» »

Mimovrste

Mimovrste

««
27 / 89
»»

tomy5 ::

zmaugy je izjavil:

Odkar lahko do njihove strani s tablico dostopam samo na zoprno in neprijazno mobilno izvedbo strani, jih sploh ne gledam več. Če imajo tak odnos do strank, potem je škoda mojega denarja.


Inštaliraj si app ali pa brskalnik pravilno za desktop varianto.

Kurzweil ::

Problem ni v tem, koliko je stran responsive oz. aplikacije prilagojena, bolj je problem v tem, da so tako dragi. Še danes ne razumem ljudi, kako s tako mirno vestjo preplačujejo stvari in niti ne pomislijo, da bi malce primerjali cene. Pa bi moral biti Mimovrste, kot eden večjih slovenskih trgovcev razno zato ceneje, ker kupuje večje količine in tudi prodaja večje količine in jim ni treba iz prve nabiti maksimalno maržo, ampak bi lahko šli na manjšo maržo in še več zadovoljnih strank. Če bom kdaj po kakšnem slučaju imel trgovino, s tudi sam priporočam za takšne stranke, ki naročajo iz prve, brez da bi pogledali cene drugih trgovcev.

shadeX ::

bolj je problem v tem, da so tako dragi.


Katera slovenska spletna trgovina je pa cenejša od njih?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kurzweil ()

tomy5 ::

Kurzweil je izjavil:

Problem ni v tem, koliko je stran responsive oz. aplikacije prilagojena, bolj je problem v tem, da so tako dragi. Še danes ne razumem ljudi, kako s tako mirno vestjo preplačujejo stvari in niti ne pomislijo, da bi malce primerjali cene. Pa bi moral biti Mimovrste, kot eden večjih slovenskih trgovcev razno zato ceneje, ker kupuje večje količine in tudi prodaja večje količine in jim ni treba iz prve nabiti maksimalno maržo, ampak bi lahko šli na manjšo maržo in še več zadovoljnih strank. Če bom kdaj po kakšnem slučaju imel trgovino, s tudi sam priporočam za takšne stranke, ki naročajo iz prve, brez da bi pogledali cene drugih trgovcev.


So pa tudi edini ki oglšujejo in so zato poznani.
Nikoli ne boš im el trgovine ker nimaš poslovne logike .....
Tudi Gearbest je dražji od no name kitajskih trgovin, zakaj ne kupuješ pri no name trgovinah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomy5 ()

webmaher ::

kdor jim plača več očitno ima dosti denarja torej se ne bo sekiral če bo dal kakih 300 ojrov več, kot je recimo pri sosedih... ko si pač največji lahko delaš praktično kar češ, dokler seveda ne začneš pretiravat...mislim, da zaenkrat ne pretiravajo....

zmaugy ::

tomy5 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Odkar lahko do njihove strani s tablico dostopam samo na zoprno in neprijazno mobilno izvedbo strani, jih sploh ne gledam več. Če imajo tak odnos do strank, potem je škoda mojega denarja.


Inštaliraj si app ali pa brskalnik pravilno za desktop varianto.


Na tablico naj si inštaliram app ene trgovine? Mi na misel ne pride enemu čunga lunga appu dati dostop do mojih stvari.
Brskalnik je normalno inštaliran, ne vem kaj naj bi njim na čast inštaliral brskalnik od Gulaga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

tomy5 ::

Zakaj pol javno jamraš ...

zmaugy ::

Samo konstantiral sem dejstvo, da je njihova stran neuporabna na tablici. Kar težko zanikaš. In da odkar je tako, jih ne uporabljam več. Dejstva.

darkolord ::

Kurzweil je izjavil:

Problem ni v tem, koliko je stran responsive oz. aplikacije prilagojena, bolj je problem v tem, da so tako dragi. Še danes ne razumem ljudi, kako s tako mirno vestjo preplačujejo stvari in niti ne pomislijo, da bi malce primerjali cene. Pa bi moral biti Mimovrste, kot eden večjih slovenskih trgovcev razno zato ceneje, ker kupuje večje količine in tudi prodaja večje količine in jim ni treba iz prve nabiti maksimalno maržo, ampak bi lahko šli na manjšo maržo in še več zadovoljnih strank. Če bom kdaj po kakšnem slučaju imel trgovino, s tudi sam priporočam za takšne stranke, ki naročajo iz prve, brez da bi pogledali cene drugih trgovcev.
Niti približno se ti ne sanja o teh stvareh.

Zakaj bi hotel več kupcev, ki plačujejo manj? Več dela, več težav, denarja manj ali kvečjemu enako.

