» »

Zahteva za umik vsebine iz foruma

Zahteva za umik vsebine iz foruma

Shkorc ::

Lep pozdrav!

Zanima me, kaj lahko naredim, če je na nekem dokaj resnem forumu črna list s produkti, ki jih prodajamo, poleg pa opozorilo, naj se kupci na vsak način izognejo nakupa le-teh. To ni le ena objava, ampak cela tema, ki blati naše produkte in dela anti reklamo.

Se lahko zahteva umik te vsebine? Obstaja kakšna pravna podlaga?

Hvala za konstruktivne odgovore!

LP

AngelOfDeath ::

link do foruma ?
edit: Slovnica

bosmla ::

Nehaj prodajat to svinjarijo... lol

Ce ni res te nima kaj skrbet - sodeluj na forumu in dokazi "angelski" izvor svojih izdelkov.

Edit: ja pa link daj da vidimo kako je kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

gzibret ::

Če je zadeva argumentirana in dokazana, potem boš bolj težko kaj dosegel.

Če zadeva ni argumentirana, jim za začetek zagrozi s tožbo zaradi blatenja dobrega imena, razžalitve, žaljive obdolžitve, opravljanjia, zaničevanja, obrekovanja in zaradi povračila nastale škode. Preglej si kazenski zakonik (od 169. člena dalje).
Vse je za neki dobr!

Shkorc ::

Otroci naj se vzdržijo svojih ego tripov... hvala!

Pričakujem resne odgovore.

EDIT: Gzibret najlepša hvala za pomoč! Lahko zaklenete, da ne bo nepotrebnega flejmanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Shkorc ()

bosmla ::

Coca cola je slabsa od gnojnice!

Ce je potrebno lahko subjektivno dokazem in ni zakona, ki se bo vtikal v to mojo oceno.

Hocem povedat, da imajo vsi pravico do svojega mnenja in jo lahko tudi povedo in zapisejo (posebno se na forumu) - isto ima seveda nasprotna stran, ki trdi, da je boljsa od studencnice.


@Shkorc nasvet: delaj kot bi naredila multinacionalka - ponudi oglasevanje na tisti strani... ostalo je stvar dogovora >:D .

Shkorc ::

Bosmla, se strinjam s tabo.

Vseeno je razlika, če nek forumaš napiše svoje mnenje, ali pa moderator naredi celo sticky temo, kjer neupravičeno pljuva čez tvoje izdelke in nagovarja ostale, naj jih v nobenem primeru ne kupijo. ;)

koyotee ::

dandanašnji je konkurenca huda...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sverde21 ::

Kaj pa če raje preden se greš tožart, napišeš en post tam v odgovor in argumentirano zavrneš kritike produktov, ki jih prodajaš... :)
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

MihaFirst ::

bi to na slo-tech.com pomagal?

Ne bi. Sploh če bi prišu strictom v bližino:D In dvomim, da bi učinek doseglo tudi kjerkoli drugje :\

Gandalfar ::

Bi pomagalo.

MihaFirst ::

Ne bi. Pač pa bi se našlo par pametnih, flejmal bi naprej in človek bi zgubil živce predn bi prišlo do konca debate. Tako pač je. :)

EDIT: en Đ preveč je bil :P

Zgodovina sprememb…

bosmla ::

Ce si preprican, da so tvoji izdelki OK poslji nekaj "vzorcev" moderatorju v oceno, objavi linke do neodvisnih raziskav skratka zagovarjaj svoj prav, ce se ti zdi, da je tisti forum kljucnega pomena za prodajo.

Pa daj ze link. da vidimo o cem govorimo - mogoce prodajas radioaktivne rozice (v tem primeru poslji moderatorju cel sopek pa resis problem).

Barakuda1 ::

Da nisi ti edn tistih, kjer je tud Slo-tech mal "preverjal" kwa, po kolk in kako prodajajo >:D >:D >:D

grex ::

Verjetno mu ni v interesu, da bi se tle začela debata o tem, če trditve na tistem forumu držijo ali ne. Zato lahko da še ni dal linka.

No, razen če ga sami skušamo poiskat >:D

krneki ::

Bi se pa res režal, če gre za tole.

AndrejS ::

Moje mnenje je , da je s temi izdelki res nekaj narobe, ker ne objaviš za kaj gre.


Napiši za katere izdelke gre, in če jih bomo še tukaj popljuvali, potem je z njimi res nekaj narobe!

grex ::

Verjetno res gre za tisto ja :) Tema je resna, argumentirana in sticky. Stran tudi izgleda resna.

Vendar tema ni zaklenjena, zato obstaja možnost protiargumentov, ti pa so do sedaj tipa "meni je kot začetniku Geforce 2 MX čisto dovolj, ker Prince of Persia 1 laufa zelo lepo; ko pa bom hotel igrat Doom3 si bom pa kupu observatorij, pardon 8800GTS).

