» »

Dexter

Dexter

««
21 / 27
»»

BigWhale ::

Meni bi bil vsec mega happy ending, kjer bi dexter in debra odjahala v soncni zahod, tako kot so zaceli nakazovati na vse skupaj ob koncu seste sezone. Ceprav so sedaj zgodbo tako zastrikali, da bi bil boljsi konec, pri katerem Debra pobije/zapre vse po vrsti.

acquiesce ::

Hja, lahko smo videli kaj se bo dogajalo v naslednjih epsodah. Elway pa Dex se nekaj spričkata, zgleda da ga Elway odkrije, mogoče. Potem strelajnje itd. cel džumbus :)

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Meni bi bil vsec mega happy ending, kjer bi dexter in debra odjahala v soncni zahod, ...

Po osmih letih razvoja Debrinega karakterja bi lahko rekli, da ona ne bo nikoli zapustila Miami. V tem mestu se je rodila in tu bo tudi umrla.
Happy ending bi bil, če bi v sončni zahod "odjahala" Dexter in Hannah. To se celo zna zgoditi.

SPOILER

Dexter ima trenutno 2 možnosti. Loviti Brain Surgeona ali pa s Hannah in Harrisonom zapustiti Miami.
Po moje bo ideja ravno v tem, da mu oboje ne bo uspelo in se bo moral odločiti za eno ali drugo. Rekel bi, da bo ta odločitev vrhunec te zadnje sezone.

T-h-o-r ::

saj so v previewu pokazali, da se odloči lovit tipsona, ker reče, da mora najprej to opravit
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Jst ::

Dexter ima trenutno 2 možnosti. Loviti Brain Surgeona ali pa s Hannah in Harrisonom zapustiti Miami.
Po moje bo ideja ravno v tem, da mu oboje ne bo uspelo in se bo moral odločiti za eno ali drugo. Rekel bi, da bo ta odločitev vrhunec te zadnje sezone.


Imam enako mnenje, da so se tako odločili končati serijo. Prvo sem mislil, da bo Zach Dexterjev naslednik, saj ima v knjigah "težave" že z družino - Cody in Aster.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FlyingBee ::

naj se že konča, brezveze je ratal ... škoda

sklepam, da smo tukaj ljubitelji dobrih kriminalnih serij, katero mi priporočate podobno Dexter in Breaking Bad?

vasquez ::

Naslov naslednje epizode je Goodbye Miami, čeprav skoraj ne verjamem, da bi dogajanje selili kam drugam. Napovedniki znajo včasih tudi zavajati...

Zgleda, da ta teden Dexter odpade, naslednja epizoda je 8. septembra.

martincek1 ::

Ni problema glede naslova... verjetno bo morala Yvonne iz Miamija, Dexter bi pa tudi lahko bil počasi razkrinkan...

Lonsarg ::

FlyingBee je izjavil:

naj se že konča, brezveze je ratal ... škoda

sklepam, da smo tukaj ljubitelji dobrih kriminalnih serij, katero mi priporočate podobno Dexter in Breaking Bad?


Zanimivo, jaz pure kriminalk niti ne maram, oziroma mi niso nič posebnega. Tak da mene obstranske zgodbe, ki so v kriminalka stilu v dexterju ne zanimajo in tudi ne motijo, če niso tako izvirne. Jaz gledam dexterja zaradi dexterja, torej zaradi drame itd. Breaking Bad zami ni kriminalka sploh, kriminalke so same CSI in podobno. Dexter pa je pol kriminalka, glavna zgodba je morilec, obstranska nanizanka zgodba pa je kriminalka.

DeeJay ::

FlyingBee je izjavil:

naj se že konča, brezveze je ratal ... škoda

sklepam, da smo tukaj ljubitelji dobrih kriminalnih serij, katero mi priporočate podobno Dexter in Breaking Bad?


Hannibal

Več pa v tej temi, da namo šli offtopic:
Serija-Hannibal

FlyingBee ::

Lonsarg je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

naj se že konča, brezveze je ratal ... škoda

sklepam, da smo tukaj ljubitelji dobrih kriminalnih serij, katero mi priporočate podobno Dexter in Breaking Bad?


