» »

SOF 2

SOF 2

«
1
2

atamama ::

če je kdo naredil kolumbijo je genij.ne vem dalje tam kjer je na vratih dinamit.in ko ustreliš v njega te ubije,če pa vržeš bombo se vrata odpro ampak je isto kot da ne bi nič naredil.mislim da nekaj ne štima
prosim za hitro pomoč

Highlag ::

Dinamit razorožiš (eg use)

In osvobodiš talca ......

atamama ::

daj prosim te HIGHLAG ali kdo ki ve ,povej mi malo bolj podrobno,ker ga nikakor ne morem razorožit ali kako drugače onesposobit in mislim da je tukaj hrošč.

_Mortal_ ::

Sigurn je. Sej je Beta verzija.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Highlag ::

Ja takole:
Ko se dinamitu približaš se ti nad prikazovalnikom, ki kaže tvojo življensko silo pokaže še en. Ko držišš tipko use (ne vem katero imaš naštimano) črta začne spreminjati barvo in ko pride do konca je dinamit odstranjen. :\

Podobno se zgodi tudi, ko odklepaš ključavnice ....., nastavljaš dinamit ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

atamama ::

highlag :hvala.kot vidim sem te razumel že prvič, ampak pri meni pri tem dinamitu to ne deluje,mora da je nekaj narobe.tudi 2 kolega sta tako naredila in jima je šlo.bom še malo pogledal

Bx ::

evo, mam tud sam eno vprašanje...
sem si igro ravno instaliral, in sem prišel do železniške postaje,
tam pa nimam pojma kako naprej
grem dol iz tovornjaka>stražarja pustim (če ga ubijem,umrem tudi sam)>grem v javni WC in od tipa vzamem papirje zame in dr.ivanoviča> OD TU NAPREJ PA NIMAM POJMA KAM ???
vsa vrata mam zaprta
če kdo slučajno ve
lp
Bx

Vanich ::

Mene pa ta šit zajebava že pri inštalaciji. Prvi CD spusti normalno, potem mi pa noče zagnati drugega, čeprav drugi posamično dela normalno (vsaj zdi se mi tko - pravi da naj dam prvega noter) Kva je treba naredit ???

willson ::

lp!

Bx: to sm sicer ze enkrat povedu sam ok nej bo:

- tist strazar k ga ne smes ubit (ker drugac umres sam) stoji pred vrati - skozi katere mors jet... torej pistola metek v nogo, da se model mal premakne stran od vrat in skace po eni nogi (te ne more strelat) ti pa lepo odpri vrata in to je to. (doktor pa pride ce una vrata (zelena) na WC skoz katere ne mors jet)!

Sam mislm da je brez veze da spilas naprej ker bos (beri) ZGUBU ZIVCE!!

ajde.

Bx ::

thx willson,
jaz sem vse to naredil sem šel noter skozi una vrata, pol pa nikamor več...tista vrata znotraj se mi ne odprejo???
Bx

Predator ::

folk dejte danes si vzet 10s časa pa zažgite vaše bedne kopije te bedne bete
tega sicer kot kaže super špila; a ni očitno da je verzija tooooooooooooolk bugasta da je kar hudo

a ni škoda da si pokvarite občutek za "pravo" igro ko bo enkrat ven prišla?

sicer pa je to le moje mnenje in zato nočem igrat nikol nobene bete ali predčasnega dema ( eg warcraft3 ) ker bojo še vse 100 predelal in spremenil

willson ::

lp!

BX: to se je tud men zgodl - sej vsi vemo da ma tale beta verzija ful bug-ov, tko da men je to ratal narest po ene 2 urah (loading-a / saving-a in itak resetiranja kompa)

moj nasvet: posnem si spil pa ugasn komp za neki cajta in loadi sobo - (men je pol su naprej)

Bx ::

thx vsem za odgovore

fora pa je v tem, da ta del te sobe narediš brez orožja
že ko začneš, ko greš dol iz tovornjaka, si brez orožja v rokah
in če klikneš da ga dobiš , začne tip pred vrati streljat in tudi ne moreš naprej čez druga vrata
če pa delaš vse brez orožja, te potem ko vzameš dokumente na WC-ju vpraša po le teh in te spusti naprej...

tko da do sedaj nisem mel še nič bugov

lp
Bx

CWIZO ::

jest mam tut beto, sam bom raj počakal na final realese, ker je tole preveč bugast in bo pol večji užitek igrat
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

skoki ::

Mene pa zanima kdaj sploh izide final relese.

