» »

Dexter

Dexter

««
20 / 27
»»

Nikec3 ::

FlyingBee je izjavil:

to je čist logično, Masukova hčerka sodeluje z Oliverjem, oba sta do Dexterja prišla, eden v službi, drugi pri sosedi ... to bo to

Masukova hčerka in Oliver sta že bila skupaj na zabavi pri Batisti. Nič ni nakazovalo, da bi se poznala, niti približno. Poleg tega Masukova hčerka ni forsirala službe zraven Dexterja, ampak je to predlagal Masuka. Sicer upam da ni ta varianta zgodbe, ker je res neumna in nelogična, in...
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

martincek1 ::

Res bi bil odličen scenarij, če bi po osmih epizodah vsak lahko povezal trenutno znanje v logično celoto in izvedel, kdo je TBS.

FlyingBee ::

Masukova se ni vsiljevala za to službo, ker bi bilo očitno in ni pokazala zanimanja za oliverja, da ju ne vidijo skupaj ... neumna in nelogična? relativno

mogoče pa je dečko iz 5. sezone BS, tisti sin od 3rd Rock from the Sun

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

BigWhale je izjavil:

Hci od Masuke je popolnoma neprimeren karakter za brain surgeona... Katerikoli do sedaj neznani karakter, ki ga bodo uporabili za brain surgeona bo ena DuesEx machina in tak konec bo ze tako zanic serijo zakljucil s perfektno zanic koncem. :> In hkrati, ce bo kdorkoli izmed obstojecih karakterjev se izkazal za kirurga, je to precej out of character za kogarkoli.

Najbolj zalostno je to, da so iz prakticno vseh karakterjev, v tej sezoni naredili totalne debile.

Edina smiselna izbira bi bila Dr. Vogel ali pa morda njen moz, ki so ga ze omenili. Je pa to precej predvidljivo in trapasto.

Obstaja se moznost, da eden izmed karakterjev rata shizofrenik in pobija takrat, ko se tega ne zaveda. Dexter bi bil povsem primeren, hkrati ima vsaj priblizno potrebna znanja in sposobnosti, da naredi kaj taksnega.

Obujanje starih karakterjev je trapasto, ze to, da je Hannah prisla nazaj je bedarija. Se vecja bedarija je pa to, da je Dexter ni razkosal ob prvi priliki, ko je prisla nazaj.


končno en words of wisdom post

edino men je všeč kemija med dexterjem in hanah, to me ne jezi kaj pretirano

Karaya 52 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Začuda me "soapy" ending z srečnim Dexom in Hannah sploh ne bi motil. (kriva je Hannah, zaradi katere sem izjemno težko kritičen (čeprav mogoče ni videti)).


Same here, same here. V prejsnjih delih sem poretardiranemu Dexterju zelel slab konec, zdaj bi ju bilo kul videti v Argentini. Vem, super corny. Ce je Oliver res TBS... mah... tole bo kot Lost. Zanimiva bi bila tudi BigWhaleova verzija shizofrenega Dexterja. Ko sem to prebral, sem dobil mravljince. Si predstavljate shizofrenega Dexterja, kako Zacha spravlja v svoje stanovanje, stopi ven, se vrne in odkrije njegovo truplo... damn. In mogoce Voglova vse za njegovo shizofrenija in ga zdaj kao zdravi. To bi bil hud blow, ker bi Dex izpadel kot totalen psihopat.

oh wow, množični morilec bi izpadel kot totalen psihopat

we wouldn't want that ...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

xardas ::

Heisenberg je izjavil:


ali pa..........!!!!!!!!

Killer je Quinn! :)


Tudi jaz sem na to pomislil. Motiv za umor Zacha je imel. Ni pa najbolj brihten oz. se dela da ni? Mogoče še en bivši klient doktorce. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

darkolord ::

Motiv za umor Zacha je imel.
Res, kakšnega pa? Zacha je lovil samo zaradi napredovanja, mrtev mu nič ne koristi.

Pyromanic ::

Prej, bi si mislu da je Quinn ubil Dexterjevo sosedo in hotu podtaknt umor Zachu.
Brain surgeon je pa sin od Dr. Vogel ali njen prvi pacient.
Tako nekak si jst predstavlam, nkol se pa ne ve, kaj si pisci spomnejo in bo na koncu neki nelogičnega.

xardas ::

darkolord je izjavil:

Zacha je lovil samo zaradi napredovanja.

