» »

Umrl Drnovšek :(

Umrl Drnovšek :(

«
1
2 3

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

El Nino ::

Tako je. Danes ponoči je umrl Dr. Drnovšek v 58.letu starosti.
R.I.P. in slava mu, za vse kar je naredil za slovenski narod. :'( :'(:'( :'(
Res nisem pričakoval take novice za streznitev zdaj zjutraj.8-O
Respect!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El Nino ()

damjan11 ::

Škoda ga je, saj je On naredil največ za vse nas.

Naj mu bo lahka zemlja.

ru7 ::

RIP :'(

Fizikalko ::

Res žalostno. Spoštovani predsednik, počivajte v miru.

gruntfürmich ::

respect ja.0:)
bil je številka 1 v sloveniji, daleč pred ostalimi.
po eni strani se pa ja že resnično videlo, da je zelo zelo bolan.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

RIP
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

rdecaluc ::

R.I.P ...
Est modus in rebus. ,typos

Samuel ::

Vsaj med TOP3, če ne top of the top med vsemi Slovenci vseh časov!

RIP

LuGi ::

Mal pretiravate :\

rip

hamax ::

Počivaj v miru.

Ejsi_Disi ::

Naj počiva v miru!
Rock n' roll ain't noise pollution!

karafeka ::

Škoda ga je, saj je On naredil največ za vse nas.


In kaj ne naredil ? Meni osebno nič. Pa tudi vsem ostalim tukaj verjetno ne.

Če pa misliš na osamosvojitev, smo se pa sami odličili za to. Pa mi smo nastavljali barikade in avte pred tanke. Si mogoče vidu kakega politika skakat tam okrog? Pa njihove mercedese pred tanki?

Pa zanimivo, lansko leto ga je pol Slovenije osiralo, glede njegovega obnašanja v javnosti, a zdaj je pa kar naenkrat najboljši.... Ja seveda, ko si mrtev, si vedno najboljši. Črvi pa ne bodo imeli dlih neke pojedine...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

opeter ::

karafeka, Drnovšek morda ni bil kot Ivan Kramberger (ki je resnično nekaj fizično dal/podaril ljudem), vsekakor pa so ga ljudje (govorim o povprečnih ljudeh) vseeno vzljubili. Podobno kot Milana Kučana. Te osebe so postale neke ikone osamosvojitve naše države, čeprav so tudi služili v prejšnjem režimu.

Verjemi mi, da je velko vprašanje, če se bomo recimo katerega od današnjih aktualnih politikov takole spominjali po njihovi smrti kot se (oz. se še bomo) Drnovška.

Črvi pa ne bodo imeli dlih neke pojedine...


To pa je itak izven konteksta. Ni bil Milošević ali Hitler, zakaj potem govoriš tako o njem?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ttommy ::

Res-naj počiva v miru.Bil je prav zares človek s srcem.

Moj spomin nanj:
Gamer

opeter ::

ttommy, kateri si ti na fotki? Kuža na sliki je Artur?

Jaz sem ga tudi videl oz. fotkal v živo:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

sheldon ::

Počivaj v miru!

Double_J ::

A ni on baje premagal bolezen tisto staro kot je rekel? Ali je bila to neka nova bolezen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

DimmniBurek ::

A ni to že mal absurdno?
2tedna se govori da je umrl, in pol res umre?:\
There Is No Stronger Drug Than Reality

Ziga Dolhar ::

Šele v oseminpetdesetem letu je bil?

Premlado. Življenje ga je zgleda precej zdelalo.
https://dolhar.si/

ttommy ::

@opeter
Kuža je Artur,ja.Slikali smo se z njim v Logarski dolini pred 12-imi leti.
Bil je res prijazen,fotoaparat je pa v roke vzel njegov telesni stražar in nas slikal.
Gamer

MadMicka ::

R.I.P.

Verjetno je umru zaradi raka. Zadnjič sem bral, da v Evropi vsak tretji !!! zboli za rakom. Če bi se malo več pisalo o tem, bi nemara ljudje bolj hodili na preventive preglede in morda bi se našlo več denarja za razvoj slovenskega zdravstvenega sistema, ki na tem področju močno šepa.

jrtjtejtt ::

Premlado. Življenje ga je zgleda precej zdelalo.

Se strinjam. Bil je predsednik predsedstva v Jugi, ko je umirala, pa potem več mandatov premier. Koalicije so ble težavne, pa tud Slovenijo je blo treba na noge postavit. Nekje se je moralo poznati to - na njegovem zdravju.

Zame edini človek v SLo za katerega bi lahko rekli, da je bil državnik.

cekr ::

Šele zgodovina bo sodila, kaj je kdo kdaj počel. To velja tudi za Drnovška.

