» »

MP3 player

MP3 player

StricGeZza ::

kaj mislite o tem Playerju
  • spremenil: boštjan ()

nevtron ::

Zelo vredu za svojo ceno, edino 1 gb prostora je malo premalo.

StricGeZza ::

Odločam se med Hyundai MP-557v, iRiver T10

SleepLess ::

Ima kdo kakšne izkušnje z baterijo tega hyundai-a ?

Blisk ::

Tudi sam se odločam med
DigitBall mp3 predvajalnik DBHFL - TRENDY, 512Mb
ali pa
Hyundai MP518FO 1GB

Ali mi lahko kdo da primerjavo, kateri ima boljši zvok, itd.?

Porkadrek ::

Sam da so lučke, aneda?:\

Iriver saves!

Blisk ::

ma ne, men se gre za ceno.
Rad bi en pocen Mp3 ki ima dober zvok.
Za iriver 1gb ne dam 35 čukov!

XS!D3 ::

Mene pa zanima kje se dobi un fake iPod nano k predvaja tud video ala MP4 player ozeroma kje bi najcenej dubu, če so to dobi v SLO in kje se to prodaja kej v Celovcu in Gradcu???

neki sm najdu pr ns sam je en velk napis gor k mi ni všeč pa gumbi so čudni, najdu sm pa nek kr vredu približk, a mislte da je vredn nakupa:
Joy Fly MP3

če pa kdo najde kej bolša al pa tazga kokr je na uni moji prvi sliki pa nej pove???

XS!D3 ::

Mal sm čekiru tele MP3 Playerje, pa sm najdu zadevo, ki mi je zelo ušeč in ustreza temu ker sm isku:
Creative Muvo Vidz 1GB


, problem je le ker nevem kje bi ga dubu, tko da kje bi se dal to kupt v SLO ali pa v Celovcu, če se sploh prodaja?????


Kot alternativo če ne bo druge sm pa gledu:
Teac MP-400 1GB



pr Mimovrste se prodaja za 35k sit, če kdo ve kje dobit cenej pr ns al pa v Celovcu nej napiše, zanima me pa tud kvaliteta, predvsem me mau mot dizajn, pa mal sm skeptičn glede kvalitete izdelave in predvajanja glasba, ga ma kdo--kake so izkušne???? A omogoča tale tud da maš musko po mapah????


A priporočate še kšn drug MP3 1GB, pa da po možnosti še muvije predvaja, dokaj mejhn, čim cenej in kvalitetno???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()

Fatboyslim ::

Ipod nano je v trgovini 38k

Če hočeš kvaliteto zvoka in izdelave samega playerja kupi ipoda ;)

klemen22 ::

Mene pa zanima kje se dobi un fake iPod nano k predvaja tud video ala MP4 player ozeroma kje bi najcenej dubu, če so to dobi v SLO in kje se to prodaja kej v Celovcu in Gradcu???

Če se ne motim imajo kopije iPod nanov v Haetlerju v City parku (to je una trgovina zravn Humanica itd). Vsaj kak mesec nazaj so jih mel. Najbolje da greš pogledat.

Ipod nano je v trgovini 38k

Precenjeno za 30% vsaj.:\

Če hočeš kvaliteto zvoka in izdelave samega playerja kupi ipoda ;)

Kvaliteta zvoka je pri kakšnih iRiverjih boljša! Kvaliteta izdelava iPoda Nanota je slaba - kupu sm ga svoji punci za darilo in vem da je izdelava ne-glih na nivoju. Žal.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Fatboyslim ::

Sam imam ipoda g4, in sem izredno zadovoljen z njim - tako z kvaliteto zvoka kot kakovostjo izdelave - ne dopadejo se mi le slušalke, ki sem jih pa že zamenjal
Zagotovo pa je VELIKO boljši value ipod kot kakšni zgoraj omenjeni Hyundai in ostali fake proizvodi

klemen22 ::

