» »

noče kopirat na mp3 player

noče kopirat na mp3 player

Kr nekdo ::

zdravo

torej stvar je sledeča. imam 2gb mp3 player Hyundai mp-181F. kr od 1x je nehal funkcionirat normalno. ko dam kopirat mp3-je z njega gre čist ok, na HD. ko pa dam z HD na mp3-player pa napiše da te datoteke ali mape ni mogoče ustvariti. Na ključu je pa še 1gb prostega placa.

se dogaja kom ke podboniga

t3hn0 ::

lahko da mas usb naprave zascitene pred pisanjem? jst sm to obkljukal enkrat v enem "tweak" programu in mi je pozrlo veliko zivcev da sem ugotovil zakaj tud men noce zapisovat na usb naprave :D drugace se pa da mensezdi to tud v winxp managerju spremenit (ce je to) - za register ne vem..mal pogooglaj
^.^

Kr nekdo ::

stvar rešena, problem je delal virus temp2.exe, in nod32 ga ni našel

mogoče predlaga kdo kaj boljšega kot nod32

lp

El Nino ::

Od zastonjskih Avast:D :D ali pa BitDefender, čeprav na 64-bit sistemu ne dela.:|

sash69 ::

da ne bomo nove teme odpirali, mene pa zanima kako hitro se vam kaj prenasajo podatki na te MP3 playerje. Jst sm si prejsnji teden nabavil Hyundai MP-390RO pa ne vem..meni se zdi da gre to kar pocasi. (recimo za 100MB podatkov porabi zajetnih 5min oz vec.) Predvidevam da tu nekaj ne stima, saj bi to moglo it hitreje? Obstaja kaksen nacin pohitriti zadevo? In, seveda, plata podpira USB2.

-ziga- ::

Ne vem kako bi se to pohitrilo. Drugače pa na mojega Philipsa kopira eno pesem ~5 mega par sekund.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: -ziga- ()

t3hn0 ::

hm...moj phillips "kr hitr" kopera..zdj sm probu skoperat 257mb mp3 gor pa je rabu cca. 30sekund

sash69: ker os pa mas gor?
^.^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61176576 (32274) M.B.
»

Hyundai MP-592v; problem

Oddelek: Zvok in slika
131430 (1323) _5ra_
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343692 (2897) w3t80y
»

MP3 player

Oddelek: Kaj kupiti
192439 (2020) Poldy
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608737 (7635) Roadkill

Več podobnih tem