Je pa res, da bi bilo vse vredu, če ne bi imel svojih sodelavcev(Lavrinc, Vajgl...) iz ozadja, ki so delali zdrahe.
Ne more pa tudi nihče zanikati, da se je v dobi Drnovška pokradlo največ slovenskih podjetij. To bi lahko preprečil pa ni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

mikena ::

lukapawlinac> Tako je. Danes ponoči je umrl Dr. Drnovšek v 58.letu starosti.

Ni umrl danes ponoči, ampak že prejšnji teden - iz petka na soboto! Vendar so hoteli, da se uradno počaka en teden, da se sestavi protokol. Samo pač, nekdo ni mogel informacije zadržat zase :\

MadMicka ::

1. Roky, to da je človek državnik, na njegovo zdravje na dolgi rok vpliva kvečjemu pozitivno.
2. cekr, praviš, da so pokradli slovenska podjetja? Lahko bi pred 15 leti na vsakega Slovenca prepisal eno podjetje, pa bi bilo danes lastništvo veseeno skoncentrirano v rokah parih sto. Razumeš poanto? Temu se reče kapitalizem.

Thomas ::

Po katerih dobrih stvareh se ga bomo lahko spomnili?

Po sporazumu Drnovšek-Račan, najbolj. Drugače pa ni bil povsem pozitiven, kot se človeka ob smrti navadno želi prikazati, kakršen je pač običaj pri nas. Nič slabega o mrtvih.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Je pa bil pragmatičen.

Še najbolj je mednarodna integracija Slovenije zasluga njegovega političnega programa.

jrtjtejtt ::

Ni umrl danes ponoči, ampak že prejšnji teden - iz petka na soboto! Vendar so hoteli, da se uradno počaka en teden, da se sestavi protokol. Samo pač, nekdo ni mogel informacije zadržat zase

Ti to resno?

Mici, da si 15 let in več na vrhu v politiki, definitivno ne vpliva pozitivno na človeka. Na dolgi rok bi lahko rekel pozitivno, če bi človek delal samo pozitivne in dobre stvari in bi ga tako ljudje, kot tudi sam sebe videl kot pozitivnega in dobrega. Ampak je že tako, da ni blo vse dobro, pa tudi polena so mu metali pod noge, pa je mel konstantne borbe in to pomeni stres. In ta stres te lahko spravi v grob.

cekr ::

@MadMicka

Koncentracija kapitala nima veze s tem, kako so nekateri prišli do premoženja. Če bi sedanji lastniki prišli do premoženja s čistim denarjem, me ne bi motilo. Vendar večina sedanjih milijonarjev v Sloveniji je prišla do premoženja ravno zaradi neobdavčenega špokoliranja na borzi in zaradi sedenja pri koritu v pravem času. To kar se sedaj dogaja je pa le Finish od preteklih dejaj.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

djordjevic ::

Vsaka čast nekdanjemu predsedniku in naj počiva v miru.

Zgodovina sprememb…

link_up ::

Ne gre mu oporekati, da za naso drzavo ni naredil veliko. Bolezen ga je proti koncu zelo zdelala in mu pobrala vecino njegove volje in karizmaticnosti. Sozalje vsem svojcem in naj pociva v miru! Naj ga rodna prst rahlo pokrije in zavije v neprecenljivo zgodovino slovenskega naroda! Vsekakor so se najvecji premiki dogajali v casu njegovega predsedovanja. Kljub obcasnih kiksom sem ga zaradi tega visoko cenim. Bog s teboj Janez.
In and Out

Hardstyle ::

Čisto za vsakega politika lahko rečemo, da je mafija v mafiji in Dr. Drnovšek ni dobena izjema. Vsi so kradli, kradejo in bodo kradli. Je pa prav, da se umrlih spominjamo tudi po dobrih dejanjih.

R.I.P.

El Nino ::

Ni umrl danes ponoči, ampak že prejšnji teden - iz petka na soboto! Vendar so hoteli, da se uradno počaka en teden, da se sestavi protokol. Samo pač, nekdo ni mogel informacije zadržat zase

Mislim kaj ni bila ena zaklenjena tema že dost :\ ? A zdej ko je res umrl, bomo ugotavljali pa kdaj, al kako? :| :|

Še enkrat, naj mu bo lahka zemlja. RIP

..............

Prvi odstavek brisan, ker so brisane neokusne reference

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

suntrace1 ::

RIP g. Drnovšek, bili ste dober človek.

A. Smith ::

Ima zasluge pri osamosvojitvi. Bil je med peterico prisotnih na Brionskih pogajanjih.

Ni pa bilo vse, kar je naredil dobro, pa saj ni pri nikomur. Kdor dela, tudi greši.

Naj počiva v miru.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

donfilipo ::

Double_J>>A ni on baje premagal bolezen tisto staro kot je rekel? Ali je bila to neka nova bolezen?

