» »

Iščem rame :P

Iščem rame :P

brdi ::

Pozdravljeni !

Iščem rame ki jih je nekdo v eni temi omenjal nekaksni bolj neznane frime rami z ful ful low latencami in mal denarja ! A ve kdo keri rami so to ? Preiskal sem ze prevec strani na slo-techu in postov ne da se mi vec brat .


Kupujem pa vsaj 2gb rama za nov sistem !

Lp

nejcpirc ::

SuperTalent 2x1GB DDR2 800MHz 4-4-3-8 v mlacomu za 57€.

to je to...

Spike Edin ::

Živjo!

Jaz osebno ti priporočam nakup Crucial Ballistix Tracer 2GB DDR2. Slika
The PC Doctor

brdi ::

Mislim da bom kr talente vzel dobim skor 4gb za ta gnar ko oniga 2gb in se navijalni potencijal majo za tak gnar uber dober.

Tnx nejcpirc za odgovor.


Lp

Volta ::

Brdi, mislim da si se dobro odločil. Ti rami so super navijalci in se lahko brez problema primerjajo s kakšnimi Corsairi, ki so neprimerno dražji :)

skico ::

v čem pa je poanta teh latenc?

Volta ::

Nižje so, boljši performance ti dajo rami. Po domače: hitrejši so. To so dostopni časi, če ti to kaj pove :)

skico ::

mnja, to nekak zastopim da če so nižje da je boljši performance, ampak.. ali ima kdo kakšen benchmark kjer bi lahko videl kakšne so sploh te razlike, če sploh so.


lp

HyperGL ::

no naj vas malo razočaram... kolikor sem uspel prebrat te dni med izpitnim obdobjem... naj bi se pri super talentu nehalo uporabljati D9 micron čipe... (lastnosti so še vedno enake 4-4-3-8 @ 800mhz)...

to naj bi bilo predvsem pri ramih, kjer so hladilna rebra "prilepljena" gor z belim termalnim trakom (moji ga imajo tudi).

meni na žalost pri spuščenih latencah 5-5-5-15 in dokaj visoki voltaži 2.15V ni uspelo pridet čez 470MHz...

tako da ni zagotovila, da bodo super talent rami dobri navijalci! je pa res, da se za stock vrednosti (4-4-3-8 @ 800Mhz @ 1.8V) in njihovo ceno u bistvu izplača nakup!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kere RAME za navijanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
39628309 (15044) smarty
»

Kateri so najhitrejši PC6400 DDR2 800MHz rami

Oddelek: Kaj kupiti
191919 (1246) Volta
»

Katerega izmed teh 4 pomnilnikov?

Oddelek: Kaj kupiti
242315 (1806) k4vz0024
»

C2D E6420 - Asus P5K - Dovolj dober nakup?

Oddelek: Kaj kupiti
282401 (1517) Eru
»

RAM DDR2

Oddelek: Kaj kupiti
191957 (1511) OChack

Več podobnih tem