Ki ga nato ni dobil, bil je pa super motiviran, da razkrinka Zacka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

FlyingBee ::

no no, Quin in natančer razrez lobanje in možganov :-) dej no dej

Oliver je sumljiv in Masukova hčerka, vse ostalo je čist izven

hojnikb ::

škoda kej debatirat. Sj bo kmal konc serije in se bo vedl ;)
#brezpodpisa

Nikec3 ::

končno en words of wisdom post

Smo že trije. Vedno več nas je.

Še vedno mi noben ni odgovoril na vprašanje, kako to, da je Yates pozabil Dexterju povedati, da on ni BS? Sprašujem že tretjič, predvsem tiste, ki menijo, da je v tej sezoni vse logično in ni lukenj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vasquez ::

hojnikb je izjavil:

škoda kej debatirat. Sj bo kmal konc serije in se bo vedl ;)


Točno čez en mesec bo zadnji del (+1 dan, da pride k nam). Bo kdo gledal online stream? :)

T-h-o-r ::

jao, same drekaste teorije

dobesedno katastrofa na nivoju lost, če bo kr nek drekec (še en pacient, sin ali mož); menda so ja bol pametni
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

vasquez ::

Lost je bil čisto nekaj drugega. Pri Dexterju gre vse lepo linearno. Smiselnih je več možnih zaključkov, medtem ko pri Lostu ni bil nobeden :)

Pri Dexterju je bil vsako sezono bad guy znan že več epizod pred koncem. Mogoče že naslednji teden izvemo kdo je :) Jaz se z TBS sploh ne obremenjujem, ker mi ne deluje kot nek ultra pomemben karakter, bolj me zanima kaj se bo zgodilo z glavnimi liki (Dexter, Deb).

Nikec3 ::

Po mojem bo imel BS velik vpliv na pomembne karakterje (ali pa celo je eden izmed njih), ker drugače ni nekega smisla v njem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vasquez ::

Škoda, ker so Briana Moserja porabili že v 1. sezoni :)

T-h-o-r ::

trinity
brian moser

vsi ostali monster of the season so bili bedni (skinner, lol,)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

FlyingBee ::

trinity je bil res dobro izdelan karakter in igralec je veliko naredil pri tem

T-h-o-r ::

yes


ampak takrat so res šli v nove in presenetljive smeri, ki so bile hkrati logične in so te pustile z odprtimi usti (lundy umre, pa ko ga sledi domov in vkoraka v hišo z ženo, froci; hello dexter morgan na postaji itd. itd. itd.)




Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

krispe ::

Trinity je bil moj favourite bad guy, no doubt!

Which reminds me... Kaj se je zgodilo z njegovim sinom? Še je živ? Spomnim se, da je ubijal in hotel uprizoriti umor kot da je bil na delu Trinity in potem ga je Dexter našel, ga je tudi ubil?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

martincek1 ::

In season 6, he reappears in the episode "Nebraska" as the sole survivor of his family who has been murdered by who was reported to be the Trinity Killer. While Dexter suspects that Jonah was the perpetrator, with evidence supporting, Jonah's guilt emerges in a confrontation which shows that he killed his mother for instigating his sister's suicide. No longer truly fitting the Code of Harry, Dexter tells him to forgive himself and returns to Miami.

Lion29 ::

meni je pa bil trinity prevec mellow... ne vem no, whitgow me je vedno nasmejal v 3rd rock from the sun in mi zato nikakor ni potegnu kot resen igralec/killer (pa ceprav sem ga gleda tut v drugioh filmih - dramah)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BigWhale ::

Sem pogledal se osmi del.

Romantika med Hanno in Dexterjem je ze rahlo trapasta in iz Dexterja so naredili se vecjega debila. Ne mores met zaljubljenga sociopata, no. Zdej si ze zelim, da bi Debra oba pospravla. :>

Ce Voglova ne bo Brain surgeon, bom ze rahlo razocaran.

T-h-o-r ::

BigWhale je izjavil:

Sem pogledal se osmi del.

Romantika med Hanno in Dexterjem je ze rahlo trapasta in iz Dexterja so naredili se vecjega debila.

ma to je blo že v 2. sezoni z lilo ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

IL_DIAVOLO ::

Se strinjam...trinity je dal novo dimenzijo seriji. Od takrat pa gre vse še samo navzdol.

hojnikb ::

litgow je kr dober odigral trinity-a :D
Je pa res, da ga je blo dost smešn gledat v taki resni vlogi, če si prej gledu third rock from the sun >:D
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

FlyingBee ::

niste gledal cliffhangerja?

T-h-o-r ::

al pa raising caine
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Izi ::

BigWhale je izjavil:

Ce Voglova ne bo Brain surgeon, bom ze rahlo razocaran.

