» »

katera miška je najboljša izbira

katera miška je najboljša izbira

1
2
»

Matek ::

Jah na PS2 je po defaultu 100 Hz in lahko s kakim programom dvigneš do 200 Hz (to maš ti), na USBju pa je 125 (kar maš tut ti), da se pa potweakat na 250, 500 ali celo 1000 (zadnje ni priporočljivo). Če te zanima, imaš navodila tukaj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

iYmsO ::

Ja ne js nism nč friziru mam po navadnem čist na PS/2 na 200 Hz! Si bom pa na usbju naredu na 500Hz:D .TNX. Tud za mx300 sm neki najdu in sicer tule http://www.pctrgovina.info je na polički:) .Sm že napisu mail da se prepričam.LP

iYmsO ::

Če kdo ve za kako mx 300...ke se da kupit naj sporoči.

MEDENA ::

mam jaz 2 leti staro mx300...morda prodam...ZS me interesenti :)

iYmsO ::

Jao 2 leti staro...ta je že zih cela zdrkana:D .Ne diši mi to:\

MEDENA ::

ti jo poslikam jutri
zelo lepo ohranjena

verjemi :)

iYmsO ::

Ej Medena nč od tebe:\ .Se bom mogu sprjaznt da se jo neda več dobit nove seveda.Sam res bed da jih nedelajo več ker kokr sm brau o tej miški je biu folk zadovoln napram k se še kr da kupt mx 500...sam nevem zkva bi jo še kdo kupu k je pa iste oblike kt mx 510.518:\ .Upam da bo 318 neki tazga kt je bla 300.By

gildo ::

Sem prebral tele vaše poste, pa vseeno ne vem točno, kaj naj vzamem. Jaz rabim brezžično tipkovnico in brezžično miško. Potrebujem jo za delo v Officu, ne igram igric. Kaj bi mi priporočal za ta namen in za dobro ceno :)? LP

Tilen ::

NE kompliciraj pa vzami eno poceni opticno. Za delo v officu je pa res vseeno. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

polde66 ::

boš pa odštel enga dnarja za vse brezžično (tipkovnico in miš), na konc boš pa ugotovu da je s tem sam jajc, kablov pa nč manj, pa še baterije kur.
Če bi se odloču samo za prezžično miš ti svetujem microsoftovo wireless intelimause 2, pa še v akcijah jih majo za tam okol 8-9 jurjov.
Dobra miš, baterija ob nenehnem ganjanju po igrah pretrpi 2 tedna brez problema in še vsestranska je. Tko za igre kot za office pa brskanje po internetu z vsemi možnimi gumbi. Preiskušeno in ti jo svetujem.
polde

hyper x ::

osebno ti priporočam mx510. Prilagojena za uporabo pri celodnevnem delu in prav tako pri igrah. Kupi si še dobro podlago tam nekje za 3000 sit in bo tko najboljš... ;)
hyper x is back

Hepan ::

http://www.logitech.com/index.cfm/produ...


tukaj mate misko ki po mojem mnenju poje raora diamondbacka...tako po obcutljivosti senzorja kot po ergonomiji...

Good Guy ::

vzem razerja
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

cojss ::

Gildo: Tako za pisarniško delo je Logitech LX 300 več kot dovolj. Je pa mislim da tudi eden redkih brezžičnih kompletov (vsaj Logitechovih), ki ima vgravirane slovenske znake. Stane pa okrog 14000.

Če pa rabiš malo boljšo miš in ne rabiš ravno brezžične tipkovnice je pa sama miš Microsoft Wireless Explorer za dobrih 8 tisoč kar ugodna. Zraven pa še eno Logitech Media ali pa UltraX tipkovnico, pa imaš kar soliden komplet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

Hepan ::

na moji ultra x so črke že vgravirane...

drugace pa je nebi priporocal dalje, ker je precej obcutljiva...delo vam lahko otezi ze drobtina kruha :D

strictom ::

občutljiva šmočtljiva... zdrži kar vredo udarce in kar velik praha.

če si bol l33t si kupi mx3100 komplet za nekaj čez 30k :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Hepan ::

komplet 3100 je odlocno predrag...pa se miska in svoh baterije ceprav polnilna ni ravno user friendly...je pa fancy - vse se sveti

komplet mam ravno doma, je dober vendar moje ultra flatke nebi vec menjal za drugo tipkovnico...

bond007 ::

UltraX suxa v igrah - sploh v wormsih, ko se z špago matraš... tudi za hitro pisanje recimo je kar problem, ker tam kjer bi moral biti velik enter ... je pol entra črka Ž. tko da ko hitro tipkaš, moraš res natančno zadeti enter, ne pa tko približno :\ . Je pa res, da zglesa super in ima mehke neslišne tipke... Sam si jo lastim že ene pol leta.

bajsibajsi ::

Wormsi pa MX518 zmagajo!

strictom ::

lihkar sem dobo mx518. edini komentar: OMFG!!!111oneone
nabije mx1000 po nagi ritki:). to si kup !;(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gildo ::

Hvala za nasvete. Za pisarniško delo verjetno res ne potrebujem kakšne visoke tehnologije, bi pa rad imel tako tipkovnico kot miš brezžično.

