» »

Program za primerjanje muske...

Program za primerjanje muske...

Mulh ::

Zdravo, zanima me če obstaja program, v katerega bi shranil recimo nekaj 20sekundnih odlomkov iz različnih komadov, nato pa bi ta program primerjal vsak komad ki ga poslušam z temi odlomki, in ko bi se kateri od teh odlomkov ujemal z komadom ki se vrti trenutno bi se pognal nek fajl ali kak drug komad ali nekaj podobnega...

Me kdo razume ? :D

Lp, Mitja

doublemp ::

Oj
to bi lahko rešil tudi bolj elegantno, ampak žal samo v teoriji. Se pa ne spoznam toliko, da bi bil lahko bolj konkreten. V glavnem:

Obstaja programček Tunatic, ki ti pove, kateri komad predvajaš - na poglagi glasbenega fingerprinta. Moral bi znati iz njega nekako povleči podatke, ki ti jih da (napiše ti naslov in izvajalca).

Potem pa bi svoj program napisal tako, da se aktivira poljubna akcija, ko prebere določen komad iz Tunatica, ki bi ga pred tem določil.

Pomankljivost tega pa je, da bi lahko uporabljal le več ali manj znane pesmi in ne kar nek xy zvok.

A bi šlo? :D

Mulh ::

Sem sprobal zadevo, pa ni vredu. Zadeva bi bila nekako vredu če bi jo lahko sam konfiguriral. Vendar vseeno potrebujem da mi izvede akcijo le ob določeni pesmi.

Hvala za pomoč

Lp, Mitja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca (strani: 1 2 3 4114 115 116 117 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5849994392 (3405) recmajkemi
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913250 (11217) LuiIII
»

Program za iskanje podatkov o predvajani glasbi

Oddelek: Programska oprema
52017 (1964) matej_jack
»

Program, ki prepozna izvajalca glazbe in naslov le te ?!?

Oddelek: Programska oprema
123847 (3703) MrStein
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412096 (8618) Utk

Več podobnih tem