Zanimivo, jaz pure kriminalk niti ne maram, oziroma mi niso nič posebnega. Tak da mene obstranske zgodbe, ki so v kriminalka stilu v dexterju ne zanimajo in tudi ne motijo, če niso tako izvirne. Jaz gledam dexterja zaradi dexterja, torej zaradi drame itd. Breaking Bad zami ni kriminalka sploh, kriminalke so same CSI in podobno. Dexter pa je pol kriminalka, glavna zgodba je morilec, obstranska nanizanka zgodba pa je kriminalka.


sem o tem razmišljal, ko sem uporabil besedo kriminalka, ampak mislim, da se ve o čem mislim ... kriminala je vsekakor za vsakim vogalom v teh dveh serijah, se gre pa o izjemnih posameznikih, žal v slabem, vendar zanimivem tonu ... Hannibal?, še kaj?

Bor H ::

Mogoče Arrow, ni najboljša serija ampak je razmeroma kul.

DeeJay ::

FlyingBee je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

naj se že konča, brezveze je ratal ... škoda

sklepam, da smo tukaj ljubitelji dobrih kriminalnih serij, katero mi priporočate podobno Dexter in Breaking Bad?


Zanimivo, jaz pure kriminalk niti ne maram, oziroma mi niso nič posebnega. Tak da mene obstranske zgodbe, ki so v kriminalka stilu v dexterju ne zanimajo in tudi ne motijo, če niso tako izvirne. Jaz gledam dexterja zaradi dexterja, torej zaradi drame itd. Breaking Bad zami ni kriminalka sploh, kriminalke so same CSI in podobno. Dexter pa je pol kriminalka, glavna zgodba je morilec, obstranska nanizanka zgodba pa je kriminalka.


sem o tem razmišljal, ko sem uporabil besedo kriminalka, ampak mislim, da se ve o čem mislim ... kriminala je vsekakor za vsakim vogalom v teh dveh serijah, se gre pa o izjemnih posameznikih, žal v slabem, vendar zanimivem tonu ... Hannibal?, še kaj?


Tv serije

Izi ::

T-h-o-r je izjavil:

saj so v previewu pokazali, da se odloči lovit tipsona, ker reče, da mora najprej to opravit

Tole je pa precejšen Spoiler. Lahko bi kaj označil.
Jaz na koncu dela vedno takoj ugasnem preden začno spoilati naslednji del :D Sploh ne vem zakaj to počnejo. Tudi Breaking Bad serija mi ni več všeč, ko so popolnoma brez veze prikazali konec.

Kakorkoli že, mislim, da se Dexterju kaj slabega na koncu ne bo zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

T-h-o-r ::

dexter mora na koncu seveda odgovarjati za svoja dejanja, tako ali drugače
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

hojnikb ::

unless he dies..
#brezpodpisa

Tody ::

Zakaj pa more odgovarjati za svoja dejanja? A zato da bo konec pravičen in da bo vse tako kot se dogaja v RL? :)

T-h-o-r ::

Tody je izjavil:

Zakaj pa more odgovarjati za svoja dejanja? A zato da bo konec pravičen

jp
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Nikec3 ::

Tody je izjavil:

Zakaj pa more odgovarjati za svoja dejanja? A zato da bo konec pravičen in da bo vse tako kot se dogaja v RL? :)

Samo na tak način je lahko konec res končen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

>Samo na tak nacin je lahko konec res koncen.

Zgleda, da gledamo drugo nadaljevanko. Jaz sem prvo, preden se je sezona sploh začela, mislil, da bo konec takšen, da Dex umre v zadnji sezoni, Dark Passenger (ali spiritualni naslednik Dexa) pa živi dalje. Zach je bil dober kandidat, škoda.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BigWhale ::

Hm, men tak konc ne bi bil vsec. Ker mi je ideja o 'spiritualnih naslednikih' hecna. :)

Sc0ut ::

Najboljši konec bi bil da Dex vse ubije in srečno zaživi s Hanno in Harrisonom. Ne bi nič škodlo da bi se kdaj tudi tako končalo.
Seveda to verjetno ne bo, ker bodo Ameri ziher nekaj moralnosti noter stisnili...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

FlyingBee ::

seveda bo imel glavno vlogo pri njegovi odločitvi Harrison ... ni pa sploh rečeno, da se mora njegova zgodba končati, samo serija se bo končala

Lion29 ::

Sc0ut je izjavil:

Seveda to verjetno ne bo, ker bodo Ameri ziher nekaj moralnosti noter stisnili...


tega se tut jaz bojim, da bodo na koncu spet moralizirali in vsaj zakljucli s tem, da "crime doesn't pay"
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bor H ::

pol upam da si gledal Six Feet Under :D

Lion29 ::

Bor H je izjavil:

pol upam da si gledal Six Feet Under :D



thank you for that :|
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bor H ::

Ah cmon, serija se je končala skor 10 let nazaj, pa itak nisem povedal kako, kar je nekako bistvo konca Sex Feet Under.

