» »

Teleinfos & Slo-Tech

Teleinfos & Slo-Tech

«
1
2

cahahopie ::

Dejte mi prosim povedat če se mi jutr splača hodit iz Celja v LJ samo da grem na Teleinfos? Tam bi bil ob 16h. Pozanimal sem se in sem vidu da je za dijake & študente vstopnina 500 SIT. A je potrebna kakšna izkaznica (dijaška, študentska)? Ker je nimam.. toda na Celjskem sejmu je šlo brez nje. Povejte mi tudi kdo od vas bo vse na razstavnem prostoru, da mal vaš štant prečekiram. Pa prosim tudi menje ostalih, da ne bom na kakšno tugo naletu.

lp

alesrosina ::

ce nimas izkaznice, zadostuje potrdilo o solanju ... kej vec pa ne vem, ker grem tud jst sele jutr tja ;)

Sergio ::

lahko ti zatrdim, da je na našem štantu zmeri fajn.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Taras_Bulba ::

TeleInfos: Simobil, Mobitel, Telekom+Siol, Vega, pa še nekaj drugih firm in predavanj. Pa velik prosojnic. Pa starih telefonov. A ja pa S-T. Pa RTV. Majo računalnike, na katerih je odprt Google. Pa gremo neki pogledat. In potem pride ena nelepa hostesa in reče nej greva stran, ker je to namenjeno za predstavitev RTVSLO. A ja za guglom se je vrtel slab real-posnetek Videospotnic. Tolk o predstavitvi.;(

eland ::

Predlog: Dejte spedenat kakšno tekmovanje naj ohišij z nagradami, pa bi imel cel šov,vam rečem! Pa eno dolgonogo hosteso bi blo tud fajn:)

Sergio ::

še vedno zatrjujem, da je na našem štantu fajn. ane ane? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

McHregec ::

Sej je sam nimate dolgonogih hostes pa Slo-Compa mi ne pustite gledat. :D Joke
Destroyer Of The Worlds.

ToniT ::

Na štantu Slo-Tech je fajn. :D
Sosednji štant OK.
Ostalo: Beda.
Niti tekmovanja za ohišje ne moreš organizirat, ker je premalo kišt.
Lahko pa si pošlješ domov email s svojo sliko.
Če misliš, da se ti zaradi tega splača iti na Teleinfos - izvoli.

cahahopie ::

Povejte no.. kdo bo jutr tam? Bo xbite, ki mi je oblubo da me bo nahlodo če me bo vido? Brrr...:D

Sergio ::

xbitea ne bo, je zbolel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

jRk0 ::

Ma, fajn je na s-t stantu :D pa siolov je kul -> majo bombone gumjaste v vreckicah zastojn (ful so dobri:)))
You fuck up once, you loose two teeth.

Sergio ::

jrk0: brez skrbi, da je fajn... mislm... men je izredno kul.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

cahahopie ::

Blah.. romanje na T.Infos je padlo v vodo. Moj prevoz je odpovedal. In sedaj si bom vzel življenje.... ...Hik!...:O :D
Saj bo kmalu baje S-T žur.. no do takrat.

DJroky ::

Bil sem že na mnogih prireditvah, ampak take bede kot je letošnji infos pa še ne!!! Nč pametnga za vidt!

darh ::

/me bo mogoče jutri dopoldne tam...
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Splača se priti, ker se vedno kaj dogaja. Če Sergio nima svojih monologov z obiskovalci, je pa kaj drugega. Poleg tega, da se po samem sejmu sprehaja en kup zelo dobrih punc, ki jih sploh ne bi pričakoval, da bodo tam (Slo-tech team lahko potrdi, da sem bil sam, kljub mojih visokim kriterijem, popolnoma zmešan zaradi ene8-O )
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

opa, si.mobilovci majo tut svetle točke, ane, ane, Tomi? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Hostese so poden in ni nič za žret. No ja Slo-Tech ekipo pa lahko geš pozdravit :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OmegaBlue ::

Fantje jest sm zdele že tuki tko da kr ulet-te:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tomi ::

Sergio, ja itak. Kaj je Marija danes tudi tam?
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Ja, je... Tak lepo oblecena, v zeleni kikli s klicajem, zeleno rutko pa si.mobilovo majcko... a prides obiskat? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Ja, seveda pridem, samo še tele vaje za IFO dam skozi.
Bom nekje ob enajstih tam, če bo vse po sreči.
metrodusa.blogspot.com

trillian ::

:)
tomi.
spoznala sem marijo. res lustna punca.


love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

MaverickT ::

Ja... res se da full dobro chatat z njo.. Zanimivo, kaj se vse naredi, ce ti je nekdo vsec.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Tomi ::

No, glede na to, da se TeleInfos končuje, lahko naredim statistiko teh dveh dni, in moram ugotoviti, da če sem včeraj menil, da je neumno, da sem prišel, pač zaradi nekoga (ene), je bilo pa danes toliko bolj kul. Blondie že pojejo prav:D Zanimivo, kako sem sploh pozabil, da dela za firmo, ki mi ni prav všeč:O
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

Sergio: "Friki. Ahh, bilo je božansko." Zveni znano? :]

Ja, hostese so bile bolj tako-tako, da Si.Mobilova je bila kar čedna, ampak najčednejšo pa so imeli pri Avtomatiki :-).

