» »

House M.D.

House M.D.

Lion29 ::

Jst: zgleda, da gledas zelo povrsno. House je VEDNO pomagal drugim.. cene drugace pa posredno... edino prej je bil bolj zatezen..tecen.. osoren... ce bi se vedno bil tak, bi pa rekli, da je skoz eno in isto... tak da nic vam ne pase

drugace pa je meni zadnja epizoda bila kr nekaj...edino dobro kaj je v njej je ta psihiater.. ta igralec je meni zakon in tudi sama vloga je kul, ker parira house-u... pa seveda Zoe McLellan, ki jo poznam iz Dirty Sexy Money... tudi sama rezija oz. kako je bila zastavljena epizoda, mi ni bilo vsec!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Poldi112 ::

>ce bi se vedno bil tak, bi pa rekli, da je skoz eno in isto... tak da nic vam ne pase

A si ziher? Prvih pet episod se nisem ob nič obregnil, in mislim da večina ostalih tudi ne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Shegevara ::

sicer sezona 6 tudi zame ni nevem kaj všečna, so pa posamezne epizode res "must see". Ker so res perfektne. Drugače pa vsake oči imajo svojega malarja.

Jst ::

Lion: House, da vrže surevilance report od Sam v koš.. not a good sign. Njegova pomoč v prejšnih sezonah je bila takšna, da je imel House največ od tega, v tej se je pa eneparkrat zgodilo, da je nesebično pomagal, brez da bi on kaj pridobil.

Kot pravim, začetek sezone je fuuul obetal. Nekateri deli so res dobri, zakon igranje Laurija. Ampak kot celota gre zame navzdol.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Prav je da se House kot karakter razvija, saj bi se gledalci verjetno naveličali če bi gledali 6 let istega Housa.

Nikec3 ::

Zadnja epizoda Housa ima na TV.com oceno 9.6, na IMDb pa 9.8!

Naslednji teden je "season finale" bomo videli kako se Housova sprememba razvije.

Steinkauz ::

Ja pr 64ih glasovih :\

Nikec3 ::

Steinkauz je izjavil:

Ja pr 64ih glasovih :\


To je na IMDb normalno za posamezno epizodo.

Poldi112 ::

Še vedno pa ni ravno relevantno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Jst ::

Od Housa jaz pričakujem overdose na koncu. That said, liter kave se mi je skuhal, nov pack cigaretov odprl, grem gledat novo epizodo, da se zbudim...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Mislim, da je bil danes dober "season finale", z povprečnim koncem, ki se mi je zdel zelo podoben prejšnjemu season finalu. Vse se mi je zdelo super, razen tega ko pride Cuddy na koncu k Housu. Po mojem House ne halucinira, ker pisci tega verjetno ne bodo naredili 2x zapored. Po drugi strani pa dvomim, da bosta House in Cuddy skupaj pred koncem serije.

Lion29 ::

heh, me prav zanima, kaj se bo izcimlo iz tega...zanimiv del... upa, da bomo 13-ko se gledali
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Ehh, Thirteen je bila itak samo na "sposojo." Mislim, da bo ta epizoda tudi dobila zelo zalo visoke ocene. Mi je bila zelo všeč, razen konca.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Steinkauz ::

Ja men je tut konc deloval prisiljen

innerspace ::

Not bad. Veliko ostaja odprtega, kar mi je vsec.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Okapi ::

Če se ne motim, je bila ta zadnja epizoda posneta s fotoaparatom.

O.

bluefish ::

Bo držalo.

Nikec3 ::

Okapi je izjavil:

Če se ne motim, je bila ta zadnja epizoda posneta s fotoaparatom.

O.


?

bluefish ::

Nikec3 ::

Kritika šeste sezone Housa:

http://tv.ign.com/articles/109/1092227p...

