» »

Mimovrste

Mimovrste

««
26 / 90
»»

111111111111 ::

Vsaj eden. :)

Hakai ::

tomy5 je izjavil:

Hakai je izjavil:

4knative je izjavil:

Evo še malo reklame za super popuste na mimovrste, kar 32% popusta:



To je dobra ponudba za mimovrste. Jaz sem imel ogledan ruzak za 30 e (+postnina). Cisto po nakljucju sem ise isti dan na gearbestu opazil identicen ruzak za 10e(postnina vljucena)


Kero znamko iz Gearbesta imajo na MV ?


KAUKKO.

roko11111 ::

treker je izjavil:

Naročil v soboto ponoči 10.12. včeraj popoldan prevzel v Celju :)


kaka se ti zdi ta nova lokacija v Celju? pa drugi kaj mislite o njej? men osebno mi je čisto mimo, sredi ničesar. prejšnja lokacija tam v Mercator centru mi je bla top, ta nova pa ehhhh.

ne da se pritožujem, sam mal naglas razmišljam...

tomy5 ::

roko11111 je izjavil:

treker je izjavil:

Naročil v soboto ponoči 10.12. včeraj popoldan prevzel v Celju :)


kaka se ti zdi ta nova lokacija v Celju? pa drugi kaj mislite o njej? men osebno mi je čisto mimo, sredi ničesar. prejšnja lokacija tam v Mercator centru mi je bla top, ta nova pa ehhhh.

ne da se pritožujem, sam mal naglas razmišljam...


Men je v Ljubljani super ker je na Brnčičevi in da lahko parkiram vedno 5m od vhoda.
Ne mram da so taki prevzemi v centrih ali centru mesta ker pol zgubiš čas za gužvat se tja.

gusto ::

Po slabih izkušnjah (zadnja tri naročila na zalogi čakal 7-10 dni), sem danes ob 13h naročil izdelek na zalogi, prevzem izbral LJ BTC, kjer naj bi bil jutri tudi na voljo za prevzem. Nisem iz LJ, jutri grem slučajno mimo, če ne bo na voljo, bom naročilo preklical in v beležko dodal novo črno piko. Zdaj pa da vidimo, Mimovrste, vi ste na potezi.:P

tomy5 ::

Prevzameš lahko potem ko dobiš SMS na mobi, prej ti je brez veze hodit tja.
Drugače pa skladišče imajo na Brčičevi in vsaj meni je to lokacija velik bolj simpl kot pa gužvat se v BTC. Tam bi lahko že danes prevzel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomy5 ()

gusto ::

tomy5 je izjavil:

Prevzameš lahko potem ko dobiš SMS na mobi, prej ti je brez veze hodit tja.
Drugače pa skladišče imajo na Brčičevi in vsaj meni je to lokacija velik bolj simpl kot pa gužvat se v BTC. Tam bi lahko že danes prevzel.


Glede sms-a vem, gleda skladišča pa nisem vedel, je pa tako, da bom v vsakem primeru nekje ob 18h v BTC, zato sem dal prevzem tam. V celem dnevu bodo pa menda premaknili izdelek tistih enepar km.:)

tomy5 ::

December je, Pošta Slo rabi tudi 2-3 dni za pakete ki jih sicer vse druge mesece v Slo dostavi v 1 dnevu.
Vsak se pa sam odloči kaj točno hočeš.

4knative ::

gusto je izjavil:

...je pa tako, da bom v vsakem primeru nekje ob 18h v BTC.:)

Alte si pretvoril v BTC ob 18h? Baje bo v kratkem večja korekcija. Škoda. :))

gusto ::

gusto je izjavil:

Po slabih izkušnjah (zadnja tri naročila na zalogi čakal 7-10 dni), sem danes ob 13h naročil izdelek na zalogi, prevzem izbral LJ BTC, kjer naj bi bil jutri tudi na voljo za prevzem. Nisem iz LJ, jutri grem slučajno mimo, če ne bo na voljo, bom naročilo preklical in v beležko dodal novo črno piko. Zdaj pa da vidimo, Mimovrste, vi ste na potezi.:P


19.12.2017 20:09 - Naročilo odpremljeno na prevzemno mesto

Coincidence? I Think Not!:)) Ziher en bere tale forum in je šel mojo pošiljko spakirat.:D

D3m ::

Ne ne.

To sem jaz naredil, ko sem danes fante v skladišču obdaril z žlahtno kapljico in posterjem hardcore nagih bab.

