» »

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

««
39 / 39
»
»»

Buggy ::

Zadeva je cisto preprosta, je pa predpogoj da imas za to urejno infrastrukturo in v vukojebini je na voljo...za razliko od zabarjev >:D

lepote mesta se samo se vecajo...najboljsa odlocitev je bila, da sem kot zabar zabarijo zapustil

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Buggy ()

Badwolff ::

V vukojebini je infrastruktura za razliki od zabarjev? Ok. Do tell more...

d4vid ::

Rabim ugodnega ponudnika SAMO in IZKLJUČNO interneta. Hitrost ni važna, 1/1 Mbit zarad mene. Mora pa bit na RUNE optiki.

Kdo ve, je kak ponudnik, ki ponuja cenejše pakete za gasilsko društvo?
Neta sploh ne rabimo, a ker RUNE zahteva priklop, bomo pač priklopili, mam tako plan par stvari realizirat (zaslon za obvestila, odpiranje vrat prek telefona, kamere).
Tako da ni neke potrebe po pasovni širini.
Kaj predlagate?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

starfotr ::

Na RUNE se priklopi, če so taki pogoji. In potem odklopite po 1 mesecu. Kaj ti pa morejo? A te bodo prisili, da imaš sklenjeno naročnino?

Pri nas je internet za gasilce speljan od sosedov, smo potegnili optiko. Škoda je, da PGDju odteka denar za nekaj kar ne rabijo 99,99 % časa.

Ja saj to je res. Ampak ravno se koplje za optiko, pa nikol ne veš, kaj bo v prihodnosti. Digitalizacija gre naprej, enkrat bomo mogoč rabli optiko. Ali pa dobili kakšnega podnajemnika, ki rabi internet...
Pa če je možnost, gremo zraven ane.

Zelo pametno je, da se gre zraven ob gradnji. Mnogo ceneje in lažje, kot naknadno.

Vendar bi jaz pustil priključek mrtev. Oziroma če je zahteva, da ste priklopljeni ob izgradnji, potem se priklopite za en mesec in odjavite.

Meni piše v pogodbi 600€ v primeru, da se ne priklopim v roku pol leta od izgradnje. Mogoče se da za gasilce zmenit drugače, se moram obrnit na rune. Če pač rune ne popusti, se bom obrnil na telekom/a1/..., če imajo mogoče popuste za društva.

Saj se priklopiš. Pa se nato odklopiš. To je to. Ne se prepustit nategom ekonomistov, ki nimajo pojma o omrežjih in je njihov edini cilj, da dobijo denar od EU.

DejchSLO ::

Vprašanje sicer ni za internet, je pa za mobitel naročnino. Ravno moram menjati mobitel, saj mi je star cel razbit pa tud baterija počasi pojenja in vidim, da majo na telekomu neko ugodnost za kupce samsung mobitela, tko mislim tega uzet, sam vidm, da majo tud olimpijsko ugodnost. 3 mesece zastojn naročnine. Sam a majo spet neko ugodnost sam za nove? Ve kdo?
««
39 / 39
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach kupuje T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
1158969 (1737) Lejga
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
36795577 (2656) miko22
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24679828 (22233) Tilen
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8021934 (11840) Bellzmet
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111448 (8307) Daliborg

Več podobnih tem