Nihče me ne posluša, že od začetka pravim, da Voglova ni Brain Surgeon. Voglova hoče odstraniti Brain Surgeona.
Jaz sem že 99% prepričan kdo je glavni negativec te sezone.

SPOILER
Oliver (fant od Dexterjeve umorjene sosede)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

T-h-o-r ::

verjetno bo res takšno razočaranje na koncu, ja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

Izi je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ce Voglova ne bo Brain surgeon, bom ze rahlo razocaran.

Nihče me ne posluša, že od začetka pravim, da Voglova ni Brain Surgeon. Voglova hoče odstraniti Brain Surgeona.
Jaz sem že 99% prepričan kdo je glavni negativec te sezone.

SPOILER
Oliver (fant od Dexterjeve umorjene sosede)


Ja, to je se bolj trapast, kot Voglova. Moznost vsekakor je, samo je trapasta. :>

Nikec3 ::

To bi bil preprosto debilen konec. Lahko bi bil BS kar nek lokalni klošar, pa ne bi bilo razlike.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vasquez ::

Zakaj? Ker je bil premalo viden? Brian Moser iz 1. sezone je bil do 8. epizode čisto obroben lik. Še štirje deli so, čuda stvari se lahko še zgodi.

T-h-o-r ::

ja, ampak 1. sezona je bila zanimiva tudi zato, ker smo še spoznavali dexterja in so prvo epizode govorili o dexterju, potem pa so se kar precej posvetili tudi rudyu

tu v 8. sezoni ni pa neč od neč
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Nikec3 ::

T-h-o-r je izjavil:

ja, ampak 1. sezona je bila zanimiva tudi zato, ker smo še spoznavali dexterja in so prvo epizode govorili o dexterju, potem pa so se kar precej posvetili tudi rudyu

tu v 8. sezoni ni pa neč od neč

Poleg tega je bil Brian Moser sorodstveno povezan z Dexom in je bil zanimiv že zaradi tega. O Oliverju še trenutno nismo zvedeli nič. In tudi če ga sedaj forsirajo 4 epizode, ne more postati niti solidno zanimiv lik. Razen če so spet neke sorodstvene vezi prisotne, ali pa ima kaj veze z Dexovo zgodovino. Ampak v vsakem primeru ne more Oliver postati drugi Trinity ali pa Brian Moser.

Po mojem ni Oliver. Pisci so verjetno res neumni, a ne verjamem da tako zelo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

krispe ::

Vsak gledalec si v zadnji sezoni želi spektakel vseh razsežnosti, tega se zavedajo tudi producerji, zato bi bilo nesmiselno, če bi bil BS nek unknown lik, ki smo ga komaj spoznali (pa še to barely). Če producerji, writerji itd želijo, da nam serija Dexter ostane v kar se da dobrem spominu, mora biti BS nekdo, ki ga poznamo že skozi celotno serijo in hkrati nekdo, ki ga nihče ni predvidel. Upam, da nas zadnji del pusti SPEECHLESS! ;)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Okapi ::

Mogoče pa ne bomo nikoli izvedeli - predzadnji prizor bo Voglova dobila novo darilce, v zadnjem prizoru bo pa Dexter z odprto lobanjo.;)

Jst ::

>Še vedno mi noben ni odgovoril na vprašanje, kako to, da je Yates pozabil Dexterju povedati, da on ni BS?

Kaj sta se sploh kaj pogovarjala? Yates, kolikor mi je ostalo v spominu, je zvedel, da je Voglova "poslala" Dexa, da ga ubije, kar ga. Da bi imeli kakšne pogovore,... sem pa mogoče pozabil.


---

Harry, ki ga Dex vidi, so pisci ob premieri rekli, da je to upodobitev njegovih misli v knjigah. V bistvu, če gledam samo na serijo, si lahko Harryja predstqavljam kot Dark Passengerja. Harry mu je večkrat že rekel, zakaj koga ni ubil, kdaj/kaj je (pre)nevarno, itd...

Za zadnjo sezono sem pa seveda kot zvesti bralec knjig in gledalec serije, pričakoval spektakel, ampak sem se kmalu sprijaznil, da takšne serije pač ne morejo zadovoljivo zaključiti.

Spoznal sem, da je v bistvu vseeno, kdo je TBS (čeprav sem 99% prepričan kdo) oz. kdo je protagonist(!) sezone, ker me bolj zanima, kaj bo s karakterji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Mogoče pa ne bomo nikoli izvedeli - predzadnji prizor bo Voglova dobila novo darilce, v zadnjem prizoru bo pa Dexter z odprto lobanjo.;)


to bi blo zakon!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Kaj sta se sploh kaj pogovarjala? Yates, kolikor mi je ostalo v spominu, je zvedel, da je Voglova "poslala" Dexa, da ga ubije, kar ga. Da bi imeli kakšne pogovore,... sem pa mogoče pozabil.