Jo je premagal. Program podivjanih genov ne funkcionira več. Drnovškov program pa resda šibak in zaničevan (posebej pri pezdekih), živi naprej. Ni bil prvi, tudi ne največji, a pod silo okoliščin vendarle razsvetljen človek, ki je spoznal, kaj pomeni trpljenje. To ga je zaznamovalo in naredilo sočutnega, do drugih trpečih. Empatijo je spoznal pozno, svet je takrat pogledal še z druge strani. Tudi meni, ki samo cinično čakam, kdaj bo kakšen pezdek za usrelit, je dal vedeti, da morda obstaja upanje za človeštvo in da samouničevalni gon družbe kot celote in samouničevalni gon posameznika, nista edina programa, ki obstajata. Čeravno je treba priznati, da sta daleč najbolj intenzivna po CPU load-u.
Pezdeki in temne sile si lahko oddahnemo. Pa vendar nekateri med nami z desperado trdoto mirno priznamo: umrl je velik slovenec.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

suntrace1 ::

Ampak najprej in predvsem človek.

reptilia ::

RIP

Pomoje je preveč zelenjave jedu...
Forgive your enemies, but never forget their names.

Barakuda1 ::

Nekateri uporabniki (Mišljen je predvsem uporbnik Dr_M, čigar post je v celoti brisan) greste v tej temi daleč preko mere dobrega okusa in in piatete.

Vaše pisanje tudi nima nič skupnega, ne s svobodo govora in ne z demokracijo.

Je le odraz nekultiviranosti in primitivizma, ki se ne bo toleriral, četudi gre za temo odprto v Loži.


O nekdanjem predsedniku lahko imate svoje mnenje, a na tem forumu ga boste izražali skladno s pravili St in navznoter tistih etičnih in piatetnih okvirov, ki kot minimum pritičejo kateremukoli človeku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Avby ::

Slava mu.

gzibret ::

Mi je kar žal za njega. Bil je politik, ki je mislil s svojo glavo in se ni obračal z vetrom. To dela človeka kredibilnega in zaupanja vrednega.

Naj počiva v miru.
Vse je za neki dobr!

zee ::

Naj počiva v miru. Slovenija mu je lahko hvaležna.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

DixieFlatline ::

Kot predsednik vlade je peljal Slovenijo v pravo smer, kot predsednik države pa mu je do živega prišla bolezen, tako da je naredil nekaj čudnih potez. Vseeno pozitivni prispevek k naši državi.
RIP
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

cekr ::

Pričakovalo se je, da bo v kratkem umrl saj je bil zadnje leta živi okostnjak. No, verjetno je velik delež za to kriva prehrana, v katero so ga prepričevali razni mazači. Nazadnje je priznal, da se brez onkologije ne da rešit raka. Šele takrat se je verjetno zavedel, da si je s svojim nasprotovajem uradni medicini skrajšal življenje.

Bi pa dodal še to: da se strinjam, če se nekomu poje hvalnice za stvari, ki jih je res storil. Me pa moti, kar počnejo danes nekateri osebki in predvsem novinarji. Pisati, da sta Kučan in Drnovšek najbolj zasluža za osamosvojitev je pa že višek nad viški. Drnovšek je bil sicer na neki nehvaležni poziciji in je moral krmariti, da ga v Belgradu sploh niso kam zaprli. O Kučanu in njegovem boju za samostojnost pa raje ne bi pisal. Je veliko postoril, da se ja ne bi osamosvojili. K sreči je bil narod močnejši.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

djordjevic ::

Lahko smo hvaležni, da smo takrat imeli na položajih dr. Drnovška in Kučana. Brez njiju bi bilo še več nepotrebnih žrtev. Nekdo je vendarle moral miriti določene 'usijane glave', ki si danes prisvajajo absolutne zasluge za osamosvojitev in pišejo žalna pisma samo zato, ker se spodobi, ko je bil pa nekdanji predsednik še živ, pa bi ga najraje razcotali na koščke. Obup.

Avby ::

@Cekr

To je pač tvoje mnenje. Ki je ljudem kot sem jaz nič - vredno.

Sem se ravno zavedel, da ga ni v Sloveniji politika za katerim bi dejansko žaloval. Razen Drnovška. To sem moral še dodati.

Tako da ja, tudi jaz žalujem iskreno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

mtosev ::

Zadnje case se je cudno obnasal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

cekr> No, verjetno je velik delež za to kriva prehrana, v katero so ga prepričevali razni mazači.

Boljšega splošnega zdravila zoper rakava obolenja, kot je siromašna prehrana, za zdaj nimamo.

w00tnes ::

Naj mu bo lahka zemlja
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407066 (2579) D3m0r4l1z3d
»

Umrl je Neil Armstrong (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6212618 (8404) Rudolf
»

Umrl je Steve Jobs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13832091 (21404) nekikr
»

Vrtnyka R.I.P. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215833 (8587) nevone
»

Jože Pučnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684961 (4033) Jackass

Več podobnih tem