» »

Najboljsi računalniški servis je:

Najboljsi računalniški servis je:

«
1
2

userc ::

Se opravičujem da nisem nardil ankete...
Zanima me kateri računalniški servis je najboljši po vašem mnenju?

1. E-misija (Megahit)
2. JAE
3. PCHAND
4. PCX
5. COMTRON
6. POWERPLUS
7. DRUGO (Navedi lokacijo, kateri servis?)


Prosim za odgovore in utemeljitev...
V Primeru da ima podjetje več lokacij (npr E-misija) navedi lokacijo!
Navedi tudi kakšni so serviserji (prijazni, usposobljeni, ustrežljivi)...
8-O

Tiger ::

1. Megahit
No iskreno povedano imam izkušnje samo s kranjsko poslovalnico, kjer je en serviser (mislim da ga kličejo Robi) In z njim se res da vse zmenit, pa tudi vzame si čas zate. Sestavil mi je tudi zadnjo mašino, ki še vedno dela brez problemov.

chucki ::

najbolsi servis sm jst sam ker najbols vse nardim :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Brane2 ::

Za mo je pojme je to Modul Center.

SIcer ne delajo pederizmov, kot je mazanje CPUja s pasto, so pravi naslov za crknjen monitor, printer in celo motherboard...




Jure2k ::

Chucki, ti najbolš nardiš, js sm pa zraven še najcenejši. Si nardim najbolj in to zastonj >:D

userc ::

Ne iščem SSMjev (sam svoj mojster) ampak pravne osebe, firme, taprave servise. Prosim če se držite tega, vsak ma določene izkušnje z servisi! Odgovori::\

Jure2k ::


Lahko ti dam negativne.
Kos computers v Murglah, LAME!
Power Plus, LAME!
Mlacom, KAMELE!
PS. Včeraj sem šel kupt nekaj v Mlacom in sem bil prijetno presenečen, do mene so bli prijazni! WTF8-O
Mislm, da so jih pošteno prestrašl, ker je bil njihov odnos res v pi.... Tak, da za mlakom več ne vem, pomoje na servisu še zmer probleme delajo, ampak vsaj prodajalci so mal bol kulturni.

DeLuX ::

hehe. Mlacom - Kamele! Dobra :D

Najboljsi in najcenejsi servis je:

Pri DeLuXu.

Najdes me v Skofji Loki, natancneje - Virlog 20a.

Znam od A do Z.

Racunam nivaznkwa (hardware&software) ter niwaznkokcajta - 1000 SIT. :D

This is not a joke!

040 802 921

LP,
DeLuX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeLuX ()

Istrian ::

Fantje iz Modul centra so carji. Popravijo ti vse kar se na tem svetu da popravit in zraven dobiš še pivo.:))

upirna ::

Če si pameten pojdi k DAR-u. Dva dni nazaj sem pršu tja, mi je moj disk prklopu na svojo mašino, da sem lahk skopiral dol, pol sem pa vse skupi vzel pa šel. Nič plačal! Kaj češ, carji!

AngelOfDeath ::

Power plus SUX
- 6mesecev so rabli da so ugotovili da so napačno priklopli audio kabel ki gre iz cdroma na zvočno
- .... še miljon slabih stvari ...

to so izkušnje iz MB poslovalnice.

boštjan ::

zaenkrat še nimam izkušenj s rač.servisi in upam da jih tudi ne bom mel.knok,knok:D

cekr ::

Se strinjam, da je E-misija v Kranju, en boljših.

Iz izkušenj, tudi pri Mlacomu niso slabi, samo stalno se selijo. Upam, da je na novi lokaciji kaj boljše kot v prejšnji podrtiji.

Včasih je bil največji podn Jerovšek. Slava mu.

pivmik ::

Jerovšek je bil najboljši:
-računalnik mi je popravljal cele poletne počitnice
-na koncu pol stvari ni delalo, kupim nov računalnik, stare komponente pa nisem dobil več nazaj(ki so sigurno delale)


Najboljši servis je doma, ko sam popraviš :D
Na servis se gre samo ko imaš za vnovčit garancijo.
LP, Gregor GRE^

AngelOfDeath ::

Najboljši servis je doma, ko sam popraviš :D Na servis se gre samo ko imaš za vnovčit garancijo

se strinjam :D

Boky ::

