9.9 in 9.8.

ABX ::

Vprašam, ker mi včasih NFS malo štekne, pa sem mislil, da že obstaja patch ki to popravi.

Brez zamere

Štekne ti zelo verjetno zaradi ATi driverjev. Poskusi če je kaka razlika med 9.9 in 9.8.


Zadeva šteka zaradi 5432534 razlogov. Jaz bom počakal še kakšen patch preden jo ponovno štartam.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Grey ::

Ma ta igra bi se morala klicat NFS Shit. Zadeva je tako pocarsko narejena da boli glava.

Sploh ne. Zadeva je prav fajn in super za igrat. Vozni model vleče na realizem "but is not there yet", grafika je nadcarska, nabor avtomobilov velik, super meniji, meni veliko bolj všeč in stilizirano. Meni osebno najboljši NFS po NFS: High Stakes doslej.

Dela popolnoma gladko na 1280, 5400+, 2GB, 8800GT, Win7 z najnovejšimi driverji vse na High in AA4x...tako, da ne vem kaj ti ma za štekat, ker imaš verjetno boljšo kišto kot jaz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

ABX ::

Sem vesel zate, vendar veliko ljudem zadeva ne dela.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

CaptObvious ::

Meni tudi dela popolnoma normalno na GTX285, Q6600 pa 4Gb RAMa. Igra me je neverjetno presenetila, ker se pričakoval novi NFS drek tak kot je bil Carbon, Prostreet in še posebej Undercover... Zadni dober NFS pred tem je bil Underground 2 pa Most wanted še je bil sprejemljiv. :)

Grey ::

Sem vesel zate, vendar veliko ljudem zadeva ne dela.

Velik % teh, ki jim ne dela je iz ATi tabora zato sem mu pa svetoval, da poskusi z driverji, ker je bilo na nekem forumu napisano, da baje pomaga, vem pa ne zagotovo.

matija14 ::

NFS Shift ima težave samo z ATi/AMD grafičnimi karticami...

ABX ::

NFS Shift ima težave samo z ATi/AMD grafičnimi karticami...


Zelo možno ja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

T-h-o-r ::

jaz bi pa samo vprašal:

a se da normalno na tipkovnico igrat?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mentalist ::

Se da, samo zavijat je bolj težko;)
Lool.

Robert_S ::

Dejte tisti , ki vam špil leti , probat Brands Hatch Indy s 15 avti vse na high , pa napište kakšen fps imate na štartu.Jest imam samo 18 fps.

Mentalist ::

Sato kako konfiguracijo računalnika pa imaš?
Lool.

Robert_S ::

Q6600 sfrizeran na 3700MHz , pa 4870x2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

Buggy ::

Dejte tisti , ki vam špil leti , probat Brands Hatch Indy s 15 avti vse na high , pa napište kakšen fps imate na štartu.Jest imam samo 18 fps.


Vista 64, E8200@3800Mhz , Ati 4890 920/1000 Cat 9.8 beta, 4Gb RAM ; 1920x1080, 2xAA 8xFSAA, vse na HIGH start v Brands Hatch Indy s 15 avti - 32 FPS (fraps)

Robert_S ::

Pol je najbrž kej v driverjih , jest imam 9.9.

Grey ::

Kaj pa proc in OS?

Engineer_SLO ::

meni na nvidi deluje izredno tekoče,napram prejšnjim verzijam odlično,nič zatikanja
je pa na nvidi 1680x1050 ,4xAA,16ASN vse high...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Bor H ::

Jst mam tut probleme s tem špilom, da je ratal igralen sem mogu spustit resolucijo na 1280*800, kar je neumno glede na to, da mi batman dela gladko na ful nastavitvah. Mam pa win7 RC 64, 2400c2d (t7500 se mi zdi), quadro 1600m in 4gb rama. Disk je 7200rpm tako da ne more bit kriv. Problem tako z zadnjimi drajverji od nvidie kot s tistimi z win update.

kixs ::

Disk je 7200rpm tako da ne more bit kriv.


Tole je pa cista zmaga :))

Engineer_SLO ::

glede na to da je grafična quadro je to čisto logično. Nfs shift uporablja kar zahteven grafični pogon in zahteva kar solidno grafično, ut3 pogon pa ni tako zahtevenzato ti batman dela ok...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mentalist ::

No, ve kdo kako lahko to neha štekat?
Lool.

ABX ::

No, ve kdo kako lahko to neha štekat?


Uninstall

P.S: Na EA Forumih je cela drama.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Bor H ::

Disk je 7200rpm tako da ne more bit kriv.


Tole je pa cista zmaga :))


nimaš pojma o laptopih ane? večinoma notr vtaknejo 5400rpm disk, ki lahko povzroči precej nevšečnosti

engineer: sem tudi jaz to sumil ampak mi nobena igra prej ni srala zarad tega, vključno s crysis

sem inštaliral avgustovski directx in dela precej bolš, mi pa še zmer noče delat z gamepadom, čudna so tole portal oni

Engineer_SLO ::

nastavi v meniju controler kaj drugega,recimo 5,6,7 ali kaj podobnega in preizkusi pri editiranju tipk na gamepadu kaj ti zazna...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Engineer_SLO ::

res neumno da ne dajo avtomatsko zaznavanje controlerjev,ker pri meni ko mam na volanu ne morem voziti z tipkami... :(
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Mentalist ::

Še je katera druga možnost razen da izbrišem?
Lool.

kixs ::

Disk je 7200rpm tako da ne more bit kriv.


Tole je pa cista zmaga :))


nimaš pojma o laptopih ane? večinoma notr vtaknejo 5400rpm disk, ki lahko povzroči precej nevšečnosti

engineer: sem tudi jaz to sumil ampak mi nobena igra prej ni srala zarad tega, vključno s crysis

sem inštaliral avgustovski directx in dela precej bolš, mi pa še zmer noče delat z gamepadom, čudna so tole portal oni


Celo laptop je tole... vedno bolj cudovito :)) :))

jizzer ::

Da ne odpiram nove teme...Mene je začelo metati iz NFSja nevem zakaj kar naenkrat...včasih tut zašteka za 6 sekund tako kot v tem primeru...

Imam: Win7 Professional
Core2 Duo 2.93
4GB
NVidia Gigabyte 9500GT


Ne šteka mnič na med/high torej komponente verjetno niso ampak nevem zakaj samo na cajte zašteka in zakaj me ven meče!?????????????????????????????



Hvala za odgovore!

Engineer_SLO ::

original?
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

jizzer ::

Ja.Tudi Windowsi so org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

__Devil__ ::

Čudno. :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815451 (7713) TechBeats
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416181 (5445) fr!Xy

Kako AMD6950 postane 6970 s flashanjem in premaga 570GTX ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
559650 (8923) 49106
»

ATI Radeon HD 5850 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34523174 (10887) Xserces
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313023 (9248) thebaloh

Več podobnih tem