» »

House M.D.

House M.D.

PrimozR ::

Seveda bo, zakaj ne bi bla? :>

ZaOstali ::

Gledam zdaj na POP TV, in se mi zdi zelo idiotsko, da maš reklame pred nosom vsakih 25 minut.
Lepše bi bilo če bi jih mel enkrat na uro.
Čezz House pa ne morem rečti nič :)

Lion29 ::

a se kdo sploh gleda serije po TV? jaz nebi mogu zdrzat. ni sans!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Glede na zamik najmanj dveh sezon res ni pointa - edino morda včasih, ko je kakšna zanimiva ali pa se preganja dolgčas.
Sicer pa je trenutno (vsaj zame) šest kar dobrih oz. gledljivih nanizank nanizank - jasno ne pri nas na TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mavrik ::

Pogovor o drugih serijah ne spada sem (razen če delate ustrezno argumentirane primerjave s TO serijo).
The truth is rarely pure and never simple.

JayKay ::

Dami ::

Forman mi gre že na živce. Je cajt da se ga 13 lossa pa si dobi kako punco (ona, ne on:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Gandalfar ::

fantje, sej vemo da debata o raznih p2p zadevah ne spadajo v to temo.

Sc0ut ::

Pogumen Chase, ni kaj.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

BigWhale ::

Mene bolj zanima kako kri je dobil iz par ur starega trupla. A se to ne strdi al kaj? :> Pa da potem noben ne pogrunta, da je to kri iz enga starga trupla ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

djordjevic ::

Za potrebe analize je očitno bila dovolj dobra. ;) Drugače pa kapo dol. Ni še bilo dela, ki bi bil _average_. Fresh kot prvi dan.
No grave is deep enough to keep us in chains.

innerspace ::

Liked it! Mi je bla zelo vsec fora s sosedovo roko:)

Brane2 ::

On the journey of life, I chose the psycho path.

innerspace ::

Yp, vidu...kero cudo:)

A je kdo gledal tazadnji episode? :)

Torej...je ze kdo gledal tazadnjega? :|

?

Zgodovina sprememb…

innerspace ::

Hmm...
Zgleda da mora biti post dovolj dolg, da ga napise kot novega..
Zato bom se enkrat vprasal...;)

Je ze kdo gledal tazadnjega Housea?
Mi ga ne uspe nikjer staknit:(

zee ::

Gledal gledal. 8-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

PrimozR ::

Teden in pol nazaj.

innerspace ta in anslednji teden housa ni, ta teden ni bilo še The Big Bang Theory (recimo).

innerspace ::

Ahaaa...eko zakaj mi nic ne najde...i feel stupid and i like it:))

Thnx pipi&zee!

Okapi ::

Tule precej natančno vidiš, kaj je na sporedu.
http://next-episode.net/

O.

Sc0ut ::

Ali pa "house air dates" v google.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Lion29 ::

Jaz se zanasam predvsem in samo na:
Epguides
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PrimozR ::

wikipedija: list of žnj episodes. Pa pogledaš :)

narodno ::

house rox

PrimozR ::

Nadvse izviren post...

mare_ ::

WTF je s houseom? Ta zadnja epizoda, tista s cuddyevo... don't like :(

PrimozR ::

Zadnja s Cuddyjevo? Misliš ta z izgubljenim dojenčkom?

jRk0 ::

mislil je na zadnjo in pa tisto s cuddy =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Lion29 ::

meni so pa bile obe zanimive!

spoiler
tista s cuddyevo, mi je bila interesantna, ker so koncno pokazali lajf v bolnici iz njene perspektive.. je dobil njen lik malo vec globine

ta zadnja epizoda pa je gradila na odnosih med liki (taub-forman, #13-wilson, chase-cameron) una igra truth or dare je bla zakon, forman-taub pa malo za lase privleceno... tudi house in uni pacient je blo kar kul...

saj kaj pa pricakujete? zgodba je ze zlajnana, dinamika med liki tudi, vecino zanimivih primerov so ze dali in itaq vemo vedno kaksen je koncni izid...Houseova aroganca, cemernost, osornost in direktnost so tudi zlajnani..... kaj jim potem se ostane?

