» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
4 / 117
»»

dela ::

jas tud iščem eno zadevo...
komad spada verjetno v dance kategorijo (premalo sem ga slišal da bi lahko presodil)
in sicer poje ena baba, citiram "I wanna take you to the limit" ali "come on and take me to the limit" (to tud več ne vem natančno ampak nekaj od tega je ziher :D )
Komad je bil kao intro za tracktest pri preteklih oddajah motorvision na DSF, sedaj je v tem intru drug komad.
Sm že dost iskal, a žal neuspešno.
Hvala vnaprej

LPP ::

Eno pesem sem dans slišal pa Oldies deluje, od besedila sem pa zastopil "Woke up this morning and my mama was down" v refrenu pa pojejo "čipičipi čip". Google mi nič ne najde. Ve kdo?
Hvala!
Ljubljanski potniški promet

Ziga Dolhar ::

Hmmmm ...

Tole me malo spominja na Little kids in America ... al pa kej takega ... :-)
https://dolhar.si/

Urajmal ::

A ve mogoče kdo kera pesem je zadnja v filmu Win a date with Ted Hamilton, pol ko se una dva pri avtih objemata...

Ziga Dolhar ::

IMDB?
https://dolhar.si/

dela ::

pa lih za mene se ne najde štikla :D

elfstone ::

sinko999 ::

Mene pa zanima če kdo pozna naslednjo skladbo je pa iz ene serije filmov.
Posnetek je tukaj .

LP
Ni? ni ve?no !

jc ::

A ve kdo naslov unga komada, k je v tanovi reklami za Delo?

r5r ::

Je ze kdo ze ugotovil pesem za Mastercard/Evrocard (tisto o evropskih mestih - prijateljih, ki se zapodijo po snegu) ?

Zanima me tudi una pesem iz reklame za fiat (ne tisto ko spobavajo funkcije avta, ampak tisto ko se en mali frajercek pele z crnimi spegli, pa se zaklepa not) ... :)
And it makes me wonder.

Kaiser ::

Kdo je vorginalu izvajalec komada Terra Promessa, katerega priredbo poje tudi Eros Ramazzotti. Je pa to starejši komad (80s).
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Klemenn ::

eno pesem...

poje jo nek italijan, moški....

gre nekak takole: santaneeee...ooooo...kanzane....oooo

ve kdo? ;)

TylerDurden ::

Jebediah: mogoče "volare", izvajalci so pa različni.
Let\'s make some soap ...

Klemenn ::

še eno pesem iščem...

pojeta jo ena ženska pa en moški...

gre pa nekak takole: majjahi, majjahi, majjaha, majjahaha.......pa pol nekje v nadaljevanju slišš kumbakumbaje....
upam da sem vsaj mal zadel

zveni bolj tak...techno...rekl so mi da je lahk to karma...ve kdo mogoče točn? :\

Person ::

A kdo ve, kk je naslov SLO pesmi, ki deluje kot priredba pesmi Bon Jovi - Always ?

Besedilo pa gre tk nekot:
in ko nekoč umrem, k tebi se nazaj uzrem, ker te ljubil veedno bom.

ljubiv te bom, ko ne bo več zvezd, ptic in gnezd ...

tenks
Let's make something useful!

njok ::

Jebediah: Haiducii - Dragostea din tei

zile ::

njok: original pesem Dragostea din tei je od moldavske skupine O-Zone. Pojejo jo pa v romunščini. Haiduciii je pa totalni plagiat in se baje že tožijo v Romuniji.
Najbolj so pa priredbe od DJ Ross-a in Gabri Ponte-ja. :D

njok ::

U, tnx za info, tega pa nisem vedel. Grem poslusat kako zgledajo ti o-zone.

Klemenn ::

jz sem sm v svoj IMP (Internet Music Provider) vtipkal Dragostea pa dal `kupiti´vse ;))

pr ns se vm zahvaljujejo, ker itaq vsi ful obožujejo nabijanje ;PPP

njok ::

LOL, jaz sem pa iskal katera priredba je tole, pa sedaj vidim, da je to original. Hvala se 1x zile. ;)

elfstone ::

jc: Ordinary World od Duran Duran.

sketch ::

Hm. Evo, imam še jaz dve vprašanji:

1.Komad se vrti v hrvaški reklami za VIP, nekako tak pop-rock jingle, refren pa gre nekako v stilu "Is it 'cause I'm cool / that you dress like me / can't you see"

2. Tale bo pa težja... Gre za komad, ki sem ga slišal v seriji 3rd watch (tretja izmena). Če je kdo slučajno gledal v tem tednu, mislim da torek ali sreda - v sceni uvodne špice s preprodajanjem drog, ko si podajajo paketke in denar. Je ba bolj hip-hop / d'n'b štikelc, refren gre pa nekaj v smislu "we are, we are / the kids of the nation..."

Help? Please?

lp
s.
Adapt and overcome.

OwcA ::

@sketch: tole bolj ugibam, ampak 2: P.O.D. - Youth of the Nation
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Qcube ::

sketch:

1. mousse t. - it is cos' i'm cool
2. p.o.d. - youth of the nation

sketch ::

Ma fantje (no, Qcube), najlepša vam hvala - zdaj bom mogoče celo še kaj naredil, ko se mi ne bodo več motali koščki pesmi po glavi.

lp
s.
Adapt and overcome.

Viper Neo ::

Lep Pozdrav!

Jaz sm pa danes klical na telekom za pomoč naročnikom in ko sem čakal na svojega operaterja sem poslušal en tak umirjen komad. A morda kdo ve kako je naslov te skladbe, ki jo vrtijo preden se ti oglasi oseba na drugi strani.