Jaz bolj ne razumem tistih, ki na vsak način hočejo prišparati zadnji cent, ne glede na tveganje. Pred leti je bila popularna trgovina solo.si (klik, klik, klik, klik), ki je imela zelo nizke cene; kratek čas je bilo super, potem je šlo pa hitro navzdol. Nakupi so tu in tam šli skozi, garancijska popravila in vračila pa bolj ne.
Ampak kar je najbolj fascinantno, ljudje so še LETA po tem, ko se je vedelo, da so nateguni, tam še vedno naročevali, ker je bil disk pač 2 eur ceneje kot drugod. Potem so pa jokali.
Enako npr. z AGT. Poglej tega kljukca - na vsak način je hotel kupiti prav pri njih.

Mimovrste je po mojih izkušnjah pri nas bolj med cenejšimi kot med dražjimi. Trenutno je cenejši npr. "profiservis s.p." (in ima sploh tudi svoje cvetke), ki ima sumljivo prav vse "na zalogi". Ja, pa kaj še.

Mimovrste se je z leti pač izkazal kot zanesljiv. Vem, da me ne bojo nategnili, z vračili in garancijo ni težav, kot VIP imam zastonj poštnino, itd.

Mimogrede, ko greš na kofe, greš tudi na kavico iz avtomata, ker je tam pač cenejša?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

tomy5 ::

zmaugy je izjavil:

Samo konstantiral sem dejstvo, da je njihova stran neuporabna na tablici. Kar težko zanikaš. In da odkar je tako, jih ne uporabljam več. Dejstva.


Sem šel prou probat na iPada in prvič naložil na brskalnik njihovo stran, vse deluje brez problema, iskanje hitro, brskanje po menijih če ne veš kaj iščeš tudi.
Na čem si ti ti poganjal ?

zmaugy ::

Stran ni enaka desktop strani. Nekako se ne da filtrirati rezultatov - se pravi da iščeš na primer prenosnik, ni na voljo filtrov po znamki, procesorju, tipu diska... Dobiš vse prenosnike in potem bi naj pregledal vse. Kar mi ne pride na misel.
ipad in safari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

tomy5 ::

Vsedi se za računalnik če ti iPad ne ustreza, bodi Slovenec in ne jamraj ;-)

zmaugy ::

tomy5 je izjavil:

Vsedi se za računalnik če ti iPad ne ustreza, bodi Slovenec in ne jamraj ;-)


Računalnik? Računalnik je delovno orodje, ki ga ne uporabljam za brskanje po random web straneh. Za to je iPad igrača.
Poleg tega - zakaj bi to počel, če druge strani ponujajo vse to na iPadu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dottor ::

Raje plačam € ali dva več ampak vem da bom robo dobil in če bo karkoli narobe ne bo problemov za vračilom/garancijo. In od kar imam prevzemno mesto skoraj da čez cesto tolko boljše.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Kurzweil ::

shadeX je izjavil:

bolj je problem v tem, da so tako dragi.


Katera slovenska spletna trgovina je pa cenejša od njih?


naprej opravičilo, ker sem namesto citiraj po nesreči pristinil predlagaj izbris. Trgovin, ki so cenejše od Mimovrste jih je precej, najlažje bi bilo dati v primerjavo 10 naključnih izdelkov, da bi dobili "de facto" odgovor. Drguače pa nazadnje kar sem gledal in kopoval zase, koleg, bližnje sem vedno našel ceneje kje drugje, največkrat so to bili edigital, Mlacom, Funtech, da ne naštevam dalje, zadnje čase vidim, da je ugodno tudi nakupovanje.net. Je pa smešno, da nisi sposoben najti pri nas nižjih cen, kot pri Mimovrste in, da moram to zate storiti jaz :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

tomy5 ::

Ti ki si jih naštel imajo samo računalniško in tehnično blago.
Mimovrste pa ima vse, toj velika razlika.

zmaugy ::

Večina uporabnikov, ki kupujemo tehnične izdelke preko spleta, znamo najti prave spletne trgovce in torej to, da nekdo ima vse od šivanke do rakete, ni neka prednost.

tomy5 ::

Je, ker specializirane trgovine so za 10% potrošnikov ker so optiimzirane, neznane in zato cenejše.
Splošne trgovine so znane tudi ostalim 90% potrošnikov in tam se plača dodatek na znanos in enostavnost nakupa.

zmaugy ::

Le da pri mimovrste enostavnost nakupa s tablico ni primerljiva katerikoli drugi spletni trgovini, v kateri sem kupoval v zadnjem letu. Kot omenjeno je njihova spletna stran za tablice sranje. In predno prižgem notebooka ali stacionarca, že opravim nakup preko tablice drugje. In ceneje.

Tilen88 ::

maš ti ene probleme s tablico XD

tomy5 ::

Pa se ja ne mučiš s pisanjem na ST s tablice ?

shadeX ::

Kurzweil je izjavil:

shadeX je izjavil:

bolj je problem v tem, da so tako dragi.