Nikec3 ::

Mislim, da to sodi v to temo: 8-)

http://www.rtvslo.si/zabava/erotika/div...

alexa-lol ::

Lion29 je izjavil:

Jst: zgleda, da gledas zelo povrsno. House je VEDNO pomagal drugim.. cene drugace pa posredno... edino prej je bil bolj zatezen..tecen.. osoren... ce bi se vedno bil tak, bi pa rekli, da je skoz eno in isto... tak da nic vam ne pase

drugace pa je meni zadnja epizoda bila kr nekaj...edino dobro kaj je v njej je ta psihiater.. ta igralec je meni zakon in tudi sama vloga je kul, ker parira house-u... pa seveda Zoe McLellan, ki jo poznam iz Dirty Sexy Money... tudi sama rezija oz. kako je bila zastavljena epizoda, mi ni bilo vsec!


podobnost z NMK je zgolj nakljucna

PrimozR ::

Nikec3 ::

House se vrača z svojo sedmo sezono. Glede nove epizode pa imam mešane občutke, zdela se mi je tako malo čudna in povsem povprečna. Prav tako sem mnenja, da so v 6. sezoni premalo razvijali odnos House-Cuddy, tako da sedaj stvar med njima zgleda kar nekoliko na silo vtaknjena not.

Jst ::

True. Jaz imam tudi mešane občutke. Ali naj se izkaže da je nor in halucinira (osebno brezveze) ali pa naj ... ne vem... razložijo, kako je pred nesrečo z dvigalom? bila zaročena, še v službeni obleki se pa pojavi pri House-u in mu reče, da je končala z Lucasom. Tik preden hoče požreti pillse. Čudno, čudno.

Zadnja sezona se mora končati z nijm v psihiatrični bolnišnici, ker se mu je scufalo, ali pa z overdose-om. "People don't change." Naj imajo jajca in končajo serijo "v stilu." Happy endings smo videli že prevečkrat.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

meni je bla epizoda kul!
sem pogresal in prav nic se mi ni zdelo karkoli zlajnano!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Jst je izjavil:

True. Jaz imam tudi mešane občutke. Ali naj se izkaže da je nor in halucinira (osebno brezveze) ali pa naj ... ne vem... razložijo, kako je pred nesrečo z dvigalom? bila zaročena, še v službeni obleki se pa pojavi pri House-u in mu reče, da je končala z Lucasom. Tik preden hoče požreti pillse. Čudno, čudno.

Zadnja sezona se mora končati z nijm v psihiatrični bolnišnici, ker se mu je scufalo, ali pa z overdose-om. "People don't change." Naj imajo jajca in končajo serijo "v stilu." Happy endings smo videli že prevečkrat.


Vse skupaj je prikazano tako kot da halucinira, ampak po moje ne, to je samo toliko da smo v dvomih. Kar se tiče konca Housa. Se strinjam, srečne konce sovražim. Je to slučajno zadnja sezona?

Brane2 ::

Meni se tudi zdi kot zadnaj sezona. Idej je že davno zmanjkalo, sedaj pač izkoriščajo še zadnjo preostalo možnost.

Na to bodo zažgali sezono in potem fertik. Zdi se mi škoda, ker Hugh je precejšen plus serije.

Komot bi lahko naredili zgodbo bolj dinamično in bolj vpeto v različne aspekte življenja in različne situacije.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Jst ::

Že proti koncu prejšnje sezone, ko je Wilson spet začel s svojo prvo? ženo se je meni zdelo, da se pripravljajo na zadnjo sezono. Zato mi je vse skupaj čudno, kako je Cuddy imela čas končati z Lucasom in se pojavila pri House-u kot princ na belem konju.

Moje mnenje: prejšnja sezona bi morala imeti 15 delov, s tem, da bi bil season finale 2 dela, ta sezona bi se pa morala začeti (oz. prejšnja končati) brez cliffhangerja "I love you" in nadaljevati z njim, ko je bil čisto jezen, da je izgubil pacientko, ter potem finish do ene 13 delov, kjer bodisi naredi overdose, ali pa se recimo naleze deadly disease in ga kaže na smrtni postelji, ko logično vse preštudira zraven omenjenega pacienta, ki je pa čisto nasprotje od njega. Če bi tako končali bi bil konec lahko oboje, pozitiven in negativen, odvisno z kom bi se strinjal.