Jst mam igrco na 2 cd in ne vem ali je beta ali že final relese. :\


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: skoki ()

Predator ::

beta

CWIZO ::

cela je tudi že zunaj !!!!!
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Binji ::

A pol cela je ze vni al ne
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DeLonghi ::

Ni zunaj nikakor..ne v trgovinah in ne v "netrgovinah"...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeLonghi ()

BadB0y ::

Jao kaj mi lahko kdo pove kak je v Hospital Roof unico tisti helikopter! Meni ga nikakor ne uspe pa se snajpra nimas:( mogoce da bi vstrelil pilota hmmm?? je kdo ze tam mimo?????

Thanx

sinko999 ::

Strelaj na levi pa desni motor pa pilotu stisni head shoot.

LP
Ni? ni ve?no !

matter ::

DOns je Single player demo izšel. Na fileplanet je ,ampak FP tko SUXXXXXXXXXXXXXXX da bol ne more nič, kar se tiče dljanja,

DeLonghi ::

BX-une strazarje se da vse elegantno pobiti in sicer, da jim v hrbet od blizu zalucas noz..ne bo nobenega alarma!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

tolat ::

Mene pa ta šit zajebava že pri inštalaciji. Prvi CD spusti normalno, potem mi pa noče zagnati drugega, čeprav drugi posamično dela normalno (vsaj zdi se mi tko - pravi da naj dam prvega noter) Kva je treba naredit ???

DeLonghi ::

Potem ti drug CD ne dela dobro...ni VSE ce ti ga prepozna v windowsih in zgleda kewl...
kot original bi ga vrnil v trgovino, ker je nekaj narobe z boot sektorjem
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

LunKi ::

Jst igram final in ne beta. Zdj mi pa povejte kako narest tisto sobo v vili od enga miguela k se z arms dealingom ukvarja. Vse sm prečesu pa ni nobenih vrat več pa tega.
Res ne vem kam it več

jRk0 ::

ejte:kak pa vam kaj dela sof?
mene rami jebejo in mi disk sotirkat nekaj srota, drugace pa leti na 1024x768 32bit pa High vse. Btw: graficnih nastavitev je malo prevec za moje pojme;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Binji ::

Zakaj mi ko kliknem new game in dam tam yes, kjer te prasa ce ces zacet novo igro ne nardi nc? Lahko tudi 200x kliknem pa se nic ne zgodi
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

ok zdej sm to popravu, pridem, v igro pa ne morem streljat! Lahko se premikam, streljat pa tip nit slucajno nece.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Area_51 ::

:)) A je to naormalno, da dela na P II300@450, GeForce2 MX in 192MBRAM: dela na
-Resolucija na 800x640
-Vse na full(detail, trilinear in ne blinear in podobno)
Ne štopa nič. :)
Škoda je, da ni tistega, ko ti izračuna denarja na koncu in podobno.streli v glavo, druge predele telesa...:)
Area 51

Heisenberg ::

ODGOVOR ZA ZELEZNISKO POSTAJO:

ko dobis pasuse in denar za tebe in dohtarja gres ven iz WCja do prodajalca KART, ki je takoj zdraven in stisen tipko USE - jaz imam to tipko space, potem ti on odpre vrata zdraven in gres skozi njih, nato pred valkom odpres iz druge strani vrata WCja in spustis notri se dohtarja in gresta na vlak, potem moras vlak spraviti v pogon preden bo sam speljal.

strazarjem se preprosto izogibas tako da jim hodis za hrbtom ali pa jim vrzes noz v hrbet (pri meni s tiko: levi ALT)




LP

LunKi ::

Tist helikopter še zmer nism uniču. Ok iskrce so letele iz motorjev sam stisnt modelu headshot je mal težko glede na to da se skos muva. Bom še mal probavu

CWIZO ::

sej ga ne morš sestrelit.

tm pejt sam naprej pa pazi da te čim manj zadane pol pa prideš do ene hiše (mal naprej je ena ograja) tm greš v hišo in pol vklopiš eno ploščo (kokr en računalnik) pa ga rakete pol razstrelijo.

hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

the_unborn ::

Jst sem pa nekako razocaran nad sof2. Mislim, sploh me ne pritegne k igranju. Nad multiplayerbeta se bil ful navdusen, se posebej na sof1, to zdej pa kr nic. Nevem...