Ene par dostav bom ziher še opravil pred novim letom.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

dottor ::

Pred par dnevi sem jim pisal če imajo možnost pti dobaviteljih dobavit Cat5e RJ45 konektorje (ker so imeli le CAT6) in so mi naslednji dan odgovorili da so v dogovoru z dobaviteljem dodali konektorje. Danes naročal in opazil da imajo kar povečano ponudbo le-teh, pa tudi cene niso slabe (vzel 2x 10kom CAT5e 2-rezilni za 1,50€/paket). Za primerjavo sem danes pogledal v OBIju (sem slučajno bil tam) in so hoteli 0,89€ za 2 CAT5e konektorja ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XIIT ::

Kako poskrbeti da bo naročilo sprocesirano v najkrajšem možnem času?
1. Oddaj naročilo.
2. Pošlji mail da si pozabil vpisati kodo za popust, ter vprašaj če jo lahko še upoštevajo.
3. Štopaj kako hitro bodo izdelek odposlali :D

gusto ::

XIIT je izjavil:

Kako poskrbeti da bo naročilo sprocesirano v najkrajšem možnem času?
1. Oddaj naročilo.
2. Pošlji mail da si pozabil vpisati kodo za popust, ter vprašaj če jo lahko še upoštevajo.
3. Štopaj kako hitro bodo izdelek odposlali :D





No naj jih jaz po nekaj grajanja še pohvalim. Izdelek, ki sem ga včeraj ob 13h naročil, me danes že od 8h čaka na prevzemnem mestu. Sem ga pa res rabil, idealna zadeva za darilo. Hvala Mimovrste.:D

dottor ::

Jaz sem zadnjič ob 20ih zvečer naročil in ob 13ih sem že imel SMS da lahko prevzamem.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

tomy5 ::

XIIT je izjavil:

Kako poskrbeti da bo naročilo sprocesirano v najkrajšem možnem času?
1. Oddaj naročilo.
2. Pošlji mail da si pozabil vpisati kodo za popust, ter vprašaj če jo lahko še upoštevajo.
3. Štopaj kako hitro bodo izdelek odposlali :D



Napaka, če začnejo vsi delat to boš na istem kot prej ;-)

XIIT ::

Saj dejansko imam kodo za popust, sem jo dobil zraven k prejšnjemu naročilu, ker se je pošiljanje zavleklo :)

TehDucky ::

Kupil tale razdelilec https://www.mimovrste.com/podaljski-raz..., 2x usb priključka za polnjenje pri mimovrste, pa se je na začetku normalno uporabljal kot razdelilec in 1x usb polnjenje.

Zadnjič sta se pa polnila 2 telefona hkrati pa je po eni uri začelo smrdeti po zažganem, no na srečo je punca opazila da je ta razdelilec. Bil je pa izredno vroč in pa sedaj naslednji dan še zmeraj smrdi po zažganem.

Je to stvarna napaka? Zadeve ne želim več uporabljati in tudi novega ne želim imeti več v hiši.

venson ::

Fast charging telefona morda? Imam podoben problem v avtu, pa raje ne polnim telefona, dokler ne nabavim boljšega adapterja, ki bi omejil tok skozi napravo.

MaticKregar ::

Imam kodo za 5 eur popusta, če kdo rabi:
DMDOSG205A

tomy5 ::

TehDucky je izjavil:

Kupil tale razdelilec https://www.mimovrste.com/podaljski-raz..., 2x usb priključka za polnjenje pri mimovrste, pa se je na začetku normalno uporabljal kot razdelilec in 1x usb polnjenje.

Zadnjič sta se pa polnila 2 telefona hkrati pa je po eni uri začelo smrdeti po zažganem, no na srečo je punca opazila da je ta razdelilec. Bil je pa izredno vroč in pa sedaj naslednji dan še zmeraj smrdi po zažganem.

Je to stvarna napaka? Zadeve ne želim več uporabljati in tudi novega ne želim imeti več v hiši.


Ne, to ni stvarna napaka.
To je okvara - si že nesel na servis ?

Karil ::

MaticKregar, unovčil sem tvojo kodo. Najlepša hvala.

marko71 ::

Če kdo rabi kode 5 eur popusta za nakup nad 50 eur

DDL4E9YTN3

DNO1SO8OFP

LP

Klamzi ::

Moja koda za 5€ popusta pri nakupu nad 50€, če kdo potrebuje: DI3E52GGOU

weby ::

Izgleda se počasi čakalna doba za pošiljke po pošti krajša. Stvar naročena 21.12. ob 19:18, danes (v soboto!) ob 6:13 zjutraj pa predano Pošti v dostavo.

Dimnik ::

Jaz sem tudi včeraj ob 14.35 nekaj naročil in ob 17.47 predano dpd za dostavo...

extr3m3 ::

Tudi sam sem včeraj zvečer oddal naročilo (predviden dan prevzema 28.12) in sem danes @9.45 dobil obvesilo da je artikel na voljo za prevzem. Jupiii
o_O

cvick ::

Evo, če kdo rabi kodo za popust 5€ nad 50€ nakupa.
D9PYBSMVWD

Magic1 ::

tomy5 je izjavil:

TehDucky je izjavil:

Kupil tale razdelilec https://www.mimovrste.com/podaljski-raz..., 2x usb priključka za polnjenje pri mimovrste, pa se je na začetku normalno uporabljal kot razdelilec in 1x usb polnjenje.

Zadnjič sta se pa polnila 2 telefona hkrati pa je po eni uri začelo smrdeti po zažganem, no na srečo je punca opazila da je ta razdelilec. Bil je pa izredno vroč in pa sedaj naslednji dan še zmeraj smrdi po zažganem.

Je to stvarna napaka? Zadeve ne želim več uporabljati in tudi novega ne želim imeti več v hiši.


Ne, to ni stvarna napaka.
To je okvara - si že nesel na servis ?

Če se je to zgodilo v prvih 6 mesecih od nakupa, potem je to stvarna napaka.
Magic

Steinkauz ::

A res nima noben več kode? :(

BOCo. ::

Steinkauz je izjavil:

A res nima noben več kode? :(


Imam, vendar ti jo lahko pošljem šele popoldan.

Steinkauz ::

Dobil, hvala.

matvoz ::

Še dve:
D4WM43M7CU
D3SOWCWPKP

BOCo. ::

DPJQUQ2WOQ

Kron ::

Kakšen je bil tokrat pogoj za pridobitev teh 5€ nad 50€ kod? Nakup posebnih artiklov?

Ker zadnjič za 15€ nad 100€ je bilo kar dobro oglaševano.
=**=C64=**=

GT500 ::

Kron : Ni pogojev, te letake za 5€ bonusa nad 50€ so dajali ob vsakem nakupu. Meni osebno je bilo bolje 15€ pri nakupu nad 100€, kjer so bone celo dajali na vsak izdelek v košarici, vsaj sam sem dobil 2 za dva micro-usb kabla. Tu je pa 5€ na cel nakup, vseeno bolje kot nič.

APPluk ::

silvestrska akcija:
https://www.mimovrste.com/pametni-telef... samo 8.799€ :))

neptun319 ::

Na Mimovrste 5EUR popusta ob nakupu nad 50EUR s kodo: DPFJA93G4F

Zgodovina sprememb…

4knative ::

APPluk je izjavil:

silvestrska akcija:
https://www.mimovrste.com/pametni-telef... samo 8.799€ :))


Uporabi kupon za 5 eur da nekoliko znižaš ceno.

Furbo ::

DJKICJ54TV
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

D3m ::

APPluk je izjavil:

silvestrska akcija:
https://www.mimovrste.com/pametni-telef... samo 8.799€ :))


To ni napaka s strani mimovrste temveč s strani dobavitelja. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

bajsibajsi ::

D3m je izjavil:

APPluk je izjavil:

silvestrska akcija:
https://www.mimovrste.com/pametni-telef... samo 8.799€ :))


To ni napaka s strani mimovrste temveč s strani dobavitelja. :))


Tebi res ni jasno - razumem, da si dobavitelj, ampak koncnih strank ne zanimajo odnosi vseh vpletenih deleznikov - to je napaka Mimovrste. Katere podatke posiljate v XML-ju svojim poslovnim partnerjem, kupcev ne zanima.

D3m ::

Bodo že nekoga zadolžili za pregled artiklov.
|HP EliteBook|R5 6650U|

stajnar47 ::

Še ena koda za 5€ popusta pri nakupu nad 50€

D7PKEO755X

B-Stard ::

Koda za 5€

D5QLHOGYG4

Zelnick ::

Še ima kdo kodo za 5EUR?
Lahko na ZS.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

povejmi ::

kolikor vem, so bile kode veljavne samo do 31.12.:
vseeno, če komu pride prav:

DC53G1OLS3
DC4X2OG33K

Zelnick je izjavil:

Še ima kdo kodo za 5EUR?
Lahko na ZS.

Zelnick ::

povejmi je izjavil:

kolikor vem, so bile kode veljavne samo do 31.12.:
vseeno, če komu pride prav:

DC53G1OLS3
DC4X2OG33K

Zelnick je izjavil:

Še ima kdo kodo za 5EUR?
Lahko na ZS.

Ja do do 31.12. so bile veljavne. My bad:D
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

zmaugy ::

Odkar lahko do njihove strani s tablico dostopam samo na zoprno in neprijazno mobilno izvedbo strani, jih sploh ne gledam več. Če imajo tak odnos do strank, potem je škoda mojega denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

shadeX ::

Majo tudi app, če ti kaj bolj ustreza.
««
26 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751534 (17731) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349404 (30226) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029354 (20680) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170488 (155318) zoot

Več podobnih tem