Našel sem še tale komplet tipkovnice in miške Genius Twintouch+ Optical Office za 10.990,00 SIT, ki mi je precej všeč. Sprejemnik je ob enem tudi polnilec za baterije. V kompletu je priloženo 6 AA baterij za ponovno polnjenje. Za lažjo uporabo ima sprejemnik vgrajeno EEPROM tehnologijo za hitrejše komuniciranje med enotami. Zdaj ni potrebno ponovno povezovanje med enotami, ko se menja baterije. Tipkovnica ima 21 hitrih gumbov, miška ima 800 dpi in 5 programabilnih gumbov.

Kot na drugo možnost sem pomislil na LOGITECH Cordless Desktop EX100 za 9.150,00 SIT. Kaj mislite vi? Še kakšna alternativa? Meni je všeč, če je polnilec za baterije že kar vgrajen.

Bi pa tiste, ki se spoznate kaj na računalniške zvočnike prosil, če mi lahko svetujete tudi pri nakupu teh: imam odprto temo Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Hvala in lep pozdrav! :D

kanabis ::

msilim..če bi imeli miško z dreka bi rekli..imel sem vse in ta je sigurno najboljša. če bi iz majno iz čokolade glih tako.
Vse te miške so super dobre od 518, 1000 in db!
Vse te preciznosti so vrhunske, tisti ki reče pa da opazi med njimi katera je bolj natančna res strelja mimo.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

cojss ::

Se popolnoma strinjam s kanabisom. Pri teh miših je že bolj pomembno kako ti sede v roko in kak je občutek. Meni osebno je MX518 zakon, precej boljša od MX1000, kar se iger tiče. Nisem pa še probal DB-ja, ki pa se mi zdi malo preveč kičast in svetleč, tako da 518 all teh way.

Matek ::

Kanabis, med mx518 in mx1000 opazim razliko kadarkoli. Ob polnoči magar. Če sam ne čutiš razlike, ni treba tega preveč posploševati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tilen ::

Jasno pač je, da z neko MX1000 ne moreš "resno" gejmat, ker ti se sama po sebi da dodatnih 10ms pinga :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mzidy ::

Kaj pa za "normalni gaming" je vredi?

DominusSLO ::

za "normalni gejming" je v redu tudi najcenejši optični logitech...

JamesBond ::

Po moje je zmagovalec MX518. Prek meje (AUT) jo dobiš že pod 10k.

mzidy ::

DominusSLO: sam mi ni vredu:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mzidy ()

strictom ::

Kako nekateri govorijo katera miška je boljša ko je sploh doma nimajo... Ane cojss?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

cojss ::

Ti tut nimaš računalnika, pa vseeno smetiš po st-ju, tom. Če bi pa rad svojo MX518 nazaj še letos, se pa lepo obnaši>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

gunserman ::

Pozdravljeni

Danes sem kupil mx518 in me zanima ali naj vklopim prek usb-ja ali serjiskih vrat. Samo informativno če je kaj razlike, ker nevem :8) . Drugače je pa miška zakon, vsaj glede oblike saj ti roka kar počiva ko jo uporabljaš. Odzivnost je pa kot se ve kar v redu :D :D

strictom ::

V PS/2 jo klopni.

A se komu sanja kaj o tej Raptorjevi M2?
Ima 2400DPi in 20G. Kar je v primerjavi z Diamonbackom in MX518 ki imata obe po 1600DPi in 15G, dokaj več. A je kaj boljša ali samo palamudijo?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Roadkill ::

DPIjev imajo miške že dolgo časa preveč.
Problem je bil le z negativnim accjem, katerega nobena sodobna miška nima.
Dandanes je važno samo še kakšna barva in oblika ti najbolj paše. in ta miška je prav nenavadno grda in nenavadne oblike(tako zgleda). Je pa vseeno lepša od diamondbacka, ki se mi tule ogabno sveti, a sem vesel da ga imam. :)
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Meddo ::

Sam sem lastnik MX 518 Logitechove miške in moram reči, da mi zelo dobro služi. Dobra je predvsem za špile, olajšuje pa tudi surfanje po internetu. Pa še roka lepo počiva na njej. :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586002 (5118) mihajlo carr
»

Legenda se vrača - Razer Boomslang Collector's Edition 2007 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
506438 (6435) Macketina
»

laserska vs optična miška

Oddelek: Kaj kupiti
159996 (9697) roli
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362625 (1981) DominusSLO
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322093 (1618) Brilko

Več podobnih tem