» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
9 / 12
»»

_geek_ ::

TOASTER je izjavil:

Skratka če imate malo čistega razuma kupite kje drugje (demise-pc.si, dinokomp.at ...)


Demise se raje izogibat, se je že par ljudi na slo-techu razpisalo o tej trgovini. Kar se pa Dinota tiče, pa lahko samo priporočam :)

mihor ::

Hayabusa je izjavil:

De: hardwareversand, hoh.


Tudi caseking je v redu, so mi v paketu gratis poslali še mini vrečko haribojev. :D

TOASTER ::

_geek_ je izjavil:

TOASTER je izjavil:

Skratka če imate malo čistega razuma kupite kje drugje (demise-pc.si, dinokomp.at ...)


Demise se raje izogibat, se je že par ljudi na slo-techu razpisalo o tej trgovini. Kar se pa Dinota tiče, pa lahko samo priporočam :)



Se opravičujem, kar se tiče dinokompa imam dobre izksunje, ampak kar se tiče demise-pc.si sem enkrat kupil lap top in izkusnje so bile uredu, dobil prenosnik v roku 7-10dneh. Za slabe izkušnje glede tega podjetja pa za enkrat se nimam če pa ima kdo naj da link hvala.

l.p. ;)

_geek_ ::

Ni problem pri nakupu. Problem se pojavi, ko je potrebno uveljavljat garancijo:

https://slo-tech.com/forum/t320251/149

Pa še bi se par tem na Slo-Techu našlo ;)

Janac ::

AGT sem prijavil na TIRS pa zraven še napisal da sem zahtevam novo, enakovredno grafo8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

rdecaluc ::

Po več kot 60 dneh je končno prispel ram iz garancije. :D
Est modus in rebus. ,typos

Robi :P ::

Janac je izjavil:

AGT sem prijavil na TIRS pa zraven še napisal da sem zahtevam novo, enakovredno grafo8-)

poročaj kako bo šlo upam da jih dobijo po p****

počas ::

Imam podobno zgodbo pri AGT trgovini. Ima kdo kakšne informacije koliko me pride izvržba in sodni stroški vsaj mi denarja nočejo vrniti, oziroma samo odlašajo.

TOASTER ::

počas je izjavil:

Imam podobno zgodbo pri AGT trgovini. Ima kdo kakšne informacije koliko me pride izvržba in sodni stroški vsaj mi denarja nočejo vrniti, oziroma samo odlašajo.


Mislim da je najbolje da Janaca vprasa, tema tale AGT res, je na IGNORE listi pri meni:P

Janac ::

Ja, sem pozabu napisat, da so mi pol le poslal grafo;)

Sem pa pred tem poslal email na tržno, pa nisem ničesar preklical, stojim za svojim, da dobim novo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

počas ::

Po 8 delovnih dnevih so le vrnili denar, zaradi odstopa od naročila. Odstopil sem, ker v 20 dnevih niso dobili nobene komponente računalnika. Nato je sledilo vsakodnevno obljubljanje o vračilo denarja. Nazadnje sem celo omenil tržni inšpektorat. Ne vem če je pripomoglo k vračilo, škoda, da nisem prej se pozanimal o stanju AGT-ja in njihovem načinu dela.

chucki ::

Zadnjič je bil AGT na 24ur, so svetovali vladi, da naj ne kupi tablic... Kje so njih našli?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

D3m ::

Ne vem. Mi je bilo pa smešno :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Er333 ::

chucki je izjavil:

Zadnjič je bil AGT na 24ur

Imaš kak link?
Google ne najde

Janac ::

Verjetno kak najcenejši ponudnik alpa veze. Ali naključje?

Hayabusa ::

Eh, pri javnih naročilih gledajo samo ceno šalabajzerjev tipa agt.
In potem sledi 12 aneksov 8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Janac ::

AGT mora od nekaj živeti, mogoče so pa aktivni pri večjem številu naročil in ne maloprodaji?

dottor ::

A oni bodo tudi čakali 3 mesce na tablice? To je taktično. Naročijo zdej, ker vejo da bojo mogli čakat ta čas bo lih stara crknila :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

tkma ::

tale agt je živo sranje bo tipa treba očitno mal čez roke spustit ker ne dobavlja po mesecu dni čakanja potem prekličeš in niti ne vrne denarja le njegove obljube da bo jutri, pa da je bilo vćeraj nakazano in to že 10dni
mater mu, kaj če se vsi dobimo pred trgovino ob istem dnevu in uri
Peter

IL_DIAVOLO ::

Ne naročat v tej trgovini...nimam osebnih izkušenj, ampak sem že slišal marsikatero pikro na račun agt.

