» »

Dreamweaver

Dreamweaver

sajs ::

Živjo,

imam eno vprašanje. Naredil sem stran v Dreamweaverju in notri vključil Flash text. V Mozilli mi ga prikaže v Explorerju pa ne(napiše mi: IE je tej strani preprečil prikaz aktivne vsebine, ki bi omogočila dostop do njega.) Ali kdo ve, kaj je narobe, predvidevam da nekaj z nastavitvami IE, glede na to, da ga v Mozilli prikaže? Kako naj rešim ta problem?

Najlepša hvala za odgovor!

lp, Sašo

t3hn0 ::

verjetn uporablas active script za to. internet explorer pa to blokira z njegovimi privzetimi (po instalaciji) nastavitvami. to bo prikazalo vsakmu z iejem (razen ce ma znizano varnost), tako da ni treba tok skrbet...preveri edino ce ta text res rab active script (to si verjetno v headerju nekje vkljucil nek AS_script.js al neki podobnga)
^.^

sajs ::

Gre za nek text, ki ima končnico .swf in ga IE ne prikaže. Kaj pa moram spremenit, da bi mi ta text pokazal v IE? Kaj pa ostali uporabniki, ki bi prišli na to stran, bi jim pokazal ta text? Kakšna je možna rešitev (alternativa)? Hvala!!!!

lp

t3hn0 ::

ja sej pravm...

poglej ce uporablas active script (poglej moj prejsni post), ce ga, probi odstrant tisto vrstico v headu in preveri ce dela. ce ne dela bodo pa pac ostali mogl kliknt na tist rumen bar in dovolt izvajanje tega na strani
^.^

Gost ::

Namesto tiste dreamweaver skripte lahko uporabiš tudi swfobject.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297330437 (54586) htmltroubles
»

[PHP]Lociranje php datoteke iz url naslova

Oddelek: Izdelava spletišč
8647 (542) MrBrdo
»

Zabava ob prehodu na Thunderbird

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
452784 (2784) Tarzan
»

Word XP in ponesrečeno shranjevanje. Kako do prejšnjega fajla?

Oddelek: Programska oprema
8983 (904) bastadu
»

Komentarji & Kritike

Oddelek: Omrežja in internet
301713 (1168) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem