» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
8 / 12
»»

_geek_ ::

Qushaak je izjavil:


Dejte pomislit, zakaj imajo take štacune kot sta Dinakomp (ja, tudi njega štejem med šalabajzerske štacune),...


Kaj pa je narobe z DinoKompom? Malce sem pregledal temo na Slo-Tech o tej trgovini pa nekakšnih velikih grešk nisem zasledil. In tudi sam imam že par let samo pozitivne izkušnje z to trgovino?

Care to enlighten me zakaj je to slaba štacuna?

Hayabusa ::

_geek_ ::

Ne vem sicer razlogov za zaprtje elektronika.si ampak zadevo metati v isti koš kot AGT pa je vsaj za moje izkušnje preveč.

1. Ne vem, če sem kje spregledal kakšno temo, saj meni načeloma ni znano, da bi kdo pri elektroniki naročeval in potem čakal dva meseca ali več na robo, na koncu koncev pa nebi dobil ničesar ipd.

2. Kar pa se garancije tiče lahko sicer samo za svoj primer povem (mogoče sem bil izjema in ne pravilo oziroma lahko da sem imel privilegije - čeprav ne vem od kod bi le te pridobil). Namreč za enega gospoda sem nabavil Linksys WRT54gl, katerega je strela pobožala in sem vseeno kontaktiral Dinokomp če lahko uveljavljam garancijo, kljub temu da je bila zadeva kupljena pri bivši elektronika.si in mislim da mi je Edi odpisal, da ni problema naj zapakiram in dodam račun in grobi opis napake če se ne motim in sem krepko pred iztekom 45-ih dni dobil novo zadevo nazaj.

Tako da še mi boš moral malce več dejstev predstaviti, da je tako bivša elektronika.si kot tudi Dinokomp "šalabajzerska štacuna".

Janac ::

AGT mi je ukradel grafično kartico vredno cca 200EUR, kako naj ukrepam?

bluefish ::

A kar ukradel ti jo je? Jah, na policijo.

Robi :P ::

Janac je izjavil:

AGT mi je ukradel grafično kartico vredno cca 200EUR, kako naj ukrepam?

Kako? opiši nam primer? si jo dal u garanicjo in oni ti niso izdali kakšnih papirjev? sicer pa imaš račun tam piše serijska kar je dokaz da si lastnik ti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

rdecaluc ::

Mutijo za popizdit ko jih pokličeš. Pa veste ne vemo pa tist je ponavad, pa vas bomo poklicali.

Dal rame v garancijo.. pravi 1 teden. Sedaj po 4 tednih še vedno nič. Magar bi sam v fabrko poslal.

Ko pa smo rame oddali so nam dali za podpisat da če ne pridemo v 3 mesecih prevzet da je v njihovi lasti.
Est modus in rebus. ,typos

Janac ::

Poslal sem na servis se mi zdi 1.1.2013 k njim na servis, za zamenjavo dveh zgorelih kondenzatorjev. Ker nisem poslal priporočeno nimam nobenega dokazila o oddaji pošiljke. Takoj naslednji teden sem jim poslal email, kaj mi lahko povedo, ni blo odgovora cel teden, ga kličem spet v začetku tedna, zakaj mi ni odpisal pa začne, da mi bo takoj naslednji dan znal kaj več povedat in odgovoril na email. Ker mi ni odgovoril še cel teden ga spet kličem in mi pove isto oz. je rekel, saj sem vam rekel da dobite email, ko bom vedel kaj več. Zdaj se mi ne javljajo več na telefon, pa še 2 emaila sem poslal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

rdecaluc ::

Lol kondenzatorje pa res ni problem popravit. Kaj nisi tu vprašal na forumu :D

Ampak jst bi kar na policijo ane. Oz. se osebno tam oglasi
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Robi :P ::

Osebno si šel tja? to zna pomagat... :D pejt k njim naj ti vrnejo grafo dokazila o pošiljki nimaš sicer ampak če polcija nardi racijo pa da jo najde in se seriska ujema s tvojim papirjem so naf. ti pa maš kartico nazaj... še prej jim pa osebno zagrozi lahko da bo pomagal...

Hayabusa ::

Kondije ti zamenja vsak rtv servis, meni so računali celih 10E zad elo+material pri eni os. plošči.ž

Zakaj pošiljaš brez NEpriporočeno ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Janac ::

Za 20-30EUR da bi sam jebal in v najboljšem primeru zafukal celo grafo? Pa še nujno ni, da je to krivo.

Zakaj pošiljam brez priporočeno? Ker sem jo dobil za đabe in rabim čimnižje stroške da iztisnem največji dobiček.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Hayabusa ::

Easy come, easy go.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

bluefish ::

Hja, če je nisi poslal priporočeno, je vse skupaj v megli. Lahko bi se zgubila na poti,... Pošlji na TIRS.

Robi :P ::

a ni rekel da jo je dobil in da bo videl kje je problem popravila? torej pošta je dostavila?

btw bluefish predlagam da tole premkneš v svojo temo da ne bomo tu not smetil... pa še bol opazna bo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Janac ::

Ja, so napisal da so prevzel. Prosim ne nove teme, ker ne bom nikogar nič obveščal.

Janac ::

Jim dam še en teden?

Robi :P ::

Janac je izjavil:

Jim dam še en teden?

js jim bi napisu še zadn mail zagrozil s policijo za ukradeno kartico in zps...

Janac ::

Upam da ne bo zdej un zabou šraufncigr čez grafo pa reku; Jah tako smo dobil na servis...

Moram bit bolj careful glede takih stvari.

dottor ::

Kako jo sploh lahko pošlješ nepriporočeno? Vedno ko sem poslal kak paket mi je delavka na okencu dala tisti majhen bel listič za izpolnit s podatki naslovnika, paket je šou na tehtnico in po plačilu stroškov poštnine sem dobil tisti bel papir z nalepko o plačilu in oddaji, kot dokazilo da je bila zadeva poslana. Tudi če je poslano brez "plačilo ob prevzetju" je isto. Edino če si jo dal v paket, nalepu gor en šop znam ki jo nekako spravu v nabiralnik od pošte...

Dobu sem tudi take "pakete" pa vsakič je poštar prosu za podpis, da sem prevzel.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mihor ::

dottor je izjavil:

Kako jo sploh lahko pošlješ nepriporočeno? Vedno ko sem poslal kak paket mi je delavka na okencu dala tisti majhen bel listič za izpolnit s podatki naslovnika, paket je šou na tehtnico in po plačilu stroškov poštnine sem dobil tisti bel papir z nalepko o plačilu in oddaji, kot dokazilo da je bila zadeva poslana. Tudi če je poslano brez "plačilo ob prevzetju" je isto. Edino če si jo dal v paket, nalepu gor en šop znam ki jo nekako spravu v nabiralnik od pošte...

Dobu sem tudi take "pakete" pa vsakič je poštar prosu za podpis, da sem prevzel.


Lepo rečeš, da bi poslal kar navadno? :) Sem že parkrat tako storil in je šlo brez problema, da zadevo na vago in ti računa tistih par fičnikov; če se prav spomnim, te celo vprašajo, če bi poslal navadno ali priporočeno.

dottor ::

Za tistih par centov alpa € se splača poslat priporočeno take stvari.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Janac ::

Ni par centov ampak kar 3-4EUR.

Po grožnji še niso odpisal.

bluefish ::

Po grožnji ti tudi jaz ne bi.

Janac ::

Oziroma niti ni bla grožnja, ampak prošnja.

bluefish ::

Res mi ni jasno, zakaj se nekateri (je že bilo par primerov na forumu) toliko časa ubadate s trgovci, pošiljanjem mailov, klicarjenjem,... Če zadeva ni urejena v predpisanem roku, jih enkrat povprašaš po stanju, nato pa konec potrpljenja, sledi prijava na TIRS.

V tvojem primeru je pač glupo to, da si kartico pošiljal kot navadno pošiljko. Če ti je človek tekom debate potrdil prevzem, pa sploh ni problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Janac ::

Imam njihovo privolitev, da so paket prevzeli. Sem zajel screenshot.

