» »

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

strani: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 14

OZZY ::

Kaj je najboljše na novem Slo-tech-u?
Link na stari Slo-tech.:\
(Pa mislim resno, ne 1. april:)

Agreed....

+ citiranje je sedaj lepo urejeno...
Go with the flow.

opeter ::

meni pa ta novi izgled sploh NI všeč starejši je velik lepši k je use na črni podlagi tko da bi prosil za zamenjvo nazaj najbrš se še kdo strinja

Upam, da ste taki v manjšini. Ne vem, zakaj nekateri ne morete potrpeti, saj so še v izdelavi druge barvne sheme oz. kombinacije na to novo temo (ki jo boš lahko zamenjal v tvojem profilu).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mavrik ::

Iskreno upam, da tista "hitra povezava" do spremembe barvne sheme in velikosti pisave ni bila šala oz. da tole ni temna shema.
To bi morala bit prioriteta. Temnejše barve. Lahko praktično isto kot na starem S&Tju. Samo z novo obliko in funkcijami.

Ni bolj logično prej počistiti vse buge ter funkcionalnost ter potem zapravljati čas s šminko?
The truth is rarely pure and never simple.

CaqKa ::

>>> + citiranje je sedaj lepo urejeno...

ah daj no.. bo še kdo mislil da citiranja več ni treba pilit. sej od starega citiranja je sedaj samo dodana ena mičkena slikca v cssju pa to da lahko iz posta klikneš citiraj. treba tak uredit, da imaš chekcboxe pri več postih za citiranje, pa ti vse te poste not nameče. tukaj se lahko uporabi še ajax in se omogoči med samim pisanjem posta dodatne citate. pa treba pri citiranju naredit še en dodatno zadevo namreč koga se citira.
tiste linke na vrhu in dnu teme za dodajanje k mojim temam in za obveščanje po mejlu, bi ob pritisku in sprovedeni akciji lahko se ikonca spremenila.

>>> Ni bolj logično prej počistiti vse buge ter funkcionalnost ter potem zapravljati čas s šminko?

sej ne upaš vprašat od kdaj je ta nov dizajn in funkcionalnost že v delu.

kriko1 ::

kliknes na e-mail pa si naročen ... na vrhu ali dnu vsake teme.

Pa nisem, samo obkljuka se. Moram it na star slo-tech ter tam kliknit ikonco.

EDIT: My bad. Danes dela :)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: kriko1 ()

PaX_MaN ::

Sicer se mi ne zdi nič posebnega, a imam nekaj pripomb.

Razmak med logotipom in vrhom strani je prevelik - vsaj na sredino ga dajte, da ne bo tiste beline nad njim. Prav tako na desni strani, ko je nad "meniji" ogromno belega. Če že so tele možnosti na desni, naj bodo zmeraj enake, ne pa da so včasih ene, včasih druge, včasih ji pa sploh ni.Pa bolje bi zgledalo, če bi bile enakega stila kot levi meni - kot štrleč zavihek, namesto novega okenca. Naprej. Ikonice na koncih desnih menijev bi lahko postavili na vrh posameznega menija, saj sedaj izgleda, kot da so tam zanalašč - da jih raztegnejo. Tisto iskanje na desni - lepo bi bilo, če bi bil input za ključno besedo na vrhu, namesto dveh vnosov za časovno omejitev.

Mi je pa po drugi strani všeč citiranje, seznam novic na vrhu in editor. Razen smeškov - še bolj čudni kot prejšnji so.

Aja, pa gumbu "pošlji" manjka strešica. :P

Keyser Soze ::

To sem pa že včeraj razmišljal. Pa nisem hotel težit. Zdej je pa itak že Caqka začel pa ne bom več tolk očiten.

Pri citiranju bi obvezno moralo pisat koga se citira. Če se že dodaja funkcijo odgovora z avtomatskim citiranjem.
OM, F, G!

Ko izbereš fiksno širino se tiste ikone testov ne prilagodijo.

rolihandrej ::

Hmm ja še par stvari bi dodal:
- meniji na desni naj izgledajo tako kot tisti na levi (sedaj ravno ne spada na stran)
- Tisti meni, ki ga nekoč ni, nekoč je:) bi jaz odstranil ali ga preoblikoval, da bi bil vedno enak.