Fajn so se zmislili, ko je sel v psihiatricno... morali bi tam po mojem malo bolj podaljsat in se kak zanimiv primer vstulit

ce ne bodo dodali novih likov (recimo kot je bla housova zena, ali uni policaj, ali uni detektiv, ki je zdaj s cuddy) bodo zeli tezko prinesli kaj svezega...

House rabi villaina!!!!! :) oz. bolje receno, on je villain, rabi counterpart heroja :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MajorM ::

Jst bi režiserja zadnjega dela kr odpustil!:O

Kje za vraga greš nardit kader kjer jih 13 flashne Taubu in snemaš od zadaj!?!
To se snema full frontal! :D

Drugač bi mi blo pa ful hecno če bi se Wilson in 13 uhaklala. Hmm...
Hja...drugače mi je pa nanizanka še vedno všeč kljub temu, da je v osnovi bolj ali manj enaka.

innerspace ::

Jst bi režiserja zadnjega dela kr odpustil!:O

I couldn't disagree more. Namrec mi je zadnji del zelo simpaticen, ker prisili like da se po svoje zblizajo. Lockdown vsakdanjosti kot priloznost za 'poglabljanje odnosov'. Vsekakor zabavna perspektiva!
Aja, pa reziral je baje Laurie:) Ne mores ga odpustit.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Tr0n ::

Zadnji del je bil pac cool. :)

jRk0 ::

no, meni je bil 1. del te sezone se vedno najboljsi=), zadnji je pa bil tudi fajn, malo drugace enkrat :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Nikec3 ::

Zadnja epizoda je bila fantastična. Predvsem igranje se mi je zdelo izjemno. Sicer pa so odnosi med osebami in njihov razvoj smisel nanizanke, zdravniški primeri so stranska stvar v epizodah.

Se pa žal tudi jaz ne morem strinjati z snemanjem zadnje scene od zadaj.

Tr0n ::

No, ce se kdo ne ve. Hugh Laurie aka. House je reziral tole zadnjo epizodo "Lockdown".

To je bil njegov prvi direktorski podvig v seriji House.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Okapi ::

To se snema full frontal!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

MajorM ::

@innerspace

To sem se šalil seveda. ;)


@Okapi
:)))) Ja. Imaš prav.

Tr0n ::

Nikec3 ::

Ou Yeah :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

mare_ ::

Ma samo da ne bo zdej House ratal ves touchy feely in da se ne bo cela serija spremenila v eno navadno žajfnico, kjer se bodo pol ure preganjali, kdo je s kom spal in kdo je komu zlomil srce, od medicine bosta pa ostali prisiljeni wannabe na hitro notri porinjeni 2 minuti, ki bosta sami sebi namen.

(13 je imela pa v tistem prizoru itak modrc gor)
(pa itak je ploh :P)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

MajorM ::

:P I think I am starting to get a crush on Thirteen... :) Vsak del mi je bolj privlačna.
Jej, tak ko bi bil najstnik...

@mare
Me ploh ne moti ker je ful simpatična.

Nikec3 ::

Hočem Tron Legacy!

Shegevara ::

Ja, cameron mi je bila kar zelo privlačna, čeprav sem v momentu dojel, da se bosta s Chaseom dala dol trenutek po tem, ko sem videl, da sta bila zaprta v uni sobi.

Se je dogajalo že kar dosti krat v prejšnih sezonah iste scene.

Pacient se mi je zdel na začetku nesimpatičen, čeprav sem ob koncu filma spremenil mnenje in je bilo dobro odigrano.

Taub pa ta črn in Willson pa 13 so bili pa samo zato skupaj, da malce dobre volje in veselja pokažejo v epizodi, ker drugače to pač ne bi bil House M.D. ampak le kaka hospital lemonada.