Katera slovenska spletna trgovina je pa cenejša od njih?


naprej opravičilo, ker sem namesto citiraj po nesreči pristinil predlagaj izbris. Trgovin, ki so cenejše od Mimovrste jih je precej, najlažje bi bilo dati v primerjavo 10 naključnih izdelkov, da bi dobili "de facto" odgovor. Drguače pa nazadnje kar sem gledal in kopoval zase, koleg, bližnje sem vedno našel ceneje kje drugje, največkrat so to bili edigital, Mlacom, Funtech, da ne naštevam dalje, zadnje čase vidim, da je ugodno tudi nakupovanje.net. Je pa smešno, da nisi sposoben najti pri nas nižjih cen, kot pri Mimovrste in, da moram to zate storiti jaz :))



Kadar kupujem blago nad 20€ vedno primerjam kakšne so cene drugje. V zadnje sem kupoval Braunov strižnik brade kjer je bil na Mimovrste 50€ v BigBangu pa 40€. Vzel sem ga iz BigBanga seveda. Je pa bilo 95% nakupov v letu 2017 opravljenih na Mimovrste, ker so se še vedno izkazali najcenejši za blago, ki sem ga kupoval (prenosnik v vrednosti 1370€ sem po pogovoru s podporo dobil za 1300€, kosilnica trave je bila tudi najcenejša v primerjavi z drugimi trgovinami takrat)

zmaugy ::

Tilen88 je izjavil:

maš ti ene probleme s tablico XD


Sploh ne 8-)

tomy5 je izjavil:

Pa se ja ne mučiš s pisanjem na ST s tablice ?


Vedno 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

weby ::

zmaugy je izjavil:

Nekako se ne da filtrirati rezultatov - se pravi da iščeš na primer prenosnik, ni na voljo filtrov po znamki, procesorju, tipu diska... Dobiš vse prenosnike in potem bi naj pregledal vse. Kar mi ne pride na misel.
ipad in safari.


 Kaj je potem tale (zelo delujoč) del pod določi parametre??? Stvar deluje in, če greš pod kategorijo in če iščeš nek določen izdelek :D Kje je torej problem?

Kaj je potem tale (zelo delujoč) del pod določi parametre??? Stvar deluje in, če greš pod kategorijo in če iščeš nek določen izdelek :D Kje je torej problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: weby ()

zmaugy ::

O, hvala za tole. UI je očitno dovolj nepregleden, da te anemične vrstice "Določi parametre" nisem registriral kot nekaj s funkcijo.
Kot rečeno, hvala. Me veseli, da sem se motil, vzamem torej svoje prešnje izjave glede tega nazaj.

thetech ::

tomy5 je izjavil:

Pa se ja ne mučiš s pisanjem na ST s tablice ?


Uh, groza. Si rajši ne predstavljam tega mučenja. Nekateri res ne vedno kaj bi s časom....

APPluk ::

Kaj se jim je zmašalo!!!
Izdelek naj bi bil dostavljen 18.1, pa sem ga dobil že danes:D:))
Glede na to, da sem jih moral prej, pri prejšnih naročilih skoraj prositi, da pošljejo je to čudež8-)

dottor ::

Jaz sem decembra naročil izdelek v nedeljo okoli 21. ure, v ponedeljek ob 12ih sem že imel SMS da lahko prevzamem v Kopru.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

APPluk ::

Osebni prevzemi tak niso bili problem, na dostavo pa si čakal 1 teden, če je bilo na zalogi

cordoba ::

Sem bil redna stranka, karkoli sem kupil je bilo preko mimovrste. Npr 2 nakupa na mesec, so mi pa gladko skenslali VIP po novem letu in sedaj ne naročam nič več pri njih.
Lahko bi malo gledali zgodovino nakupov, pa na podlagi tega se odločali za vip.

Curly ::

Če si res opravil po 2 nakupa mesečno, kako da potem nisi gladko obdržal VIP statusa? Nihče ti pa ne bo financiral zatonj poštnine na nakupe vredne manj kot poštnina sama.

p.s. lahko greš na enaa, 1kEUR/3mesece za zastonj poštnino... Mimovrste so še OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Curly ()

APPluk ::

Na mimovrste poleg željenega artikla, kupiš še nekaj iz dnevne akcije, v kateri imajo artikli brezplačno poštnino (pogosto so kakšne žarnice za manj, kot bi drugače plačal poštnino, pa še žarnico imaš;)), že dolgo delam tako, pa pomoje še kr veliko folka. Očitno se jim vseeno splača:D

Drugače so pa odlična trgovina, razen ko je december:D:D:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: APPluk ()

shadeX ::

cordoba je izjavil:

Sem bil redna stranka, karkoli sem kupil je bilo preko mimovrste. Npr 2 nakupa na mesec, so mi pa gladko skenslali VIP po novem letu in sedaj ne naročam nič več pri njih.
Lahko bi malo gledali zgodovino nakupov, pa na podlagi tega se odločali za vip.