Še vedno pa menim, da tiste povezave do člankov na vrhu niso ravno idealne. Nekdo, ki bo prvič prišel na stran ravno ne bo vedel o čem ta stran govori, ker bi prej rekel, da je nek blog ali pa stran v zvezi z naravo kot pa stran o računalništvu.
http://www.r00li.com

AnWar ::

Zelo lepo, pohvale, samo tako naprej!
|Q9650@4450MHz|Asus Maximus Formula II|Team Group Xtreem Dark 4X2Gb|
|OCZ Vertex 2 120GB|F3 1TB 32MB|NVIDIA GTX670 EvGA 1060/1770|Corsair TX750W|
|Thermalright Ultra + 2X Scythe S-FLEX SFF21G 1,900rpm|Razer Lycosa|Razer Naga|

tony1 ::

Kar se nove strani tiče: 1. april je bil včeraj, fantje.

Ne vem, se naj smejem ali jokam?

Pa še za konec: preberite si eno mini kolumnico nekoga, ki piše stran The best page in the universe, kjer je lepo razložil, kakšne barve ne sme biti ozadje teksta, ki ga bereš na monitorju. Guess what? Zadeli ste napačno...

CaqKa ::

mislim ko bi se vsaj na koga drugega skliceval.. ko je maddox taka avtoriteta okrog webdizajna...

nuclear ::

Agreed....

+ citiranje je sedaj lepo urejeno...

kje je link do starega?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Dominator 16GB - Asus 290 - EVO 500GB
- WD Red 2TB - Corsair AX860i - HHKB Pro 2 - Ducky Shine 3 Brown -
KBT Poker II Blue - KBP V60 Brown - DeathAdder

roCkY ::

http://star.slo-tech.com

Zdeva ni slaba ampak beli robovi na 46" pa oči ubijajo.

tx-z ::

1. Men osebno je takle stil lepši

Mislm ta stvar da ma tekst neko ozadje. Drgač se zdi k da use sam tm stoji u zraku, pa velik bolj nepregledno je.

2. K daš sliko(mogoče je brezveze da piše tist Vir: ..... ali pač?)

To je pa to zaenkrat :D z moje strani:)
tx-z

Srachko ::

Meni je pa nov design všeč, ne deluje "težko" (ampak nisem probal na 56k liniji).

Mogoče bi malo res pripomnil glede belega ozadja, bi bilo fajn, če bi bila kakšna temnejša barva, ker že na 21" je mal preveč belo.

Mogoče bi že kakšna bleda sivina lahko kaj poboljšala.

Če bi ocenjeval z 1 do 10 bi to bla kakšna 8.5 (sj ni noben popoln, al)...
I can see clearly now, the brain has gone...

Tody ::

Če ne boste dal, smilijev v hitri odgovor (da se da na njih klikat) se bo pomoje ful zmanjšala poraba le teh :D nobenmu se ne da uporabljat 6 znakov za en smiliy :D

Revenant ::

Okej, al res noben nau pogrešu tega? Mmmmmmm, SLotechova slika je legendarna! Aja, čist belo ozadnje je sranje za oči, sploh ne paše!
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Revenant ()

Revenant ::

RESNI�NO SE STRINJAM!>:D;(;((:)
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Revenant ()

Prosim za pomoč... kakšna je pravilna HTML koda za sliko? Ker mi ves čas teži, da sem uporabil neveljaven znak...

harvey ::

Ne razumem zakaj je potrebno nekaj "drkati" kar je izgledalo tako kot mora. Drugo pa ne razumem zakaj je potrebno splaviti nekaj na 1/2 funkcionalnega. (iskanje, nastavljanje profilov, tem...).

Itak pa je očitno, da je bil 1.april zelo v znamenju šarjena po portalih (oblike). Vsakdo naj presodi, če je tole resno 24ur.com proti dnevnik.hr glede na oglaševanje in ves najavljeni pomp.

Mislim, da je veliko pametneje splaviti polno delujoč izdelek ne pa vse nekaj na pol in se ne bi smešili z najboljšo rešitvijo kot je povezava na star.slo-tech.com.

BigWhale ::

Ce ljudje vsaj enkrat ne bi jamrali....

jrtjtejtt ::

Kako dolgo bo pa stari slo-tech še operativen!

Keyser Soze ::

Ce ljudje vsaj enkrat ne bi jamrali....

Sam res ane. Tam pri leseni žlici bi moral nehat, pa bi blo. Kreteni zarukani. Ne znajo nehat.:\
OM, F, G!

mte ::

Meni je stvar precej všečna, predvidevam da se detajlčki še popravljajo, zato samo ena pripomba:
Ko si na starem slo-techu prebral neko temo in v brskalniku kliknil back, je ločilna črta med novimi in starimi temami ostala tam, kjer je bila prej do ponovnega obiska. To mi je bilo všeč, zdaj se pa premakne že takoj oz. izgine, kar je vsaj meni osebno malo moteče.
Aja, pa tale velikost fonta pri pisanju odgovorov je malo ubijalska napram ostalemu tekstu :)
lp

Zgodovina sprememb…

• spremenil: mte ()

Vice ::

...Opera in firefox se sama posodabljata torej zakaj ne bi imeli novejšega brskalnika?...

