» »

Kako spravit prepotentnega tipčka, da bi čimbolj nasrkal? :-)

Kako spravit prepotentnega tipčka, da bi čimbolj nasrkal? :-)

1
2
»

opeter ::

Heh, poznam primer, ko je možakar, ki je delal za pultom, enemu nadebudnemu mladeniču - ki je podobno kot avtor teme razbijal kozarce - primazal kar nekaj klofut, eno celo tako močno, da je zraven letel še zob.

Po telefonskem klicu je prišel oče, sinu primazal še dve, ga prijel za lase, se zahvalil tistemu gospodu in na koncu sta odšla.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

perci ::

No, če bi to naredil mojemu sinu, bi prisel tja v spremstvu policije in odvetnika.

Potem bi tozil varnostnika, varnostno sluzbo in lokal. Brez milosti.

Kot je marko rekel. To, da je mali kreten in razbija kozarce, ni opravičilo, da se zbije zob človeku.

Od te situacije pa do tiste, ko varnostnik "ponesreči" ubije obiskovalca lokala, ker se ni lepo obnašal, ni daleč. Potem se pa svečke vijejo po celi slovenski cesti.

Tko je to, jap.

opeter ::

Perci, tisti oče in gostilničar sta bila stara znanca... kako pa bi vedel telefonsko številko?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Po telefonskem klicu je prišel oče, sinu primazal še dve, ga prijel za lase, se zahvalil tistemu gospodu in na koncu sta odšla.

To je prava vzgoja iz starih dobrih časov. Tak sin verjetno ne bo končal kot narkoman, ki babicam krade torbice.
Včasih je bila vzgoja precej boljša kot danes. Rezultat je bil, da si šel lahko sredi noči na sprehod po Tivoliju, pa te ni nihče pretepel in oropal. In nikjer nismo potrebovali varnostnikov.
Prvega varnostnika v lokalu sem videl šele približno 20 let nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jype ::

Če si pa na steno narisal A u O so te pa stolkli ko žival in za to ni nihče odgovarjal.

Res prima je, če je vse, kar potrebuješ za blaginjo, molk.

Izi ::

Če si pa na steno narisal A u O so te pa stolkli ko žival

Jasno, anarhijo je treba uničiti pri koreninah.
Če se enkrat razraste tako kot danes je prepozno. Sedaj ni več poti nazaj. Samo vedno več varnostnikov se nam obeta.
Če pa je cela generacija povsem napačno vzgojena v prepričanju, da se lahko vse počne, če imaš denar za odvetnike.

jype ::

Izi> Jasno, anarhijo je treba uničiti pri koreninah.

Uporaba barvnega laka v spreju ni nobena anarhija.

Izi> Sedaj ni več poti nazaj.

Ja, še sreča. Saj je tragično, da je v svobodni družbi več kriminala, je pa še bolj tragično, da v rigidno strukturirani družbi, kjer se vse dela po načrtih posvečenih, ni toliko razlogov za kriminal, ker so vsi reveži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

To je prava vzgoja iz starih dobrih časov. Tak sin verjetno ne bo končal kot narkoman, ki babicam krade torbice.


Ves kolk takih jaz poznam, ki so imeli 'tapravo' vzgojo, pa so vseeno kradli torbice in 'jedli mamile'...

> Včasih je bila vzgoja precej boljša kot danes. Rezultat je bil, da si šel lahko sredi noči na

Ne ni bila boljsa. Bila je drugacna.

> sprehod po Tivoliju, pa te ni nihče pretepel in oropal. In nikjer nismo potrebovali varnostnikov.
> Prvega varnostnika v lokalu sem videl šele približno 20 let nazaj.

Seveda, je nekaj represije pri vzgoji potrebne ampak izbit zob s strani kelnarja je pa rahlo over the top. A tebi je fotr roko zlomil, ce se kolo polomil?

koyotee ::

@SS:
Sicer je pa vse offtopic in zarad mene kamot brišete. Cela tema je za v smeti.


Ja, in to vse zaradi tvojih ultra superduper nasvetov, da te sr** prime.

Pa da nebom še jaz ot. V takem primeru nimaš kaj razmišljat.
1. Policija
2. Bolnišnica
3. Tožba z dokazi iz bolnišnice in policijskim poročilom.
4. Ko boš spet pred tako izkušnjo, razmišljaj s trezno glavo.

In, ko se že čudiš SS, tudi mene so "kar tako" napadli sred lj ko sem šel po ulici od glavne avtobusne do dijaškega doma tabor, cca 5min hoje. Bila sta 2, en sicer malo mlajsi, drugi pa je bil priblizno moje starosti. Pa ne da bi bil mrga al karkoli, sem opravil z unim moje rasti, mlajsi je pa jo je ubral nahitro stran.
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BigWhale ::

Ja, še sreča. Saj je tragično, da je v svobodni družbi več kriminala, je pa še bolj tragično, da v rigidno strukturirani družbi, kjer se vse dela po načrtih posvečenih, ni toliko razlogov za kriminal, ker so vsi reveži.