Na zadevo čakaš po več tednov, ko pa jim le zagnjaviš, pa ti sporočijo, da zadeve nimajo na zalogi...kaka ciciban trgovina :O

dottor ::

Čudi me, kako vsi jočete da vas je nategnu, pa ga noben ne stisne okoli kepe ene 2x da si bo mož zapovnu pa razmislu malo...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

FlyingBee ::

no no ne nasilja spodbujat, bolj me jezijo institucije, ki bi morale to preprečevati

dottor ::

Sej ga ne spodbujam ampak samo pri vsem tem jokanju me že čudi...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

NTX ::

Moja mnenje in izkušnja z AGT-jem...

AGT JE TOTALNA KATASTROFA! MOČNO ODSVETUJEM NABAVO pri AGT-ju!!
Totalno NEPROFESIONALNA trgovina! Edina stvar v kateri so profesionalci je nategovanje!!
NE KUPUJTE V AGT-ju!!!
Priporočam DINOKOMP -> http://www.dinokomp.si/

Naročil sem računalnik po komponentah za čez 1000€ in plačal avans v celoti. Rok dobave kot je zapisano na njihovi strani ob artiklih je bil največ 2 tedna.
Po dveh MESECIH nategovanja, da bo drugi teden roba tu, z zelo barvitimi izgovori kot je recimo "dobavitelj nima dovolj ljudi v pakirnici!", sem zadevo preklical in storniral. Na žalost to ni bil še konec nategovanja...
Denar bi mi morali vrniti najkasneje v roku 30ih dneh po preklicu kot je zapisano na njihovi strani.
Seveda se profesionalno niso držali niti tega!
Sledilo je ponovno 3 mesece in pol nategovanja ter vračanja denarja po obrokih (kao nakazovanje dnevnega inkasa).
Seveda sem moral skoraj vsak dan klicati na AGT in jih znova opozarjati, da mi niso nakazali "dnevnega inkasa"!!
Takšnega nategovanja nisem doživel še v življenju! AGT JE ZA ZAPRET!!

Ko sem računalnik z istimi komponentami naročil v DINOKOMP-u sem ga dobil v 7ih dneh!!

Čim dlje stran od AGT-ja...

dottor ::

Zakaj nekateri se ne poslužijo državnih institucij kot je tržni inšpektorat in zveza potrošnikov? Če bi vsak ki je bil nategjen na suho poklical dotični ustanovi, ki bi poslali svoje inšpektorje verjemi, da bi AGT že zdavnaj prodajal samo še banane na tržnici, pa še to z avansom :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

McClane ::

Tudi jaz ne razumem tega. 9 strani debate in na vsaki strani 10 nasvetov da se ne kupuje pri njih ker niso resni in bodo težave z nakupom ali pa z vračilom denarja - ampak ne, folk še vedno kupuje in nato piše pritožbe na forum??
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

BorutK-73 ::

Veliko jih nasede všečni internetni trgovini plus dobre izkušnje par let nazaj.

mihec87 ::

Kaj nebi navaden človek, če se še država...

medenko ::

ntx: čisto prav ti je.

Han ::

Stran (trgovina), ki za artikle ne navaja zaloge oziroma roka dobave, je že v izhodišču neresna...

FlyingBee ::

točno tako

NTX ::

Vem, se strinjam z vami, da mi je prav in da sem si sam kriv, ker se prej nisem pozanimal o tem kakšna je AGT trgovina.
Človek pač upa da so ljudje pravični in da ne nategujejo folka na vsakem koraku. To mi bo šola za naslednjič.
Ko so težave mimo je pa itak lahko biti pameten...
Med postopkom pridobivanja nazaj denarja si nisem poslužil državnih institucij kot je tržni inšpektorat in zveza potrošnikov ker sem se bal, da če s prijavo AGT zaprejo denarja ne bom videl nikoli več. Sem pa že med postopkom AGT-ju razložil da jih bom prijavil in ni nič pomagalo... Čeprav po obrokih sem sedaj denar le dobil nazaj...
Upam pa, da bom s tem postom vsaj koga rešil pred nategovanjem.