Nisem vedel da obstajata samo 2 brskalnika...

d0rK ::

Nov font size smrdi. Zelo. :]

Problem z € oznako:
1.) če vpišeš v hitri odgovor (kombinacija AltGr + E oz. primerna sistemu - na Macu je to Shift + Alt/Option + 2) se bo pojavila HTML koda
2.) če pa vpišeš v "normalni" odgovor s to isto kombinacijo, pa se € lepo pojavi.

Zanimivo.

Test: € € € €

@opeter: indeed.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: kriko1 ()

mtjz33 ::

Sprememba je OBUPNA. Upam da bo odgovorni dal glavo iz riti, ter zmazek s(pop)plaknil. Bljak.

podbevna ::

Meni je sprememba všeč.

Stran je bolj prijazna in sodobna.

Edino kar me moti je, da ne znam več dajati aktivnih povezav.
Oziroma ne vem kako se navede tekst, ki naj je vpisan v povezavi (prej je bil to drugi dialog pri vstavljanju povezave).

steev ::

Zakaj ne date nazaj stare strani, novo pa dejte gor, ko bo use štimalo. Tale nova stran je kot windows vista, use nekej na pol.
:|

PacificBlue ::

@steev

Ne vem zakaj kritiziraš, saj lahko še vseeno uporabljaš stari slotech..
Be yourself - everyone else is already taken. Oscar Wilde

Primoz ::

podbevna: označiš besedilo, kjer hočeš "link" in klikneš na gumb "link".
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zheegec ::

Vmesnik je dober (simple, a učinkovit), samo počakati je potrebno na kakšno bolj temno theme, svetla malo bode v oči :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gjurisic ::

Je kul ja?

podbevna ::

podbevna: označiš besedilo, kjer hočeš "link" in klikneš na gumb "link".

Hvala. Dobra rešitev.

Lawler ::

Ta bela barva je 2 much.

V-i-p ::

Tale svetla tema je krneki. Dokler ne bo na voljo vsaj kaj bolj prijazno temnega, bom raje uporabljal star.s-st...
Kar lahko storiš danes ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

Hmm, mi lahko predlagate par 'resnih' cajtengov, ki imajo 'temne' spletne strani?
Legal systems are not supposed to be efficient. They are
designed to ensure that innocent people are not found guilty.
If that requires inefficiencies, so be it.

roCkY ::

ST ni cajtng! Ali sem za časom?
Je portal katerega značilnost je belo na črnem. In prav paše, da je tako. Upam, da čimprej pride tema s to barvno kombinacijo na prenovitev. Vsaj do takrat pa stari. .

Zgodovina sprememb…

• spremenil: roCkY ()

BigWhale ::

Znacilnost slo-techa so trolli in ne temen background. Zresn se roki.

steev ::

Ne moralo bi biti ravno obratno. Novo stran na neko poddomeno, na s-t.com pa tastarega dokler se novi ne naredi do konca.
:|

V-i-p ::

No, to je roko na srce nekako pričakovati od resnega admina... nova stran se da na poddomeno, pa se fura stari sajt dokler novi ni popeglan, tle so pa nardili ravno obratno :)
Kar lahko storiš danes ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OrkAA ::

Ne, tle so naredili točno tako. Ampak zdej je novi slo-tech že tolk napredoval, da ga je bilo pametno objavit in pobrat bugreport od vas.

MrStein ::

In to na novi.slo-tech.com ne bi bilo možno ?
Teštiram če delaž - umlaut dela: ä ?

strictom ::

Manj folka bi uporabljalo. Nehte šimfat. Ste hotli nov dizja. Imate nov web2.0 dizaj :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

alsl ::

Sem si spremenil priljubljene na http://star.slo-tech.com/

Star mi je mnogo prijetnejši za oči :D

Star mi je mnogo prijetnejši za oči :D

Meni pa ne. Stara ima obupno grafično podobo (Slo-tech napis oz. slika je popačeno raztegnjena), ta nova oblika je bolj resna, prečiščena, flat oblikovana. Simpl ko pasulj.

Upam, da bodo kmalu naredili temno temo, samo za vas, mijavkajoče.

OmegaBlue ::

Je bil narejen že včeraj ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
strani: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 14

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67127685 (10248) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
533437 (2675) kuglvinkl

201511 (1277) OmegaBlue
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

2029669 (6011) V-i-p
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

42422328 (14756) Mr_Globus

Več podobnih tem