Pa saj ni bil nihce revez! Vsi so vse imeli in tko lepo je blo! Se leps k v raju!

Keyser Soze ::

Jp, bo pa fotra po kepi na stara leta, ker bo bil preveč pameten.
Včasih se mi kar smeji ob branju postov na tem forumu. Kako nedorasli so nekateri "odrasli" posamezniki na tem forumu.

Bi se pa, v konkretnem primeru, vprašal do kje seže pristojnost varnostnika. 20m stran od lokala? Močno dvomim.

Vsekakor prijava na policijo z ustreznim zdravniškim potrdilom. Razbijanje kozarecev je najbolj banalna zadeva kar se lahko zgodi. Strošek ni vreden 5 min dela policista. Poškodovanje osebe pa je. Še več kot 5 min. Celo 5 mesecev ali več.
OM, F, G!

Karaya 52 ::

Izi> Jasno, anarhijo je treba uničiti pri koreninah.

Absolutno. Osebe, ki jemljejo zakon v svoje roke (varnostniki) je potrebno z maricami odpeljati na bližnjo "deponijo".

jype ::

BigWhale> Pa saj ni bil nihce revez! Vsi so vse imeli in tko lepo je blo! Se leps k v raju!

Spet nisi poslušal pri pouku!

V komunizmu je kak v raju, v socializmu pa ko na zemlji.

imagodei ::

To, da oče ali pa neka avtoriteta iz otrokovega/pubertetnikovega okolja primaže dve vzgojni okoli ušes, je v drugem poglavju, kot par vzgojnih s strani varnostnika, sploh če je varnostnikova žrtev polnoletna.

Drugače nisem preveč pristaš vzgajanja s klofutami, pa vseeno je to neprimerljivo z varnostnikovim obnašanjem v omenjenem primeru. Če bi nek bližnji znanec oklofutal mojega otroka, ker bi se ta obnašal povsem podivjano in me o tem tudi sam obvestil, bi tudi jaz znancu pogledal skozi prste. No, če bi otroku izbil zob ali povzročil kakšno drugo težjo poškodbo, bi bila situacija povsem drugačna. Vzgojna okoli ušes ali izbijanje zob pač ni ista kategorija.

Poleg tega so pomembna leta - 18-letnika ne moreš več vzgojno pretepat.
- Hoc est qui sumus -

Super Sonic ::

"In, ko se že čudiš SS, tudi mene so "kar tako" napadli sred lj ko sem šel po ulici od glavne avtobusne do dijaškega doma tabor, cca 5min hoje."

Ha, ha.

Dejte fantje nehat srat. Sedaj je kar naenkrat tule gor en kup zgodbic kako hodijo po cesti ljudje, ki pretepajo une ta druge. Sej ko zadnje čase človek bere tale slo-tech se šele zave kakšno srečo imam. Prvič, da me ni še noben pretepel kar tako in drugič, da po cesti še nisem povzročil prometne nesreče. Čudno da ob tej sreči nikoli na lotu ne zadanem.

"Bila sta 2, en sicer malo mlajsi, drugi pa je bil priblizno moje starosti. Pa ne da bi bil mrga al karkoli, sem opravil z unim moje rasti, mlajsi je pa jo je ubral nahitro stran."

Zanimivo, ker včasih so takšne patrone imel namen vsaj oropat. Sicer je pa to stvar policije in ne varnostnikov, kot se skuša prikazat.

"Ja, in to vse zaradi tvojih ultra superduper nasvetov, da te sr** prime. "

Pokaži en topic, ki uporabniku teme pomaga in se drži naslova teme. Pa te fore - polomi mu kolena, pojdi blefirat k zdravniku, itd., ne veljajo.

"Preprosto sem mnenja, da kdor misli, da smejo redarji, varnostniki ali policija prosto pretepa ljudi po neki "profesionalni" presoji v okviru "vzgoje", si zasluži resno obravnavo v kaki specialni ustanovi."

Imagodei, še prej, veliko pred tem, ko bom jaz zrel za kakšno ustanovo, se boš ti moral naučiti brati in razumeti. Zato torej pred vsem skupaj naprej dokaži in povej, kdaj sem jaz trdil, zapisal ali podpiral tvoje čustveno prilagojeno mišljenje v smislu prostega pretepenja ljudi. S strani varnostnikov ali policije.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

SS,

Je preprican, da si nekateri stvari kar izmisljujejemo... Najbrz ga slaba vest daje, al kaj vem kaj...

koyotee ::

Zanimivo, ker včasih so takšne patrone imel namen vsaj oropat. Sicer je pa to stvar policije in ne varnostnikov, kot se skuša prikazat.

joj kok si ti smešen SS, a bi moral napadalce še vprašati za namen napada :\
diskusija s tabo je res brezvezna, ker očitno ne veš kaj se dogaja naokoli...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

Ah, saj so mene tudi že napadli, pa na srečo obilno treniram te-kna-dom in sem v stilu kickboxa, samo bolj od daleč, urno pokazal pete.