Ampak glede roka, to ne gre za garancijski rok ampak sevis, pri akterem ni nobenega roka.

bluefish ::

Pa zahtevaj vračilo.

Auba ::

No jaz sem 29.8.2013 naročil Radeonko 7850 pa jo do danes nisem prejel. Sem šel na AGT pa izpolnil obrazec za vračilo denarja. Mislim, da s tem ne bo težav. Izgubil sem pa dragoceni čas. :)
Živjo :)

jurre ::

čokoladko kar upaj hehe. Sodelavec je tudi naročil grafično in potem izpolnil obrazec, ker jo ni bilo od nikoder, potem pa je trajalo nekje 2 meseca nategovanja z vračilom denarja. Na koncu je dobil vrnjenega ko se je prikazal v njihovi trgovini... po telefonu pa samo obljube.

jaz sploh ne kupujem ničesar, če je potrebno vnaprej plačati.. naj dajo blago, ga plačam in grem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

nightbird ::

heh ma čudni so. sem jim za foro poslal zanimanje za eno tipkovnico in je bilo vse ok, dokler nisem omenil, da bi kar na licu mesta plačal, ko bi dobil v roke tipkovnico :D se je prodajalec začel kar izmikati in nato me je vljudno obvestil, da so izdelek umaknili iz prodaje, ker pride novejša verzija, yeah right :D sploh zato, ker je samo ena verzija željenega produkta na trgu :P

hah se kar lepo zanašajo na nevedne stranke in skušajo nategniti če se le da :D

Auba ::

No sem se osebno tam zglasil. Je rekel, da denar do ponedeljka bo na mojem TRR-ju. Če bodo pa bluzili kot z grafiko se bo pa treba še osebno tam zglasit še enkrat. Je pa tole šola za naprej.
Živjo :)

FlyingBee ::

če že v slovenskih trgovinah naročate pa da ni 200 km daleč potem pač počakate, da jo dobijo v trgovino pridete in plačate

kr?en ::

Se pravi naj folk lepo caka po par mesecev potem, ko je ze placal?

FlyingBee ::

plačilo ob prevzemu v trgovini (fizično)

mihec87 ::

FlyingBee je izjavil:

plačilo ob prevzemu v trgovini (fizično)


Ja ampak še vedno čakaš mesec ali več...Vzameš tam kjer je na zalogi oz se ve da je hitra nabava pa odpadejo preganjanja..

Auba ::

Prvo so me nategovali kdaj bo grafična zdaj me bodo pa nategovali z vračilom denarja. Sem si rekel, če do ponedeljka popoldan denarja ne bo na TRR jih pokličem v malo gršem tonu. Tole je pa res preveč. Naročiš konec avgusta, obljubi ti da bo dobava 5.9, potlej mi začne mutit da je bilo 5. šele odposlano z Nemčije, imel sem obljubljeno da bo tale teden 100% grafika pa ni sledu o njej. Naredim preklic, in po klinčevih 2 dneh denarja še ni. Mislim to pa je več kot nizkotno. Bruh
Živjo :)

Klemzz ::

Zgleda, da bomo mogl res nasilni postat, da se bojo stvari kam premaknle...

FlyingBee ::

ne, samo drugo trgovino, kjer je malenkost dražje, ampak they deliver

Brias ::

ajde razumem da ljudje ki niso forumasi, pac se zeznejo in kupijo pri AGT ...
( ampak bi jim fuse in head moral reci ne - o fuse-u malo kasneje ... )


ampak forumasi, ki so par let tu .. in aktivni ..
ajde ne da se vsem vsega brati ...

pa parkrat so ze narocili .. ajde ok ..


ampak ljudje ... FUSE ,,,

oseba a: narocujem ta in ta komp ..
AGT: ok, placajte v naprej
oseba a: v naprej ..? ( fuse should be in fuse heaven ... )

vsaj toliko, da malo posurfas ...

dottor ::

Jaz naročam za zdej samo an Mimovrste in Mlacom-u in se super zadovoljen. Sicer se je Mimovrste malo podražal ampak kot VIP nimam poštnine in za kakšne "neumnosti" za par € naročim pri njih.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

NightHawk ::

Sej imaš trgovine, ki so cenejše od AGT in tudi dostavijo. Pač iz nemčije pa kaj.... Sem smo 2013 in v EU ffs.

