» »

Kultura

Kultura

Primoz ::

Torej.. sketch je dal dober predlog o tem, da bi odprli oddelek "Kultura". Vanj bi šlo vse povezano z šolo/glasbo/knjigami itd... (kulturo in izobraževanjem pač)
Kakšno je vaše mnenje?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

To bi bilo pa super!

Se takoj javim za moderatorja, če sem seveda primeren zanj.

Mercier ::

Predlog je dober. Ampak jaz se ne bi bal praznih forumov. Tule že ne. Loža je pravzaprav ogromna. Mogoče celo nepregledna. Če nisi vsak dan tu, ti tema hitro zdrsne po lestvici.

Predlog za Razno:
Društveno-politička pitanja
Kultura&Umjetnost
Prosveta
Znanost
+
Loža
+
oglasi in Slo-Tech

V Loži se brez problema najde miljon tem za katerikoli od zgornjih forumov. Kar ne pade v druge, pade v Ložo (pa nikakor ne bi bila le trivia).

Če bi v kulturo dali še šolstvo, bi imeli skupaj "jako presrane - mnogo kulturne" teme in debate kako z*ebat enga glupga profoksa al pa kako napisat dobr plonkić (pa tut bolj resne, seveda).
Je pa tule veliko izobražujočih se hardevašev in bi forum bil koristen. O znanstvenikih da niti ne govorim - tem je polno v Loži. Čez politiko pa itak vsi šimfamo. Pa ene dve temi o knjigah sta ravno te dni bile odprti - Kultura&Umjetnost.

Znanost & Kultura & Umjetnost & Društveno-politička pitanja = Elite forum

Seveda pa bi bilo nujno "bemtimater" poste brisati ob takoj. Kdo je pa komjuniti tule se pa ve. S tako razdelitvijo pa bi po moje dobili kvaliteto.





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744075 (2919) rozica
»

odgovor Branetu2

Oddelek: Loža
161322 (1003) totimato
»

Elite forum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1939365 (6478) Thomas
»

Spremembe v forumu

Oddelek: Novice / Obvestila
141896 (1896) DJroky
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684875 (3827) Thomas

Več podobnih tem