Lion29 ::

ma sej vem.. sam ta tema je tak splosna, pa bi blo fajn, da se vsaj spoilerjev o koncih serij izogibamo..al pa da se jih primerno oznaci... ker je treba razumet, da nismo vsi gledali vsega... sam sem sicer zamudil redko kjero popularno serijo... no six feet under je ena teh.. pravzaprav sem gledal rvo sezono... pa se nekaj delov tu pa tam po tv... sem si zmeraj rekel, da bom ob priliki pogledal... ker sta mi kul glavna igralca... no njuna mama precej manj...:d

sej ti ne zamerim prevec, prsezem :D

lol@spoiler nazi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bor H ::

Sej pravim, poglej do konca, super serija, ena redkih serij, ki ubistvu dobro prikaže življenje brez pretiranega moraliziranja ali jokanja, kul stuff, tega feelinga se drži do konca ;)

BigWhale ::

Lion29 je izjavil:

ma sej vem.. sam ta tema je tak splosna, pa bi blo fajn, da se vsaj spoilerjev o koncih serij izogibamo.


Ja, da mu slucajno kdo ne pove kako se je koncala serija Cagney and Lacey. K bo totaln spoiler! ;>

martincek1 ::

Ta teden ni Dexterja? Meh :'(

hojnikb ::

yup, ni ga..... :'(

...aaaaaaaaaaaaaaaand shes dead >:D
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

martincek1 ::

SPOILER (glede na to, da prvi postam po 10. delu, pa nočem da mi kdo teži) :)

Nevem no... Evelyn je mrtva, Hannah bo na začetku druge epizode aretirana, Oliver živi... nisem ravno navdušen nad zaključkom.

bluefish ::

Meh, naj že končajo. Serija je postala dolgočasna španska nadaljevanka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

IL_DIAVOLO ::

Dex bo preživel...mark my words ;)

DarwiN ::

Polomija ja.. Harrison odigral za Oskarja lol... Kot bi gledal Walking dead, kjer je v vsakem delu 20 minut takšnih low IQ fillerjev, kjer nekdo na ravnem pade in si zlomi trtico oziroma dobi asmatični napad, zato da potem ostali celo epizodo iščejo inhalator or whatever... :))

Tako so tule morali ustvarjalci Hanno spraviti iz hiše in je potem Harrison zaigral v slogu Anthony Hopkinsa... Potem pa še tista bolničarka prepozna Hanno, čeprav je low profile criminal/suspect in je nihče drug ne pozna, ker ni bila v časopisu/na televiziji.

Skratka, ko bi si vsaj 5 minut časa vzeli...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

mnja zanimiva epizoda....

sam res:
1. harrison je beden igralec... lahko je mulac pa vse, sam je totalno bedn
2. omg.. do zdaj sem upal, da baba glumi in je v resnici tut sama kaka psihopatka... na koncu se le izkaze, da je tipica OBUPNA igralka... groza... najbolj antipaticna in neprepricljiva vloga ever... pfuj in pfej
3. dejstvo, da hano tkoj prepoznajo je najbolj neumno ever
4. dejstvo, da tisti us marshal slisi batisto na postaji, da dex zapusca, je se bolj
5. dejstvo, da ko una med. sesta poklice policijo dobi ravno marshla aje se bolj bedno
6. to pocukrano prikazovanje argentine, etc... zelo ocitno nakazuje, da od tega ne bo nic

skratka velka beda...

edino kar mi je blo kul je bil dexov pogled na koncu, ko se razljuti do amena in potem spet zacmizdri zlomljen... odlicno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Sc0ut ::

Ja, in na koncu bo ali Dex šev v zapor ali pa umrl da reši Hanno in Harrisona ali pa bo Hanna mrtva, v glavnem, happy family v Argentini z mrtvim Oliverjem ne bomo vidli.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bzzero ::

Đizs... *facepalm* totalno razočaranje mi je bil zadnji del in ga sploh nisem gledal do konca. Do nedavnega sem imel še kar visoka pričakovanja, tole je bila pa zdaj čista žajfnca. Prvi del Dexa, ki se mi je neskončno vlekel ;((

Nikec3 ::

Popolni breakdown piscev. Obupno, zanič, nesmiselno, nezanimivo. Toliko nelogičnih stvar in to že spet.

