» »

Need for speed Shift vprašanje

Need for speed Shift vprašanje

1
2
»

ZaOstali ::

Disk je 7200rpm tako da ne more bit kriv.


Tole je pa cista zmaga :))


nimaš pojma o laptopih ane? večinoma notr vtaknejo 5400rpm disk, ki lahko povzroči precej nevšečnosti

engineer: sem tudi jaz to sumil ampak mi nobena igra prej ni srala zarad tega, vključno s crysis

sem inštaliral avgustovski directx in dela precej bolš, mi pa še zmer noče delat z gamepadom, čudna so tole portal oni

Beseda, ki odgovori na vsa prašanja!

_koki_ ::

Nevem kake probleme mate s tem špilom, men ni niti 1x zaštekalo, vrglo ven oz. karkoli drugega...
Sem med vikendom zašpilu do konca, na resoluciji 22" (1680x1050) pri polnih nastavitvah z 4850 na visti!
V sami igri je nekaj odličnih dirkališč (spa, silverstone, nordschleife,...) ki so detajlirane u nulo (lahko bi jih bilo še več), slaba stran pa je pomanjkanje avtomobilov (lahko bi bilo več oldschool ameriških, evropskih, japonskih vozil) ter že spet bmw kot nagradni avtomobil pri zaključku igre (bmw m3 gtr2)...
Moti me tudi to, da sem potreboval za celo igro le 2 avtomobila nabavit in jih doterat (bmw 135i ter evo X), tu bi mogli malo spremenit zadeve in uporabit nezmožnost izposoje avtomobilov, da bi bil prisiljen v nakup določenih avtomobilov za določene dirke kot pri gran turismu!

__Devil__ ::

Nalagam patch 1.1

Da vidimo spremembe =)

Evo malo hitreje naloži vse.

V bistvu je samo na hitrosti "boostano" kar sem opazil zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Bom zdaj naložil pa popoldne napišem učinek


LP
Lool.

BoLhCa ::

Si ziher, da je hitrejše nalaganje zaradi patcha, ker pathc naj bi dodal samo LAN support in miško v main meni...

hunter01 ::

Ja pomanjkanje miške je kr nadležno na trenutke.

Glede štekanja pa vse skupaj deluje kot neka zmešnjava :D meni dela brez problemov enemu frendu pa zmrzuje med nalaganjem dirke.

Master Chief ::

To 'stekanje' se zgleda obesa na CPU oz sistem, in ne tolk na grafiko. Enim znancem je na dost slabsih grafikah in bolsih cpujih (aka e6400 in 3650) npr Undercover tekel lepse kot meni na prejsnem Athlonu x2 in HD2900.

Oblivion83 ::

A ima mogoče še kdo problem z shranjenimi igrami? Profil mi sicer naloži, je pa popolnoma prazen, kot da nisem še igral.

__Devil__ ::

Meni dela SAVE ok.

opeter ::

Devil, a to mate travniške verzije?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

nsignific ::

Kako so friki ugotavljali na EA in ATI forumih, je problem v Physx, ki ga Nvidia podpira, Ati pa ne, laufa pa v obeh primerih.

Tako da imajo trenutni VSI uporanbiki ATI graficnih kartic mocno zmanjsan performans napram enakovrednim Nvidia karticam (sam videl na lastne oci na svojem 4870 v primerjavi z 8800 v istem sistemu).

Cakamo patch ali od EA, ali od ATIja. Glede na to, da gre za Physx problem, malo dvomim v rešitev.

Robert_S ::

Bom jest fuknu notr 8800gtx , če se mi bo dal , me res zanima .A imam lahko obe karti naenkrat v kompu ATI + Geforca za physx?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

__Devil__ ::

Devil, a to mate travniške verzije?


Oboje.

EDIT: Mogoče bi bilo lepše, če bi napisal: Tudi med drugim.

Zgodovina sprememb…

Master Chief ::

Ma ta trapast psyhix al karloli ze je. Traparija mi bla ze od zacetka.

__Devil__ ::

Kuj neke.

BoLhCa ::

Hja kupi nVidijo pa ti ne bo več traparija. Jst prav uživam v PhysX^^

ABX ::

No končno sem ugotovil kako odvozit prvi krog brez da bi me vrglo ven iz igre. Zbrisat konf. file grafičnih nastavitev in jih ne tikat v igri, krneki.

Za tiste ki vozijo LFS, rFactor, GTR, ... je igra poden.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

clix ::

ABX, pa a si izklopu "elektronska pomagala"?

ABX ::

Itak.

Volan ima grozen delay, grafika je super ampak počasna na ATI, fizikalni model ne obstaja, force feedback ruka v 3pm, bug-i so za vsakem vogalom, vsi avti letijo počez vendar nikoli te ne obrne za 360˙, ...
Ko sem šel na forum LFS sem razumel zakaj tako pljuvajo čez to igro.

Pač igrica za otroke ki igrajo na tipkovnico, še en beden NFS, sicer ne bi bil toliko jezen če ji ne bi dali tako visoke ocene.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ZaOstali ::

Hahahah, check this out: I LuLz @ ThiS!