Auba ::

Šok! Grafično kartico sem dobil danes!
Živjo :)

m0LN4r ::

Prijava na TIRS, za vse tiste, ko so vas oškodovali.

Eni jamrajo, da nočejo naročiti iz tujine, pol pa naročijo pri AGT in čakajo. Potem omenjajo kao "probleme" z garancijo v tujini in potem se spet mučijo pri AGT.

Lp, sam se imel eno izkušnjo s tole trgovino (5 let nazaj) in je bilo dovolj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TOASTER ::

Pozdravljeni, tako bom rekel kar se tiče trgovine AGT.SI

22.8 naročil računalnik, plačan takoj!!!
obljubili so pri AGT da ga bom lahko prevzel po 10-14 dneh toda po 14dneh so me nategovali da pokličem čez 3dni in tako vsake 3 dni sem klical dokler ni minilo 30dni ampak mojega PC-ja nikjer.
Po 30ih dneh(bil je petek) pravjo računalnik je prispel ampak manjkajo RAMI, DISK pa PROCESOR in bo treba še počakat do ponedeljka.
V ponedeljek se odpravim in prevzamem računalnik brez diska in ramov (procesor je bil ze v petek tam toda spet so malo se zlagali kot vedno).
Seveda mi ga niso sestavili ker majo več drugih pomembnih stvari od mojega skoraj 3.000,00EUR vrednega PC-ja, tako da sem ga sestavil sam.
Potem pravijo disk pride v torek in rami konec tedna v petek (ker teh ramov ki sem jih plačov niso sploh imeli (CORSAIR DOMINATOR)so mi predlagali druge ki naj bi prišli v petek (CORSAIR VENGANCE - so tud bol pocen), tako se tudi dogovorimo za v petek prevzem).
Disk je prispel sele v četrtek, rami pa v ponedeljek, seveda za rame so me prenesli od 50 do 130eur. Ker so kao morali plačati več kot sem plačal jaz ampak ker so tako dobri ker sem tok čakal pa je cena bila prava (skratka nateg).

Mnejne zadnja stvar ki sem jih kdaj kupil pri AGT - OBUP !!!!
1. Lažejo-nategujejo folk, neznajo niti kontaktirati stranke
2. Dobava več kot 1 mesec
3. Prenabite cene, se pri drugih ponudnikih komponente dobijo bolj pocen (tudi do 50 eur v nemliji celo 75eur).

Skratka če imate malo čistega razuma kupite kje drugje (demise-pc.si, dinokomp.at ...) ali celo kaj iz nemčije ebay, amazon...

toliko o mojih izkušnjah

l.p.

Skyman ::

glede na to da si registriran tukaj 4 leta pa da nisi opazil te teme vec srece drugic z drugim narocilom pri njih..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Janac ::

Jaz tudi še nisem grafične dobil.

TOASTER ::

Skyman, nekaj časa sem bil odsoten od tega foruma in zdaj sem spet nazaj :)
Vidim da imaš podoben Pc kot jaz, zadovoljen z ohišjem ? mas vodno hlajenje ?bi blo škoda da nimaš ko pa imaš toliko prostora :D
Drugega naročila mislim da nebo več pri agt. :D

Janac upam da zrihtas cim prej g.l.

l.p.

hojnikb ::

janac ni kupil grafike pri njih, just so you know ;)
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Skratka če imate malo čistega razuma kupite kje drugje (demise-pc.si, dinokomp.at ...) ali celo kaj iz nemčije ebay, amazon...

Slo: dino si/at, funtech, mlacom, 1a, mimovrste.Vse ostalo je riskantno.

De: hardwareversand, hoh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301939 (37485) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204348 (3753) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511582 (6383) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531680 (20522) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815593 (11391) gendale

Več podobnih tem