» »

Hyundai MP-592v; problem

Hyundai MP-592v; problem

_5ra_ ::

ojla!
sem pravkar kupila nov mp3 player hyundai mp-592v ampak sm naletela na več kot en problem:8)
1. ko sem vstavila priložen cd v računalnik sta se v okencu pprikazali dve možnosi: izklopi vse programe (tudi od drugih uporablikov pc-ja?! tudi antiviruse??!!) in potem setup ali cancel
sm dala setup in je pršlo: setup is completed, please restart (koga?!). nič na računalniku ni kazalo, da bi se kaj instaliralo in se ni odprlo nobeno okence.
2. ko sem potem priklopla mp3 z usb-jem na računalnik mi je reklo, da windows ni primeren al neki takega (2000 xp pro ni primeren, kaj naj si kupim 98?!!)

zaenkrat upam, da je to vse... prosim, naj mi kdo pomaga, če rabite več podrobnosti kar vprašajte

hvala:D

_5ra_ ::

prosim, naj mi kdo pomaga:( :'( :'( :'(

Matako ::

1. Temu se reče "reštartati windowse" in je vse kaže je način kako se rešujejo vse težave na tem operacijskem sistemu (uspešno ali ne). Reštartaj računalnik, po domače.

2. Mogoče moraš biti prijavljena kot "Administrator"? Sicer poizkusi še 1x po reštartu, kar si verjetno že naredila v tem času.

2b... V vsakem primeru najprej v Windows Explorer (recimo pod Moj Računalnik, My Computer, karkoli opazuj, če se je ponavil kak nov disk (nova "črka") - večina teh MP3 playerjev izgleda kot nek nov disk, ko jih priključiš preko USB. Če je - potem je to to!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_5ra_ ::

hm, ja sm reštartala, samo na administratorjev account pa res nism misnla... hvala:D

Matako ::

No vseeno kar poglej če se je pojavil nov disk - in če ga lahko uporabljaš. Včasih lahko uporabljaš USB disk kljub temu, da ti Windowsi težijo, da ne prepoznajo naprave.
/\/\.K.

_5ra_ ::

ne gre
sm šla na administratorjev, sm setup-irala sm reštartala- nič
sm priklopla mp3 z usb-jem... mi niti ne zaznava usb-ja, na nobenem vhodu, jst bom umrla, rabim glasbo, čene, kaj bom dalala med poukom?!!!:(

Matako ::

No, jaz sem mislil, da poizkusiš tudi priklopiti napravo takrat, ko si prijavljena kot "administrator".

Je pa res, da če bi bil to problem, bi dobila opozorilo, da nimaš pravic za dodajanje novih naprav. Kaj točno ti sploh sporoči?

Mogoče pa je narobe kaj čisto drugega... ne vem.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

_5ra_: ... jst bom umrla, rabim glasbo, čene, kaj bom dalala med poukom?!!!

Če ne bi šlo za pouk, bi ti predlagal, da si kupi kitaro ali blokflavto, samo to v razredu ne gre. Jp, imaš problem, vso srečo!
/\/\.K.

_5ra_ ::

hehehe,

samo, res mi napiše prvo neki like please turn off all the programs (al neki tazga)
in potem click setup or cancel
in če kliknem setup se pač pokaže novo okno u pou sekunde, brez nobenga nalaganja in mi napiše;
setup completed, please restart

ma jst sm to že parkrat nrdila in ne pomaga!!!

ma nevem več kaj nrdit. zgleda, da bom morala na servis. ma je res škoda, glede na to, da je star samo 2 dni:'( :'(

zcetrt ::

Se kaj pokaže na zaslonu predvajalnika ob vklopu le tega? Windowsi kaj začivkajo? Imaš XP-je?
4.

_5ra_ ::

nič, niti tipke ne zasvetijo
windous se ne oglaša
mam xp

zcetrt ::

Za vsak slučaj ga poskusi vtakniti še v kakšen drug računalnik, sicer pa je res nekaj narobe.

Če pa boš nesla na servis, pač najprej povej, da nisi popolnoma prepričana o nedelovanju in naj takoj preizkusijo, če zadevica dela.

Ker kakšen znak življenja bi vsekakor moral dati od sebe, če je priključen v USB.
4.

zcetrt ::

No, pa še po CD-ju z gonilniki malo pobrskaj, če so kakšne mape in se da razbrati iz imen le-teh, katera je namenjena WinXP oz kakšen setup...
4.

_5ra_ ::

evo, bla sm nazaj u trgovini in so rekli, da cd ni nujen, teorej ga ne bom več upoštevala
samo usb-ja mi ne zaznava, res samo, kadar je povezan računalnik z mp3-jem, drugače ga, tako da lahko samo sklepam, da mi manjka en program al kaj takega,,
nevem,,, to je use, je komu kaj jasno??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Renesas USB 3.0 Host Controller in Win 8.1

Oddelek: Strojna oprema
222497 (2224) Han
»

Računalnik noče zaspati

Oddelek: Pomoč in nasveti
465751 (5247) opeter
»

Windows Vista upgrade - težave

Oddelek: Operacijski sistemi
261214 (972) dadooo
»

Ubuntu 7.04 Beta

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
153607 (2776) RedStar
»

Ko nalagam windowse se mi racunalnik umes ugasne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6943 (860) Gwanaroth

Več podobnih tem