Mitja358 ::

Pozdravljeni, mene pa zanima kako v Shiftu upgradaš avto na Work avto?

Garibaldi ::

Lastniki radeonov lahko tudi uporabite tweak z nvidia grafo. Eni furajo 4890 1Gb pa enega radeon 9600GT samo za physx pod pogojem da so driverji 181.nekaj kateri še ne preverjajo za prisotnost ati kartice ter monitor z d.sub in dvi kjer enega od priklopov porabijo na nvidia kartici čene se baje physx engine ne vklopi. S takšnim tweakom jim physx enabled igre delujejo tiptop.

npr. http://forum.sacredeng.ascaron-net.com/... - nisem bral, ne me tepst.

Zgodovina sprememb…

MKC00 ::

Pozdravljeni, mene pa zanima kako v Shiftu upgradaš avto na Work avto?

na work lahko upgradeaš lahko le avtomobile ki imajo to možnost(zraven je W, ko ga kupiš). moraš pa nato mislim da 'vse' upgrade kupiti in nato šele pride opcija WORK - mislim da sledi tipka backspace(piše spodaj pod opcijami)

Mitja358 ::

Pozdravljeni, mene pa zanima kako v Shiftu upgradaš avto na Work avto?

na work lahko upgradeaš lahko le avtomobile ki imajo to možnost(zraven je W, ko ga kupiš). moraš pa nato mislim da 'vse' upgrade kupiti in nato šele pride opcija WORK - mislim da sledi tipka backspace(piše spodaj pod opcijami)
Aha, prav imaš. Hvala ti.
Avti so zdaj 100-x lepši in boljši :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

hunter01 ::

Ko upgrade na work narediš, zgubiš nitro. Še vedno pa mislim, da se splača, ker nitro je dokaj slab.

MKC00 ::

Ko upgrade na work narediš, zgubiš nitro. Še vedno pa mislim, da se splača, ker nitro je dokaj slab.

vsaj ni tako pretiran kot v prejšnjih različicah NFS, kjer je izgledalo kot da imaš 'reaktivni' pogon

;-) ::

šteka vam ker nimate driverjev za procesor

ABX ::

šteka vam ker nimate driverjev za procesor


Da, pa še driverje za monitor rabim. :/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

MKC00 ::

a potem jih rabimo tudi za zvočnike?>:D

__Devil__ ::

Jaoo.. Končno naložo driverje za ventilator. Cyee kake muke so to :|

ZaOstali ::

Pššššš, da nebo zaklepa, pazite se.
Samo da naložim še driverje za tipkovnico na laptopu. :D

Mentalist ::

Jaz pa morem naložit driverje za tipke:(
Lool.

__Devil__ ::

Hehh.. Driver Za Trdi Disk LoL :))

win64 ::

Pššššš, da nebo zaklepa, pazite se.
Samo da naložim še driverje za tipkovnico na laptopu. :D

Potem so popravli bug pri lučki za caps lock? ;D

MKC00 ::

ali je možno da je razlika med igralnostjo v špilu ko sem imel naloženo na Vista 32bit in sedaj na 7 64bit ? občutek imam kot da je odzivnost tipk drugačna

Mentalist ::

Ja je mogoče, sedemka je velko boljša.
Lool.

MKC00 ::

meni se je na visti boljše igralo :)

Mentalist ::

Naloži si Windows 7 32 bit.
Lool.

mailer ::

Konfiguracija prenosnika je tale:
Intel Core2Duo 6400 2.0GHz
4 GB Rama
Grafika Nvidia 9300 GS mislim, da 256MB rama

Pri NFS Shift gledam diapozitive, tudi če dam grafiko na minimun. Kaj je narobe?

Bor H ::

Precej zahteven špil, jaz sem na 2.4 C2D in 8700gt gledal stopmotion filme, tko da verjetn so tvoji diapozitivi kar primerni.

KTr1sk ::

igra je že sicer dokaj stara zato me zanima, če še vedno deluje online in če se splača kupit za 3€ preko Steam-a
http://store.steampowered.com/app/24870/
hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Seljak ::

Sam je sicer nimam,ampak kolikor poznam EA in njihove serverje so za to igro že skoraj 100% ugasnjeni.Tudi z fifo je enako. Recimo za Fifa 2011 ni bilo več serverjev že leta 2013.

KTr1sk ::

mogoče kdo ve, se da kje preverit če še dela in kdaj bodo serverji ugasnili za vedno?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Seljak ::

Tukaj si lahko preveriš: http://www.ea.com/1/service-updates
Edit: Kolikor vidim omenjene igre ni na spisku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DiRT 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815461 (7723) TechBeats
»

4870X2 & 8600gts

Oddelek: Strojna oprema
416183 (5447) fr!Xy

Kako AMD6950 postane 6970 s flashanjem in premaga 570GTX ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
559663 (8936) 49106
»

ATI Radeon HD 5850 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34523191 (10904) Xserces
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313027 (9252) thebaloh

Več podobnih tem