» »

Dexter

Dexter

««
27 / 27
»
»»

drvo ::

Dexter bi moral za zapahe, na koncu pa tv prispevek, da so ulovili pravega Bay Harbour butcherja in, da so tam odkrili množičnega morilca, ki je na begu ozr., da je izginil in namignili, da je morda zadnji "Dexterjev množični morilec".

Outcast ::

Obupen poizkus oživetja kultne serije, uničilo so že tko precej bolj klišejski konec originalne sezone....žal mi je da sem se lotil gledanja, v kolikor bodo naredili nadaljevanje z prežvekajočim gobcem od tamalega ne gledam. Ker nadaljevanje se bo zgodilo, ker večina gledalcev pač nima nekih 'standardov' in se dons pač gleda vsako sranje.

Škoda ker Dexter je bila definitivno ena boljših serij, tale privesek jo pa samo vleče med serije ki na koncu z koncem razočarajo...

IL_DIAVOLO ::

Kaj ste dejansko pričakovali od serije? Ko sem videl nek wannabe fargo, medtem ko je originalni dexter v soncnem miamiju, sem vedel da bodo unicili vse, kar je delalo dexter tako privlačen za gledat.

Nisem gledal in niti ne mislim gledat lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj ste dejansko pričakovali od serije? Ko sem videl nek wannabe fargo, medtem ko je originalni dexter v soncnem miamiju, sem vedel da bodo unicili vse, kar je delalo dexter tako privlačen za gledat.

Nisem gledal in niti ne mislim gledat lol


Čaki tis un vsevedni mastermind serij a ne? Sm že mal pozabu....si mogoče gledal El Camino, spremljaš BCS?

PrihajaNodi ::

drvo je izjavil:

Dexter bi moral za zapahe, na koncu pa tv prispevek, da so ulovili pravega Bay Harbour butcherja in, da so tam odkrili množičnega morilca, ki je na begu ozr., da je izginil in namignili, da je morda zadnji "Dexterjev množični morilec".


Zakaj? Da bi tam gnil? Nah, tole je bil najboljši možen scenarij.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeXani ::

pričakoval bolj kvaliteten neklišejski konec, glede da je ena izmed najboljših serij..upam pa da ne bo nadaljevanja
Čas prve prijave 04.11.2005

oo7 ::

Dobra sezona zanič finale.

l0g1t3ch ::

Zanič sezona, zanič finale.
Še slabše kot zaključna osma sezona.

PrimoZ_ ::

Ja ko gledaš iz nostalgije potem pa razočaranje...

Sploh tista z vijaki je za lase privlečena
Celo življenje forenzik in truplo razkosas na dele vključno z nogo.
Vijake pa spregledas...

LeQuack ::

Dobra sezona, zanič finale. Ne vem sicer kaj se pričakoval kot konec, ampak to je bil eden od zaključkov katerega sem rekel upam da ne bodo šli po tej poti.

Lahko bi vsak kak cliffender dali, npr. Harrison na poti nazaj ubije Batisto ravno ko ta pride v Iron Lake, in potem nek one liner ala "I'm back, don't tell anyone". In potem bi fingergunal proti kameri in odšel v sončni zahod, v LA.

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ja ko gledaš iz nostalgije potem pa razočaranje...

Sploh tista z vijaki je za lase privlečena
Celo življenje forenzik in truplo razkosas na dele vključno z nogo.
Vijake pa spregledas...


Froc ga je dekoncentriral.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FlyingBee ::

Morali si moralno zaključiti, Dexter je moral biti kaznovan za svoja grozodejstva in to so naredili na snegu, fantastično.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

darkolord ::

Zaključek je bil čisto pričakovan, Dexter je prevečkrat šel čez mejo tega, da bi ostal "the good guy". Da bi končal na mizi, bi trajalo vsaj še kakšno sezono ali dve.

Kako drugače bi pa sploh lahko zaključili, pa ne vem. OK, lahko bi pobegnil(a), ampak to potem spet ni konec.

Sicer pa, če se prav spomnim original serije, so bile zadnje sezone že krepko čez svoj "prime" in so jo precej razvlekli.

FlyingBee ::

Res je, po 5. sezoni bi lahko s Trinity končali.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

c3p0 ::

Ubil je good guya, zato je moral na koncu le skočiti na nož. Suicide-by-son.

l0g1t3ch ::

Končali bi lahko z 8mo sezono, da pač ne preživi viharja. To je to.

Pa že osma sezona je bila povsem odveč.

FlyingBee ::

Jaz bi ga še v LA gledal... meni je pač všeč, sicer me je pri večino nadaljevankah konec razočaral, mogoče me pri Breaking Bad ni povsem.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

klemenSLO ::

Men se pa res ni zdelo smiselno da mali ubije očeta. Halo? Saj mu direktno ni nič naredil. Posredno je sicer za veliko stvari odgovoren.
Navsezadnje ga je mel po svoje rad. Če bi ga policistka bi blo lažje prabavjlivo.Njej se je že mal mešal na konc.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

FlyingBee ::

Mogoče pa res kaj načrtujejo z žvekačem. HARRISON... ta rant ta ran tan tan tnnnn taran tr nt tn tn...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

TheUnderd0g ::

FlyingBee je izjavil:

Mogoče pa res kaj načrtujejo z žvekačem. HARRISON... ta rant ta ran tan tan tnnnn taran tr nt tn tn...

