» »

Umrl bivši predsednik Janez Drnovšek?!

Umrl bivši predsednik Janez Drnovšek?!

V-i-p ::

Po raznih forumih na spletu se pojavljajo informacije, da naj bi bivši predsednik umrl. Baje bi naj bile precej zanesljive informacije, ampak ne razumem zakaj bi to skrivali? Kolikor berem, imajo mediji zaenkrat (še) prepoved objave. Če je res, naj počiva v miru nerazumljivo se mi pa zdi to skrivati pred narodom...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
  • zaklenil: Primoz ()

Meizu ::

Lol, zakaj pa naj bi kr tko umrl?:\ Meni se zdi malo čudno - če umre predsednik, je ponavadi po poročilih govora, ali kaj podobnega. Da bi pa skrivali... Mislim, da to ni ravno res...

AndrejS ::

Eno je če umre predsednik, drugo pa je če umre bivši predsednik !

OZZY ::

Dvomim ampak...Kak link do forumov bi bil ok...

Je kaka for v povezavi z rugljem, ki ga je drnovšek odlikovl pol ao pa vse obrnil...Nikol ne veš...
Go with the flow.

MihaFirst ::

Hm... si prepričan, da so spletni forumi preverjen vir informacij?

Mislim, da bi mediji to zagotovo objavili :\

mtosev ::

A res?

Drugace pa je zadnje case slabo izgledal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

WarpedGone ::

Sodelujoče pozivam, da čimprej nalimajo verodostojen link na novico ali pa se vzdržijo komenitranja.
Špekulacije niso na mestu.
Zbogom in hvala za vse ribe

DimmniBurek ::

Mah, to vsak na kakem forumu odpre tako temo kot je ta in pol vsi govorijo sam še od tega. Možno je da je preminil, sam mal čudno da bi se skrivalo smrt..:\
There Is No Stronger Drug Than Reality

Pšenični ::

Glejte tole ni moralno, se o tem pogovarjat.Dejte to dokazat al pa nej se to zaklene.

V-i-p ::

Povedal je forumaš enega foruma. Tega člana imam za kredibilno osebo in zelo dvomim, da si je to izmislil. Rekel je, da je izvedel iz zanesljivih virov, ampak žal ne sme povedat od koga. Namen teme pa ni ugibanje o tem, ali je gospod bivši predsednik res umrl ali ne, pač pa to, da če je temu res tako, zakaj to "skrivajo".
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Adrijan0 ::

Jaz nevem kako se lahko uprašaš zakaj skrivajo če tisto lahko sploh ni res.

moowy123 ::

Torej če se hočeš pogovarjati o tem zakaj skrivajo smrt bivšega predsednika moraš najprej ugotoviti ali je človek dejansko umrl, ker drugače se nimaš o čem pogoarjati :D

V-i-p ::

Upam da ni res, ampak počakajmo do jutri ali pa torka...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Adrijan0 ::

moowy123, točno to sm hotel povedat, ampak mi je bol ušeč če se človek sam upraša.

Thomas ::

Hm. LAHKO se izkaže, da je vseeno res. Pa da nekako ne pride v javnost, čeprav on še vedno je "bivši predsednik". Zakonsko definirana funkcija.

Ne vidim razloga, da bi bila to kakšna tabu tema.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

Izvorna novica: KLik:\

V-i-p ::

Brez skrbi, moja roka še nikdar ni kliknila na Jokerjev forum... in Thomas ima prav, zakaj bi bil to tabu? Če se širijo (ne)preverjene govorice, ne vem zakaj ne bi smel postavit vprašanja, čemu skrivajo, ako je res umrl... Sicer upam, da ni a vse kaže na to, da se je včeraj res nekaj zgodilo.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tody ::

jah zarad osamosvojitve Kosova, kaj pa drugega, majo novinarji že s tem polne roke dela !

Drugače če je res pa itak imajo svoje razloge. Pač predno pride drhal in začne po Zaplani lest da človeka umaknejo itd itd itd...

WarpedGone ::

Špekulacije o smrti na smrt bolnega človeka, še predno je umrl, so nedostojne odrasle osebe.
Mladoletniki pa itak ne veste kaj delate. Ali pač?
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriška vlada blokirala bančni račun Wikileaks

Oddelek: Novice / NWO
3711306 (9212) Icematxyz
»

Novodobna UDBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8122998 (21261) Double_J
»

Dr. Janez Drnovšek - poslednji boj (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
816803 (4438) cryptozaver
»

Umrl Drnovšek :( (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10411040 (5181) V-i-p

Predsedniške volitve 2007 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26911000 (10803) koyotee

Več podobnih tem