Seveda so ti ga skenslali, ker nisi zapravil več kot 800€ (ali nekaj podobnega) v celem letu. Eno je če ti naročiš 2x na mesec za 100€, drugo pa je če naročuješ 2x na mesec za 20€. V prvem VIP obdržiš v drugem pač ne.

IL_DIAVOLO ::

Se ima kdo tezave s spletnim placilom? Meni javi napako, kao da nimam sredstev. Ali je to kaka nova muha payu?

tomy5 ::

Včeraj zvečer sem brez težav plačal.

njyngs ::

APPluk je izjavil:

Na mimovrste poleg željenega artikla, kupiš še nekaj iz dnevne akcije, v kateri imajo artikli brezplačno poštnino (pogosto so kakšne žarnice za manj, kot bi drugače plačal poštnino, pa še žarnico imaš;)), že dolgo delam tako, pa pomoje še kr veliko folka. Očitno se jim vseeno splača:D

Drugače so pa odlična trgovina, razen ko je december:D:D:'(

Današnji najcenejši produkt v dnevni akciji je 7,5 eur :))

SambaShare ::

Do VIP statusa je kdo prišel? Lani sem slučajno izpolnil pogoje, pa mi ga kar ne aktivirajo. "Bomo predvidoma ta teden", 2 tedna nazaj ...

fireX88 ::

jaz sem že nekje sredini leta na tuji račun in so mi ga v roku enega tedna aktivirali.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

shadeX ::

SambaShare je izjavil:

Do VIP statusa je kdo prišel? Lani sem slučajno izpolnil pogoje, pa mi ga kar ne aktivirajo. "Bomo predvidoma ta teden", 2 tedna nazaj ...


Meni se je avtomatsko, takoj ko so dobili potrdilo o plačanem računu (kupil izdelek večje vrednosti). Traja mi pa od avgusta 2017 do konec decembra 2018, torej več kot eno leto.

darkolord ::

SambaShare je izjavil:

Do VIP statusa je kdo prišel? Lani sem slučajno izpolnil pogoje, pa mi ga kar ne aktivirajo. "Bomo predvidoma ta teden", 2 tedna nazaj ...
Meni so rekli da se aktivira "21 dni od zadnjega naročila". Po 24 dneh ni bilo še nič in sem jih še enkrat spomnil.

Danes so mi članstvo aktivirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

SambaShare ::

darkolord je izjavil:

SambaShare je izjavil:

Do VIP statusa je kdo prišel? Lani sem slučajno izpolnil pogoje, pa mi ga kar ne aktivirajo. "Bomo predvidoma ta teden", 2 tedna nazaj ...
Meni so rekli da se aktivira "21 dni od zadnjega naročila". Po 24 dneh ni bilo še nič in sem jih še enkrat spomnil.

Danes so mi članstvo aktivirali.


Pri meni je že ob prvem pozivu minilo več kot 21 dni, pa še vedno nič. Bo očitno potreben še en.

darkolord ::

Pozdravljeni,

imeli smo manjše tehnične težave z aktivacijo članstva. VIP članstvo imate sedaj aktivirano.

shintaro ::

če vam je mimovrste drag, potem boste rekli da je Big Bang oborožen rop ?

shadeX ::

Čist odvisno od izdelka. 14 dni nazaj sem kupil strižnik brade iz Bigbanga za 42€ medtem ko je bil na mimovrste 49€.

IL_DIAVOLO ::

Tole pa je skoraj preveč divje



:D

Hakai ::

shintaro je izjavil:

če vam je mimovrste drag, potem boste rekli da je Big Bang oborožen rop ?


Ni res. Pri Big Bangu lahko izenacis ceno.

APPluk ::

Ima kdo težave pri izbiri dostave, saj ni nikjer na voljo DPD, ampak samo pošta?

shadeX ::

Pri meni je tudi DPD.

APPluk ::

Pri izbiri imam na voljo:
-osebni prevzem
-dostava na moj naslov (tu lahko izbiram samo datum dostave)
-prevzem na pošti

Gre pa za pasje brikete 15kg, tako da ni večji paket:|

Nazadnje sem naročeval pred 14 dnevi, pa je šlo vse normalno:8)

Excavator ::

Meni dela normalno:
https://imgur.com/A2nY1uG

Zgodovina sprememb…

««
27 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751012 (17209) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349081 (29903) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029163 (20489) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169830 (154660) zoot

Več podobnih tem