» »

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic

Uporaba kod pri Star Wars Knights Of Old Republic

«
1
2

reason46 ::

A je kdo na tem svet, da mi lahko pove zakaj mi med igro noce odpret konzole, ceprav sem v swkotor.ini dodal besedo EnableCheats=1 pod [Game Options] in vse to shrail !?!?
:'(
  • spremenil: Tomi ()

Xplicit ::

jest sm sele ucer zacel igrat tko da ne bi vedel
mam pa eno drugo vprasanje - kaksna strategija je najboljsa? bit good al bad? kar kakorkoli se odlocis ponavad ni izhoda iz naprijetnih situacij brez boja

pa kaj se splaca kot zacetnik najprej nadgradit?

sm pa sele tm k prides v mesto pa enga starcka resis da ga dva sitha ne ubijeta, pa mu das 100 creditov da odplaca dolg (sm se odlocu da bom raj light side spilal :\, ceprav sm ze ene dva oropu :D )

Nikita H ::

@reason46

ja pri takem špilu je pa res brezveze kode uporabljat, razen če te sam konc zanima...


sej ni treba, da si dark al pa light...lahko si nekaj umes,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

Mavrik ::

Dejansko ni nevem kake razlike med dark in light side... pač keri način bolj leži tebi. Samo verjetno te bo dark večkrat spravil v boj.
The truth is rarely pure and never simple.

reason46 ::

ja ja sej jest razumem ta light in dark side, sam še vedno me zanima ta konzola!!!!!!!

Xplicit ::

eno trapasto vprasanje ampak vseen:

kako de vrze granato?
ker ce izberem da naj vrze granato/napad z granato, model zalaufa do nasprotnika in tam na tla spusti granato!?! :\
a mors met slucajno demolition training kej narjen?

frudi ::

problem je neangleška tipkovnica. prava kombinacija tipk za odpret konzolo je Ctrl-7 (ali mogoče Ctrl-8... nisem ziher).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Mavrik ::

Emm... ne? Preprosto klikneš in tip bi moral vrčti granato. Za vsak primer probaj popatchati.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

Emm... ne? Preprosto klikneš in tip bi moral vrčti granato

sej to deluje tko da k si v boju ti namest da bi nastavu tm da model zalaufa do njega pa ga uzge z mecem, kliknes na uno rumeno ikonco z granato in das pol unpouse da preide v akcijo in model nej bi vrgu granato?

ceprav sm se zdle spomnu - mozno je da sm taprvo kliknu da nej ga enkrat uzge pa sele pol vrze granato in je zato tja zalaufal. bom jutr probu pa sporocim ce dela

reason46 ::

poglej. ko prvič klikneš na ikono z granato se aktivira funkcija ki bo naredila da bo lik neprestano metal granate, dokler ti ne daš DISENGAGE.
Npr: če ti klikneš najprej na ATTACK in potem še trikrat na POWER ATTACK, bo lik najprej izvedel ATTACK , potem pa še tri POWER ATTACK-E. Po izvedbi teh treh bo nadeljeval naprej z ATTACK dolker mu ti ne določiš kaj drugega ali pa daš DISENGAGE.

Mavrik ::

reason46: mo tako.

Navaden attack je default, ki se izvaja, ko nimaš izbranega nič drugega. Malo poglej tam vrstico z queue spodaj, kjer ti kaže, kaj si vse naročil. Granate meče sam od seme samo te, ko mu določiš Grenadier skript.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

aja se to - kaj nardis da te v 'lower part of the city' (oz. ce sm prav razumel zgodbo je ta dejansko srednji, ker nej bi bil en se nizje) ne napadaju uni 'bad' alieni? k kadarkoli se sprehajam po hodnikih - tm k prides vn iz dvigala - me napadejo, pa je vseen v kaj sm oblecen (sith armor, battle armor, ...)?

Nikita H ::

ubiješ jih..