Do policista sem pritekel bistveno prej kot zlodeja, ki sta se zapodila za mano, policist pa ju je pričakal odprtih rok in s prijetnim nasmeškom na obrazu (saj veste, kako se pes reži, kadar kaže zobe).

Super Sonic ::

"joj kok si ti smešen SS, a bi moral napadalce še vprašati za namen napada"

Kdo je sedaj tule smešen?

Si morda ti, ko trdiš višje, da so te napadli "kar tako", brez razloga in tule nižje, da ne veš zakaj so te napadli. Mogoče ti in BW ne vesta kaj je rop? Stojita namreč v isti vrsti. Pomagam?

Rop:
nasilen odvzem materialnih dobrin s prisvojitvenim namenom: obtožili so ga ropa; preprečiti rop / živeti od ropa od ropanja / bančni,
cestni rop; ekspr. rop stoletja zelo velik

"Najbrz ga slaba vest daje, al kaj vem kaj..."

Daj "pokni" še kakšno šalo, ti šaljivec ti! :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

koyotee ::

SS, ti torej trdiš, da vsakdo, ki je na ulici napaden "brez razloga" žrtev ropa?
In vsakdo, ki ga je varnostnik udaril, ga je s "pravim razlogom"?
Mogoče bi ti lahko nehal pisati bedarije!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Super Sonic ::

"SS, ti torej trdiš, da vsakdo, ki je na ulici napaden "brez razloga" žrtev ropa?"

Uuuu, mislim, da grem rajš delat naprej.

Še enkrat, tokrat zadnjič in v tvojem jeziku:
koyotee ti torej trdiš, da so te napadli "kar tako", čeprav ne veš zakaj so te napadli ampak obenem veš, da sigurno to ni bil rop.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

_marko ::

SS:
A še nisi nikol v kaki diskoti videl aresivnega pijanega tipa, ki se lahko brez razloga spusti v tebe?
No, men se je to zgodilo, da me en tip sredi diskoteke postisne z vso močjo po tleh... dokler se nisem vstal ga niti nisem videl. Pred tem ga še nisem videl... je pa vredu da so bili kolegi zravn, da so ga umirili.
Je pa tudi hec, da v tej diskoteki poznam redare in bi ga le ti lahko malenkost prebutali, če bi to hotel. Samo nisem tak primitivc in nimam nič od tega, če se nekoga pretepa.

Da pa ti ne verjameš kaj se dogaja je pa meni vseeno - pač nisi preveč brihtn. Tisti, ki napada lahko ima v sebi kak razlog - ampak tisti, ki je napaden mu pa tega razloga ni dal. Je bil pač na napačnem mestu ob napačnem času.

Jebi ga, jaz ko sem pijan sem dobre volje, poznam pa dost ljudi, ko postanejo agresivni.

p.s.
a kaj bistvenega spremeni, če te želijo napastio ter še oropati, ali pa le napasti?
V nobenem primeru nisi ti naredil ničesar narobe...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Super Sonic ::

"A še nisi nikol v kaki diskoti videl aresivnega pijanega tipa, ki se lahko brez razloga spusti v tebe?"

Videl, da so težil, najedal. Pa so prišli na redarji in so ga odstranli. Hec je samo v tem, ko po nekem ključu pridejo tile pijanci na forum in bemtijo čez redarje - česa oni vse niso naredil takrat, ko so ga deportiral. In potem pride gruča ljudi (okol 2 miljona pri nas), ki mu da za prav. In naslednjič spet ista pesem. Vidiš Mare, kako ob kdaj kaj bolje?

Da bi pa pijanec v diskoti na žive in mrtve namlatil nekoga za brez veze, tega pa še nisem doživel. Pa čeprav sem celotno 18 in 19 leto preživel v diskotekah širom Evrope. Je pa res, da se to verjetno lahko zgodi, ampak okoliščine so pač znane. Si v hrupnem prostoru, kjer je veliko pijanih, zadetih in nervoznih ljudi. Tveganje je visoko že samo po sebi. Pri nas.

Na Finskem vse pa poteka vse brez težav, pa so ljudje tako pijani, da lulajo pred šankom. Še zadnjič, preden padejo v komo. Tam nisem videl nobene pretepa niti slutnje na pretep ne, in dvomim, da so za to "krivi" varnostniki.