Hvala!
How is your faith these day's ?

bradek ::

ja, SiOL radijo. Dol si ga potegn, je free :8)

njok ::

A kdo pozna mogoce komad PPK - Reload? Jaz iscem enega, ki je ful podoben, je pa izpred par let, ne izvajalca (4 Clubbers?) ne naslova se pa nikakor ne morem spomnit.

trillian ::

princ z bel aira.
en del je, ko rabita will pa carlton denar, pa gresta plesat v nek bar (oz nekaj takega). mislim, da sta zastavila eno zapestnico..
komad me spominja na bonanzo ampak ni. oz. ena polovica je taka vesternska, druga pa bolj poskocna. kakorkoli ze, v prvem delu pleseta z boki, v drugem pa okoli svoje osi. pa oba dela se vedno ponavljata...
ne znam dobro opisat in upam, da glede na to, da so to serijo vrteli vsaj 5x na tvju, da se kdo mogoce spomni.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Vesoljc ::

rejvercek!

maja hi maja ho :) izvajalec je?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

njok ::

Ze tretjic. ;)

O-zone ali Haiducii, gre za isti komad. Naslov je Dragostea din tei.

Vesoljc ::

ze tretjic gracias
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

r5r ::

Kdo ve kje dobim to muziko (zdi se mi, da je bila zreven kakega programa za mod muziko). Posnetek je iz kasete ...
komad :D
And it makes me wonder.

S-Master ::

Rabim naslov ene pesmi, zelo pogosto na radiu, vendar je en problem: sploh ne vsebuje besedila :D
povejte mi ;((
traktor ti matr jebal !!

Ziga Dolhar ::

Če je ne moreš zapet, nam jo pa vsaj zažvižgaj. ... Ali vsaj kakšen namig ... karkoli?
https://dolhar.si/

S-Master ::

bom probal posnet iz radia, :D .. potem mi boste pa povedali !!! ;((
traktor ti matr jebal !!

eomer ::

A od Rožmarink?

gigaherz ::

Jaz pa bi rabu naslov ene pesmi, ki je v Eurotrip-u, ko začne tipu goret kapa in potem zapoje: "We don't need no water, let the motherfucker burns" alpa nekaj takega.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

jype ::

Ce je komadu naslov "The Roof is on Fire", potem so to Bloodhound Gang.

Ne vem kaj je Eurotrip, je pa komad ze precej star.

jype ::

Jaz pa poznam komad in izvajalca, pa nimam pojma kje bi to dobil.

Gre za poljskega skladatelja (ce spilanju s trackerji in sintesajzerji lahko tako recemo :) po imenu Noon. Album ki ga rabim je "Bleak Output". Track ki ga rabim je "Behind" in je eden (prvi, tisti uizi, na klavir) od trackov ki si jih spila veverca v ceski flash igri Samorost.

OK, nasel, never mind :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

No zdej pa se moje dolgoletno iskanje:

"mama je na striku koncala, brz ko sem prisla na svet"
voice je mocan zenski glas, kaj jaz vem kdo je, ce nebi blo tako besedilo bi si predstavljal neco falk, ampak one ne poje tega.

refren gre tako nekako: "moja mama, moja mama, mamicaaaa"

"Mojca z modrcom stevilka 5" pa poje huh, en doktor Orel k je pediater na pediatricni kliniki v Ljubljani. Upokojeni panker, ne vem kako se je reklo bendu.

Urajmal ::

@gigaherz: Ta komad imaš na Future Trance 23 kot 14 pesem na 2. cdju.

Damjan Jagar ::

@jype: "moja mama, moja mama, mamicaaaa"

Gre za komad benda Videosex. Vokalistka je bila takrat 16 letna (morda kakšno leto več) Anja Rupel. Če rabiš ti ga lahko posodim.
http://jagar.si

Sergio ::

okej. ker ne znam jezika, bom tukaj nekaksno foneticno transkripcijo vzgal. Komad sem vceraj slisal na radiu. Gre pe nekako takole

'me gusta magnana, me gustas tu, me gusta marijuana, me gustas tu,'

potem se 'me gusta' ponavlja nekih 15x, potem pa nastopi neka varianta refrena, ki vsebuje

'me corazon, y corazon' ...

help? :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dr_M ::

manu chao - me gustas :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Cyb3r ja jaz bi si z veseljem sposodu, ampak ker zunaj dezuje bi si najrajsi sposodu skoz internet. Samo povej kako.

Damjan Jagar ::

jype: nadaljujeva prek PM.
http://jagar.si

Mamaplata ::

Živjo !
Imam del posnetka komada - trance -baje da je Markus Schulz (snemal na streamripper),pa sem brskal in nič ne najdem (oziroma ne najdem tega komada ) na žalost ne morem napisat besedila ,ker ga ni,lahko pa bi pripel posnetek ,če bi vedel kako .Prosim za pomoč.
Hvala.

Zgodovina sprememb…

trpo ::

Ej jest tud neki išem:
Iščem pa naslov in izvajalca pesmi, ki se predvaja med reklamo za EP na RTV SLO? To je ta reklama, ki ima modro ozadje in nogonetaši brcajo žogo. Poje pa neka ženska in v refrenu je neki tazga: " I wonna ... I wonna ..."
www.LOST-serija.net

PROTOTIP ::

En komad, ki gre nekako tak "gotta do what I told you" v stilu hard rocka že neki časa iščem. A se komu sanja kater je to?
««
4 / 117
»»