» »

wordpress plugins

wordpress plugins

house ::

Zdravo! Mene pa zanima, zakaj mi ne prikaže "linka" Plugins, zraven Settings in Users "linkov"? Ko se prijaviš v wordpress, kot "admin" svojega bloga? Nikjer ne najdem Plugins! Prosim za pomoč, hvala

house ::

Hm... Sedaj sem zasledil, da wordpress.com ne podpira 'pluginov', wordpress.org pa jih! Kako sedaj 'presedlati' na '.org'? Moram tam začeti iz nule pisati, ali kako, je kakšna druga varianta?

KoMar- ::

Rabiš "svoj" strežnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Tody ::

ja, pri .org moreš svojo inštalacijo naredit.

iNDigo_Child ::

Si bom še to temo sposodu...a obstaja kak plug-in, pri katerem bi naredu tko, da bi pri novi objavi dal v ozadje eno sliko, kao watermark, čez njo pa pisal?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Tody ::

plugin nevem če lih, lahko pa CSS namesto barve nastaviš da je slika...

Sicer ne vidim uporabosti tega :)

iNDigo_Child ::

Uporabnost je to, da lepš zgleda...ko govoriš npr. o smrti, daš v ozadje eno lobanjo, da ustvari vzdušje, ko govoriš o valentinovem, daš en srček, itd., itd. Da niti o govorim o lepši preglednosti bloga, saj če so najprej slike pa potem besedilo, je vse skupaj mal preveč raztegnjeno, pa tudi ne preveč estetsko (razen, če morš neki točno določenga na tisti sliki pokazat).
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Tody ::

jah css moreš na roke spreminjat... o estetiki raje nebi :) Ljudje so za to naredili kategorije in če znaš kaj php potem vrjetno nebi smel bit problem prilagodit zadeve, drugače še zmeraj lahko daš predlog na uradno stran mogoče bo pa kdo to naredu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Autoptimize mi je zrušil stran WP -Kaj sedaj?

Oddelek: Izdelava spletišč
302565 (1882) Stari89
»

Zelo odzivne, hitre spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5910792 (7591) c3p0
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214333 (11296) Tody
»

Izbira CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
272179 (1700) Gandalfar
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213004 (2445) dronyx

Več podobnih tem