Maximus ::

Spilam ga najtežji stopnji. Mah se je kr vredu, sam mam občutek, da neki fali v primerjavi z enko ali pa drugimi spili.

LP!

LunKi ::

En dobr wepon, ki ga tud dobiš - OICW ki rula
Double handed usp,uzi pa una dva colta iz last man standig(bruce willis style)
Pa zgodba ki se počasi razvija v nekaj vedno večjega...jst ne vidm nč da kej manjka. Enka mi je pa suckala ker je čist ista k RTCW ki je pa res podn od špila

Area_51 ::

:)) A se da kombinirati dve orožji, kot so recimo Desert Eagle v levi roki in M4 v desni ali kej podobnega.???:)
Area 51

CWIZO ::

da se, sam sam una orožja ki ga v eni roki držiš.
Loh recmo imaš dve pištoli na enkrat (isti ali različni) al pa dva micro uzija al pa micro uzija pa pištolo 8ne uporabno) pa tko naprej...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Area_51 ::

:)) To vem, sej sem že videl na slikah, ampak ne vem, kako se to naredi, dfa drži dva različna orožja skupaj. V meniju, pa tega ni za izbirat orožja. Povej, kako se to naredi.:)
Area 51

CWIZO ::

V nastavitvah poglej kere tipke imaš bindane za weapon special 1,2,3,4,

pol pa recimo vzameš pištolo in stisneš enega izmed teh gumbov in če maš recmo šeeno pištolo boš mel pol dve pa tko (iste tipke so tudi za zumiranje pri snajperki).

Aja loh pa tut ko da pritisneš eno število recimo w (ki je za pištolo) pol maš pa tm že narejene kombinacije (maš narisane dve pištole skupi) in če to zbereš bo isto...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jRk0 ::

men je cisto kul spil.

Nekaj me zanima edino:
mam d700@900 pa r8500le @295/295 (flashan), pa mi na 1024x768 32bit pa detaili na high vsi, pa vse vklopljeno kar steka napriemr na ladji...

kak dela vam spil??
You fuck up once, you loose two teeth.

Area_51 ::

:)) Hvala CWIZO, sem probal, nekaj od tega, pa dela.

Men pa tudi šteka, ampak na sistemu P II300@450, GeForce 2MX 32, 192MB RAMA... pa vse dela na 800x640, vse na full, pa šteka samo na ladji in to zelo, drugje pa dela brez problemov.:)
Area 51

mh8759a ::

predvcerajsnim sem obrnil final release..ful je dolga..ornk mi je ze slo na zivce, ker igre ni in ni hotel bit konec..pa tut zlo je tezka bla, vsaj zame v primerjavi z RTCW, še posebej stopnje Seaward Star pa na koncu..

pa vaši komentarji?

lp

Stallone ::

Ziu!

Jest sm pa tm k morš Sama neki reševat pa te scene. Pomoje je New York. Vse sm naredu, kar piše da morš. Samo noče in noče bit konc. Kaj sedaj?;(

the_unborn ::

Jst sem pa uceraj obrnu spil in morem rect, da je ful kratka in bedna, sem se maral kar silit, da se spilal in po vsakem levelu sem upal, da bo naslednji boljsi.:D

krho ::

stalone: najprej gres v kevder pa ugasnes paro
pol pa gres nazaj gor, primes Sama uporabi tipko USE. pa ga odneses ven na nosila.

krho ::

Tisti k ste koncali mi povejte ce je pol konc ko usujes drugi helikopter.
Mi uspe usut sam en motor, pol pa pes sploh bliz ne pride vec.

the_unborn ::

Na potem je konec.
Sej ves, da mores strelat v tiste rdece plosce na straneh motorjev, ane? Sej ti bo ze uspelo.

Stallone ::

krho: Hvala!;)

Stallone ::

Zdej sm pa tm k je en vlak, pa ne morm nč več naredit, kaj nej?;(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018819 (2623) ahac
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462198 (728) Tr0n
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744991 (18914) X-Hair
»

SOF2 in GTA3 cheats

Oddelek: Igre
253628 (2943) Dj-Prah
»

Red Faction

Oddelek: Igre
391345 (912) zile

Več podobnih tem