Jeebs ::

Cccc...... Jst pa nism mogu pridt zarad pofukanga dežja! Damn the rain! Upam, da boste naslednje leto tud pršli na k'kšen sejem al pa kej. A ja, k'kšne dobre hostese bom pa jst probu zrihtat. Na naši šoli jih ne manjka.:D Sam škoda, k punce niso tko k večina moških, da bi jim dal za eno pivce pa bi šle delat kar bi se mi sprdnl.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Klemenn ::

bo kakšen članek ????

Ziga Dolhar ::

Đebedaja: bo. Written by Britney Spears.

Klemenn ::

hehe:\\

jRk0 ::

Sergio:saj jaz sem mislil v pozitvinem smislu. Res je kul tam, spoznas slo-techovce pa te fore. Pa vsi so takoj pripravljeni kaj pomagat. Mah, zdaj je ze itak mimo, ne?
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

jaz rajš ne prihajam s-t adminom....mislim da se vam po malo že svita zakaj....

Sergio ::

jebediah: zakaj pa ne? z veseljem bi te rad videl... ker ponavad e-pametni osebki v IRL zavzamejo obliko krotkega individuuma :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

ker ponavad e-pametni osebki v IRL zavzamejo obliko krotkega individuuma

S tem se pa več kot strinjam. >:D 8-)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

Sergio ::

je to name letel? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

IRL zavzamejo obliko krotkega individuuma



kaj to pomeni.....eh rajš ne tvegam s tem...

whatson ::

Bi moralo? :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Ne verjamem, da lahko kdo reče, da si krotek, če te vidi v živo.. Prej bi rekel, da si kot kakšen lev>:D
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

dejte me spustit na irc da se mal pomenimo o tem....ker vas nč ne razumem - IRL zavzamejo obliko krotkega individuuma
:\\

Tomi ::

Ti lahko razložim lepo po slovensko, če ne razumeš, kaj ti hoče Sergio povedati. Kdor ima na internetu bolj jezik ( ali velik gobec ), je v resničnem življenju ( in real life -> IRL ) ponavadi reva. Rabiš še bolj preprosto razlago, ali pa sem se spustil dovolj nizko?
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

8-O :( ne si me dovolj zabil....sej pravm da zato pa nočem tvegat da me kje vidte....


kaj lahko dam v forum eno temo v kateri bi iskal himne ....al se to že kot warez?:\\

Tomi ::

Truth hurts, pravijo.
Himne pa seveda lahko iščeš, ker so ponavadi kakšne midi datoteke.
metrodusa.blogspot.com

alesrosina ::

teleinfos ... heh. beda .... bedno je blo tok, da je blo ze kr bedno. Sam kok je blo bedno ej ... ja, sm mislu da nau tok bedn ... Ampak vsi pravjo da je blo bedn .. sem res je blo bedn .. ja, tud bedn je blo ... aja, a sem ze reku da je blo bedn?

anyway, slo-tech štant je bil bl zapuščen k sem jst tm okol tekou ... edin serđ je neki klofu po tipkovnci ...
edin kr je blo dobr na sejmu, je bla ena prasica nasprot vasga stanta .. neka usnjena rdeca oblekca, pa trebuscek je kazala .... hehe.

LP, ASPmaster

PS: izvenzemeljskobitje-w, kje si bil pa ti? (beri: alien-w)

Sergio ::

hm... lahko bi prsu kej pozdravt :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alesrosina ::

hja, lahko bi .... samo sem bil tok razocaran nad celim sejmom, da sem raj hitr sou po bundo in vn ... tm nasprot vasga stanta sem mel namrec bundo u garderobi. :D
jah, ne ubistvu poznam sam nzemljana-w od slo-techovcev ... aja, no serđa sem tud enkrat spoznau ... sam, sej ves, pokaku sem se u hlca, k vem da ste mel pod mizo nastimane posebne naprave za uspavanje pridnih uporabnikov slo-techa. :\\

Zgodovina sprememb…

Klemenn ::

mogoče me bodo pa tele rdeča krila prepričala da pridem next year....ampak na s-t štank pa rajš ne ;(

PaJo ::

Hm, jaz res nevem zakaj bi se nas clovek tako bal, saj ne grizemo, ali pac???

Taksni sejnmi in podobna srecanja so tak in tak namenjeni samo temu da se folk vidi in pomeni kaj v zivo, da ni samo Intenet vmes:\\

Pojedli pa se zankrat nismo nikogar:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Gandalfar ::

Pojedli pa se zankrat nismo nikogar


tko vi pravite zato, ker se pojedeni ne morejo pritoziti ;-)

Sergio ::

exactly. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ziga Dolhar ::

Has anyone seen Primož lately?8-O

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Primoz ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Infos 2003

Oddelek: Loža
422261 (1162) boom-bar
»

Ka je novga na Teleinfosu

Oddelek: Slo-Tech
311438 (932) Tr0n
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724725 (3625) tha_man
»

Teleinfos 2001

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
141968 (1968) Yohan del Sud

Več podobnih tem