Overall se mi zdi kar dobra Epizoda. Definitivno presegla moja pričakovnja.

Lion29 ::

mi ze o novi epizodi :)

red-eyed knight...

tako bom povedal... DEJTE NOVE LIKE NOT! tale zena od wilsona je prevec mlecna. Pismo je cela bolnica polna folka in bi komot lahko malo bolj razsirili CAST.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Ta sezona mi ni všeč. House postal nek good guy, sicer na njegov način, ampak vseeno mi ni všeč. Začetek sezone so zabluzili - psihiatrična bolnica ponuja mnogo možnosti za epizode.

No, ene par epizod mi je bilo smešnih, recimo tista, ko je House novi sostanovalki povedal, da sta z Wilsonom geja.

Mi je pa všeč, da so se znebili Chameron* žajfnice.

*Na tujih forumih Chase in Cameron.

Moje mnenje je, da se nadaljevanka se počasi izpeva...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Steinkauz ::

Ja 6 sezon je že.
Skor vsaka serija je zlajnana po tolkih sezonah.
Psiho bolnico bi res lahk mal razvlekli.
Sicer mi je vsak del čist fajn pogledat, pa če je še bolj zlajnano. Čeprov če v naslednji sezoni ne pogruntajo kej frišnega, je bolš da kr zaključjo.

Jst ::

Psiho bolnica bi lahko ponudilo toliko različnih možnosti, da bi eno četrtino sezone House ostal v njej. Potem pa ne bi dobil licence (skoraj) do konca sezone, in bi bil Foreman The Boss. Joj, kaj bi Housa to jezilo. Obetale bi se nam take smešnice... Res škoda, da so zapravili ta potencial.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Ravnokar pogledal 20. epizodo. Preprosto fantastična epizoda, ne vem kaj naj še rečem. Enostavno je užitek gledati Housa, kako se spreminja. Kot vas je že večina opazila, ni več aroganten, kot bi moral biti, izgledal pa je tudi izjemno depresiven. Res fantastična igra Lauriea. Me je pa kar pošteno strah kaj bo House sedaj naredil, saj je izgledal res popolnoma na dnu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Poldi112 ::

Meni se pa zadnja serija ne dopade. Precej bolj mi je bil všeč, ko je bil totalno zarukan :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Jst ::

>Precej bolj mi je bil všeč, ko je bil totalno zarukan :)

Meni tudi. Pills, halucinogene stvari, pijača,... ob tem pa še huda muzka - ki je bila sodobna verzija 60ih. Totalno odbite scene.

Sedaj je pa kar začel z nekim pomaganjem drugim, sicer na svoj twisted način, ampak dobra dela in on ... ne gre skupaj.

Aja, pa ko je najemal nove pomagače: škoda, da je odpizdil Cut-Throat-Bitch. Ta bi znala delati dobre, predvsem smešne, scene. Thirteen je sicer kul, lesbijka, ampak zaplet z Formanom je bil brezveze.

So pa vsaj Chameron (Chase+Cameron) limonado skenslali.

Če potegnem črto: serija je šla zadnjo sezono drastično navzdol *po mojih* kriterijih, čeprav je imela na začetku velik potencial z Housom v psihijatrični bolnišnici.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Saj pomojem bomo v naslednji sezoni dobili nazaj našega starega Housa. Pravim predvsem da mi je zanimivo, da se karakter razvija, serijo pa tudi morajo končati z Housom v drugačnem stanju, kot je bil v prvi sezoni. Idealno bi bilo, da bi še naredili 2 sezoni, nato pa zaključili na vrhu, preden bo snovalcem serije začelo zmanjkovati idej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246855 (22076) driver_x
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389728 (6870) oo7
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116313 (14163) Pithlit
»

House MD [spoilers inside]

Oddelek: Sedem umetnosti
142198 (1815) bluefish

Več podobnih tem