Xplicit ::

ja sm ze pogruntal, sej jih nio tolk :D

sm zdej ze v uni kligon base al kaj so ze, pa iscem un motor al kak se temu rece
sm cist not padu :D

Nikita H ::

enako....sem pa korak pred tabo (tak mejhn)

Mavrik ::

Mnja... sem že obrnil 3x :D
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

no zdle sm glihkar dobu lightsaber in grem opravit tretji preizkus, da bom postal padawan :D

btw - a je to ze cez polovico zgodbe? oz. na koliko % zgodbe sem trenutno?

Mavrik ::

Nekje 25 % ali še manj. Bo še zanimivo, ne skrbi.
The truth is rarely pure and never simple.

Bass0 ::

Xplicit: ne sekiraj se, če se moraš boriti. Rajši se tega veseli! Ta zvrst iger namreč temelji ravno na boju, s katerim pridobivaš točke, ki povečajo tvoje sposobnosti. Ko si enkrat na nivoju 10 in več, začneš šele uživati :) Zato se potrudi pa čim prej naberi čim več točk, saj jih boš naprej v igri še kako krvavo potreboval.

Mavrik ::

Tukaj se pa ne strinjam. V igri je Xp točk več kot dovolj, in boš dosegel max. level še pred koncem, ne glede na to kakšen pristop maš.
Drugače je pa igra dovolj lahka da levelov nevem kako ne potrebuješ.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

eno novo vprasanje - ko postanes jadi oz. zadnja misija da postanes padawan - najti moras eno zensko k je na dark side-u, pa jo kao 'ocistit', sam men to ni uspel, pa sm jo pol pokoncal, pol pa k sm naprej spilu sm opazu da tm k ibiras koga bos sabo vzel, da je v enem prezenm prostoru kjer se ni slike, zelo podoben obris slike od une zenske k sm jo pokoncal.
torej vprasanje - a ce bi jo preprical da se odpove dark side-u bi se mi kao pridruzila?

pa se eno vprasanje? koliksen je max level ki ga lahko dosezes v spilu?

Bass0 ::

Ja, bi se ti pridružila. Shrani moment, preden se začneš z njo pogovarjati. Moraš se zgledovati po besedah, ki so te jih naučili kot jedijevski kodeks (there is no emotion, there is peace itd.). Potem bo prišla s tabo. Pride zelo prav, ko boš potreboval skupino treh jedijev!

Drugače pa je tu sistem, kako se že reče, D20 ali nekaj podobnega, ki ga imajo več ali manj vse Biowareove frpjke. Torej imaš 20 nivojev.

No, ne vem sicer, če lahko z izogibanjem boju, kjer je mogoče, prideš do 20. nivoja, vendar ti sprotne izkušnje pridejo še kako prav. Npr. ko moraš fentati tistega lovca na glave na Tarissu ali pa kasneje Cala Norda. Da ne govorim o tistih Mandalorijcih, ki se skrivajo v gozdu na Kashyyyku. Če prideš iz vsake bitke na smrt pohabljen, že nimaš dovolj izkušenj. :P

Xplicit ::

ja sm ze dalec naprej od tistega kljucnega momenta...
sm hotu loadat spil, sam mam sam 20 save-ov za nazaj shranjen, pa je blo glih ene 3 premal... ;((

zdej sm tm k unga zmaja pa carla norda potolces :D

sej pomojm bom su pol se enkrat spilat

btw - un ta drug robot je smeshn k skoz prjavlja ce lahka ubije koga - model ful not padu :D

Mavrik ::

Saj HK-47 je dobil nagrado za najboljši lik v igrah.

Pa tudi Jolee nima slabih izjav.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

Pa tudi Jolee nima slabih izjav.

kdo je to? a to je una ta druga jedi (katera zal ni prezivela v moji verziji igre...)?

no sej zdej sm ze kar dalec - pobow pol sith academije >:D
pa ene 3 star map-e mam ze :D
pol rata dost u izi k enkrat ugotovis kere fore mors uporablat pr fajtanju, pa kere force mors nadgradit in uporabljat


sicer je pa spil highly addictive tko da ga bom po vsej verjetnosti prespilu se enkrat ali celo dvakrat (strictly dark/light side) - je pa eden redkih spilow ki je VREDEN svojega denarja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Bass0 ::

Joleeta boš našel na Kashyyyku. Brez njega bi bilo dosti fajtov zgubljenih; ima največ force točk.

reason46 ::

Ja sej vse to kar pravte je čist vredu, sam za tistga ki ima še zdej kakšne probleme s to igro naj gre na naslov www.gamefaqs.com in naj si pobere Walktrought. Jst sm si ga in moram rečt, da je full vredu. Tam vse piše kako naj igra najbolje poteka, pa kje se dobi kakšne posebne items,...Vglavnem vsega skupaj 26 strani črnega tiska!!