Dusel d.o.o. Ce ti kaj crkne in nisi sam kriv(ni znakov fizicnih poskodb) dobis novo. Pa ni ti treba cakati pol leta ;)
Ker tib v bistvu robo nabavlja pri drugih firmah je rekel da v Mlacom-u, Pcx-u in pri Jaetu ponavadi ne komplicirajo, ko gre za reklamacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

RiNC ::

PowerPlus v Mb res podn. Sem kupo pri njih nov procesor + cooler, pa so mi ga frajerji not zmontirali tako, da so pozabli vent na coolerju na napajanje priklopit ;(. Sem prineso comp domov pa se je nekak cudno obnasal, pol pa sem le pogledal kaksno mojstrovino so frajerji naredli. Sem neso komp nazaj na servis, pa mi niso verjeli, majku jim ... Sem komp tam pustil, so mi ga kao stestirali, pa sem priso pol po njega. Rezultati: procesorja mi niso menjali (kao deluje brezhibno), skurli so mi modem (sam vrag vedi kak jim je uspelo), na koncu pa sem placal se stroske testiranja, ker mi drugac oni tip tam ni hoto dan kompa nazaj.

Ostanes brez komentarja!

Kaj naredis sam doma vsaj ziher dela! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RiNC ()

R0K ::

Jest sem zaenkrat najbolj zadovoljen s Comtronom. Servisiral so mi ok, prjazni so tud pa zaenkrat me še niso hotl kje kajnategnat :) :D

MCSE ::

Simt d.o.o. Grosuplje
Industrijska cesta 5
1290 Grosuplje

Pa rečte da bi radi da vam Marko™ - torej jst popravm PC. 8-) Porpavljamo IBM-e v garanciji in Kompatibilce™, pa tudi izven le te...

boštjan ::

Mislim da je za reklamo treba nekaj plačat:D :D

mich ::

MLACOM

pa ne de je servis najboljši, (mimogrede dečki ki tam delajo so ovce..men so štimal kom. 14 dni, pa to samo zato, ker so bile takrat najnovejše komponente pa so bili problemi z gonilniki,biosi in samo kompatibilnosti posameznih delov)

No, je pa tam en pobič, ki je celo šef servisa, ko se je pa on osebno mal poigral z mašino je vse štimalo.Svaka čast - :D ma ga je kar škoda da tam samo telefon dviguje...

Eric Cartman ::

IBMer :)

zanc pr SCSI/RAID nisi lih neki pomagat znal :) pol sem sam zrihtal (ceprov se zdej ne vem kako). un tray za disk mi se mors dat remember? pa greva pol na pivo. lp

p.s. aja servis ... hmm dejansko noben "uradni" ;)
mum can I watch american gladiators?

microman ::

Samo POWER PLUSU ne

SSSUUUXXX !!!!!
kreteni

neki123 ::

kva sploh rabte servis? Če kakšna komponenta crkne, jo neseš v trgovino pod garancijo zamenjat. To isto nardijo tud na servisu. saj nič ne popravljajo ali recimo menjajo olje on svečke kot pri avtomobilu. Vsa stvar je v tem, da kupiš računalnik po komponentah in dobiš garancijo za vsak kos posebej in ne kompleten računalnik, ki ima povrh vsega še garancijsko nalepko.

Poglavarcek ::

Če želite hitro, kvalitetno in zanesljivo servisiranje PC opreme pojdite v PC H.AND - IOC Trzin!!!

8-O

R0K ::

neki123 : bluziš. Veš se pojavi problem, k ti rač. kr naekrat zamrzne in se ugasne. Kaj stori? PA še sobota je doma. Kak boš vedel kaj ti je crknlo. Nimam pa nobenega soseda z rač (ki bi bil takrat doma) da bi sprobal kaj dela in kaj ne. Če pa točno veš kaj je crknlo, pol se pa strinjam...

userc ::

Najbolji in najbolj strokovni ter usposobljeni so pri JAEtu!

JOLDE ::

MIŠKA d.o.o, Letališka 32, Ljubljana

Imajo najboljši servis zato ker:
- kar naredijo, naredijo kvalitetno
- NE goljufajo
- radi svetujejo (brezplacno)
- so mladi in perspektivni, ter prijazni

Ko bom kupoval nov PC, bom kupil Pc na Miški (DELL ali Compaq)

MadMax ::

R0K: In kateri servis ti bo ustrežljivo popravil PC v soboto (popoldan) takoj, ko ga prineseš?

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

cicimici ::

JAE ....oni so tisti pravi.Karkoli že "crkne" takoj in brez problemov zamenjajo.

BendeR ::

Meni se zdijo še vedno največje face pri Birostroju.To govorim za tiste v Mariboru.Vzame si čas će ti kaj ni jasno ko ti je kaj zaribalo v compu in ti priporoča kak to v nadalje preprečit.Tipi so mi pokazali kar nekaj fint kak računalnik vzbudit ko bi ga jaz takrat že zdavnaj formatiro.Skratka so carji. Ko si v servisu se kar pogovarjajo z tabo kot z starim kolegom in se takoj počutiš domače ne pa npr. megahit ko se do tebe obnašajo kot da si nekaj manjvrednega in imaš občutek da bi te nejrajše vrgli ven iz trgovine .

P.S. carji so tudi v comtronu tam ko sem čako da so mi dali drugega pekača (prvi je crkno) sem za tačas bil povablen k igranju gp3.
:=)

dirtyh ::

MR2 -tja rajš ne nost !!!!

Mi je crknu en monitor in ni bil več v garanciji in ga pač nesem v MR2. Ok tip vzame monitor pa reče kake 3 dni bo trajal, pa da bo pol poklical. Ok Mine 1,2,3...7 dni še nič kličem tja ja pojutršnem ok čakam spet par dni (5 dni), spet nič, pokličem. tip reče ja jatr bo pa sigurn in da bo spet poklical. Ok čakam še 2 dni spet nič, zdej že ves razpizden tja kličem da naj me nehajo j... ker sem že 14 dni brez monitorja li naj rečejo da ne vejo kaj je in mi ga dajo nazaj,da ga bom drugam nesu al naj ga pa popravjo, ok tip reče, da so ga že zrihtal in da ga gre jutr sam se iskat in da bo pokličal zvečer med 6 in sedmo. Ok nasledn dan čakam pride 6h , še nič :\ 18.30, še kar nič;(( , 19.00 h nič 8-O 8-O pokličem tja , ma sem bil bedast pa nikogar več tam ker je blo ze zaprt. Grem nasleden dan tja zej pa mi da monitor pa nehaj me f.k.t. Pridem tja ga je pa imel popravljenga, pol je pa nekaj kao pravu da je ne vem kolkrat prejšn dan poklical pa da se ni noben oglasil pa ne vem kaj še ..........
To je blo kake 4 leta nazaj in monitor ni bil več v garanciji, pa tudi nisem vedu da ga oni nekam drugam nesejo na servis pa tako naprej.Ne vem kako majo zdej sam mene navjo v MR2 več vidl :D :D. Od takrat naprej mi je pa še enkrat comp zajebaval pred kratkim in sem ga nesu v trgovino kjer sem ga kupu pa so ga imel dol spet več kot en teden pa niso nič pogruntal, sem ga prnesu domov mal pregledal še enrkat mi ga je ratal oživit, je dalal še kake pol dneva pol je pa procesor izdihnu.0:)

I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

ferjan ::

mene pa zanima servis, ki mi NE BO ZARAČUNAL, če ne bo popravil zadeve, ker to, da ne dela vidim tudi sam.

kivi113 ::

JAE so ful uredu!

PALOMINO ::

Dekleta in fantje, najboljši računalniški servis je SLO-TECH, kar poglejte koliko problemov se reši takole preko foruma...

...in to praktično 24 ur na dan vse dni v tednu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

boštjan ::

maš prav,samo slo-tech je bolj svetovalnica in servis si ti sam.

PALOMINO ::

No, tako nekako...ST je svetovalnica...serviserji pa smo mi sami...in mislim da je to izredna kombinacija, grem stavit da se veliko serviserjev ki delajo po rač. podjetjih marsikaj nauči na ST-ju...>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PALOMINO ()

R0K ::

polomino eni so res tak nesposobni, da bi mogli nujno dobit en tedn brezplačne uporabe interneta in da prečekirajo cel S-T, da bodo mel pol vsej kaj pojma!

Asgard ::

Jaz sem racunalniski serviser, pa se nisem kaj dosti naucil na slo-techu, no nekaj ze, drugace pa rad pomagam ljudem ki me prosijo za pomoc in ponavadi ne racunam nic (privat to)



p.s. pr nas nec ne racunamo ce se ne da ustimat, pa se ure so dokaj pocen ; 3840 sit

kontrero ::

Najboljši servis je AGT, kjer so mi vse zrihtali, kot je treba.
tečnoba

Yohan del Sud ::

Še eden z dobrimi izkušnjami z JAE-tom. Zamenjali brez besed dvakrat.

