» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 161 162 163 »

klemenSLO ::

Homeland odlična 4 in 5 epizoda 6 sezone!
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: klemenSLO ()

Lion29 ::

M-Power je izjavil:

Tales From the Crypt 2017 Reboot Trailer (TNT Horror Block)

Reebot serije

Tales from the Crypt (1989-1996) - http://www.imdb.com/title/tt0096708/

bomba!
Frontend UI/UX developer

michaelscott ::

Legendarna serija. Daleč pred svojim časom. :)
When you're chewing on life's gristle, don't grumble, give a whistle.

M-Power ::

Tales from the Crypt intro

Lethal weapon napovedana druga sezona.
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: M-Power ()

Fox's 'Lethal Weapon' Renewed for Season 2

http://www.hollywoodreporter.com/live-f...

The Warner Bros. drama based on the hit movie franchise will return for a 22-episode second season.
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Outcast ::

Lion29 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

haha, pravkar pogledal pilota... po trailerju sem si mislu... zanimivo, komicno... ampak drew barimor? meh... pa se ena zombie serija...jo res rabimo???

ampak moram rect, da je prow kul :D

Tud jst sm pogledal par delov, nikol nisem bil navdušen nad Drew, ta vloga ji je pa pisana na kožo:) Tud šerif Givens se dobro znajde v bolj komičnih vodah.
Hvala za predlog, ravno na bolniški, je prov fino pogledat nekaj 'svežega':)

It s allways sunny in Philadelpfia kdo gleda? Men se zdi, da so čedalje boljši :))
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

flyby ::

M-Power je izjavil:

It s allways sunny in Philadelpfia kdo gleda? Men se zdi, da so čedalje boljši :))

zakon serija :)

M-Power je izjavil:

Ja, meni tudi. Sem velik comedy nerd, ampak ta serija me je čisto prevzela. Tako lepa, tako črna. Drugače pa vsaka čast Danny DeVitu, da pri 72 letih igra v tej seriji, namesto da bi si vzel počitek, ki si ga je definitivno zaslužil.

Ja Danny je zakon drugače so pa vsi po vrsti dobri.

Najavljeni imajo že 13 in 14 sezono trenutno se pa vrti 12 sezona :)
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

5 Aprila se začne Archer 8 sezona :)

Archer Season 8 Trailer

Nekaj so pisali, da naj bi bila že 7 zadnja ampak na IMDB piše, da bo še 9 in 10 sezona 8-)
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

webmaher ::

Danny je itak zakon... men je bil zelo všeč tudi v zelo stari seriji Taxi... vrti se trenutno na CBS Drama... zraven blestijo še nepogrešljivi Judd Hirsch, Marilu Henner, Tony Danza, Christopher Lloyd in Andy Kaufman...

IL_DIAVOLO ::

Ne vem, če ne bom začel gledat it is always sunny in phili...obožujem dober humor.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne vem, če ne bom začel gledat it is always sunny in phili...obožujem dober humor.

Poskusi. Sicer je prva sezona bolj revna, ampak sploh ni slaba. Tako da, če se ti ne bo videlo takoj, poglej vseeno(samo 6 delov je v prvi sezoni), v drugi sezoni pa se začne real deal. Danny DeVito nastopi komaj v drugi sezoni.

Zgodovina sprememb…

Jutri se začne nova TV serija Taken.

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt5052460/?re...

Film z Liam Neeson-om je bil zakon :)
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Fak so nadlezni z remaki...kaj res nimajo vec domislije?

Black Sails SPOILER!!!!

Kot kaže so ga pirati orng naj...
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

cink44 ::

leiito je izjavil:

M-Power je izjavil:

Je kdo pogledal pilot Traning day? A je za pogledat?

Ne. Bill Paxton je dober kot vedno, sicer je pa mim.

Paxton je včeraj umrl.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: cink44 ()

IL_DIAVOLO je izjavil:

Fak so nadlezni z remaki...kaj res nimajo vec domislije?

Marketing. :) Delajo remake od uspešnih in priljubljenih filmov, ker vedo, da bodo ljudje gledali.

Ja saj to me moti, ker grejo v safe varianto, namesto da bi tvegali in posneli nekaj originalnega.

Tr0n ::

Holy shit @ Black Sails.

lisaac ::

Black sails odlično furajo zadevo ...v naslednji epizodi bo pokalo.

Nism opazu, da bi kdo omenil novejšo serijo Imposters, zadeva je zanimiva, no vsaj meni :)

leiito ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ja saj to me moti, ker grejo v safe varianto, namesto da bi tvegali in posneli nekaj originalnega.

Odvisno kdo. Netflix in Amazon si lahko privoščita veliko eksperimentiranja, zgrešene pilote ali cele sezone. Non mainstream studioti, Sundance ipd. so po naravi stvari bolj pogumni od največjih, največji studii morajo gledati pa izključno na kratkoročne rezultate, štejejo samo ratingi, ker je to na televiziji, ne na streamih, delničarjev pa jasno ne zanima umetelnost ali izvirnost, pač logika posla. Ampak živimo v zlati dobi tivi produkcije, nikoli se ni delalo toliko serij in toliko dobrih in za vse okuse, po žanrih in kakovosti, po vsem svetu, pa še piratizirano v večini, ni glih za jamrat.

Jst ::

To je znak zrele osebnosti, da ne greš na "instant gratification". Poskusi z otroci so pokazali, da obstajata dve vrsti ljudi: obema dajo v rokco slasten piškot in rečejo, če zdržiš eno uro, ne da bi ugriznil vanj, dobiš še enega. Večina te discipline ni sposobna, raje imajo vrabca v roki itd. Manjšina, ki ima disciplino počakati na drugi piškot, to so bodoči leaders of men.

Delno res. VČASIH nekaj stoletij nazaj so (plemiči) tako "testirali" svoje otroke. V eno roko so jim dali neko sladico, v drugo pa zlatnik/kovanec. (Kovanec je bil včasih vreden MNOGO.) It's more to this story. Ne da se mi sedaj pisati, kogar zanima, google it.

---

Z zamudo sem začel gledati Homeland, in lahko rečem, da se nam spet obeta dobra sezona, upam, da zgodbo potegnejo skozi dve sezoni. Trenutno sem končal tam, kjer so Carrie "diskreditirali" in Quinn-a aretirati.

Če se prav spomnim, je to četrta zgodba. Prva je bila odlična, potem crap, povprečna, ki so jo kar skenslali na koncu sezone. Zame je ta sezona s to zgodbo spet na dobrem nivoju.

---

24: Legacy.

Kifer (kadar se spomnim njegovo ime, mi gre na smeh; kdo svojega otroka poimenuje Kiefer?? LOL) je udeležen kot producent, ampak ta serija je tipično ameriško poveličevanje in pretiravanje. Ne bi se čudil, če jo financirajo iz kakšnega "vzporednega PR" vira Ameriške Vojske. (Za točna imena serij iz preteklosti ne vem, a se mi zdi, da je NCIS ena izmed njih.)

Kdor bo jo spustil, naj teh štiriindvajset ur raje porabi za gledanje v steno... mislim meditiranje.
Proton decay is a tax on existence.
strani: 1 ... 161 162 163 »