» »

Slab rezultat pri testiranju računalnika

Slab rezultat pri testiranju računalnika

dragana ::

Imam čuden problem. Če testiram hitrost procesorja v Sisoft Sandri mi pokaže precej - skoraj pol premajhen rezultat (v rangu AMD 4800+) . če takoj testiram še enkrat pokaže test še pol manjši rezultat. Tudi test traja precej dlje. Kaj bi lahko bilo narobe? Driverji mislim da so vsi naloženi, procesor mi pravilno prepozna. Nadgradil sem bios z najnovejšim, pa ni sprememb.
Konfiguracija: AMD 6000+, Plošča Asus M2n vm-dvi, 2GB 800Mhz DDR2 rama (dual chanel), nvidia 8400GS
Kakšna ideja?

Duhec ::

Idej je velik ! Izklopi intertnet povezavo in vse p2p programe pa testiraj še enkrat.

dragana ::

Sem rešil problem. Izgleda, kot da zadnja verzija Sandre ne mara mojega računalnika. Starejša verzija (2007) je pokazala pričakovane rezultate.

t3hn0 ::

da ne odpiram nove teme...spomnem se neke teme o hitrosti diskov, sam je nisem nasel...zadeva je taka, da sem si pred kratkim kupil asus maximus formula in ce probam recimo stestirat hitrost diska z atto disk bench, dobim sumljive rezultate pri paketih z velikostjo nad 128kb. Read je se vredu, write pa je (manj kot 100mb/s) zelo pocasen. v biosu imam nastiman sata kot ahci - bi znalo to vplivat na rezultate? res pa je da sem testiral to na disku, kateri ni bil formatiran ze kar lep cas (defrag pa je bil reden). pa se zanima me, ce sata nastavim kot raid, a morm met raid postavljen, al sam driverje rabm za raid od maticne?
^.^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAID5 - software, s pomocjo maticne, kako drugace.

Oddelek: Strojna oprema
242177 (1696) Brane2
»

A lahk mal pokomentirate to setavo

Oddelek: Kaj kupiti
11908 (819) Nato
»

2xMaxtor 120GB(2MB) v RAID-0 *Nooro*! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18414232 (9836) matrix2
»

SerialATA diski - katerega kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
945697 (4684) asPeteR
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573215 (2505) Blizz

Več podobnih tem