TO BO ZA ZDAJ VSE, VIDIMO SE PO OGLASIH! (joke :))))

reason46 ::

Ow a veste tam ko moras z Mission na tisti ladji Sithov osvobodit tvoje partnerje...vglavnem zmeraj ko pridem do tistega racunalnike ki odpre vrata do celic, mi vedno vrze ven iz igre. nekje na internetu sm prebral da maros najprej izklopit cloacing device (na sebi), pol pa lahko uporabis racunalnik. jst sm to naredu pa mi se vedno mece ven. ZAKAJ???!!!

Mavrik ::

Poskusi namestiti najnovejši 1.30 patch, in reinštaliraj igro.

Drugače pa je tak špil res škoda špilati z walkthrujem... je precej boljše če sam raziskuješ in odkrivaš nove stvari.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

no koncno sem mel zdej ene par dni da nadlajujem spil in rahlo se mi je zataknilo pri STAR FORGE-u

ko prides na uno ladjo kjer sta malak in bastila, ko laufas po ladji, pa kr na enkrat navali vedno vec in vec folka. a je to dejansko kaksna omejitev? ker jih je OGROMNO...
al mors laufat naprej pa se ne ozirat nazaj? ker pocas mi je zacelo zmanjkovati force-a k mi ga skoz uni dark jedi.i drain-ajo...

rabim nasvet pri taktiki...
btw - s seboj imam enga JEDI-a (un stari crnc iz wookie planeta in pa cartha) oba sta oborozena z meci
a bi bilo pametneje vzet enega z long range orozjem?
razmislajal sem celo o unmu t3 robotu z ksnim flame throverjem al pa kej tazga?

no u glavnem rabim nasvet ker me pokolejo se preden pridem do unig gun turretov...

Mavrik ::

Ja, to je najbolj annoying del Star Forga. Tukaj se ti ljudje vsipajo ko nori. Cela fora ja v tem da svoje tri držiš čim bolj skupaj, ter napraduješ čim bolj počasi ter pustiš da sami pridejo do tebe. Tako se ti ne bo trebalo bojevati z celim kupom naenkrat, ampak samo z manjšimi skupinami. Prej ali slej jih bo zmanjkalo :)
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

no sej zdej sm ze prsu do malak-a, sam tu se je pa res zataknl

sm prebral en walktrhough, da je treba une zaprte jedi-e spustit pa se pole sele z njim fightat

no trenutno je spet pomanjkanje cajta za spilat tko da, ... sporocim ce obrnem :\

Xplicit ::

no sm si vseeno vzel ene 30 minut cajta da sm komi dokoncal spil
je pa bl lame konc, sicer je pa blo to za pricakovat...

drugac pa mislm se dark side odspilat od tm naprej ko se bastila spreobrne pa te povab 'to reclaim the throne of the dark lord'
sam je rahlo bedno k se mors vseen proti unim dark jedi-om borit...:\

Mavrik ::

Ja, saj konec je nekoliko beden v primerjavi z ostalim delom igre... sam pa je za mene še vedeno eden najboljših FRP špilov.
The truth is rarely pure and never simple.

Xplicit ::

btw - a je kdo ugotovu kak se omogoca cheate k povsod pise tole:

From the "C:\Program Files\LucasArts\SWKotOR" folder, go to swkotor.ini and make a change in "Game Options"
that says "EnableCheats=1" to make it so you can enter the following cheats during gameplay. Hit the ' key and
type in these names to get these secrets...

sam k to nardim mi noce odpret kontole
a je treba prov na kaksno doloceno mesto v odstavku game options dat ta enablecheats=1?

k bi zelo rad su se enkrat od zacetka z polnimi mocmi spilat :D

Nikita H ::

problem je v naboru znakov

poskusi za tipkami alt+ 96

pa ne pričakuj ogromne konzole, smo čisto na levem kotu se pokaže bel znak!