Z boljšimi argumenti na dan pa bo. Če teh ni, verjetno res obstaja samo še kazenski zakonik in fašizem na to temo.

keworkian ::

Potlej se sekiras, ker na enem "dokaj resnem forumu" blatijo tvoje produkte? In? Svet se ne bo podru. Me zanima kaj sploh so te produkti, mogoce vas pa se jaz ne maram.
Obscenities in B-Flat

gruntfürmich ::

vesel bi bil, o kateri stvari gre beseda.

če res gre o strani z teleskopi, potem bo kar držalo kar je moderator napisal glede DOBRIH teleskopov. ker če bo nekomu prioriteta dober teleskop, se bo držal teh pravil, katera so značilna za dobre teleskope.
če pa je nekomu prioriteta, da IMA teleskop, pa čeprav je na njem dobrega samo to, da je skos vidi, pač ne bo šel tega brati, ker se zaveda, da tega njegov teleskop ne bo imel oz. nima.

če prodajaš zanič robo morš bit pripravljen na kritike. je tako?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Bellzmet ::

Itak brezvezen post od avtorja samo...če bi takole gledali pri temah na slo-techu, bi bila že polovica uporabnikov v zaporu, stran ukinjena pa vsi bi bili zapufani, da bi lahko kazni odplačal.

Se pravi, npr. nekoga zanima, če je Celeron 1000Mhz trenutno dober nakup? In potem nekdo reče: "Mah kje, to je staro, brez veze, preslab procesor, nič ti ne bo delal, bedno..." ga lahko uradni zastopnik za Intel toži, ker je blatil ugled njegovega produkta in s tem njegove firme? Hehehe...risanke so ob nedeljah zjutraj...

opeter ::

Bellzmet, dajmo biti realni... ti si napisal procesor, ki je star že vsaj 6 let (čeprav ima Asusov EEE nekaj podobnega :\). Skratka dokaj banalna primerjava.
Na tistem forumu pa se govori o teleskopih, ki se lahko trenutno kupijo oz. se prodajajo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bellzmet ::

Hotel sem samo ponazoriti stanje na slo-tech forumu, če bi se za takšne izjave začeli tožarit.

LAhko bi rekel, da so mi dvojedrniki od AMD bolj všeč kot dvojedrniki od Intela...oz. (ker ravno monitor kupujem), da sem videl XXX monitor v tej pa tej trgovini in da mi slika ni bila preveč všeč zato nakup odsvetujem. In za to bi me lahko potem kdo na sodišču preganjal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

bluefish ::

in od Shkorca besede ni bilo.

bosmla ::

Videl, da je zabredo in storil britki konec :(

strictom ::

Evo ti ego trip. Če prodajaš drek in nateguješ kupce, nimaš kaj drugega kot pa mirno gledaš.

Če je pa kontra pa dokaž.

PS.: Edward, js vedno lepo argumentiram svoje trditve :P
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Loki ::

mislim, da lahko blatenje dobrega imena... iztozis samo, ce lahko dokazes, da je on naklepno to pocel (jaz razumem tako, da je on imel od tega neko korist, npr. da tudi on prodaja teleskope). zdaj ce je pa tipa teleskopi xxxxx se ne splacajo, ker..... (slaba optika, izdelava), pa ne bo nic.
I left my wallet in El Segundo

Bellzmet ::

O.K. preden se začnejo teleskopi vlačit naokrog. Kakor jaz razumem, je bila stran s teleskopi podana samo kot špekulacija in lahko da nima popolnoma nobene veze z debato v tej temi.

...me je pa vseeno prijelo, da bi si kakšen teleskop kupil, še posebno sedaj, ko bo lunin mrk (čeprav se glih takrat lune ne vidi:D ). No bom pregledal tole stran, kateri teleskopi so dobri:D

lp

Azrael ::

Molk avtorja teme je rahlo neprimeren, saj sproža ugibanje, kaj če je najdena tema vseeno prava? Pa če je ali pa ni.

Če se je zavil v molk tudi ob zanj in njegovo podjetje neprijetni temi na nekem portalu, ne ravna modro. Nasvetov, bolje rečeno idej, uporabnih in malo manj, je bilo v tej temi podanih kar nekaj. Lahko bi jih uporabil, če le njegov izdelek ni resnično tako slab, kot pišejo na nekem portalu, ki je pomemben za prodajno uspešnost proizvoda.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

bluefish ::

sicer je najbolj hecno to, da ni povedal, za katero temo se gre oz. kateri produkt.

dolenska ::

ma neko sranje prodajajo in nabijajo strankam. tukaj na tem forumu je pa prišla resnica na dan in sedaj beležijo upad kupcev. zdj če bi bila vse kar govorijo resnica in kar se tukaj govori o nekem produktu laž, se neb sekiral za mnenja.
pravim pa tako vsaka reklama je dobra pa četudi slaba. se vsaj pojavljaš v medijih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ribiške palice

Oddelek: Loža
91831 (1407) Sopomenka
»

Nakup cenejšega TELESKOPA

Oddelek: Loža
61299 (1092) jest10
»

Brezčasnost? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
1238575 (6385) antonija
»

teleskop (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
759432 (8510) Barakuda1
»

Teleskopi in opazovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538012 (7506) EvilGod

Več podobnih tem