No, dosti fantaziranja, gremo čakat drugi del.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Prejšnja epizoda mi je bila ena izmed slabših epizod v zadnjem času, zato od te nove nisem pričakoval veliko. Sedaj sem pa pozitivno presenečen. Epizoda je bila zanimiva predvsem s strani primera, ki je bil po mojem eden najboljših v zgodovini Housa. Sicer se še nisem odločil, ali je to, da sta Cuddy in House skupaj dobra ideja, je bilo v tej epizodi njuno razmerje dobro predstavljeno. Za smešno plat epizode pa sta poskrbela "starca".

Jst ::

Epizoda je meni bila kul, ampak POTW primer ni bil med najzanimivejšimi. Epizodo so krasili ambulantni primer in pa House, kako se kosa z romanco s Cuddy. All in all, dobra epizoda.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mare_ ::

Pa ne vem, al se samo meni zdi, ampak pred časom je bil v vsaki tadrugi epizodi vsaj v diferencialni diagnozi lupus, zdej je pa sarkoidoza/amiloidioza... lahko bi se kaj novega spomnili :P

Jst ::

Se kdo spomni, v kateri sezoni so nehali uporabljati Tablo, kamor so si zapisovali simptome?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

mare_ ::

A je niso v prejšnji še uporabljali?

djordjevic ::

Eno silly vprašanje. V zadnjem delu House nabija neko igračino, kjer s opico pobija nasprotnike. Če se ne motim, je bila neka podobna fora v prejšnji ali predprejšni sezoni, pa me zanima, ali je to pač made-up igrica ali na trgu kaj takega dejansko obstaja?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lion29 ::

ma glede ma to kak zgleda dodelano, bi jaz rekel, da je to res
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Po kar dolgem premoru se je vrnil House. Epizoda je bila dobra imam samo občutek, da se preveč osredotočajo na razmerja.

Okapi ::

Eden od bolj smešnih prizorov doslej, ko je drogiral staro veščo8-)

O.

Jst ::

Sem se že spraševal, če sem sploh gledel epizodo, potem pa, ko sem prebral Okapijev komentar o "zadrogiral staro večšo", sem se spomnil.

Samo očitno je, da sem bil tako zaspan, da sem pozabil, kdo je bil POTW... :/


edit: Sem že večkrat povedal, kako gledam nadaljevanke, zato verjamem, da ste razumeli. Hint: jutranje prebujanje, kava, cigareti, serija...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Lion29 ::

evo pogledal zadnji del HOUSE-a


SPOILERS

dokaj povprecna epizoda ampak ....haha, ta faca ga zmaga!



Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Jst ::

>evo pogledal zadnji del HOUSE-a

Season finale je bil to?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

JayKay ::

ne, naslednja je Fall From Grace

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Jst ::

Odvija se točno tako, kot sem napovedal pred dobrim letom. Nekje mora biti post.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

flegarr ::

Ravno sem gledal epizodo 17. z dne 21.03.2011 ... :)

House se poroči z eno izmed svojih maserk in povabi Cuddy na poroko ... >:D

crazyLIKEme ::

flegarr je izjavil:

Ravno sem gledal epizodo 17. z dne 21.03.2011 ... :)

House se poroči z eno izmed svojih maserk in povabi Cuddy na poroko ... >:D




Mogoče kakšen spoiler alert!!!!!
;(;(
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Gandalfar ::

a dej no .. kaj mislis, da bo napisano v "House" temo, en dan po izidu nove epizode :)

Tr0n ::

13 is back! (sedaj ko so Trona posneli) :)

PrimozR ::

Zakon, ZAKON epizoda. Kdor še ni gledal, MARŠ GLEDAT! Še kdo naj reče da je House postal dolgočasen...

JayKay ::

Coming up next week: Will Masters decide to stay?

jest10 ::

JayKay je izjavil:

Coming up next week: Will Masters decide to stay?

Ali če bo dala Chaseju:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337247217 (22438) driver_x
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389759 (6901) oo7
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116413 (14263) Pithlit
»

House MD [spoilers inside]

Oddelek: Sedem umetnosti
142204 (1821) bluefish

Več podobnih tem