» »

Vse gre v desno

Vse gre v desno

bosmla ::

Sem pri prijatelu (kar dalec od doma) in ima eno zelo cudno tezavo:
Miskin kazalec se ko kliknes pomika kar sam v desno (ce je komu znano bo takoj vedel), in tudi na smerne tipke je isto (se ce se z tab pomaknes recimo ko sem hotel izbrati slicico je zacelo kar divjati po izbirah). Ce primes rob okna da bi ga nesel ga takoj zanese mocno v desno, ce recimo se hocem zdaj ko pisem pomaknit vrstico vise se utripac takoj odpelje do zadnje crke, itd.
Miska je Logitech MX 1000 (na zalost nimam druge za preiskus), ce je sploh miska kriva. Ko prizges rac. nekaj casa deluje vse normalno potem pa ponori (v varnem nacinu je OK).

Je kdo prepoznal kaksno znano tezavo oz. virus ali kaj podobnega (protivirusni program ne najde nic).

Prosim za pomoc!!

strictom ::

Zbriši driverje za tipkovnico in miško ter poročaj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

roli ::

Hmmm podoben problemček imam tudi jaz z mojo MX1000 problem pa se pojavi enkrat na teden. Kurzor in vse skupaj ponori in zavija v desno. Pomoč pa je zelo enostavna - preprosto ugasneš gonilnike od miša in jih ponovno zaženeš. To pri meni pomaga.
http://www.r00li.com

bosmla ::

Hmm... sem probal vse razlicno pa ne gre - tole z ugasanjem driverov bo mogoce delovalo.

bosmla ::

Nisem siguren mogoce sem nasel - slab kontekt pri priklopu USB-PS2. Ko sem odhajal je delalo OK vendar sem naredil toliko stvari, da ne vem kaj je pomagalo.

@rolihandrej kako mas ti priklopljeno?

roli ::

Preko USB priklopa! Tako kot mora bit. Z priklopom na PS2 so itak vedno problemi.
http://www.r00li.com

poweroff ::

Počakaj do volitev, potem bo miško zanašalo v levo. :))

Problem driverjev - poiskusi dobiti novejše driverje.
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138490 (54433) BorutO
»

Mogočni mišek na pohodu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10910191 (7739) Jaka83
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847531 (5692) Meddo
»

Nov članek: Test mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
10811619 (9599) Xplicit
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087751 (5112) SnakeBite

Več podobnih tem