"Da pa ti ne verjameš kaj se dogaja je pa meni vseeno - pač nisi preveč brihtn."

Koliko sem jaz brihten ni tvoja stvar. Vem kaj se dogaja zunaj. Iz večih razlogov. Eden je ta, da živim v Ljubljani in dnevno hodim ven, da tudi ponoči. Recimo, danes grem ob 21 na Metelkovo na neko prireditev. Tako je že več kot 10 let in nikoli me niso napadli brez razloga. Pa sem se potikal marsikje.

To, da so me pa hotli oropat (tako kot unedva vesolca) je pa drugo. In kako vem? Ker sem jim (trije) dal denar že v naprej. Nato sem šel na policijo in zadevo prijavil. In nič, do danes. Tudi avto so mi že ukradli. In nič, do danes.

"Jebi ga, jaz ko sem pijan sem dobre volje, poznam pa dost ljudi, ko postanejo agresivni."
No, jaz za razliko od velike večine ljudi ne pijem alkohola. Vsaj ne v večjih količinah. In nimam težav z agresijo, dobre volje sem pa lahko tudi brez droge. Kakršne koli že.

"a kaj bistvenega spremeni, če te želijo napastio ter še oropati, ali pa le napasti?"
Absolutno da ne. Važno je samo, da se zapleta v moje besede in nekaj prireja ves čas, da se ustvari vtis debila. Me ne moti, toda se strinjam s teboj - realno si na istem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

> koyotee ti torej trdiš, da so te napadli "kar tako", čeprav ne veš zakaj so te napadli ampak obenem
> veš, da sigurno to ni bil rop.

Mene sta tista dva napadla zaradi vpliva lune in polozaja jupitra.

PS: Sem sel zdaj preverit. Ja, ni blo cist brez razloga. Jupiter in luna sta bla...

Super Sonic ::

"PS: Sem sel zdaj preverit. Ja, ni blo cist brez razloga. Jupiter in luna sta bla..."

O ti šaljivec ti! Kdaj boš nasledno pokno? Thomas se mora smejat, dej še!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

_marko ::

SS:
->Absolutno da ne. Važno je samo, da se zapleta v moje besede in nekaj prireja ves čas, da se ustvari vtis debila.

Če te kaj naredi debila je lahko samo to, da želiš ljudem dopovedat, da niso bili napadeni brez razloga. Argumentiraš pa to s tem, da se tebi še kaj takega ni zgodilo.
Samo to SuperSonic.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

|CyGNUS-x ::

Ker "varnostnik" je bil? Ime in priimek, konkretno.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

T0RN4D0 ::

Bi priporoču film Rise of the footsoldier, tam so lepi primer varnostnikov. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

leinad ::

Ker "varnostnik" je bil? Ime in priimek, konkretno.


a res tako močno podcenjuješ njegovo inteligenco, da misliš, da ti bo to tukaj povedal?

Karaya 52 ::

Super Sonic; tudi meni boš moral verjeti na besedo. Kolega so pred kratkim kar tako pretepli. Budale so mu zlomile čeljust, tako da je bil operiran, bo pa vsaj še enkrat legel na operacijsko mizo. Kaj je naredil? Poklical odvetnika, starši agresivneža se bodo najbrž morali zakreditirat, če nočejo sina obiskovat v zaporu.

|CyGNUS-x ::

a res tako močno podcenjuješ njegovo inteligenco, da misliš, da ti bo to tukaj povedal?


Joj, spet eden paranoik, ki je cel dan zaklenjen v stanovanju. Zadrži se takih komentarjev? Bo šlo? Ne verjamem..
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

leinad ::

oj, spet eden paranoik, ki je cel dan zaklenjen v stanovanju. Zadrži se takih komentarjev? Bo šlo? Ne verjamem..


Tvoj dvom je povsem upravičen, kajti žal ne bo šlo. Zakaj želiš, da domnevna žrtev napada javno poimensko obtoži kršitelja, preden je temu bila sploh dokazana krivda, pri čemer še sploh ni jasno ali mu bo sploh šlo dokazat krivdo? Verjetno se ne zavedaš, da ga v slednjem primeru lahko varnostnik toži zaradi blatenja imena ter lažnih obtožb, čeprav bi v resnici bil kriv.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Profesionalni borec v striptiz klubu brutalno pretepel štiri moške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15432025 (26019) Avenger
»

Brutalni pretep v Cirkusu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9216863 (12955) Looooooka
»

KMŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9111107 (6592) jrtjtejtt
»

Varnostnik do smrti pretepel 20-letnega obiskovalca Globala (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35423577 (17194) T0RN4D0
»

nasilno obnasanje "redarja" nad mladoletnikom ?

Oddelek: Loža
302759 (1864) jRk0

Več podobnih tem