» »

Kateri servis za PC v Ljubljani izbrati

Kateri servis za PC v Ljubljani izbrati

teeehaaaceee ::

Imam težave z osebnim računalnikom ki ni več v garanciji. Odločil sem se da ga dam na servis da vidim če se ga sploh splača še popravit... Zanima pa me kateri servis v Ljubljani bi mi priporočali in kje se nahaja?
We live in a moment, a moment in time...

JanezC ::

Jaz ne bi servis, ampak bi našel kakšnega "maherja", ki realno gleda na stvari in se pozanimal. Nekje v knjigi PC za Telebane piše, da vsak računalničar rabi enega PC "guruja". Predvsem, veliko manj stanejo...
Sicer pa, kakšne težave pa imaš, saj na tem forumu je kar nekaj "pametnjakovičev" (v pozitivnem pomenu), ki ti bodo radi svetovali...

LP

reeves ::

Povej kaj te matra.

teeehaaaceee ::

Težave z napajanjem pa je pokurlo v hiši boga in pol. Rabim izjavo za zavarovalnico tako da mora biti uraden servis. Gre se mi za to da bi bila zadeva čim prej končana in predvsem da me nebi nategnili koliko sem dolg in širok... Slišal sem kar nekaj zgodb zato me zanima vaše mnenje glede servisov v Ljubljani
We live in a moment, a moment in time...

reeves ::

Kle ti pa jest žal ne morm pomagat, jest si sam rihtam comp tko da nimam pojma o servisih.
lp

fosil ::

Če zavarovalnica hoče predračun s servisa, potem ga more tudi plačat (torej plačat izdelavo predračuna), tako da se ti v tem primeru ni treba sekirat zaradi cene.
Vprašanje pa je ali je cenilec zahteval predračun ali ne? Imaš pisno? Ali ti to delaš zaradi sebe? Pogovori se s cenilcem, ki ma čez tvoj primer.
Bi pa rekel, da če je skurjen star računalnik, da bo skoraj sigurno ocenjen kot "totalka" in ti tudi če si boš sam dal izdelat predračun to ne bo kaj dosti pomagalo.
Tako je!

Spike Edin ::

Čao

Jaz osebno ti svetujem SOSED-a, pridejo ti na dom poštimat stvari. Link: www.sosed.si
Ne gre za reklamo temveč samo predlagam oz svetujem.

Lp!

Imam težave z osebnim računalnikom ki ni več v garanciji. Odločil sem se da ga dam na servis da vidim če se ga sploh splača še popravit... Zanima pa me kateri servis v Ljubljani bi mi priporočali in kje se nahaja?
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porsche Slovenija bolana cena servisa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12434546 (17109) bbbbbb2015
»

Redni servis dražji od dogovorjenega. Kaj storiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19634735 (26277) Glugy
»

problem z garancijo prenosnika (vshop.si) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24026380 (16244) lmfao
»

ZM - Plačilo popravila škode po prometni nesreči?

Oddelek: Loža
103999 (3434) Mehmed
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657885 (5216) OldSkul

Več podobnih tem