Nedvomno, saj ima tudi serija v naslovu "New blood". Samo upam, da ne bo Dexter v naslednji sezoni prisoten v takšni obliki, kot je bila Debra v tej -> cringe.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Gledal bi, če bo. Mi je pa žal, da niso obrnili na kaj bolj drugačnega in še bolj zabredli v psihologijo takega psihopata in njegove "dogodivščine" na različnih koncih sveta ali vsaj ZDA.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

LeXani ::

Bi bila preveč dark serija če bi to naredil, kar pa originalna serija ni. Gre bolj o tem, da mu je vedno kdo za petami. Pomojem bi mogli dat res enga hudega detektiva not.
Čas prve prijave 04.11.2005

FlyingBee ::

Poleg denarja so očitno tako naredili, da vsaj moralno zaključijo. So pa Logana žrtvovali, človek je bil pravi poštenjak in dobričina, tako da se nam Dexter na koncu ne smili. Vsekakor škoda, da ne bo ta ekipa nadaljevala, pa tudi če je reboot pa da odkupi pravice kakšna večja produkcijska hiša.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

c3p0 ::

FlyingBee je izjavil:

Mogoče pa res kaj načrtujejo z žvekačem. HARRISON... ta rant ta ran tan tan tnnnn taran tr nt tn tn...


Mali je OK kot sidekick, kot lead daleč od tega, pa četudi bi Dexterjev duh zraven svetil.

PrimoZ_ ::

Meni je pa žal Dexterja.
Navijal sem za happy end :)

10 let je zdržal brez ubijanja, lahko bi po tem spodrsljaju še naslednjih 10 let ali pač do konca življenja.

Vse bi se mu izšlo, če se ne bi spravil na one drogeraše.

Brez tega ni vbodnih ran, ni ketamina, ni povezave na bay harbour butcher,...

Happy ever after :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

MaticSLO ::

V 8. sezoni je bilo razocaranje ker ni bilo konca.

Sedaj pa je najvecje razocaranje prav zato ker je bilo prvih 9 epizod super in se je stvar sedaj koncala :))

Ironija je da je Harrison naredil z Dexterjem enako kot je on pocel s svojimi zrtvami. Nabral je zadostne dokaze, videl je kaksna posast je Dexter in potem ko ubije Logana je njegova usoda zapecatena. Pred smrtjo tudi Dexter dobi flashback njegovih zrtev, podobno kot jih je sam kazal zrtvam na njegovi mizi. Harrison je bil edini, ki ga je lahko ustavil.

Meni je bil konec vsec. Problem je da se prevec simpatitizira za Dexterja, ker je vecini vsec ne glede na njegove zlocine.

Kurt v poslednjih momentih na mizi upravicuje svoja dejanja in Dexter mu rece "Bullshit, it's not about saving anyone, it's about power. You loved the power you had over them. It fed the darkness inside you. You loved the hunt, the capture, the terror.... feeding you. You deserve to die."
Nakar mu Kurt odgovori "You really get me, don't you?"

Glaven name je bil ravno to, da se ga prikaze v slabi luci oziroma kot to kar je - posast, serijski morilec ki rad ubija.

PrimoZ_ ::

I'm a monster, but neat and tidy monster.

Al kako je že bil začetek... :)

FlyingBee ::

Čudi me, da so ubili cash cow.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

In glavni končni veliki zmagovalec je Kurt, ki je z vijakom dokončno porazil Dexterja.

oo7 ::

"Dexter: New Blood" has become the most-watched series in Showtime's history, averaging more than 8 million viwers a week across its ten-episode run.

https://variety.com/2022/tv/news/dexter...

FlyingBee ::

Verjetno je temu botrovalo tudi predvajanje vsak teden, brez izjeme. Najbolj mi gre na živce, ko se čez praznike kdaj prekine ali pa celo več mesecev premora vmes sredi sezone. Sigurno jim je žal, da so ga fental.

Mogoče pa bodo nadaljevali, Dexter je dal slepe naboje in kri je le varka, efekt ki ga je imel pod obleko, vedel je, da bo mali streljal v srce. 10. sezona bo Angela na mizi, ampak je ne ubije, vendar jo ima zaprto kot ujetnico...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

LOL, to bi bil pa mega fail.

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

"Dexter: New Blood" has become the most-watched series in Showtime's history, averaging more than 8 million viwers a week across its ten-episode run.

https://variety.com/2022/tv/news/dexter...


Zgleda so res ubili cash cow. Ljudje so bili pripravljeni še na več Dexterja, zdaj pa bodo morali preimenovati v Harrison: Teenage Killer, ali kaj podobnega.
Quack !

Okapi ::

Lahko naredijo tudi kaj iz časa, preden je bil forenzik. Young Dexter;)

FlyingBee ::

Če ni istega igralca bo fail.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

driver_x ::

Mene je tudi konec malo presenetil. To, da je ubil Logana in to, da ga na koncu ustreli mali. Sicer pa mi je bila sezona dobra, je dobro poustvarila vzdušje, ki je vladalo v originalni seriji.

FlyingBee ::

Škoda, da od vseh mediocre nadaljevank ravno ta biser uničijo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

driver_x ::

Jaz sem upal na še kakšno sezono z Dexterjem. Tudi okolje je bilo za moje pojme OK. Sezona bi se lahko zaključila s Kurtom, Dexter pa bi se izmazal pri tistih dveh dilerjih, tako da bi se npr. Angeli zgodilo kaj v povezavi s Kurtom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()
««
27 / 27
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106194981 (11062) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311066 (1767) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738239 (23889) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252825 (2662) Bor H

Več podobnih tem