Zagotovo pa je VELIKO boljši value ipod kot kakšni zgoraj omenjeni Hyundai in ostali fake proizvodi

Ne vem če je VALUE boljša. Pač pri Applu plačaš firmi ene 30% (sej veš reklame pa to..). Medtem ko je kakovost nanota porazna. Aja pa slušalke so boljše na enem hyundaju za 20k sit.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Fatboyslim ::

:\
Krneki

klemen22 ::

Ne dejansko ni krneki.
Jest zase neb nikol kupu tega precenjenega playerja (iPod). To sem kupil kot izklučno darilo pi*ki. Sej pravm, za ta denar bi morali ponujat zraven še kakšen kupon za obisk kakšne javne hiše, takrat ko boljša polovica (punca) ni ravno razpoložena.:\ :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

igor0203 ::

Se strinjam s klemnom, da je kvaliteta Nanotov v ku***. Kolega je bil najprej ves glasen, ko ga je kupil kok je dobr itd., potem ko ga je pa mel že 2x na servisu, pa ni bil več tok glasen. Je pa res, da je kvaliteta zvoka res vrhunska. ;)

Drgač kopije iPodov je na eBayu malo morje.

Fatboyslim ::

Fora je v tem, da sem preden sem kupil ipoda (g4) imel mp3 player podoben hyundajovem. Slednjega sem kupil sem ga ravno zato, ker je imel toooliko funkcij več :\
Prvo sekundo ko sem ga vzel ven iz škatle, mi je bilo žal da nisem takoj kupil ipoda, ker sem takoj začutil krhkost in slabo izdelavo. OK zvok je bil povprečen na mojih za 50k slušalkah, tiste ki so bile pa zraven stock, je pa že preden sem porabil baterijo do konca crknila ena stran(sumim slabe kontakte).
Takoj ko sem zbral malo denarja, sem šel v trgovino kupiti nove philipsove in ear slušalke, ter jih skupaj z playerjem podaril mali sestri - sam sem kupil pa ipoda in res nimam pripomb (ok slušalke bi lahko bile boljše-ampak vseeno odlične za večino uporabnikov - firma slušalk je Logitech BTW); neštetokrat boljši dekoderji in sama izdelava playerja

Res je, da naj bi se na nanotu precej hitro naredile praske, a se tudi to da rešiti z etuijem oz. nežnejšo uporabo.

Aja, pa sam ne mislim da sem ga preplačal; raje dam nekaj tisoč tolarjev več in kupim ipoda in sem z njim zadovoljem kot pa kupim kitajsko robo brez ki bi me nonstop žrla.

Pa še ipod ima velik cool faktor 8-)

klemen22 ::

Res je, da naj bi se na nanotu precej hitro naredile praske, a se tudi to da rešiti z etuijem oz. nežnejšo uporabo.

Kaj zaradi Applove malomarnosti je treba kupvat še etui?:\

Pa še ipod ima velik cool faktor

:\ :P
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Fatboyslim ::

Meni je sicer vseeno kaj bo naslovnik teme na koncu kupil in mu želim da bo zadovoljen z nakupom, napisal sem le mojo izkušnjo ki mu lahko pomaga pri orientaciji.

Definitivno pa preizkusi napravico pred nakupom; in če kupuješ le mp3 player postavi to na prvo mesto in kupui nekaj kar služi svojemu namenu ;)

Poldy ::

Jaz sem kupil preko oglasnika "opeko" od Olympus-a m:robe za 30k sit, pa lahko rečem da je zvok od vseh mp3 playerjev, kar sem jih poslušal, daleč najboljši. Uporabljam ga seveda v bolj umirjenih situacijah... za tek, kolo ipd. imam pa raje mp3 za 10k sit, mi vsaj ni hudo če padem ravno nanj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mp3 predvajalnik (do 150 eur)

Oddelek: Kaj kupiti
161525 (1271) YaN-cH
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175356 (31054) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364258 (2647) kapca81
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223949 (2990) zuzek
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707713 (5752) frikec()

Več podobnih tem