Yates je Dexa poslušal, ko se je ta po telefonu pogovarjal z Voglovo o BS (ne vem točno kaj). Enostavno je neumno, da Yates ni spraševal Dexa zakaj ga hoče ubiti.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FlyingBee ::

če kdo pričakuje zadovoljiv konec, je že po defaultu narobe

T-h-o-r ::

;((

ni samo sin od voglove, ni samo the boyfriend, ampak je oboje


wooptidoo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Jst ::

Zgodilo se je tako, kot sem napisal. Sin od Voglove.


---

Sem pa opazil napako. Dex vzame pixno iz kante pred Oliverjevim stanovanjem in jo pošlje na DNA testiranje. Gledalec lahko upravičeno sklepa, da je poslal piksno prejšnji dan, ko dobi rezultate na mail.

Let's see some pictures:

Mail, ki ga je dobil:



Datum Prejema 17.08.
Oddal je pa 10.08.

Podčrtano z rdečo.



Sample A, "Soda Can/Saliva"

Testirano pa dva meseca kasneje 15.10.

Torej, timeline: Oddal piksno za testiranje 10.08.2012, laboratorij je naredil test dva meseca kasneje 15.10.2012, mail pa dobil dva meseca nazaj 17.08.2012.

Včasih mi je kar žal, da opazim takšne napake/malenkosti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T-h-o-r ::

nevermind, zajeb
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

hojnikb ::

Jst je izjavil:

Zgodilo se je tako, kot sem napisal. Sin od Voglove.


---

Sem pa opazil napako. Dex vzame pixno iz kante pred Oliverjevim stanovanjem in jo pošlje na DNA testiranje. Gledalec lahko upravičeno sklepa, da je poslal piksno prejšnji dan, ko dobi rezultate na mail.

Let's see some pictures:

Mail, ki ga je dobil:



Datum Prejema 17.08.
Oddal je pa 10.08.

Podčrtano z rdečo.



Sample A, "Soda Can/Saliva"

Testirano pa dva meseca kasneje 15.10.

Torej, timeline: Oddal piksno za testiranje 10.08.2012, laboratorij je naredil test dva meseca kasneje 15.10.2012, mail pa dobil dva meseca nazaj 17.08.2012.

Včasih mi je kar žal, da opazim takšne napake/malenkosti...

hahahahahah nmf...
sicer ja, morn se kontrolirat pa ne brat spoilerjov... ;(
#brezpodpisa

techfreak :) ::

Nisem si mislil da bo res Oliver, ampak kdo drug bi pa še lahko bil?

T-h-o-r ::

sama baba

potem bi sezona 8 imela nekaj smisla
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Nikec3 ::

Vse skupaj je popoln kolaps pisateljev. Neumnosti vseh neumnosti. Dexter in Voglova se nista niti enkrat vprašala, kako to, da Yates ni bil BS!!! Še en dokaz več, da je bil Yates popolni filler, ki bi ga najraje kar pozabili. Ne razumem tudi, kako lahko pisci verjamejo, da nas bo zgodba o Voglovi in njenem sinu zanimala. Mislim, zakaj bi me sploh Voglova zanimala? Ni dobra oseba, ne poznamo je dobro, še kot villian je zanič. Potem pa še Oliver, ki ga sploh ne poznamo, in ni nobenega razloga, da bi nas karkoli o njem zanimalo. Na koncu bo verjetno Elway tisti, ki bo odkril kdo je Dex, kar bo še ena neumnost. Zakaj predstaviti novega karakterja, če pa lahko uporabimo katerega izmed obstoječih, ki so bolj razviti, bolj kompleksni in jih bolje poznamo?

Najboljša stvar te sezone so Debrine noge.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

T-h-o-r ::

s koliko morilci je bila cassey skupaj v kratkem časovnem obdobju? dex, debra, sin od voglove, pubec, ne vem a hana tud ...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bzzero ::

Nikec3 je izjavil:


Najboljša stvar te sezone so Debrine noge.


Pa Hannina rit 8-O sicer pa... do sedaj meni najboljši Debrin quote sezone:
What was Zach doing with you and Hannah in the keys? Serial killer convention!?
rofl
««
20 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195744 (11825) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311116 (1817) opeter
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738425 (24075) Jst
»

spoilerji - kako jih označit

Oddelek: Sedem umetnosti
252833 (2670) Bor H

Več podobnih tem