Ampak ok, obojekrat za dražjo zadevo z minimalnim doplačilom...

Povsod drugje so večinoma kompliciral in gljumili gljivu... (mlacom, megahit, mrak, mentek). Skratka firmam na M ne zaupam več...

ali3n ::

Dam svoj glas za AGT.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Asgard ::

jest pa dam svoj glas Almapeku, pa Pcx servisu !!!!:D

Prjatu ::

Tudi jaz dam svoj glas za AGT, pa čeprav kakšno stvar naredijo bolj amatersko in na hitr, so pa vseeno dovolj strokovni predvsem pa zelo elastični pri menjavi komponent.

Največje razočaranje pa sem doživel pri Megahitu, tako v Ljubljani kot Kamniku, mašino sem na servis vozil pol leta, zamenjali so kao vse (pa čeprav so bile serijske številke komponent iste, he he), šele fizična grožnja direktorju je pomagala, da sem dobil res novo ter delujočo mašino...
Something else is controlling me!

ali3n ::

fizična grožnja????? khmmm:|
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Prjatu ::

Jap, fizična, ker ostale grožnje z raznoraznimi inšpektorji in podobno ni zaleglo, jaz pa sem imel nedelujoč računalnik za 500k SIT
Something else is controlling me!

TheD ::

Jest sm navdušen nad Megahitom v Ljubljani. Super fini fantje, fejst popusti in hitr response tajm.
TheD or not TheD?

ferjan ::

Asqard: nam še zaupaš v katerem servisu delaš (ime, naslov, telefon).

Imam namreč matično, ki je odletela sama od sebe (računalnik je miroval dva tedna med počitnicami...in je bil fizično izključen), pa se mi ne da plačevati samo diagnoze, kar bi bila logična posledica v večini servisov. Ponavadi stvar samo malo pogledajo, ugotovijo da je matična uničena in ti zaračunajo 2500 za diagnozo. Tako imaš poleg uničene plošče še strošek za informacijo, da je plošča res uničena, kar bi bilo sicer dopustno, če bi lahko to informacijo tudi preveril, česar pa kot laik seveda ne moreš, ker če bi lahko jo verjetno sploh ne bi prinesel na servis.

uf tale zadnji stavek je bil malce dolg, samo upam, da ste dojeli zakaj gre (z vidika stranke) pri plačevanju "diagnoz".

userc ::

Najboljša trgovina in servis zame na celem svetu je Megahit v MB, fanta sta zakon, vedno pomagata, in nikol te ne "nategneta", vedno drzita besedo in znata tut dobre cene nardit , pa se kdaj izven sihta se ju da dosezt! ZAKON! Poleg tega ti diagnostike sploh ne racunata!
MEGAHIT v MB! To je to!:D

Edi ::

"prjatu" ima pa bujno domialjijo, ko nalaga o MEGAhit servisu. Ker sem direktor vem, da smo imeli eno samo podobno stranko lansko leto, pa se ta gospod (za 8000.000 SIT vreden racunalnik) je danes zadovoljen, imel pa je probleme s programsko opremo. Groznje z inspektorji so nepotrebne, ker probleme resujemo ne samo po zakonu, ampak celo vec, da tudi moralno zadovoljimo kupca, ce je normalen. Fizicna groznja? Te pa se nisem dozivel, tako da se je "prjatu" verjetno zmotil v podjetju, ali pa enostavno izmislil. Ce pa bi se dogodila, bi sigurno vrnili kupnino in ne bi zeleli imeti vec opravka s takim kupce.

Me pa moti, da forumi na koncu izpadejo kot brezplacni EPP, ko za gesli skriti fantje pisete reklame sami zase. Pustite besedo resnicnim uporabnikom, ali pa se javno predstavite.

edi
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kriminalne zahteve serviserjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645221 (3595) flipflop
»

Spet Mlacom

Oddelek: Kaj kupiti
413154 (1910) Ziga Dolhar
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334007 (2802) Fish <><
»

Kje kupiti komplet PC?

Oddelek: Kaj kupiti
211818 (1457) tedybear
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544761 (43374) Tjulenj

Več podobnih tem