Xplicit ::

ja sm najdu hvala
je pa u bistvu alt+7

reason46 ::

Bravo Xplicit.... svaka ti čast!!!! res ne vem kaj bi brez tebe... no pohvale tudi drugim...!!!:D :D :D

reason46 ::

a kdo ve kdaj bo LAN-party al neki takega????!!!

Xplicit ::

lan?

kolkr vem tole glih ni multyplayer...

AtaStrumf ::

A kdo ve kako se odpre konzola pri KOTOR 2, ker sem probal že čist vse pa nikakor nič ne pride, premagat unih treh Sith Masterjev pa tud ne gre in ne gre.

Mavrik ::

Gregre... samo drugače pa bi konzola morala biti Alt+7 ali pa AltGr+7.
The truth is rarely pure and never simple.

AtaStrumf ::

Sem že probal tudi Alt+7 in AltGr+7 in še vedno ni konzole od nikjer. A mi lahko kdo nalima screenshot kako zgleda odprta konzola, ker baje naj bi bila ful majhna (za KOTOR 2). V cheatsih piše, da se odpre konzola z[ ' + Enter], samo tudi to ne dela, Alt+7+Enter pa sesuje igrico.

Mavrik ::

Vse kar bi moralo biti je rumen >_ v zgornjem levem kotu.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

AtaStrumf ::

OK, sem uporabil en trainer, da sem prišel tam mimo, sedaj pa sem stuck pred Final Chapter, ker ne morem končati Lost Jedi. Jedi Temple na Dantooine je še vedno v razsulu. A moram imeti vse characterje, da napredujem v Final Chapter ali gre tudi brez. Kdo so vsi Jedi-ji, ki jih moram zbrati, a so to ti, ki hodijo okoli s tabo na Ebon Hawku???? Še trije mi namreč manjkajo. A se da unga HK droida na Ebon Hawku popravt, in kje dobim medical droida? :8)

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ne, to gotovo niso ti. Najti moraš 4 Jedi Masterje, vsakega na svojem planetu. Na Nar Shadda je tisti brkati čudak z dolgim imenom, na Dantooinu je un stari tečen tip z enke, na Korribanu je ženska ter na Onderonu je tisti tečen mlajši tip. Vsi ti se morajo strinjati da se bodo s tabo srečali na Dantooinu in komaj tedaj se lahko vrneš na Dantooine za nadaljevanje.
Sestavne dele za HK-47 pa dobiš večinoma na ostankih njegovih novejših "bratcev", če ti pa še kakšen manjka pa poglej pri prodajalcih, posebej pri tipu na Dantooinu in na Nar Shadda.
The truth is rarely pure and never simple.

AtaStrumf ::

Thanx, kaj pa medical droid, kje pa tega dobiš? 8-O

Crazy Frog ::

Ej jaz tudi ne vem kje se dobi tega medical droida.:|

Crazy Frog ::

Ej Mavrik a pol ko se zmeniš z vsemi temi jedi masterji, greš na un planet o katerem si se pogovarjal z Kavarjem mislim da je dantooine?8-O

Mavrik ::

Na žalost ne vem za noben medical droid... kateri planet to?

Drugače pa ko končaš s vsemi 4mi masterji potem se vrneš v Enclave na Dantooinu (ki je sigurno že komu znan iz enke in je prizorišče najboljše sekvence v špilu IMO).
The truth is rarely pure and never simple.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833464 (3071) dronyx
»

Star Wars: Episode VII (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
664151415 (108148) D3m
»

BWAAAH! Rabm štromarja! Lightsaber se mje POKVARU! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505833 (3841) Zheegec
»

Star Wars Knight Of The Old Republic 2 The Sith Lords

Oddelek: Igre
391506 (1141) Crazy Frog
»

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

Oddelek: Igre
351840 (1281) ]Fusion[

Več podobnih tem