» »

Formatiranje diska v visti

Formatiranje diska v visti

nejko8 ::

Lep pozdrav,
Imam takle problem: OS Vista 64bit, primarni disk samsung 1TB, sekundarni disk WD 250Gb. WD 250gb disk je imel 3 particije, zato sem v visti s programom WD diagnostic tools na njega "zapisal ničle" - write zeros funkcija, tako da so se particije zbrisale. Nato sem mislil, da mi bo vista pač prepoznala disk, ter da ga bom lahko normalno formatiral. Bios disk normalno zazna, tudi device manager v visti, problem pa je, ker se mi ne pojavi ikona v "mojem računalniku" da bi ga lahko formatiral. (visto imam inštalirana komaj 2 dneva, tako da funkcij in možnosti nje še ne poznam - najbrž je v tem kakšen "catch")
Prosil bi za pomoč kako naj formatiram ta disk, oziroma napotke kaj naj naredim. Želim naresti le eno particijo.

Že vnaprej se zahvaljujem za pomoč.
Nejc

bluefish ::

start > run > diskmgmt.msc

nejko8 ::

hehe, najprej sem rabil nekaj minut da sm ugotovil, da je ima tale iskalna vrstica v startu tudi "run" funkcijo :D
že formatiram, hvala ti blueFish

bluefish ::

ja, tisto Start Search polje se res lahko obnaša kot Run. Če pa želiš, pa lahko tudi klasičen Run vklopiš.

nejko8 ::

kje? 8-O

bluefish ::

V nastavitvah Start menija. Desni klik na Start vrstico > Properties > Start Menu > Customize > poišči v drsnem meniju Run Command.

nejko8 ::

mi je ratal,
še 1x hvala ti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows xp upgrade to windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
452729 (2285) bluefish
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264444 (64036) Seljak
»

Windows 7 namestitev brez izgube podatkov

Oddelek: Operacijski sistemi
233200 (2814) zile
»

Windows 7 RTM vaša ocena ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16916090 (9967) Galaxy
»

Problem dual boot vista-windows7?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141335 (1179) Kuhmark

Več podobnih tem