FlyingBee ::

vidim, da imajo cene na AGT ugodnejše od večine trgovin v Sloveniji, nekatere se že bližajo Nemškim cenam (brez poštnine seveda), recimo hladilnik Mugen 4 je ta celin 2 eur cenejši kot v Mlacom, bi mogoče kar pri AGT-ju vzel pa še kakšno komponento, ki je ceneje pa bi prišparal

Assass1n ::

Kaj ti pomaga če ima zapisano ceno, ki je pol cenejša če robe ne boš nikoli videl :8)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

fosil ::

Lahko naročiš, če se ti ne mudi in plačaš z gotovino ob prevzemu.
Tako je!

Magic1 ::

Verjem da dobiš izdelek le, če v tem mesecu čakanja cena na trgu pade. Torej ne profitiraš nič, le izgubiš lahko.
Magic

fosil ::

Ja, sej to sem mislil za izdelke, ki jih drugje nimajo in recimo da nočeš naročat iz tujine.
Tako je!

FlyingBee ::

ne da se več tako pri AGT, samo še predračun

Robi :P ::

sam ste pa res neke legende no da kupite pri agtju kljub tem temam in še jamranju po temah ko nekdo pove da je videl temo pa da je probo pa ni blo ok a vi morte še enkrat probat a je res tako :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

NejcSSD ::

fosil je izjavil:

Lahko naročiš, če se ti ne mudi in plačaš z gotovino ob prevzemu.

Tega ni več, denar takoj ali pa nič... :D
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fosil ::

Potem pa nič ;)
Sicer bi pa tudi to moral bit alarm, da ne moreš plačat ob prevzemu.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Dott ::

Še to skrupocalo od podjetja posluje? :D

Agonije kot sem jo prestal v letu 2013 ne bom nikoli pozabil. In če se kdo sprašuje čemu nekateri še vedno nasedajo tem nategunom - preprosto najdejo pot do te teme šele, ko je prepozno, robe ni 3 tedne in se gredo malo povprašat Google kako in kaj je z AGT.

Je pa bila zame to po drugi strani pomembna izkušnja, saj od takrat naprej vsakega spletnega trgovca preverim po dolgem in počez.

hojnikb ::

tale tema bi mogla bit sticky in se prkazat vsakmu, ki se registrira na forum :)
#brezpodpisa

dottor ::

Ljudje pri AGTju še vedno naročajo (kupijo bolj malo) zaradi cene in velike izbire komponent, katera nikoli ne prispe do kupca.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

dottor je izjavil:

Ljudje pri AGTju še vedno naročajo (kupijo bolj malo) zaradi cene in velike izbire komponent, katera nikoli ne prispe do kupca.

Njihova spletna stran je kar všečna.

dottor ::

Ja deluje full legit, dokler ne greš naročat :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

Recimo da kdo Pogugla za to trgovino, dobi tole temo. Sam kaj ko je ta tema stara 5 let, in so bili takrat še resni. Prva stran je polna zadovoljnih strank, tako da najbrž človek niti ne bere naprej in zadevo naroči :))

NejcSSD ::

Odkar ni več opcije plačilo ob prevzemu mi ne deluje več legit :D
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fireX88 ::

Imam še Exceleram rame kupljene pri Agt-ju. Exceleram sploš se obstaja? No da sem bom rešil zadnje umazanije od AGT-ja jih prodajam...

No skratka, hočem to povedat, da mi je ena ploščica šla, na servisa pa nebom pošiljal, ker vpršanje če dobim nazaj. Garancijo pa naj bi imeli (vsaj tako je bilo rečeno ko sem jih kupil) 7. let.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

medenko ::

imaš proizvajalčevo, čeprav google firme ne najde.
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301752 (37298) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204342 (3747) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511568 (6369) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531632 (20474) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815574 (11372) gendale

Več podobnih tem