1. Hannah bi lahko poklicala Debro!
2. Voglova je neumna
3. Dialogi med Voglovo in Saxonom so bili groteskni, ker je on obupen igralec, ter poskuša biti grozen s svojim pogledom, izpade pa kot najboljša komedija.
4. Na koncu bo Dexa dobil nekdo, ki smo ga spoznali v prejšnji epizodi? WTF???
5. Dogodek z Harrisonom je bil tudi klasična deus ex machina.

Sedaj smo končno prišli do stopnje, ko se strinjamo, da je ta sezona obupna.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vorantz ::

+1

1. točka se mi je enostavno vrtela po glavi do konca epizode in še zej ne štekam
Edini razlog je bil, da bodo lahko zej umetno dvigovali suspenz, ker jo bo un tip našu doma in zganjal paniko

Naj kar iz zadnjih dveh epizod porežejo balast, dajo skup in že enkrat končajo to...

techfreak :) ::

Jaz sem ze takoj pomislim da bo poklicala Debro/Dexterja da pelje Harrisona k zdravniku.

Kar so tukaj proti koncu naredili je katastrofa. Osebno bolj cakam na naslednji del Perception ali pa Royal Pains, kot pa na Dexterja, ceprav tam nimam nic za pricakovati. Predvsem se mi zdi skoda serije, za katero sem vcasih komaj cakal da vidim nadaljevanje.

T-h-o-r ::

še sreča, da dobiš deep cut wound that won't stop bleeding od padca
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

ta prizor je bil najbolj lame v vsej seriji, res
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

glaš ::

Lion29 je izjavil:



...
3. dejstvo, da hano tkoj prepoznajo je najbolj neumno ever
...

V 9. delu je marshal tam v pogovoru med njim, batisto in dexterjem rekel, da bodo objavili njeno sliko v lokalnih medijih. Meni tole s prepoznavanjem ne izpade ravno tako neumno in je pač posledica tega, da so njeno sliko verjetno že objavili.

Sicer pa se strinjam z vami, bolj žalost je vse skupaj, me je že (spet) vmes malo minilo gledat tako, da sem danes pogledal 3 dele skupaj in bom verjetno počakal do konca, da si pogledam še preostale episode do konca skupaj, verjetno bolj na fast forward in iz firbca kako jim bo še bolj uspelo zašuštrat konec nekoč kar kvalitetne serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glaš ()

Karaya 52 ::

Meni je Dexter ze tak beden, da ga ze zaradi tega moram do konca pogledati. Je komu se bolj beden? ;)

Nikec3 ::

Karaya 52 je izjavil:

Meni je Dexter ze tak beden, da ga ze zaradi tega moram do konca pogledati. Je komu se bolj beden? ;)

Meni. Jaz gledam samo zato, da lahko vidim kako hudo bodo še zajebali.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bzzero ::

Res. Jaz sem upal, da bodo nekako zvozili in mi je bil začetek sezone dejansko všeč. Tale Oliver je čista brca v temo. Hannina vrnitev je bila fino zastavljena: strup in "Hello Dexter". Zdaj so pa totalno zavozili s tem žajfa stilom. Jaz sem pričakoval, da bojo gorile Hanninega bivšega tudi iskali Dexa in malo pritisnili nanj. Klinc! še Harry ni več dobri stari Harry. Jaz bom najbrž počakal da se konča in pogledal vse naenkrat. Zadnji del mi je bil totalen zajeb in me je minilo za nekaj časa.

FlyingBee ::

vse serije imajo te simptome, zato je toliko bolj za spoštovati odločitev BB, da pri 5. končajo

Ganon ::

FlyingBee je izjavil:

vse serije imajo te simptome


Večje traparije pa še ne.

Moti me to, da sta do konca serije, do velikega finala, še dve epizodi, jaz pa imam vseskozi občutek, da sem sredi, ne vem, druge sezone. Nobene napetosti, ničesar. Tako medlo je vse skupaj, nič od nič. :8)
««
21 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195004 (11085) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311066 (1767) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738242 (23892) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252826 (2663) Bor H

Več podobnih tem