» »

jedi knight

jedi knight

nytro ::

ej kako vam je rata prebutatl unga tipa k je not v enem rumenem robotu in s ščitom okol,men ga ni še ratal.

nytro ::

aha zdej mi je ratal. hmm kako pa zdej u močvirju nevem kam naj grem zdi se mi pa da hodim v krogu že vse sm sprobov enkat sm celo za sliko padu.

gorenc ::

kje pa si?

PaJo ::

V mocvirju gres skoz samo eno pot, nimas kaj dosti za zgresit, zagotovo bos prisel skozi, pa ponekod glej tudi pod vodo za kake prehode:D

Sicer pa mene zanima kaksno strategijo obrat, da premagam zadnjega hudobnega tipa, nekako mi ni na koncu goljufat, ce sem celi spil preigral posteno:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

jamiroq ::

jaz sem ga premagal tako, da sem dal light saber na light stance (ko najhitreje mlati), vklopil force speed in tekal okoli njega in ga tolkel (vsake toliko sem še uporabil kakšen bacta canister in force heal)... je dokaj hitro padel:)

ne smeš pa uporabljat force lightning/push/grip ipd, ker ti jih tipo vrže nazaj.

nytro ::

Ja zdej sm u močvirju čist na začetku ko p padeš dol v uni piksni in tam pridem pol do ene razbite ladje od unih troperjev in pol se konča.Sm pa skakal gor po enih skalah tko da sm pršu ubistvu na uno razbito ladjo,pol sm še mal tam bluziv in sm padu za sliko.pomoje temu špilu en mal fleša.

NiggerBob ::

Misija: Poiskati Reelo Baruk-a.
Bil v sobi, kjer so 4. stiskalnice za smeti, prišel skozi eno stiskalnico v naslednjo sobo, polno škatel. Povzpel se na vrh, v hodniku so sicer ena vrata, ampak se ne odprejo. S silo (push/pull) lahko premikam dva vagončka, ampak se nič ne spremeni. Obtičal na vrhu tistih škatel, kako dalje??? (navzdol je prepad)
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NiggerBob ()

CWIZO ::

tm lepo skač čez tiste škatle !
Drugač morš pa pa še prej ladota osvobodit.
Tm na steni (preden prideš na une stiskačae) je en grate pa ga razbi pejt notr, pr unih rešetkah pa ustrel dol eno kišto da jo raznese, pol pejt pa ke dol pa pejt tm čez k je steno razbil.

sam nisem čist šur kje si
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

LunKi ::

Ne vem kva vam je zaden model tolk z*****, v prvem poskusu sem ga zmlel v molekule:)

Probite ladder zlodat z neta pa tist k pride to une babe brez lodanja je car, jst sm!:)

Špil rox do konca, aja pa probite tole

helpusobi 1
g_saberrealisticcombat 2
g_sabermovespeed 0
setforceall 5 (5 stancov pa velik novih movsov)

Zanima me samo kako nardim kolo (preval ko noge v zraku obrne za 360 stopinj oz. se zarotiram v zraku al kar koli. Pa ne horizontalno ampak vertikalno!!!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23019311 (3115) ahac
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462279 (809) Tr0n
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64746016 (19939) X-Hair
»

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
533195 (2580) Crazy Frog
»

SOF 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
614831 (3248) Rus

Več podobnih tem